1. česká hokejová liga - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benátky n. Jizerou : Kladno - 20. února 2021   16:00

Benátky n. Jizerou
22:18' Jiruš (Štibingr, Jansa) • 42:36' Daniel Svoboda I (Jansa) • 53:20' Štibingr (A. Dlouhý)
3:6
(0:3, 1:3, 2:0)
Kladno
Kladno
2:45' Jágr  (Machala) • 10:56' Frye  (Mikliš, Jágr) • 12:56' Bílek  (Filip, Hajný) • 26:11' Račuk  (Marosz) • 36:03' Marosz  (Mikliš, Štochl) • 39:02' Mikliš  (Machala, Plekanec)
Král (41. Žajdlík) – Štibingr, Šedivý, Kunst, Böhm, Kovář, Aubrecht, Cibulka – Pabiška, Čederle, Jiruš – Daniel Svoboda I, Jansa, A. Dlouhý – Šafařovský, Měchura, Wiencek – Putz, Strnad, Gajda.
Bejček, Petružálek – Kreuzer, Polonyi
Kladno

Skončilo utkání, ve kterém hosté získali tři body. Domácí zmírnili porážku ve třetí třetině díky dvěma vstřeleným brankám.
59:31'
Kubíkův pokus doklopýtal k Žajdlíkovi, který přikryl puk pod lapačku.
58:47'
Zajícův pokus od modré čáry Žajdlík vyráží.
58:29'
Ofsajd domácího týmu posílá hru do středního pásma.
58:03'
Domácí jsou v plném počtu.
57:19'
Tatáž situace nastává i nyní, Pabiška se dral ke kotouči, k němu se mu ale nepodařilo dostat.
56:51'
Kladenští hráči se sami vyhání do středního pásma.
56:15'
Domácí vyhazují puk za Brízgalovu branku.
56:03'
Vyloučen domácí Adam Měchura za hákování.
55:58'
Račuk se probíjel před branku, tam mu ale nedovoleným způsobem nebylo umožněno vyjet.
54:44'
Domácí gólman nyní vleže zneškodnil pokus Hajného.
54:32'
Na levém křídle našlápl Zajíc, jeho pokus byl ale pro Žajdlíka spíše propagační.
53:20'
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Domácí korigují stav. Na přihrávku zpoza branky si najel JAN ŠTIBINGR a přesnou střelou pokořil Brízgalu. Asistence: Adam Dlouhý.
52:32'
Další pokus téhož hráče má kladenský brankář ve svém klíně.
52:10'
Jirušovu střelu z pravého křídla Brízgala vyráží.
51:34'
Hosté hrají to, co potřebují. Pevně drží v svých rukou čtyřbrankový náskok.
50:19'
Menší závar před Brízgalou, který ale drží puk ve své moci.
49:51'
Jirušův pokus ze středního pásma krotí Brízgala a ihned rozehrává.
49:29'
Ticháček střílel od modré čáry, do jeho střely skočil Štibingr, který v předklonu odjíždí na střídačku. Domácí poté vyhodili na icing.
48:28'
Téměř od modré čáry zakončoval Štibingr, který ale kladenskou branku minul.
47:17'
Přihrávku hostů tečoval Kunst do ochranné sítě, vhazovat se bude před Žajdlíkem.
46:45'
Dnešnímu zápasu přihlíží 0 diváků.
46:11'
Závar před Brízgalou, branka navíc byla posunuta. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácího týmu.
45:17'
Hosté jsou v plném počtu.
45:12'
Za domácí brankou zůstal v nehokejové pozici Suchánek, který je nyní doprovázen na střídačku.
44:57'
Domácí se nenohou dostat ke kotouči, ten je ve středním pásmu, avšak u hráčů Kladna.
44:26'
Hosté drží puk na holích a šetří vteřinky.
44:01'
Střelu z kruhu vyrazil Brízgala do bezpečí.
43:31'
Hostům se podařilo získat puk a vyhodit.
43:17'
Vyloučen hostující Jakub Štochl za držení.
43:11'
Další střelu od modré čáry vyrazil Žajdlík mimo svoji vyrážečkou.
43:04'
Hajný zůstal volný před Žajdlíkem, puk ale usměrnil mimo!
42:36'
Benátečtí se usadili v útočném pásmu, kde se po obléhání kladenské branky prosadil po důrazu Jansy DANIEL SVOBODA. Asistence: Filip Jansa.
42:01'
42:00'
Hostující brankář si poradil také se zakončením Pabišky.
41:52'
Svoboda si najížděl před branku, Brízgala ale jeho střelu vyrazil.
41:28'
Kotouč je znovu u Žajdlíkovy branky.
41:13'
Hosté se zatím brání velmi dobře. Brízgala nemusel zasahovat.
40:01'
Vyloučen hostující Ondřej Mikliš za nesportovní chování.
40:01'
Domácí do třetí třetiny vystřídali brankáře. Daniela Krále nahradil Matěj Žajdlík.
40:01'
Domácí se ve druhé třetině mnohem více tlačili do koncovky. Brzy snížili, přesnější hosté ale poté znovu vstřelili tři branky a mocně kráčí za tříbodovým ziskem.
Další třetina začne přibližně v 17:34.
40:00'
39:43'
Wiencek se svoji střelou z ostrého úhlu neprosadil.
39:31'
Na druhé straně zakončoval Dlouhý, Brízgala má puk ve své moci.
39:02'
Kladno právě vstřelilo branku!
Zápas se mění v debakl. Na modré čáře napřáhl ONDŘEJ MIKLIŠ a Král registruje puk až ve své síti. Asistence: Ondřej Machala, Tomáš Plekanec.
38:10'
Po vyhraném buly domácí stříleli od modré čáry, bližší tyčku ale minuli.
37:43'
Po zakázaném uvolnění se hra dostává zpět před Brízgalu.
37:01'
Šedivý se vydal na útočný výlet, zbavil se svého strážce a prověřil Brízgalu, který vyráží kotouč.
36:03'
Hosté zvyšují svůj náskok. Mikliš měl před sebou hodně volného prostoru, přesnou přihrávkou našel ROSTISLAVA MAROSZE, který si pohrál s Králem a zakončil do opuštěné části branky. Asistence: Ondřej Mikliš, Jakub Štochl.
35:20'
Putz se snažil vymíchat Brízgalu, mířil ale jen do jeho lapačky!
35:20'
Putz se zbavil Ticháčka a prodral se až k Brízgalovi, byl podražen – trestné střílení!
34:39'
Hosté si nepřesně přihráli, Wiencek ale cílil jen do boční sítě!
34:07'
Útok na druhou stranu řeší přesným zákrokem Král.
33:27'
Štibingr měl před sebou prostor ke střele, která ale zaduněla jen o zadní mantinel.
33:11'
Jiruš se prodíral s pukem před branku, poté dorážel Pabiška. Brízgala chvíli nevěděl, kde má kotouč. Ten ale nachází ve své moci.
32:35'
Rychlý útok hostů končí ofsajdem.
32:31'
Gajda dohrál za brankou Suchánka, puk se odrazil před Brízgalu, kde byli jen a pouze hráči v bílém.
32:07'
Po akci třetího domácího útoku zasahuje Brízgala a přerušuje tak hru.
31:50'
O poznání větší šance na druhé straně, i tam byli hosté ale nepřesní!
31:31'
Měchura střílel zpoza beka, hostující branku ale minul.
31:20'
Puk byl zašlápnut v útočném pásmu hostujícího týmu, tam se také bude vhazovat.
30:37'
Zakázané uvolnění posílá hru před Královu branku.
30:05'
Hosté se znovu usadili před Králem, který musel vyrazit kotouč do bezpečí.
28:49'
Do druhé třetiny nenastoupil Jaromír Jágr, který se nachází na střídačce, na ledovou plochu ale zatím nenaskočil.
28:43'
Hostující hráči jsou v pěti.
28:26'
Domácím se nedaří dostat do střelecké pozice.
27:12'
Hosté získali puk a vyhodili až ke Královi.
26:43'
Vyloučen hostující Jakub Hajný za sekání.
26:43'
Závar před Králem, který drží puk ve své moci.
26:11'
Také hosté využívají přesilovou hru a získávají zpět tříbrankový náskok. Domácí byli pod tlakem, který ukončil přesnou střelou MAREK RAČUK. Asistence: Rostislav Marosz.
26:03'
Mikliš napřáhl na modré čáře, Král dokázal kotouč vyrazit.
25:31'
Domácí vyhazují kotouč za Brízgalovu branku.
24:38'
Král ležel na ledové ploše, puk za svá záda ale nepustil!
24:24'
Vyloučen domácí David Putz za vysokou hůl.
24:17'
Na druhé straně střílel z pravého křídla Šafařovský nad branku.
24:00'
Nahození hostů od modré čáry přesné nebylo.
23:31'
Hosté podnikli rychlý útok po pravém křídle, následnou střelu má Král ve své moci.
22:18'
Do podobného místa se dostal puk znovu k VOJTĚCHU JIRUŠOVI, který tentokrát našel prostor mezi Brízgalovými betony, Asistence: Jan Štibingr, Filip Jansa.
22:13'
Jiruš měl na levém kruhu ostře nabito, orazítkoval ale tyčku!
21:56'
Vyloučen hostující Josef Zajíc za hákování.
21:56'
Svoboda se uvolnil v mezikruží, Brízgala vyrazil kotouč jen před sebe, poté si hosté pomohli faulem.
21:09'
Svoboda vyrazil kupředu, Snuggeruda si ale neobhodil.
20:38'
Domácí se ihned vrhli do útoku a Brízgala musel zasahovat vyrážečkou.
20:01'
První třetině vyzněla výsledkově i herně jednoznačně pro zkušenější kladenský tým. Ten se ujal vedení v úvodu po brance Jágra, poté sice nevyužil přesilou hru. Dvěma slepenými brankami ale dosáhl tříbrankového náskoku, který platí po první dvacetiminutovce.
Další třetina začne přibližně v 16:46.
20:00'
19:15'
Střelu z levého křídla vyráží Král za svoji branku.
19:09'
Domácí se nemohou udržet v útočném pásmu, a tak jsou na puku hosté, kteří útočí.
17:48'
Račuk hledal přihrávkou před branku Marosze, ten byl dobře pokryt, přesto dokázal usměrnit kotouč mimo branku. Ta byla však posunuta, vhazovat se bude před Králem.
17:26'
Osamocený Guman nezkrotil přihrávku, přesto hosté v útočném pásmu zůstávají.
17:04'
Zakázané uvolnění Kladna posílá hru před Brízgalu.
16:18'
Hodně prostoru nyní dostal Machala, který se ale zamotal do svých kliček!
16:09'
Jágr si opět klestil cestu před branku, kam ale nebyl vpuštěn.
14:34'
Domácí jsou sevřeni před Králem, který nyní nemusel zasahovat, hosté jsou ale lepším týmem.
14:15'
Zajícova střela z levého křídla prosvištěla kolem vzdálenější tyčky.
13:54'
Guman se zbavil dvou protihráčů, pak ale nepřihrál přesně.
13:21'
Brízgala raději přidržel puk a přerušil tak hru.
12:56'
Zkušený kladenský tým zatím trestá každou chybičku. Domácí se neprosadili a po rychlém protiútoku se přesně k bližší tyčce trefil VÍTĚZSLAV BÍLEK. Asistence: Matyáš Filip, Jakub Hajný.
12:49'
Domácí se neprosadili v útočném pásmu a hosté mohou postupovat kupředu.
12:18'
Tak nakonec to nebyla patrně hůl Hlavy, která se dotkla poslední puku, neboť buly proběhne před Králem.
12:18'
Od Hlavovy hole se puk odráží mimo kluziště, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
11:56'
Hlavovo nahození Král neudržel, domácí ale odehráli puk do bezpečí.
10:56'
Hostům se podařilo usadit v útočném pásmu, Po několika přesných přihrávkách namířil přesně k tyči JOSEPH ZACHARY FRYE. Asistence: Ondřej Mikliš, Jaromír Jágr.
10:39'
Kladenští jsou usazeni v útočném pásmu, Král zatím ale zasahovat nemusel.
9:35'
9:11'
Marosz měl dostatek prostoru ke střele, které ale chyběla razance a Král znovu vyráží!
8:11'
Dlouhý z ostrého úhlu prověřil Brízgalu, ten puk neudržel, přesto se hosté ubránili.
7:52'
Přihrávka na kruh směřovala na Jágra, který ale vyprášil Královy betony.
7:35'
Vyloučen domácí Martin Böhm za nedovolené bránění.
7:07'
Kotouč je mimo kluziště, vhazovat se bude ve středním pásmu.
6:59'
Čederle se proháčkoval až před Brízgalu, neuspěl, a v brance neskončila ani dorážka!
6:10'
Tvrdou Suchánkovu střelu od modré vyráží Král do rohu kluziště.
5:47'
Zakázané uvolnění posílá hru zpět před Brízgalu.
5:39'
Měchura objel hostující branku, Brízgala ale zasahovat nemusel.
5:08'
Brzy poté se píská ofsajd kladenského týmu.
5:06'
Král musel vyjet ze své branky, aby odehrál puk do bezpečí před útočícím Bílkem.
4:37'
Po zásahu hostujícího brankáře se bude vhazovat také v útočném pásmu domácích.
4:26'
Ticháčkův pokus od modré čáry prosvištěl kolem pravé tyčky.
4:01'
Guman operoval před brankou, Král má puk ale ve své moci. Navíc hosté stáli v brankovišti a jsou vykázáni.
3:04'
Další ofsajd hostů posílá hru do středního pásma.
2:45'
Příliš prostoru nyní dostal JAROMÍR JÁGR, který si vybruslil až před Krále a elegantně zakončil mezi jeho betony. Asistence: Ondřej Machala.
2:34'
Hosté zachytili kotouč již ve středním pásmu, proto se píská ofsajd.
1:52'
Wiencek zblokoval nahození od modré čáry do středního pásma a domácí mohou vystřídat.
1:32'
Domácí nepřesně rozehráli, ale taktéž Melka nepřihrál přesně.
0:48'
Schovanou střelu Gumana vyráží Král do rohu kluziště.
0:23'
Benátecký první útok se prodral do útočného pásma, tam jim ale přihrávka nevyšla.
00:01'

HC Benátky nad Jizerou: Král (Žajdlík) – Štibingr, Šedivý, Kunst, Böhm, Kovář, Aubrecht, Cibulka – Pabiška, Čederle, Jiruš – Daniel Svoboda I, Jansa, A. Dlouhý – Šafařovský, Měchura, Wiencek – Putz, Strnad, Gajda.

Rytíři Kladno: Brízgala (Košarišťan) – Mikliš, Frye, Suchánek, Ticháček, Snuggerud, Zajíc, Štochl – Jágr, Plekanec, Machala – Račuk, Marosz, Guman – Melka, Kubík, Hlava – Bílek, Filip, Hajný.

Rozhodčí: Bejček, Petružálek – Kreuzer, Polonyi.
Dobrý den, vítejte u dalšího online přenosu z benáteckého zimního stadionu.

Benátečtí hokejisté dnes hostí věhlasného soupeře z Kladna. Na zdejším ledě by se tak měl představit Jaromír Jágr, bohužel zápas se musí opět odehrát bez přítomnosti diváků. Benátečtí v minulém kole zajížděli na půdu vedoucího Vrchlabí, kde podali sympatický výkon a po dvou třetinách vedli nejtěsnějším rozdílem. V závěrečné části hry však dvakrát inkasovali a po prohře 1:2 se vraceli domů s prázdnou.

Kladno přivítalo na vlastím stadionu Prostějov a také jemu úvodní třetina vyšla. Prostějov poté zahájil stíhací jízdu, kterou ale na dělbu bodů nedotáhl. Domácí zvítězili 4:2 a v tabulce jsou tak na druhém místě, pouze o skóre za Vrchlabím.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.