1. česká hokejová liga - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Třebíč : Havířov - 17. října 2018   17:30

Havířov
12:17' Gřeš  (Kotala) • 17:50' Chroboček  (L. Bednář, Pořízek)
Třebíč
Veselý, Vrba – Rubáš, Tvrdík
KHNP Aréna
Havířov

Třebíč se snažila o vyrovnání a měla i šance k tomu, Raška dokonce trefil spojnici po tvrdé střele z pravé strany. Azet ale těsný náskok uhlídal a připisuje si tři body do tabulky. Vítězný gól vstřelil Chroboček.
59:57'
Hosté vyhodili puk do středního pásma. A dokonce i dvakrát. Ovšem poté puk proletěl na icing.
59:29'
Nahození od modré pokryl Lukáš do lapačky. Domácí si vyžádali oddechový čas.
59:10'
Třebíč hraje bez brankáře.
59:00'
Zbývá minuta do konce.
58:21'
Tohle je ofsajd domácích. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
58:00'
Veselý byl v úniku, ale Vejmelka jeho kličku vychytal.
57:29'
Raška nastřelil tyčku! Puk se poté odrazil mimo branku.
56:56'
Tak tohle je slibná šance pro domácí! Havířovský Bořuta (HAV) obdržel 2 minuty za hákování
56:41'
Nedvídek byl vyhnán s pukem do středního pásma, ale domácí zabojovali a jsou opět v pásmu Havířova. Ten po pár sekundách puk získal, ale vyhodil opět na icing.
55:58'
Icing hostů. Následuje další buly před Lukášem.
55:53'
Vhazování po levici Lukáše, domácím zbývají čtyři minuty na srovnání.
55:48'
Oddechový čas pro hosty.
55:48'
Po pravé straně nabral rychlost Raška a snažil o střelu přes obránce, ale Lukáš puk nakonec viděl a vyrážečkou ho vyrazil. Poté se píská icing hostů.
55:00'
Azet ale zatím stále dobře brání a Třebíč se nemůže dostat do souvislejšího tlaku.
54:01'
Po střele Brože se puk odrazil k Patákovi, tomu se ale nepovedlo poslat puk do branky, po delší době větší šance domácích.
53:02'
Bednář střílel velice tvrdě od modré, ale branku těsně minul. Domácím zbývá sedm minut na srovnání.
52:33'
52:16'
Azet je opět v pásmu a vytváří si ideální pozici. Jenže to se mu nepovedlo, domácí puk vyhodili.
51:18'
Po střele jednoho z hostů zazvonila tyčka!
50:33'
Třebíč si komplikuje zápas, protože bude hrát další oslabení. Kusko (TRE) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.
50:30'
Domácí mají puk za svoji brankou, ale opět chybovali v rozehrávce a píská se icing. Dneska už po několikáté na straně Třebíče.
Dnešní utkání sleduje 958 diváků.
49:54'
Střela Čejky od modré byla ztečována do rohu. Havířovští se dostali k puku a na chvíli ho drželi v útočném pásmu.
48:45'
Puk si vzal Raška a sám projel až do pásma, jenomže neměl komu nahrát a těžko by prošel přes trojici hráčů, takže puk nahodil na branku a vybojoval alespoň vhazování.
48:01'
V rozehrávce zaváhali třebíčští, ale Pořízek nikoho nenašel před brankou Vejmelky. O chvíli později se píská přihrávka rukou.
47:14'
A po zásahu Vejmelky, který puk podržel, se bude vhazovat právě před brankářem Třebíče.
47:11'
Nahrávka Nedvídka před branku nebyla špatná, ale puk nakonec nikdo nezasáhl, na puku jsou teď hosté, kteří drží puk v pásmu Třebíče.
45:46'
Na druhé straně hrozili hosté, puk se dostal před branku, kde byl Cihlář, ale Vejmelka skvěle nadvakrát zasáhl a drží domácí stále ve hře.
45:21'
Střela Brože nebyla tolik nebezpečná, protože střílel bekhendem a Lukáš puk lapil do lapačky.
44:55'
V útočném pásmu jsou opět domácí, ale Čermák se ke střele neodhodlal a poslal puk jen za bránu, domácí o puk ale po chvíli přišli.
43:38'
Jde vidět, že domácí se logicky tlačí víc dopředu a hrají o něco lépe než ve druhé třetině, ale uvidíme, jak budou pokračovat, k větší šanci se zatím nedostali.
42:28'
Útočnou akci Havířova přerušil hvizd rozhodčího – ofsajd.
42:20'
Domácí se dostali opět do útočného pásma, ale střela z úhlu nebyla úspěšná, vhazovat se bude po pravici Lukáše.
41:58'
Za brankou Lukáše poslal puk na modrou Mlynář, kde číhal Čejka a střílel z první. Brankář hostů si s jeho střelou poradil.
41:21'
Brož se po pravé straně rval dopředu, ale jeden z obránců mu puk vypíchl mimo jeho dosah.
40:27'
Třebíč vyhrála buly a hned jde do prvního útoku, hosté ovšem dobře zapracovali v obraně a puk ihned domácím vzali.
40:01'
Hráči jsou již na ledě, třetí třetina za okamžik začne,
Ve druhé třetině byli lepší hosté, ti kolikrát dostávali Třebíč pod slušný tlak, ale branku se jim vstřelit nepovedlo. Třebíčští tedy budou mít stále šanci na vyrovnání. Povede se jim vyrovnat? Zůstaňte s námi a dozvíte se to.

Střely na branku po druhé třetině – 12:22.

Další třetina začne cca v 19:10.
40:00'
39:25'
Domácí již v plném počtu se dostali do pásma a Kusko posílal puk na branku, jeho střela byla ztečována. Lukášek puk ale radši podržel, vhazovat se bude opět před ním.
39:02'
A další vyhození, tahle přesilovka hostům nevychází. Domácí se dokonce dostali k ohrožení branky, vhazovat se bude před Lukášem.
38:35'
Třebíč opět vyhazuje, tentokrát přes celé kluziště.
38:07'
Díky zblokování střely od Kuska se puk dostal opět do středního pásma.
37:33'
Vejmelka puk vyhodil do středního pásma.
37:15'
Další vyloučení na straně domácích. Havlát (TRE) odpyká za svůj tým 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
37:05'
Domácí se po delší době dostali do tlaku, Vodný opět hledal někoho ze spoluhráčů, ale puk na nikoho neprošel.
35:58'
Chvíli po oslabení se k puku dostal za bránou hostů Vodný a naservíroval puk Nedvídkovi, který střílel z první před brankářem. Ovšem Lukáš skvěle zasáhl.
35:28'
35:02'
Od modré střílel Matai, před Vejmelkou bylo navíc docela rušno, ale i tak brankář domácích zasáhl a hlavně nevyrazil puk před sebe.
34:31'
Azet má další přesilovku, ale Kusko velice dobře vybojoval puk a vyjel s ním z pásma.
33:28'
Vodný (TRE) obdržel 2 minuty za nesportovní chování.
33:28'
Domácí se po dlouhé době dostali do větší šance, jeli tři na jednoho, ale nakonec chybovali při přechodu do pásma a píská se ofsajd. To je škoda pro Třebíč.
33:17'
Zakázané uvolnění domácích.
33:01'
Havířov nezahrál přesilovku vůbec špatně, ale branku nedal. Ovšem alespoň pokračuje v tlaku a domácí se pouze brání.
32:12'
32:01'
Střela Pořízka byla zblokována a domácí poté vyhodili puk alespoň do středního pásma.
31:20'
Nechybělo moc a puk se málem dostal k jednomu z hostů, který by byl sám před Vejmelkou, ovšem puk se nakonec k němu neodrazil. Domácí vyhazují.
30:12'
Azet je aktivnější a teď si vybojoval přesilovku. Čermák (TRE) vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.
29:38'
Havířov je z pásma vyhnán, v posledních minutách domácí skoro ani pořádně nevystřelili.
28:31'
Po delší době měli možnost domácí zahrozit, ale nakonec zachybovali v přihrávce a na puku jsou opět hosté.
27:35'
Červenobílí vyhodili puk mimo pásmo, kousek a pískal by se icing. Jenže Havířov je opět v útočném pásmu a domácí se musí bránit s vypětím všech sil. Třebíč vyhodila opět na icing.
26:38'
Další šance hostů! mezi kruhy byl volný Kotala, jeho první střela z první byla zblokována domácím bekem, poté se puk odrazil zase k němu, ale Vejmelka velice dobře zasáhl.
26:26'
Od modré střílel příklepem Houdek, jeho střela byla ztečována těsně vedle branky.
25:25'
Ovšem Třebíč buly vyhrála a po chvíli i vystřídala, nyní jsou domácí v útočném pásmu, ovšem ke střele se nedostali.
24:35'
Raška se pokoušel uvolnit do úniku Süsse, ale ten na puk nakonec nedosáhl. Poté domácí chybovali v rozehrávce a provinili se icingem.
23:38'
Havířov je opět v pásmu a dostal se do tlaku, puk se dostal k Rehušovi, který měl velice dobrou pozici pro střelu, protože byl mezi kruhy sám, ale branku přestřelil.
22:44'
Na druhé straně hrozí hosté, ke střele od modré se dostal Bořuta a Vejmelka puk vyrazil na poslední chvíli.
21:54'
Ihned po buly střílel Nedbal, ale branku netrefil.
21:30'
Hosté špatně rozehráli a píská se icing.
21:23'
Od modré střílel Furch, k dorážce se cpal ještě jeho spoluhráč, ale na poslední chvíli se dobře zorientovala obrana Azetu a puk poslala do bezpečí.
20:51'
Kusko před brankou nikoho nenašel, do protiútoku šli hosté a po střele, která byla ztečována domácím, se bude vhazovat před Vejmelkou.
20:18'
Hosté vyhráli buly a hned se hnali do útoku, domácí ale útok zastavili a poté vybojovali vhazování v útočném pásmu.
20:01'
V první třetině začali lépe domácí, již v první minutě tečoval střelu Bilčíka Vodný, domácí šli tedy do vedení a byli o něco lepším týmem. Ale Havířov zhruba od poloviny třetiny zlepšil hru a byl čim dál více nebezpečný, ve 13. minutě srovnal po chybě domácích Gřeš. A na konci třetiny v přesilovce tečoval puk Chroboček, tím pádem Azet vede zatím 1:2.

Další třetina začne cca v 18:19.
20:00'
19:35'
Raška nahodil puk do pásma a domácí se hnali za pukem, který ovšem získat nedokázali.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:50'
Havířov právě vstřelil branku!
Havířov bleskově využívá přesilovku, od modré vystřelil z první Bednář a jeho střelu ještě tečoval krásně DAVID CHROBOČEK. Asistence: Lukáš Bednář a Radek Pořízek.
17:38'
Novák (TRE) vyloučen na 2 minuty za sekání.
17:35'
Domácí jsou zasypáni střelami, ale zatím se jim daří blokovat ty rány, ovšem teď si zahrají avizované oslabení.
17:01'
A další střela hostů, tentokrát střílel Bořuta, ale Vejmelka puk vyrazil do rohu. Aztet ale pokračuje v tlaku a vykoledoval si dokonce výhodu, bude se vylučovat na straně domácích.
15:57'
Za brankou Vejmelky jsme viděli velký souboj o puk, hru nakonec přerušil rozhodčí a bude se vhazovat opět před domácí brankou.
15:24'
Paták posunul puk do středního pásma a domácí šli alespoň někteří vystřídat. V posledních minutách jsou lepší hráči v bílých dresech, uvidíme, zda se tým z Vysočiny herně zvedne.
15:01'
Ovšem domácí poslali puk na icing, a tak Havířov se po vhazování dostal opět k puku, tentokrát se ale hosté na puku dlouho neudrželi.
14:24'
Další zaváhání na straně domácích, opět při rozehrávce. Havířov se dostal ke střele poté od modré z hole Haase, jeho střela naštěstí pro domácí byla ztečována před Vejmelkou.
13:29'
Azet se provinil icingem.
12:17'
Třebíč si koledovala v posledních chvílích. A teď udělali domácí velkou chybu u své branky, čehož využil Kotala, který ještě přihrál TOMÁŠI GŘEŠOVI a tomu stačilo trefit jen prázdnou branku. Asistence: Jakub Kotala.
10:48'
Azet se v pásmu držel docela dlouhé vteřiny, ale ke střele se dostal pouze Mrowiec, který branku ani netrefil.
09:45'
Zakázané uvolnění na straně domácích, bude se vhazovat po levici Vejmelky.
09:27'
Kratochvíl posunul puk na Nedbala, který si sjížděl od modré mezi kruhy, po nahrávce se snažil o rychlou střelu, jenže trefil přímo střed branky a Lukáš bez problému chytá.
08:43'
Domácí útok zastavil ofsajd.
08:34'
Hosté se nějakou dobu drželi v pásmu domácích, ale zatím se jim nedaří vytvořit lepší pozici pro střelu. Na druhé straně střílel od modré Furch, ale jeho střela byla zblokována.
07:06'
Píská se ofsajd hostů. Po komerční pauze se bude vhazovat ve středním pásmu.
06:40'
Král málem zakončoval do prázdné brány, ale puk se odrazil o kousek vedle jeho hokejky.
První branku domácí nakonec vstřelil Michal Vodný, když tečoval puk.před brankářem
05:01'
Po levé straně se dostal ke střele Veselý, ale branku nakonec minul. Puk mají na holích domácí.
04:40'
04:05'
Mlynář nabídl puk Kratochvílovi na střelu z první, akorát tomu sjel puk z čepele, tudíž Lukáš zasahovat nemusel.
03:21'
Havířov skvěle brání, dokonce se dostal i do útočného pásma a nebezpečně zahrozil díky Rehušovi, ten ale beton Vejmelky nepřekonal.
02:40'
Rutar (HAV) vyloučen na 2 minuty za pozdní dohrání.
02:27'
Azet se do pásma dostal, ale ke střele nedošlo.
01:45'
Puk je nyní za bránou hostů, kteří se snaží o první útočnou akci.
01:20'
Třebíč vybojovala vhazování v útočném pásmu, Paták zkoušel překvapit hosty střelou z úhlu, ale jeho rána byla ztečována.
00:30'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Tak to velice rychlý úvodní gól! Domácí se poprvé dostali do pásma, puk se dostal na modrou k Bilčíkovi, jenž poslal puk na bránu a zde ho tečoval MICHAL VODNÝ mimo dosah brankáře. Asistence: Vlastimil Bilčík.
00:01'
Do sestavy domácích se dnes vrací uzdravený Michal Vodný. Rozhodčí jsou již na ledě, za moment začínáme.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Do. Svoboda) – Bilčík, R. Čermák, Vl. Brož, Furch, V. Čejka, Nedbal – Vodný, Raška, Süss – Kusko, Nedvídek, P. Kratochvíl – Mlynář, Tadeáš Král, Paták – Havlát, Škvrně, M. Novák.

AZ RESIDOMO Havířov: Lukáš (Bláha) – Chroboček, Matai, Houdek, Rutar, Bořuta, Mrowiec, Dudek – R. Veselý, F. Seman, Rehuš – O. Procházka, Haas, L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Kotala – Macuh, Cihlář, Bambula.

Rozhodčí: Veselý, Vrba – Rubáš, Tvrdík.
SK Horácká Slavia Třebíč
Tým z Vysočiny, to je stále zatím ta stejná písnička. Na domácím ledě Horáci předvádí velmi bojovný a skvělé výkony, protože doma ještě neprohráli. Naposled doma porazili i silné České Budějovice 4:3 po nájezdech. Jenže venku patří červenobílí k nejhoršímu týmy celé soutěže, když získali pouze dva body na ledě Ústí. Momentálně je Třebíč na 11. místě a na Havířov ztrácí tři body.
AZ RESIDOMO Havířov
Havířov začal ročník naprosto skvěle, jelikož z prvních šesti zápasu vyhrál hned pět. A to i na venkovních kluzištích, jako ve Vsetíně a Jihlavě. Nicméně poté to bylo horší, Havířovští se začali propadat tabulkou, když prohráli čtyři zápasy po sobě. V posledním kole alespoň vyhráli doma proti Ústí nad Labem 6:3 a patří jim tak 8. místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.