1. česká hokejová liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Vsetín - 23. září 2019   18:00

Kadaň
Kadaň
06:40' Michnáč (Trefný) • 47:03' Chlouba (L. Chalupa)
2:7
(1:2, 0:4, 1:1)
Vsetín
Vsetín
04:22' Kucharczyk  (Jeřábek) • 16:25' Jonák  (Teper, Hryciow) • 21:10' Březina  (Procházka) • 27:25' Vítek  (Teper, Šilhavý) • 32:29' Kucharczyk  (D. Tůma) • 39:40' D. Tůma  (Slováček, Kucharczyk) • 46:55' Kucharczyk  (Vítek, Pechanec)
Kadaň
Galuška (38. Štěpánek) – Foltýn, L. Chalupa, Eliáš, Novák, Mert, Poizl, Trefný (C) – Zabloudil, Chlouba (A), Michnáč – R. Pilař, Machač, Buchtele – J. Müller, Řepík, Matýs – Zd. Zabloudil, Wágner (A), Koblížek.
Souček. Čáp – Kreuzer, Polonyi
ZS Kadaň
Vsetín
Gába (Bláha) – Slováček (A), Teper, Dudáš, Holomek, J. Drtina (A), Jeřábek, Hryciow – Jonák (C), L. Volf, Dostálek – Procházka, Rehuš, Březina – Kucharczyk, Pechanec, D. Tůma – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

Ve třetí třetině byl k vidění gól na každé straně. Za hosty se prosadil Radim Kucharczyk, který uzavřel hattrick. Ihned v zápětí na konečných 2:7 uzavřel utkání Roman Chlouba.
59:47'
Kadaňský gólman si připisuje další úspěšný zákrok.
59:08'
Oliver Štěpánek zastavuje téměř jistý gól.
58:31'
Utkání se již dohrává.
57:12'
Hosté kombinují, ale nemohou se dostat z rohu kluziště.
56:08'
Vsetínský útok zastavuje ofsajd.
55:56'
Domácí vyhazují puk až za bránu Davina Gáby.
55:49'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Albert Michnáč – 2 min., vysoká hůl).
51:31'
Gába má teď více práce, než počas celého utkání.
49:57'
Trhači kombinují před Gábou.
49:02'
Pokus o domácí útok přerušuje hvizd čárového rozhodčího.
47:03'
Kadaň právě vstřelila branku!
ROMAN CHLOUBA ujel všem hráčům a zakončil přesně pod vyrážečku Gáby. Asistence: Lukáš Chalupa.
46:55'
Vsetín právě vstřelil branku!
David Vítek přihrál na hokejku RADIMA KUCHARCZYKA, který završuje svůj hattrick. Asistence: David Vítek, Antonín Pechanec.
46:43'
Domácí vyhazují přes všechny čáry.
46:04'
Kotouč je ve středním pásmu.
45:25'
Martin Dudáš střílí od modré čáry, Štěpánek jeho střelu schoval pod lapačku.
45:08'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Mert – 2 min., nedovolené bránění).
44:20'
Kadaň se pokoušela o útok, obrana hostů byla proti.
43:02'
František Wágner se ocitl před Gábou, ten jeho střelu likviduje pravým betonem.
41:56'
Jakub Trefný vypálil od modré čáry, Gába vyráží puk do rohu hřiště, odkud se hosté osvobozují.
41:25'
Kotouč je za Štěpánkem, oba týmy střídají.
40:57'
Kadaň rozjíždí přesilovku ze svého pásma.
40:35'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jakub Teper – 2 min., vysoká hůl).
40:01'
Vsetín ve druhé třetině Kadaň doslova přejel. Do střeleckých statistik se zapsal David Březina, kterého následovali David Vítek, Radim Kucharczyk a David Tůma. Třetí dějství začne přibližně v 19:45.
40:00'
39:40'
Krásná situace v podání Vsetína. Puk se po ose Kucharczyk – Slováček dostal na hůl DAVIDA TŮMY, který již měl lehký úkol. Asistence: Ondřej Slováček, Radim Kucharczyk.
39:07'
Antonín Pechanec bekhendem trefuje břevno!
38:29'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
37:28'
Hosté jsou stále před Galuškou.
37:13'
Střídání v týmu SK Trhači Kadaň: ze hřiště odchází Petr Galuška, přichází Oliver Štěpánek.
37:13'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Müller – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Martin Dudáš – 2+2 min, hrubost).
35:35'
Vsetín kombinuje v útočném pásmu, Petr Galuška se ohání.
34:21'
Kadaň je usazena před Gábou, ten ovšem zasahovat nemusí.
32:29'
Opět ta samá situace. David Tůma vystřelil od modré čáry, Galuška vyrazil kotouč před pravou tyčku, odkud ho dorazil za brankovou čáru RADIM KUCHARCZYK. Asistence: David Tůma.
31:58'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Chalupa – 2 min., nedovolené bránění).
31:37'
Hosté se snažili vyhodit kotouč ze svého pásma, ten ovšem skončil na domácí střídačce. Vhazuje se před Gábou.
30:39'
Jan Buchtele byl na konci celé přesilovkové kombinace, jeho střelu Gába drží.
29:24'
Kadaň se vlastní nepřesností vyhání z útočné třetiny.
28:37'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Radek Jeřábek – 2 min., nedovolené bránění).
28:27'
Kadaň je usazena před Gábou.
27:25'
Situace se opakuje. Jakub Teper vyslal střelu na Galušku, krterý kotouč vyrazil pouze na hůl DAVIDA VÍTKA. asistence: Jakub Teper, Vojtěch Šilhavý.
27:13'
Kadaň se usadila v útočném pásmu, ale Daniel Poizl střílel nepřesně a tak se Vsetín žene na domácí branku.
26:30'
25:57'
David Tůma dostal přihrávku mezi kruhy, Galuška tento pokus likviduje vyrážečkou.
25:26'
Radek Jeřábek vyzkoušel pozornost Galušky, vhazuje se po jeho levici.
25:06'
Vsetín se dostal do útočného pásma, Petr Galuška varáží střelu do ochrané sítě.
24:22'
Jakub Trefný vyslal střelu na bránu, hostující gólman ukryl puk do výstroje.
24:00'
Albert Machač zkoušel střelu mezi betony Davida Gáby, ale neúspěšně.
23:15'
Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry.
22:39'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (David Vítek – 2 min., podrážení).
21:10'
Martin Procházka přihrál k pravé tyči, kde se puku zmocnil DAVID BŘEZINA, jenž střelou nad beton posílá Vsetín do dvougólového vedení. Asistence: Martin Procházka.
20:01'
První třetina ukázala docela vyrovnaný hokej. Hosté otevřeli skóre zásluhou Radima Kucharczyka jako první. Na tuto branku Trhači odpověděli o dvě minuty později z přesilové hry, na jejímž konci stál Albert Micháč. Vsetín však v sedmnácté minutě odskočil na rozdíl jednoho gólu. Autorem této branky byl Vít Jonák. Druhá perioda začne přibližně v 18:51.
20:00'
19:37'
Zakázané uvolnění Trhačů.
19:01'
Kadaň rozjela kombinaci, na jejímž konci byl Albert Micháč, který tentokrát na Davida Gábu nevyzrál.
17:50'
Hosté jsou stále usazeni před Galuškou.
16:25'
Podobná branka jako ta první. Jakub Teper vastřelil od modré čáru, jehož střelu vyrazil Galuška přím o na hůl VÍTA JONÁKA. Asistence: Jakub Teper, Muchal Hryciow.
16:20'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., nedovolené bránění).
16:02'
Kadaň kombinuje, zatím bez střelby.
15:03'
Hosté vyhazují až za bránu Galušky.
14:51'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Slováček – 2 min., sekání).
14:02'
Vsetín se na nějakou dobu usadil v útočném pásmu, ale všechny jejich pokusy končí na hokejkách domácích.
13:22'
Hosté obstřelují Petra Galušku, ale neúspěšně.
12:16'
Kadaň se osvobuzuje vyhozením kotouče přes celé hřiště. Následné útok Vsetína zastavuje hvizd čárového rozhodčího.
11:00'
Ondřej Matýs společně s Janem Müllerem ujeli ve vlastním oslabění, první jmenovaný minul hostující klec.
10:22'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Chalupa – 2 min., krosček).
10:00'
Trhači se usadili v útočné třetině, David Gába je však pozorný.
09:32'
08:17'
Martin Procházka dostal přihrávku před poloodkrytou klec Trhačů, Petr Galuška se ovšem stihl včas přesunout.
07:12'
06:40'
Jakub Trefný si společne s ALBERTEM MICHNÁČEM několikrát vyměnili kotouč, druhý jmenovaný si poté sjel do kruhu, odkud vyslal nechytatelnou střelu zápěstím. Asistence: Jakub Trefný.
06:13'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Branislav Rehuš – 2 min., podrážení).
04:22'
Radek Jeřábek vypálil od modré čáry, tento pokus Galuška vyrazil, ale na následnou dorážku z hole RADIMA KUCHARCZYKA byl již krátký. Asistence: Radek Jeřábek.
03:07'
Akci Trhačů zastavuje modrá čára.
02:35'
Filip Eliáš se ocitl ve slibné pozici, jeho střela o kousek minula pravou tyčku.
01:29'
Radek Pilař se pokoušel o střelu z levého kruhu, ta ovšem na brankáře Gábu neprošla.
00:58'
Zakázané uvolnění hostů.
00:30'
Petr Galuška si připisuje první dva úspěšné zákroky.
00:01'

SK Trhači Kadaň: Galuška (Štěpánek) – Foltýn, L. Chalupa, Eliáš, Novák, Mert, Poizl, Trefný – Zabloudil, Chlouba, Michnáč – R. Pilař, Machač, Buchtele – J. Müller, Řepík, Matýs – Zd. Zabloudil, Wágner, Koblížek (C).

VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Slováček, Teper, Dudáš, Holomek, J. Drtina, Jeřábek, Hryciow – Jonák, L. Volf, Dostálek – Procházka, Rehuš, Březina – Kucharczyk, Pechanec, D. Tůma – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

Rozhodčí: Souček. Čáp – Kreuzer, Polonyi.
V rámci 6. kola Chance ligy se Trhači v pondělí 23. září opět představí na domácí půdě. Tentokrát z daleka přijede soupeř, proti kterému v předchozí sezóně Kadaň ani jednou nezvítězila. Řeč je o VHK ROBE Vsetín, jenž se momentálně ukotvil na desáté příčce tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.