1. česká hokejová liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benátky n. Jizerou : Slavia - 14. září 2019   17:00

Benátky n. Jizerou
6:22' A. Dlouhý (Niko, Bittner) • 43:18' R. Duda (A. Dlouhý, D. Špaček) • 52:25' Chrtek (Půček)
Slavia

Hosté se nedostali ani k power play. Benátečtí po důsledném výkonu, podpořeném výborným Žajdlíkem, slaví cenný tříbodový zisk.
59:30'
Hosté se nemohou dostat do útočného pásma.
58:48'
Jemnou teč Šagáta Žajdlík pohlídal, puk mají na holích domácí.
57:35'
Závar před Žajdlíkem, kde byl agilní zejména Vampola. Domácí brankář vsedě puk za svá záda nepustil.
57:14'
Vyloučený Půček je na ledě.
56:56'
Puk je znovu ve středním pásmu.
56:41'
Vrdlovcovu přihrávku vystihl Špaček a vyhodil.
56:09'
Puk je mimo kluziště, vhazovat se bude ve středním pásmu.
56:05'
Nepříjemnou střelu vyrazil Žajdlík nad sebe, Benátečtí poté odklidili kotouč do bezpečí.
55:57'
Benátečtí dostali kotouč alespoň do středního pásma.
55:14'
Vyloučen domácí Roman Půček za hákování.
54:39'
Akci Rychlovského zakončoval Špaček tvrdou střelou, ta ale minula brankový prostor.
54:25'
Žajdlík raději podržel puk ve své moci a přerušil tak hru.
53:56'
Klapka vysouval Bittnera, který byl v útočném pásmu čistě odzbrojen.
52:58'
Po střele od modré čáry srazil Kubík kotouč ke Šmerhovi, od kterého se odráží těsně vedle branky!
52:25'
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Benátečtí brzy získávají dvoubrankový náskok, o který se zasloužil přesnou střelou z pravé strany ONDŘEJ CHRTEK. Asistence: Roman Půček.
51:49'
Z ostrého úhlu zkoušel nachytat Žajdlíka Šagát, přesný ale nebyl.
51:25'
Další zákrok si domácí brankář musel připsat po akci Šteinera, puk vyrazil svými betony.
51:16'
Po střele od modré čáry má Žajdlík puk ve své moci.
51:04'
Hosté vycítili šanci a nyní jich je plné kluziště.
50:12'
Hosté jsou v plném počtu.
50:05'
Po další ztrátě puku, tentokrát v útočném pásmu, kvapil kupředu znovu Vampola. Z levého křídla ale těsně přestřelil!
49:31'
Slavia právě vstřelila branku!
Hosté snižují při vlastním oslabení. Za Žajdlíkovou brankou chyboval Klapka, puku se před brankovištěm chopil PETR VAMPOLA a dostal ho tam, kde hosté moc rádi vidí. Bez asistence.
49:16'
Benátečtí se usadili v útočném pásmu. Nikovu střelu od modré Michajlov vyráží.
48:12'
Vyloučen hostující David Šteiner za napadení.
47:42'
Další střelu téměř od modré má domácí brankář ve své lapačce.
47:22'
Vampola střílel téměř od modré, branku domácího týmu ale minul.
46:48'
Bittner získal kotouč, který obratem poslal až do útočného pásma.
46:21'
Všetečka nabíjel Vrdlovcovi, který ale mířil jen do boční sítě.
45:57'
Vrdlovcův pěkný pokus má Žajdlík ve své moci. Vhazovat se bude po jeho levici.
45:45'
Vyloučen domácí Vratislav Kunst za krosček.
45:18'
Všetečka se snažil vystřelit kolem Nikových nohou, pozorný Žajdlík má kotouč ve svém klíně.
44:55'
Dnešnímu zápasu přihlíží 305 diváků.
44:41'
Hosté vyhodili kotouč na zakázané uvolnění, ze svého pásma se tak zatím nedostanou.
44:35'
Buchtelova střela od modré čáry byla sražena do rohu kluziště.
44:25'
Klapka se dostal do útočného pásma, svižnou střelou ale nenašel mezírku v Michajlovově postoji.
43:42'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Žajdlíkovou brankou.
43:18'
Prakticky z první či druhé střely v početní výhodě benátecký tým navyšuje náskok. Přesnou přihrávku zpoza branky usměrnil mimo Michajlovův dosah RADEK DUDA. Asistence: Adam Dlouhý, Daniel Špaček.
43:06'
Benátečtí jsou usazeni před Michajlovem, ten ale zatím nemusel zasahovat.
42:17'
Benátečtí se postupně dostali až před Michajlova, který musel na led, aby přerušil hru.
41:38'
Vyloučen hostující Jindřich Barák za hákování.
41:27'
Všetečka se uvolnil do mezikruží a střelou na vyrážečku prověřil Žajdlíka.
40:44'
Brožovu střelu z ostrého úhlu má Žajdlík ve své moci.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 18:40.
40:00'
39:40'
Velký závar před Žajdlíkem, Benátečtí se ale ubránili!
39:30'
Domácí jsou v plném počtu.
39:07'
Domácí se znovu vysvobozují přesným vyhozením.
38:41'
Na modré čáře napřáhl Novák, jehož pokus má Žajdlík ve své lapačce.
37:50'
Benátečtí posílají puk až za Michajlovovu branku.
37:30'
Vyloučen domácí Adam Dlouhý za zdržování hry/ vystřelení puku.
37:23'
Všetečkova střela z pravého křídla byla přizvednuta do ochranné sítě.
36:53'
Rychlovský adresoval přihrávku na modrou čáru na Aubrechta, jehož střelu má Michajlov ve své lapačce.
36:35'
Ihned po buly si Žajdlík připisuje další zákrok.
36:32'
Na druhé straně Žajdlík přerušil hru, vhazovat se bude po jeho pravici.
36:25'
Po Bittnerově přihrávce od mantinelu se po puku marně natahoval Šafařovský.
36:08'
Tomáš Duda poslal zdravici Žajdlíkovi, který sráží puk za branku.
35:27'
Štiplavý pokus Kunsta vypadl Michajlovovi z lapačky, hosté byli připraveni a pohodlně rozehráli.
34:26'
Buchtelova tvrdá střela zpoza kruhu pleskla o zadní mantinel.
34:10'
Půček vybojoval puk pro Chrtka, který na bližší tyčku Michajlova nepřekvapil.
33:49'
Po zakázaném uvolnění se vrací hra před Michajlova.
33:11'
Kohútova střela zpoza beka skončila na zadním mantinelu, dopředu tak mohou domácí.
32:30'
Ofsajd také na druhé straně, vhazovat se bude ve středním pásmu.
32:14'
Útok domácího týmu zastavil odpískaný ofsajd.
32:02'
Závar před svojí brankou musel domácí brankář vyřešit přikrytím kotouče, hosté začínají vystrkávat růžky. V této třetině jsou mírně lepším týmem oni.
31:51'
Křížná střela na druhé straně skončila vedle Žajdlíkovy branky.
31:41'
Před brankou se po puku natahoval Wiencek, na kotouč ale nedosáhl.
31:19'
31:15'
Po teči Klapky si musel také hostující brankář připsat zákrok.
31:00'
Až v závěru přesilovky se Benátečtí usadili před Michajlovem.
30:02'
Když už se domácí dostali před Michajlova, Slávisté rychle vyhazují.
29:48'
Paradoxně v oslabení jsou hosté usazeni před Žajdlíkovou branou.
29:19'
Vyloučen hostující Petr Hořava za pozdní dohrání.
28:46'
Rychlý Jiruš se zbavil svého strážce a hledal před brankou Radka Dudu, který na puk těsně nedosáhl!
27:26'
Chrtek obkroužil hostující branku, poté ale nepřesně přihrál a domácí musí rychle dozadu.
27:06'
Hořavův pokus od modré čáry má Žajdlík ve své moci, čímž přerušil hru.
26:33'
Další icing posílá hru zpět před Žajdlíka.
26:17'
Najman se tlačil do útočného pásma, přehodil si puk na bekhend. Z těžké pozice ale následně nedokázal vystřelit.
25:51'
Hampl se probil do útočného pásma a zaměstnal Michajlova, jenž má puk ve svém klíně.
25:11'
Závar před Žajdlíkovou branou, ten ale zatím drží čisté konto. Hosté ve druhé třetině určitě přidali.
24:54'
Icing také na benátecké straně. Ve druhé třetině zatím sledujeme nepřesnosti na obou stranách.
24:23'
Po rychlé akci hostů musel dávat pozor také Žajdlík, který vyrazil nepříliš razantní střelu.
23:22'
Hosté vyhazují na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před Michajlovem.
23:17'
Špačkovi se střela z levého křídla vůbec nepovedla, puk končí na zadním mantinelu.
22:55'
Opět rozehrávka hostů nebyla úplně přesná, Najman ale nezkrotil neposedný kotouč.
21:25'
Vyloučený Duda skočil na ledovou plochu.
21:01'
Chybu v hostující rozehrávce nepotrestal Dlouhý, který nenašel skulinku mezi betony hostujícího brankáře! Nepochodil ani s následnou dorážkou!
20:36'
Domácímu týmu se dvakrát podařilo vyhodit až k Michajlovovi.
20:01'
Benátečtí v první třetině byli lepším týmem, vstřelili první branku v této sezóně a nemuselo zůstat jen u ní. Další nadějné šance domácí nedotáhli ke zdárnému cíli. Hosté pořádně zahrozili až v početní výhodě ze závěrečné minuty, kdy musel být ve větší permanenci také benátecký brankář Žajdlík.
Další třetina začne přibližně v 17:51.
20:00'
19:39'
Špaček prošťouchl puk alespoň do středního pásma.
19:35'
Novákovu jedovku od modré čáry má pozorný Žajdlík ve své lapačce.
19:26'
Vyloučen domácí Radek Duda za hrubost.
19:26'
Po přihrávce rukou jsou hosté vykázáni do středního pásma
19:11'
Kuťák přihrával zpoza branky, hostům se podařilo zakončit, avšak Žajdlík má puk ve svém klíně.
18:31'
Hru přerušil odpískaný ofsajd domácího týmu.
18:26'
Právě Špaček mohl našlápnout do sóla, přes svého strážce se ale nedostal.
18:04'
Vyloučený Špaček je na ledě.
17:30'
Přihrávce před brankoviště na Doležala chyběla přesnost, domácí ale nevyhodili.
17:03'
Dlouhý vyvezl kotouč až za Michajlovovu branku, kde ušetřil nějakou tu vteřinu.
16:40'
Kubíkovu pěknou přihrávku usměrňoval Vampola do Žajdlíkova betonu.
16:16'
Šmerha si udělal prostor ke střele, která byla zblokována a domácí vyhazují.
16:04'
Vyloučen domácí Daniel Špaček za hákování.
14:56'
Vampolovu střelu z levého křídla Žajdlík vyráží. Domácí mohou rozehrát.
14:09'
Kunstovu střelu z hranice útočného pásma sráží Michajlov za svoji branku.
13:05'
Po pěkné akci se puk dostával k Půčkovi, ten byl ale vytlačen ze střelecké parkety. Domácí jsou stále znatelně lepším týmem.
12:31'
Zajímavá střela Nika od modré čáry byla sražena mimo.
12:11'
Nepřesná rozehrávka hostů končí icingem.
12:00'
Po chybě hostů se chopil puku Klapka, který se natlačil před Michajlova, puk ale končí někde pod tělem slávistického brankáře! Šance zatím hrají ve prospěch domácího týmu.
11:48'
Hru přerušil také Žajdlík před Šmerhou, poté vznikla menší postrkávaná právě mezi Šmerhou a Aubrechtem. Vylučovat ale není třeba.
10:47'
Michajlov raději podržel puk ve své lapačce a přerušil tak hru.
10:38'
Hosté hrají v plném počtu.
10:05'
Od modré pálil ostře též Niko, trefil ale hůl bránícího hráče.
9:54'
Špačkova střela téměř od modré byla sražena mimo.
9:35'
Po Buchtelově střele vznikl před Michajlovem zmatek, autor tohoto pokusu už zvedal ruce nad hlavu. Puk se však vykutálel vedle pravé tyče! Domácí navíc stáli v brankovišti.
9:14'
Domácí hrají v plném počtu.
8:58'
Hru nyní přerušil ofsajd benáteckého týmu.
7:38'
První zákrok Žajdlíka, jehož vyrážečku lízla Kohútova střela z mezikruží.
7:14'
Vyloučen domácí Jakub Rychlovský za hákování.
6:58'
Benátečtí o přesilovku přijdou, hosté mají ponechánu výhodu.
6:22'
Benátečtí brzy využívají přesilovou hru, která bude pokračovat. Od jejího počátku se usadili v útočném pásmu. Nakonec slavil úspěch důraz před brankovištěm v podání ADAMA DLOUHÉHO. Asistence: Ján Niko, Ladislav Bittner.
5:38'
Vyloučen hostující Martin Ondráček na 5 minut a do konce zápasu za zásah do oblasti hlavy a krku. Ondráček v útočném pásmu zbytečně dohrál mladého obránce Hampla. Pro slávistického útočníka dnešní zápas končí. Větší trest odpyká Jaroslav Brož.
5:18'
Bittner vyrazil kupředu, vysunul Klapku, který se ale vytlačil ze střeleckého úhlu.
4:40'
Na dlouhou přihrávku si najížděl Doležal, kotouč ale nezkrotil – icing.
3:43'
Střela Radka Dudy od modré čáry byla sražena mimo slávistickou branku.
3:18'
V Benátkách mohlo být veseleji. Před brankovištěm zametal kotouč Rychlovský, avšak hostující brankář dával pozor.
2:52'
Benátečtí jsou v úvodu nepatrně aktivnějším týmem. O útok se snažil také obránce Kunst, který ale Michajlova zasahovat nedonutil.
1:39'
Hostující brankář nyní raději ponechal puk ve své lapačce a přerušil tak hru.
0:48'
Chrtek projel téměř polovinou hřiště a nabil Radku Dudovi, jehož střela Michajlovovi vypadla. Domácí však nedorazili kotouč do branky.
00:01'

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hrstka) – Buchtela, Aubrecht, Niko, Žůrek, Hampl, Kunst, Kovář – Rychlovský, Najman, D. Špaček – Půček, Chrtek, R. Duda – Jiruš, A. Dlouhý, Wiencek – Klapka, Bittner, Šafařovský.

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – J. Novák, T. Duda, Hejda, P. Hořava, Steinocher, Barák, Antoš – Kubík, Vampola, Šmerha – Kuťák, Vrdlovec, J. Doležal – Šteiner, Šagát, M. Ondráček – Jar. Brož, Kohút, Všetečka.

Rozhodčí: J. Doležal, Pilný – Axman, Podrazil.
Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu z benáteckého zimního stadionu. Benátečtí hostí ve druhém kole druhé nejvyšší hokejové soutěže geograficky nedaleký tým – pražskou Slavii.

V minulém kole Benátečtí sehráli s Litoměřicemi vyrovnanou partii. První branka utkání padla až v naprostém závěru druhé třetiny, kdy přesilovou hru využil hostující Střondala. Tento gól litoměřický tým nabudil tím správným směrem a třetí třetina patřila právě benáteckému soupeři, který se mohl nakonec radovat z výhry 4:0.

Slavia doma přivítala Ústí nad Labem. Byl to souboj hráčů v bíločerveném s úteckým brankářem Stahlem, kterého překonal až čtyři minuty před koncem exbenátecký Kuťák. Po remíze 1:1 následovalo prodloužení. O majiteli druhého bodu v něm rozhodl hráč severočeského týmu Roubík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.