1. česká hokejová liga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Chomutov - 28. září 2019   17:30

Jihlava
Jihlava
13:18' J. Pohl (Staněk, Pekr) • 18:06' Chlubna (Lichanec, Staněk) • 35:37' Fronk (Poletín, Anděl) • 56:01' D. Čermák (Harkabus)
Chomutov

Po třetí třetině máme konečné skóre 4:0 pro domácí Ježky. V 57. minutě navyšoval po souhře s Harkabusem DAVID ČERMÁK na konečných 4:0 a Dukla slaví tříbodový zisk.

Příjemný zbytek večera.
58:45'
K tvrdé střele na modré napřáhl Jan Holý, ale trefuje pouze levou tyč branky Běhuly!
58:00'
Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.
56:47'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Chrpa – 2 min., vysoká hůl).
56:01'
Dukla právě vstřelila branku!
2. lajna domácí Dukly sehrála parádní akci. Na modré čáře vypíchl kotouč Harkabus a Dukla šla do přečíslení 2 na 1. Harkabus si vyměnil kotouč s DAVIDEM ČERMÁKEM a ten pod vyrážečku překonává Běhulu. – 4:0. Asistence: Harkabus
55:20'
Hosté se snaží o kombinaci přes brankou Lundströma.
54:36'
Pohl vyhazuje z vlastní obranné třetiny a Ježci mají namířeno ke střídačce.
54:02'
Připravený Lundström svírá kotouč v lapačce. Vhazovat se bude po jeho pravici. Hosté dnes nemohou najít recept na skvěle chytajícího Lundströma.
53:06'
Pirátům se nedaří přechod přes střední pásmo. Buď hru přeruší ofsajd nebo nepřesná rozehrávka z vlastní obranné třetiny.
52:22'
Piráti zakládají útok až od branky Běhuly.
50:41'
Čachotský našel přihrávkou přes střední pásmo Čermáka, ten puk pouze posunul před branku, ale tam na něj Harkabus už nedosáhl.
49:42'
Klíma zkusil Lundströmovu pozornost z pravého kruhu, ale ten dnes odmítá pustit jakýkoliv kotouč za svá záda a hrdě si drží čisté konto.
48:52'
Jiránek zavezl kotouč do útočného pásma, ale nepřesná přihrávka Duklu připravuje o kotouč.
48:00'
Jan Holý vypálil z modré čáry, ale trefuje pouze připravené betony Běhuly!
47:07'
Ofsajd přerušuje útočné snažení domácích. Vhazování ve středním pásmu.
46:09'
Dukla si nyní zahraje ještě minutu a 20 vteřin přesilovou hru.
45:33'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Stanislav Vrhel – 2 min., držení).
44:23'
Hosté mají k dispozici již třetí přesilovou hru a snaží se v útočném pásmu kombinačně vyšachovat domácí mančaft.
44:06'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Adam Zeman – 2 min., hákování).
43:00'
Havel pálí z modré čáry, ale střela mu nesedla a míjí branku Lundströma minimálně o dva metry.
42:08'
Anděl předložil před branku Poletínovi přesnou přihrávku, ale ten pouze o pár centimetrů míjí Běhulovu branku!
41:14'
Harkabus napřáhl na levém kruhu, ale trefil do bruslí pouze dobře stojícího Tejnora.
40:08'
Začala nám třetí a také možná poslední třetina utkání. Po buly se puku ujímají velice rychle domácí a kombinují v útočném pásmu.
40:01'
Ve druhé třetině padl pouze jeden gól a to opět do branky Běhuly, když se ve 36. minutě prosadil po přihrávce od Poletína JIŘÍ FRONK. Hráči tak jdou do kabin za stavu 3:0.

Třetí třetina začíná za 16 minut.
40:00'
39:30'
Přečíslení 2 na 1 se nepodařilo Pirátům využít a Lundström si stále drží čisté konto!
39:20'
Běhula svírá kotouč v lapačce po střele Zemana. Vhazovat se bude na levém kruhu.
39:00'
Přihrávka rukou přerušuje hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
38:07'
Čermák pouze nahodil kotouč a domácí míří ke střídačce po dlouhém střídání.
37:01'
Hosté zakládají útok až od branky Běhuly a míří vpřed do útočného pásma.
36:32'
Ofsajd přerušuje útočné snažení Pirátů.
36:22'
Matěj Pekr vyslal tvrdou střelu z pravého kruhu, která šla však vysoko až do ochranné sítě.
35:37'
Fantastickou přihrávkou našel Poletín JIŘÍHO FRONKA a ten střelou k pravé tyči navyšuje už na 3:0 pro Duklu! Asistence: Poletín, Anděl
34:54'
Střela Koláře z modré čáry se několikrát odrazila od bruslí mnoha hráčů, ale puk naštěstí pro Běhulu minul branku.
34:00'
Nepřesná rozehrávka za brankou z hole Lundströma končí pouze u Rýgla.
32:30'
Zeman zaváží kotouč do útočného pásma a Dukla kombinuje u branky Běhuly.
32:14'
Další zákrok Lundströma, který stále drží čisté konto. Následuje komerční přestávka.
31:40'
Lundström má kotouč v lapačce po střele z pravého kruhu. Následuje vhazování.
31:28'
Čachotský ujel ve vlastním oslabení a mohl navyšovat už na 3:0! Střela mu ale nesedla, jak by sám chtěl a Běhula s klidem likviduje akci Dukly.
29:41'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jan Pohl – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
29:26'
Hosté se připravují o útočné pásmu nepřesnou přihrávkou na modrou čáru.
28:38'
Hosté vyhazují až k brance Lundströma, který rychle rozehrál.
27:40'
Matěj Pekr se dostal do úniku a pokoušel se překonat bekhendovou střelou Běhulu!
26:49'
Postavení Fronka v brankovišti přesouvá hru do středního pásma.
26:22'
Havel střelou z modré nachází pouze levý beton Lundströma!
25:28'
Půža nenašel přihrávkou nikoho a připravuje Duklu o kotouč.
24:56'
Anděl prověřuje z levého kruhu Běhulovu lapačku. Následuje vhazování v útočném pásmu Dukly.
24:05'
Střela od modré míjí branku Lundströma, ale hosté pokračují v kombinaci v útočném pásmu.
23:28'
23:06'
Hosté získávají útočné pásmo nahozením kotouče na Lundströma, který raději kotouč přikryl pod lapačku.
22:26'
Domácí kombinují v útočném pásmu.
21:30'
Fronk obdržel přihrávku přes celé střední pásmo a pálí na Běhulu z pravého kruhu. Následuje vhazování.
21:20'
Čachotský se i ve vlastním oslabení dostal až k brance a první střelou ve druhé třetině prověřuje Běhulovu lapačku!
20:05'
Druhou třetinu začínají hosté v početní výhodě 5 na 4.
20:01'
Po první části utkání máme na světelné tabuli výsledek 2:0 a spokojenější do kabin odchází domácí. V přesilové hře ve 14. minutě otevřel skóre zápasu Jan Holý a 19. minutě navýšil na 2:0 Tomáš Chlubna.

Druhá třetina začíná za 16 minut.
20:00'
19:15'
Domácí vyhazují až k brance soupeře a míří ke střídačce.
18:59'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Harkabus – 2 min., nedovolené bránění).
18:30'
Hosté ihned po buly vyrazili vpřed, ale naráží pouze na připraveného Lundströma, který drží svůj tým stále bez inkasované branky!
18:06'
Lichanec svojí střelou, která mu nesedla a sjela po holi, našel samotného TOMÁŠE CHLUBNU a ten svojí trefou navyšuje na 2:0!
16:49'
Fronk nezpracoval přihrávku na mezikruží a Dukla přichází o útočné pásmo.
16:27'
Poletín nahazuje kotouč do útočného pásma. Kotouč se dostal až k Půžovi a ten střelou z modré prověřuje Běhulu a jeho lapačku!
15:23'
Staněk pálí opět z modré čáry, ale trefuje pouze Běhulův připravený pravý beton!
15:00'
Hosté vyhazují kotouč až k brance Lundströma.
13:44'
Holý pálí tvrdě z modré čáry a donutil Běhulu k zákroku lapačkou.
13:32'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Stanislav Vrhel – 2 min., hákování).
13:18'
Dukla využívá svojí přesilovou hru. JAN POHL obdržel od Staňka přihrávku na modrou čáru a tvrdou střelou pod víko otevírá skóre – 1:0! Asistence: Staněk, Pekr
12:02'
Dukla drží Piráty minimálně minutu zamčené v obranném pásmu a ostřeluje Běhulu ze všech stran!
11:54'
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jan Svoboda – 2 min., podrážení).
11:40'
Mareš zakládá útok až zpoza branky Lundströma a Dukla jde dopředu.
10:53'
Lundström má puk v lapačce. Vhazování na pravém kruhu.
09:46'
Mareš špatným zpracováním kotouče připravil Duklu o útočné pásmo.
09:05'
Hosté vyhrávají buly v útočném pásmu a snaží se o kombinaci před brankou Lundströma.
09:00'
Jiránek skvělým forčekingem vybojoval puk ve středním pásmu.
08:15'
Lichanec zaváží kotouč do útočného pásma.
08:02'
Blaha pálil z modré, ale trefil pouze hlouček bránících hráčů.
07:06'
Lundström si připisuje na své konto další zákrok.
06:28'
Čachotský vyhrál buly ve středním pásmu a domácí postupují vpřed.
06:01'
Hosté se po buly na modré čáře dostávají do útočného pásma a kombinací si vytváří tlak.
05:30'
Domácí se nepřesnou přihrávkou připravují o útočné pásmo.
05:09'
Domácí zakládají útok až od branky Lundströma.
04:40'
Poletín našel osamoceného Anděla na kruzích. Jeho střela však zasáhla pouze Běhulův beton a hosté vyhazují na zakázané uvolnění.
04:18'
Čachotský po kroužení v útočném pásmu prověřil Běhulu, který svírá kotouč v lapačce.
03:11'
Hosté si nyní vytváří tlak v útočném pásmu.
02:29'
Lichanec obloučkem nahazuje do útočného pásma a domácí mají namířeno ke střídačce.
01:46'
Hosté poprvé prověřují Lundströma po kombinaci v útočném pásmu!
00:41'
Čermák v útočném pásmu posunul kotouč na Čachotského, ten na Fronka a ten pálí z modré.
00:16'
Dukla zaváží kotouč do útočného pásma, ale rázem o něj nepřesnou přihrávkou přichází.
00:05'
Jako první se po úvodním buly ujímají puku hráči Dukly.
00:01'

HC Dukla Jihlava: Lundström (Jan Brož) – Staněk, J. Pohl, Půža, J. Holý, Mareš, D. Kolář, Piegl – Jiránek (A), A. Zeman, Pekr (C) – Harkabus, Čachotský (A), D. Čermák – Anděl, Poletín, Fronk – Lichanec, Davídek, Chlubna.

Piráti Chomutov: Běhula (Pavlát) – Žovinec, Rýgl, Blaha, Tejnor, Štochl, Lang, R. Havel – Stloukal, Pitule (A), Suchý – Tomica (C), J. Svoboda, Llewellyn – Klíma, Vrhel, Chrpa (A) – Tupý, Hrala, Ma. Svoboda.

Rozhodčí: Skopal, Pilný – Beneš, Štofa.
Příjemný hokejový podvečer.

V dnešním 8. kole se utká na Horáckém zimnim stadionu Dukla s Chomutovem.

Dukla si v posledním zápase s Přerovem připsala 3 body a věří, že to bude impulz do dalších zápasů, oproti nevydařeným proti Benátkám, Slavii a Motoru, kde měli minimálně ve dvou uspět s plným počtem.

Chomutov si naopak od začátku sezony připsal 17, kdy prohrál v Prostějově. Další bod ztratil pouze v regionálním derby s Kadaní. Po sedmi kolech má na svém kontě 17 z 21 možných bodů. Chomutov má k dispozici tři mladé gólmany, kterým je 18 a 19 let, ale i přes svůj věk tito maskovaní muži předvádí sympatické výkony. V posledních dvou kolech Chomutov ani jednou neinkasoval, když vyhrál 4:0 v Benátkách a doma nadělil nepopulárního "bura" pražské Slavii.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.