Třebíč - Havířov | ONLINE | 12.1.2019 17:30 | 1. česká hokejová liga 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

1. česká hokejová liga - 45. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Třebíč : Havířov - 12. ledna 2019   17:30

Ukončeno
Třebíč
Třebíč
03:45' Süss (Vl. Brož) • 27:57' Paták (Vl. Brož) • 31:05' L. Vágner (Psota) • 51:30' Vodný (Süss, Nedbal) • 57:08' Vodný (P. Kratochvíl)
5:2
(1:1, 2:0, 2:1)
Havířov
Havířov
17:59' Maruna  (L. Bednář, Haas) • 50:15' Haas  (Matai)
Třebíč
Sestavy:
Vejmelka (Do. Svoboda) – Szathmáry, Vl. Brož, Nedbal, L. Vágner, Bilčík, V. Čejka, Furch – Psota, Nedvídek, Kusko – Paták, Tadeáš Král, Malec – P. Kratochvíl, M. Novák, Vodný – Havlát, Süss, J. Čejka.
Rozhodčí
Pilný, Vrba – Zedník, Kučera.
KHNP Aréna
Havířov
Sestavy:
Bláha (Dufek) – Matai, Chroboček, Bořuta, Dudek, Rašner, Kachyňa, Mrowiec – Rehuš, F. Seman, R. Veselý – L. Bednář, Maruna, Haas – Kotala, Pořízek, Gřeš – O. Procházka, Cihlář, Macuh.
Přenos se aktualizuje automaticky

A máme za sebou i třetí třetinu. V té jsme byli svědky nejdříve snížení stavu utkání na 3:2 ze strany Havířova, kdy se v čase 50:15 prosadil Haas. Po minutě a patnácti sekundách v čase 51:30 přišla rychlá odpověď Třebíče, která se dostala opět do dvoubrankového vedení díky Michalu Vodnému, a to 4:2. Třebíč opět zaujala obrannou pozici a snažila se dohrát zbytek utkání za stejného stavu. Jejich chuť po gólech ale neustala a v čase 57:08 se prosadil opět Michal Vodný. Tím poslal Třebíč do vedení 5:2 a zbylých pár minut se utkání už pouze dohrávalo. Třebíč si tak bere další tři cenné body. To bude pro dnešní onlajn přenos vše. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště, na shledanou.
Konec zápasu.
59:40'
Dohrávají se poslední sekundy utkání.
59:08'
Vhazování ve středním pásmu si berou domácí. Szathmáry o kotouč přichází při průjezdu středním pásmem a hosté se dostávají před Vejmelku.
58:48'
Přichází střela od modré čáry na Vejmelku, která je přizvednuta nad jeho bránu.
58:20'
Maruna se pokouší něco vymyslet za bránou Vejmelky, tam je ale okupován třebíčskou obranou.
57:08'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Michal VODNÝ zachytil nepovedenou přihrávku hostů v před brankovém prostoru a zavěsil puk do levého rohu Bláhovy brány. Stav utkání je tak 5:2. Asistence: Kratochvíl.
56:35'
Domácí ustáli oslabení a vyhazují kotouč za záda Bláhy.
56:20'
Domácí v plném počtu.
56:00'
Přichází střela od Rašnera, do které mu lehl Bilčík a následně kotouč vyhodil do středního pásma.
55:34'
A domácí se opět osvobozují vyhozením kotouče.
55:07'
Vejmelka poprvé při tomto oslabení zasahuje a domácí se dostávají ze sevření hostů.
54:30'
Kotala kombinuje na modré čáře s Mataime, ale zatím nepřichází střela.
54:20'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Matěj Novák – 2 min., vysoká hůl).
54:20'
Hosté v plném počtu.
53:58'
Hosté se osvobozují a vyhazují kotouč do středního pásma.
53:37'
Krásný průnik se nyní povedl Süssovi, který vystřelil na Bláhu po přihrávce Nováka, jeho pokus ale končí v náruči brankáře hostů.
53:08'
Hosté se i přes své oslabení dostávají do šancí a napadají Vejmelku.
52:20'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Kotala – 2 min., napadení).
51:30'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
A přichází rychlá odpověď ze strany domácích. Po kombinaci před Bláhou se nakonec dostal k dorážce po střele Süsse Michal VODNÝ a zakončil pouť kotouče přímo mezi betony Bláhy. Stav utkání je tak 4:2. Asistence: Süss, Nedbal.
51:15'
Jan Süss nahazuje kotouč za bránu Bláhy.
50:15'
Havířov právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilové hry a stahují stav utkání na 3:2. Po střele a několika dorážkách se nakonec kotouč dostal do brány právě po dorážce Marka HAASE. Asistence: Matai.
49:45'
Kusko zachytil přihrávku hostů a otočil se na Bláhu, místo střely ale objíždí celou bránu a snaží se získat svému týmu čas.
49:26'
Domácí se dostávají z úvodního sevření vyhozením kotouče za Bláhu.
48:44'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Tadeáš Král – 2 min., podrážení).
48:28'
Kotouč se dostává na hole Třebíče a ti zakládají útok. V rohu je ale faulovaný jeden z hráčů hostů a Havířov bude hrát přesilovku.
48:25'
Zakázané uvolnění domácích.
47:55'
Rehuš nahazuje kotouč před Vejmelku a ten jeho pokus likviduje betonem.
47:10'
Havlát se dostává za bránu Bláhy, odtud nahrává kotouč do prostoru před bránou, kde je připravený jeden z domácích hráčů. Jeho pokus končí v náruči Bláhy.
46:57'
Nebezpečná situace nyní před Vejmelkou. Střela mířená pod horní tyč skončila na mantinelu za bránou domácích, odtud se ale odrazila zpět před Vejmelku a přišel rychlý pokus o dorážku. Brankář Třebíče byl ale připraven.
46:25'
Procházka dostává kotouč za bránu Vejmelky, odtud rozehrávají domácí puk do středního pásma a tam opět pokračuje ve hře Havířov.
45:43'
Obě mužstva v plném počtu.
44:25'
Brož se dostává ke kotouči a nahazuje ho do prostoru před Bláhou. Tam přichází rychlá střela, o kterou se ale Bláha postaral a nebezpečný pokus o dorážku Nedvídka, o kterého se musí postarat jeden z obránců. Z těchto šancí však nevzešel gól. Hra se přesouvá do středního pásma.
43:43'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Radek Veselý – 2 min., hrubost).
43:43'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Lukáš Vágner – 2 min., hrubost).
43:06'
Vhazování před Vejmelkou si berou domácí, a rozehrávají puk přes střední pásmo. Tam ale dochází ke střetu jednoho z hráčů Třebíče a Havířova, na pomstu přijíždí další z hráčů Havířova, tomu to přijíždí oplatit další z hráčů Třebíče a dostáváme pomalu ale jistě chumel agresivních hráčů ve středním pásmu. Následně jsou rozdány tresty a za chvíli budeme pokračovat ve hře.
42:17'
Süss posílá kotouč do středního pásma, tam si ho přebírá jeden z hráčů domácích a pokouší se o střelu z ostrého úhlu. Ta ale míjí bránu Bláhy.
41:18'
Rašner posílá střelu na Vejmelku, do té mu ale zaklekl jeden z hráčů domácích a Třebíč se dostává do středního pásma.
40:02'
Domácí si berou vhazování na své hole a přichází rychlá střela z otočky od brány Bláhy, o kterou se pokusil Lukáš Paták a nakonec s ní měl brankář hostů menší potíže. Nakonec ale dokázal situaci pokrýt a bude se vhazovat.
40:01'
Začala třetí třetina.
Máme za sebou i druhou třetinu dnešního utkání. V té jsme byli svědky hned dvou gólů a to obou na straně Třebíče. Zprvu jsme ale mohli vidět rychlejší a agresivnější hru na straně Havířova, který se dostal k nejedné nebezpečné střele, ani z jedné z nich však nevzešel gól. Jako první se tak v čase 27:57 prosadil Lukáš Paták a poslal Třebíč do vedení 2:1. Zanedlouho přišlo i navýšení vedení Třebíče na 3:1, kdy se v čase 31:05 prosadil tentokrát Lukáš Vágner. Domácí po těchto dvou gólech pokračovali ještě chvíli v náporu, ale následně se pustili spíše do defenzivní hry. Snažili se ubránit svůj dvoubrankový náskok a to se jim podařilo. I přes některé pěkné akce Havířova se o udržení stavu utkání dokázal Karel Vejmelka se svými spoluhráči postarat a z této třetiny odchází jako vítěz Třebíč. Havířov má tak před sebou dvoubrankovou ztrátu, na jejíž stažení mají k dispozici ještě jednu třetinu. Jak bude probíhat poslední dvacetiminutovka dnešního utkání? Udrží si Třebíč své vedení nebo půjdeme do prodloužení? To se dozvíme přibližně v čase 19:11, kdy padne úvodní vhazování třetí třetiny.
Oprava střelce druhé branky Třebíče v čase 27:57 – střelcem byl Lukáš Paták.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:42'
Jakub Čejka vyváží kotouč do středního pásma.
39:15'
Vhazování před Vejmelkou si berou domácí, ti ale vyhazují kotouč ven přes střední pásmo až k Bláhovi.
39:10'
Zakázané uvolnění domácích.
38:20'
Rašner nahazuje puk do středního pásma, následně se dostává ke střele, ta ale míří za bránu Vejmelky.
37:00'
Dudek poslal na Vejmelku ne nijak rychlou, ale nebezpečnou střelu na Vejmelku. Ta se dostala přes všechny hráče stínící Vejmelkovi až k jeho bráně a odrazila se od tyčky. Nyní měli domácí štěstí.
36:37'
Szathmáry vyhazuje kotouč do středního pásma a tam se o něj pere Malec. Je úspěšný a dostává puk dále před Bláhu, kde je nachystaný jeden z třebíčských hráčů. přichází střela, ale Bláha je připraven a má situaci pod kontrolou.
35:23'
Jan Süss si objíždí bránu a pokouší se o přihrávku do prostoru před bránou. To se mu ale nedaří a hosté mohou založit protiútok.
34:45'
Pořízek se dostává ke kotouči a k následné střele. Ta ale míří přímo do Vejmelkovy lapačky.
34:23'
Hosté v plném počtu. Havířov dokázal ubránit své oslabení s přehledem.
33:18'
Kotala se dostává do protiútoku s Rašnerem v oslabení. Přihrávku ale nedokázal Rašner zachytit a žádná vážnější akce se tak nekonala.
32:45'
Hosté zachytili kotouč a dostávají se ze sevření vyhozením puku.
32:23'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Ondřej Kachyňa – 2 min., držení).
31:05'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
A domácí navyšují své vedení! Po ztrátě kotouče u modré čáry se k puku dostal Matěj Psota. Ten ho rychle posunul na před ním stojícího Lukáše Vágnera a ten vše završil zavěšením puku do brány Bláhy. Stav utkání je tak 3:1. Asistence: Psota.
30:10'
Veselý se pokoušel u modré čáry objet obranu domácích, to se mu ale nedaří a hosté se dostávají do středního pásma.
29:53'
Kotouč si berou pod svá křídla hosté. Ke střele od modré čáry se dostává Veselý a jeho pokus je sražen betonem Vejmelky do ochranné sítě.
29:45'
Seman se dostává ke střele, která je ale sražena do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Vejmelkou.
29:09'
Hosté se dostávají do útoku, Procházka se pokoušel dostat před Vejmelku, ale bez úspěchu.
27:57'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají do vedení po pěkně provedené akci Brože s Patákem. Vladimír Brož poslal bekendem přihrávku přímo před bránu na Lukáše PATÁKA a ten ho následně tečoval do odkryté části Bláhovy brány. Stav utkání je tak 2:1. Asistence: Brož.
26:46'
Nedvídek kombinuje s Kuskem, který posílá puk na modrou čáru, odtud kotouč putuje opět za bránu hostů a tam pokračují ve hře už hosté.
25:15'
Kotala se dostává ke střele z pravé strany, kterou si Vejmelka ale svým betonem pohlídal a do protiútoku míří třebíčský útok. Přímo mířená střela z levé strany na Bláhu zasáhla jeho helmu a chvíli se oklepává. Po chvilce je ale opět připravený hrát.
24:45'
Kratochvíl se dostal s kotoučem až do pravého rohu útočného pásma. Tam je ale v obležení několika hráčů Havířova a ti ho nepouští ke hře.
24:20'
Kotouč se dostává k hráčům Havířova. Od modré čáry pálí Rašner, jeho pokus končí na pravém betonu Vejmelky a puk putuje do středního pásma.
24:18'
Zakázané uvolnění domácích.
23:40'
Vhazování ve středním pásmu si berou hosté. Veselý se před Vejmelkou pokoušel natáhnout pro kotouč, to se mu ale nepodařilo a domácí pokračují v kombinaci za svou bránou.
22:57'
Vhazování si berou domácí, Nedvídek si objíždí bránu a v kombinaci následovně pokračuje Nedbal na modré čáře. Hosté ale nepustili domácí ke střele a po krátké okupaci ve svém obranném pásmu se mohou pustit do protiútoku.
22:30'
Václav Čejka se dostal k pěkné střele na Bláhu z pravé strany, ten byl ale pozorný a puk mu po střele končí na hrudi.
22:08'
Novák se pokusil prokličkovat mezi dvěma hráči Havířova, ti mu to ale značně zkomplikovali a následně od kotouče i odstavili.
21:28'
Vejmelka musel čelit sérii několika střel a napadání. Vše se mu ale podařilo ustát a domácí se dostávají do středního pásma.
20:38'
Kotouč si berou hosté a Rehuš může rozehrát. Hosté se svou akcí končí ve středním pásmu po zákroku hráčů Třebíče a musí se rozjíždět opět od své brány.
20:02'
Hosté vyhrávají úvodní vhazování. Po rychlém přesunu za bránu Vejmelky přichází další rychlý přesun, ale před bránu Bláhy. Ani z jedné ze situací však nevzešla nijak nebezpečná akce.
20:01'
Začala druhá třetina.
V průběhu první třetiny jsme mohli vidět poměrně vyrovnané utkání. Oba týmy hrály zprvu klidnější hru a postupně začaly přidávat na rychlosti a lehce i agresivitě. Poměrně rychle se do vedení dostali domácí, kteří dokázali využít přesilovou hru a v čase 3:45 se prosadil Jan Süss. Poslal tak Třebíč do vedení 1:0. Hra se poté přelévala ze strany na stranu. Oba týmy měly pěkné šance a oba brankáři pěkné zákroky. Zbývaly dvě minuty do konce třetiny a už to vypadalo, že první dvacetiminutovka skončí vedením Třebíče. Havířov to ovšem nechtěl dopustit a po rychlém výpadu Maruny před Vejmelku se mu v čase 17:59 podařilo srovnat stav utkání na 1:1. Zbytek třetiny se dohrál beze změny stavu utkání. Po první třetině máme tak vyrovnaný zápas. Jak bude vypadat průběh druhé třetiny? Ujme se některý z týmů vedoucí pozice? To se dozvíme již v čase 18:20, kdy padne úvodní vhazování druhé třetiny.
20:00'
První třetina skončila.
19:27'
Szathmáry kombinuje s Kuskem před Bláhou, následná přihrávka na Kuska do prostoru před bránou ale nevyšla a dohrávají se poslední sekundy úvodní třetiny.
18:55'
Hosté se rozjíždí přes střední pásmo. Do popředí se dostává Gřeš, projíždí až za bránu domácích, ale tam už pokračuje třebíčská obrana.
17:59'
Havířov právě vstřelil branku!
Z pravé strany brány Vejmelky přišla rychlá přihrávka z otočky na rozjetého Jana MARUNU, který tečoval kotouč do odkryté a nehlídané části brány. Tato pěkná kombinace byla posléze odměněna v podobě srovnání stavu utkání na 1:1. Asistence: Bednář, Haas.
17:10'
Brož posouvá puk na Krále, chvíli pokračoval ve hře Paták, ale hosté jsou pozorní a dostávají se do středního pásma.
16:15'
Hosté se dostávají ke kotouči. Chroboček drží puk na své holi a hosté se dostávají před Vejmelku. Odtud jsou ale nekompromisně vyhnáni a domácí pokračují v souboji o kotouč v levém rohu kluziště před bránou Bláhy.
14:30'
Vodný nahrává kotouč na Szathmáryho a ten střílí od modré čáry. Jeho pokus se podařilo Bláhovi vyrazit svou vyrážečkou.
13:16'
domácí vyhazují kotouč. Za bránou Vejmelky o něj po výjezdu za chvíli dále bojuje jeden z hráčů Havířova, ale bez úspěchu. Domácí se opět dostávají pryč z krátkého sevření.
11:55'
Gřeš se dostal ke kotouči a přichystal ke střele. Náhle mu ale kotouč sjel z hole a k puku se rychle dostal Psota, který otočil situaci a vyjel na Bláhu. jeho následná střela končí ale mimo bránu Bláhy.
10:55'
Kotouš si berou domácí. Za pukem spěchá Havlát až k bráně Bláhy, následně s ním pracuje Süss, který střílí, jeho pokus ale končí v jednom z hráčů a hosté ho vyváží mimo svou třetinu.
10:52'
Odpískán ofsajd hostů.
10:09'
Vhazování si berou hosté, v pravém rohu dobře s pukem pracuje Procházka, hosté jsou ale nemilosrdně okupováni obranou domácích a dostávají se posléze do středního pásma.
09:59'
Vhazování před Vejmelkou si berou hosté. Po krátké hře je ale utkání na okamžik přerušeno, kvůli posunuté bráně domácích.
09:46'
Vhazování před Vejmelkou si berou domácí, za bránou ale dobře pracuje Rehuš a dostává se ke kotouči.
09:36'
Pořízek vyjel na Vejmelku přes střední pásmo společně se svými dvěma spoluhráči. Brankář domácích byl ale pozorný a kotouč po střele ukryl do své náruče.
08:50'
Domácí dostávají kotouč do středního pásma a za Bláhu ho posouvá Havlát. Tam dobře pracuje obrna Havířova a hosté mají možnost k útoku.
08:10'
Seman vypálil tvrdou střelu na Vejmelku, který ji ale likviduje svým připraveným levým betonem.
07:03'
Hosté v plném počtu.
07:00'
Nádhernou souhru nám nyní ukázali dva hráči z řad třebíčského útoku, kdy ale při následné střele po přihrávce k prázdné bráně kotouč minul své místo určení a stav zůstává beze změny, 1:0. Hosté nyní měli štěstí.
06:02'
Nedvídek si obkroužil bránu Bláhy a pokusil se o přihrávku svým spoluhráčům na modré čáře. Ta mu ale nevyšla a hosté se osvobozují vyhozením kotouče ven ze třetiny.
05:20'
Nedvídek se snaží najít dobrou pozici pro přihrávku. Domácí se ale nedokázali domluvit a dostávají se mimo útočné pásmo.
05:03'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Radek Pořízek – 2 min., faul loktem).
03:45'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Domácí dokázali využít poslední půl minuty své přesilové hry ve svůj prospěch a dostávají se do vedení 1:0. Brož poslal kotouč na rozjetého Jana SÜSSE a ten svou střelou zavěsil kotouč do rohu Bláhovy svatyně. Asistence: Brož.
03:35'
Domácí ustáli úvodní oslabení a následnou čtyřhru a mají před sebou pár sekund přesilovky.
03:20'
Domácí v plném počtu.
02:30'
Veselý nahazuje kotouč za Vejmelku, kde už ale hraje Nedvídek. Ten posílá zadovkou puk před svého brankaře, tam se ale ke kotouči nakonec dostávají hosté, atakováni třebíčskou obranou.
02:13'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Kotala – 2 min., hákování).
01:25'
Rašner kombinuje s Bořutou na modré čáře, ten se dostává k první střele, která míří za bránu Vejmelky. Za brankou dále drží kotouč Kotala, který nahazuje puk opět na modrou čáru.
01:20'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Ondřej Malec – 2 min., faul loktem).
00:45'
Brož vyhozením kotouče dostává domácí mimo úvodní nápor.
00:05'
Úvodní vhazování končí na hokejkách hostů. Ti se pouští do rychlého výpadu směrem na Vejmelku a pokračují kombinací v levém rohu kluziště.
00:01'
Utkání právě začalo.
Přeji příjemný hokejový podvečer. Dnes se proti sobě postaví domácí SK Horácká Slavia Třebíč a AZ RESIDOMO Havířov. Oba týmy jsou již po zahajovacím rozbruslení a my čekáme na úvodní vhazování. Jak bude utkání probíhat? To se dozvíme již v čase 17.30.
Úvodní sestavy:

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Do. Svoboda) – Szathmáry, Vl. Brož, Nedbal, L. Vágner, Bilčík, V. Čejka, Furch – Psota, Nedvídek, Kusko – Paták, Tadeáš Král, Malec – P. Kratochvíl, M. Novák, Vodný – Havlát, Süss, J. Čejka.

AZ RESIDOMO Havířov: Bláha (Dufek) – Matai, Chroboček, Bořuta, Dudek, Rašner, Kachyňa, Mrowiec – Rehuš, F. Seman, R. Veselý – L. Bednář, Maruna, Haas – Kotala, Pořízek, Gřeš – O. Procházka, Cihlář, Macuh.

Rozhodčí: Pilný, Vrba – Zedník, Kučera.
Dne 12. 1. se proti sobě postaví na domácím ledě Třebíče AZ RESIDOMO Havířov a SK Horácká Slavia Třebíč. Hosté v posledním zápase dokázali přehrát vysoko Ústí nad Labem, a to 9:1. Domácí Horácká Slavia nedokázala ustát rytířské nájezdy Kladna a prohrála 2:4. Jak bude probíhat zítřejší utkání? To vše a ještě více se dozvíme v čase 17.30, kdy padne úvodní vhazování.

Sestava Třebíče z minulého utkání: Jekel (Do. Svoboda) – V. Čejka, Furch, Vl. Brož, Nedbal, Bilčík, L. Vágner, Szathmáry – M. Novák, Malec, Paták – Nedvídek, Kusko, P. Kratochvíl – Tadeáš Král, Vodný, Střondala – Psota, Süss, R. Zohorna.

Sestava Havířova z minulého utkání: Bláha (Matoušek) – Matai, Chroboček, Bořuta, Dudek, Rašner, Kachyňa, Mrowiec – Rehuš, F. Seman (A), R. Veselý – L. Bednář, Maruna (C), Haas (A) – Kotala, Pořízek, Gřeš – O. Procházka, Cihlář, Bambula.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Články odjinud