1. česká hokejová liga - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Šumperk - 30. ledna 2021   17:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
02:15' Repe (Tomi, Martynek) • 10:28' Klimša (Hrachovský, R. Veselý) • 37:53' Tomi (Martynek, Peterek) • 39:12' Kofroň (Haman, Mikulík) • 44:50' Mikulík (Haman, Kofroň) • 58:59' Peterek (Haman, Repe)
6:3
(2:1, 2:1, 2:1)
Šumperk
Šumperk
14:43' Záruba  (Baláž, Tadeáš Král) • 39:36' Krejčiřík  (Horký) • 55:35' Jaroš  (Milfait, Moučka)
Frýdek-M.
Čech, Skopal – Novák, Měkýš
Hala Polárka
Šumperk

Utkání sousedů v tabulce nabídlo 9 gólů, lépe skončilo pro domácí. V každé třetině padly tři góly, vždy dva na straně domácích a jeden na straně hostů. Domácí se tak po delší době můžou radovat ze zisku tří bodů.
59:59'
Hosté se ještě chystali vystřelit, to už ale nestihli.
58:59'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
JONÁŠ PETEREK se trefil za záda Peksy a zvyšuje vedení domácích na 6:3. Asistence: Filip Haman a Jurij Repe.
58:51'
Střelu Šepeleva vyrazil Peksa vysoko nad sebe do ochranné sítě.
57:53'
Hosté se osvobodili.
57:10'
Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Ludvík Rutar – 2 min., sevření puku rukou).
57:04'
Suchánek si připisuje další zákrok po střele Jaroše.
56:59'
Moučka projel až před brankáře, Suchánek puk ale viděl a schoval ho.
55:35'
Draci právě vstřelili branku!
TADEÁŠ JAROŠ prostřelil z pravého kruhu Suchánka a snižuje na 5:3. Asistence: Jan Milfait a Jaroslav Moučka.
55:18'
Kotouč je až u Peksy.
54:40'
Král vypálil hned po vhazování, Suchánek byl ale připravený.
54:37'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jurij Repe – 2 min., podrážení).
54:21'
Milfaitův pokus od modré Suchánek vyrazil betonem.
53:43'
Frýdek-Místek zakládá útok zpoza vlastní branky.
52:47'
Danielčák sice vypíchl jednomu z domácích hráčů puk, poté už však neměl moc sil a o kotouč stejně přišel.
52:32'
Peksa teď vytáhl pěkný zákrok po střele Šedivého.
52:05'
51:42'
Do střely Spratka vložil jeden z domácích hráčů hůl.
51:11'
Ke kotouči se dostal Kindl, který domácí opět osvobodil.
50:47'
Kratochvíl střílel z levého kruhu, o kousek ale bránu přestřelil.
50:23'
Domácí se na začátku oslabení osvobodili.
50:05'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Ondrej Šedivý – 2 min., sekání).
50:05'
Mikulík přihrál Šedivému před bránu, druhému jmenovanému hráči se však do téměř odkryté klece zakončit nepodařilo.
50:04'
48:45'
Husákovu střelu od modré zastavila hostující obrana, která puk následně vyhazuje až k Suchánkovi.
48:04'
Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Tadeáš Král – 2 min., hákování).
48:04'
Šedivý se dokázal prosmýknout mezi hostující obranou, zakončit přesně se mu však nepovedlo.
47:36'
Do střely Krále vložil hokejku Šepelev, kotouč je nyní vedle brány Suchánka.
47:23'
Peksa raději schoval puk po nahození domácích.
46:54'
Repe zastavil kotouč ve středním pásmu.
46:02'
Založení nového útoku se Šumperku nepodařilo a píská se zakázané uvolnění.
44:50'
Domácí využívají přesilovou hru. Haman přihrál MILANU MIKULÍKOVI do pravého kruhu, odkud se domácí hráč s číslem 15 trefil do brány, Peksa se po puku sice natahoval, ale bez úspěchu. Asistence: Filip Haman a David Kofroň.
44:27'
Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Ondřej Ševčík – 2 min., podrážení).
44:27'
44:10'
Po přihrávce Baláže pálil od modré vypálil Kabelka, Suchánek ale včas sklapl své betony.
43:40'
Píská se ofsajd Šumperka.
43:23'
Domácí se osvobozují.
42:50'
Pokus Rutara skončil hned na prvním hráči v cestě.
42:34'
Moučkovu střelu vyráží Suchánek hokejkou.
42:27'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Vojtěch Tomi – 2 min., vysoká hůl).
42:05'
Hosté v ofsajdu.
41:35'
Spratkova přihrávka na Horkého přes domácí hráče neprošla a k puku se dostávají domácí.
40:50'
Šumperk neudržel útočné pásmo a vrací se pro puk.
40:16'
Zakázané uvolnění hostujícího celku.
40:01'
Hráči i rozhodčí jsou na ledě, 3. třetina za malou chvíli začne.
Po druhé třetině stále vedou domácí, opět padli 3 branky, stejně jako v první třetině se dvakrát trefili domácí a jednou hosté. Čeká nás poslední třetina tohoto utkání, tak uvidíme, jak zápas nakonec skončí.
Další třetina začne přibližně v 18:39.
40:00'
39:36'
Hosté se ale také prosazují. Suchánkovi vypadla střela Horkého a VOJTĚCH KREJČIŘÍK dokázal zareagovat včas a kotouč posunout do brány Asistence: Jakub Horký.
39:12'
Teď domácí ani nepočítali s tím, že by gól padl. Ostrá střela DAVIDA KOFRONĚ od modré čáry je však v bráně. Asistence: Filip Haman a Milan Mikulík.
37:53'
Peksa dokázal vyrazit střelu Martynka, na dorážku VOJTĚCHA TOMIHO už však šumperský gólman nedosáhl. Asistence: Rostislav Martynek a Jonáš Peterek.
37:33'
Šumperk v ofsajdu.
37:22'
Zárubova střela proletěla nad domácí brankou.
37:00'
Mikulík chtěl dorážet do brány, ale hostující gólman byl pozorný i teď.
36:48'
Repeho střelu má Peksa v lapačce, uvidíme vhazování po jeho pravé ruce,
36:07'
Tomi přihrál úplně volnému Martynkovi před bránu, Peksa si ho ale pohlídal a puk zastavil.
35:20'
Zahradníčkovu střelu zastavila šumperská obrana.
34:57'
Draci kombinují v útočném pásmu.
34:07'
Na ledě se to hemží nepřesnými přihrávkami.
33:16'
Tomi dostal přihrávku k modré čáře, jeho následnou střelu drží Peksa v lapačce a bude se vhazovat po jeho pravé ruce.
32:42'
32:39'
Suchánek vyráží střelu Krejčiříka.
31:48'
Suchánek si připisuje další zákrok, když schoval kotouč do lapačky po střele Moučky z levé strany.
31:43'
I pokus Rutara byl zblokovaný domácí obranou.
31:25'
Po přihrávce Rutara pálil Moučka, kotouč se ale zastavil u obrany.
30:54'
Klimša je zpátky na ledě.
30:42'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Rostislav Martynek – 2 min., podrážení).
30:08'
Domácí se osvobodili.
30:00'
Hosté jsou ale stále v útočné třetině, kde si přihrávají, moc střel však zatím k vidění nebylo.
29:26'
Moučkova střela jen zaduněla o betony Suchánka.
28:54'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Klimša – 2 min., sekání).
28:54'
Domácí jeli 2 na 1, Klimša se však rozhodl, že svému spoluhráči nepřihraje a vystřelil sám, Peksa byl připravený a puk má pod lapačkou.
27:19'
Zakázané uvolnění Šumperku.
27:14'
27:13'
Po zblokované střele Veselého se puk odrazil k Balážovi, ten rychle vystartoval do útočného pásma, ale domácí obrana se stihla vrátit a Balážovi nic nedovolila.
26:42'
Do Veselého přihrávky vložil hůl Záruba, kotouč je nyní ve středním pásmu.
26:01'
Šumperští znovu vyhazují kotouč přes všechny čáry.
25:40'
Domácí jsou ale zpět v útočném pásmu a pokusí se překonat Peksu.
25:20'
25:14'
Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Ludvík Rutar – 2 min., napadení).
24:58'
Repeho střela byla sražena vedle brány, domácí se ale stále drží v útočné třetině.
24:02'
Šedivý si chystal střelu z prostoru před levým kruhem, nakonec ale kotouč netrefil.
23:36'
Hosté v ofsajdové pozici.
23:36'
Kabelka udržel útočné pásmo, objel bránu a přihrál Balážovi.
23:19'
22:36'
Kindlova střela Peksovi napřed vypadla, kotouč ale dokázal schovat rychleji, než se k němu dostali domácí.
21:37'
Tomi přihrával před Peksovu bránu, jeho spoluhráč tam však nebyl včas. Domácí hráč s číslem 47 se však k puku dostal ještě jednou, před Peksou předvedl několik kliček, nakonec však zakončil pouze do betonu.
21:19'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Radek Veselý – 2 min., držení).
21:16'
21:00'
Veselý si pěkně obhodil Doska, pak mu ale kotouč odskočil od hole, a proto nemohl zakončit.
20:14'
Frýdek-Místek v ofsajdu.
20:11'
Hosté jsou ve čtyřech.
20:01'
Domácí drží mírný náskok, nicméně i Šumperk se dostává do šancí. Frýdek-Místek bude na začátku druhé třetiny dohrávat přesilovou hru.
Další třetina začne přibližně v 17:48.
20:00'
19:59'
Haman vyslal ještě jednu střelu, ale i tu si Peksa pohlídal.
19:35'
Střelu Hamana od modré čáry vyrazil Peksa nad sebe, nyní je kotouč za šumperskou bránou.
19:16'
Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Ludvík Rutar – 2 min., sekání).
19:02'
18:28'
Král jel úplně sám na Suchánka, šumperský hráč ale nakonec bránu přestřelil.
18:11'
Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Tadeáš Jaroš – 2 min., nedovolené bránění).
18:11'
Po pokusu Kabelky zůstal Suchánek ležet na ledě, teď už to ale vypadá, že je vše v pořádku.
17:22'
17:09'
Rutarovu střelu od modré schoval Suchánek do lapačky.
17:02'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Michal Ramik.
16:41'
Klimša napřed trefil hruď Peksy, poté chtěl ještě dorážet, ale hostující gólman byl připraven.
16:09'
Baláž si udělal ve vlastním obranném pásmu několik koleček a poté kotouč opět vyhodil za Suchánkovu bránu.
15:39'
Drakům se podařilo kotouč vyhodit za všechny čáry.
15:22'
Za faul loktem je vyloučen hostující Kabelka.
14:43'
RICHARD ZÁRUBA od modré čáry krásně prostřelil domácího gólmana, který střelu nejspíš vůbec neviděl. Asistence: Jozef Baláž a Tadeáš Král.
12:12'
11:41'
Kotouč se zpoza brány odrazil k Milfaitovi, který stál před bránou, hostující hráč však svou střelou trefil pouze Suchánkovo rameno.
11:32'
Hned po vhazování vypálil Machů, bránu však o kousek minul.
11:24'
Zakázané uvolnění domácích.
10:28'
Peksa během chvíle dokázal vyrazit několik střel svým tělem, na dorážku DAVIDA KLIMŠI z pravé strany však nevyzrál a domácí vedou 2:0. Asistence: Ondřej Hrachovský a Radek Veselý.
09:11'
Kofroň prověřil střelou od pravého kruhu Peksu, ten má další zákrok.
09:03'
Na ledě je teď vidět spoustu nepřesností, ani jeden tým si není schopný přihrát.
08:01'
Vhazování před Peksou pro domácí, rychlou střelu vyslal Repe, hostující gólman však střelu viděl a schoval ji do své lapačky.
07:39'
Nepřesná rozehrávka Šumperka skončila na holích Frýdku-Místku.
07:22'
Peksa si připisuje další zákrok, když do lapačky chytl střelu Hamana.
06:25'
Milfait nahodil kotouč za Suchánkovu bránu, tam se ho ale ujali domácí.
06:22'
Hrachovského střelu od modré vyráží Peksa betonem do rohu kluziště.
05:13'
Kaplan tvrdou střelou z levé strany jen těsně minul bránu.
04:40'
Machů od modré vystřelil, Rutar se před bránou snažil kotouč tečovat do brány, ale neúspěšně.
04:00'
Baláž vypíchl domácím kotouč a poslal ho do středního pásma.
02:15'
JURIJ REPE dostal přihrávku k levému kruhu, odkud dokázal přesně zamířit do volného místa nad Peksovou lapačkou. Asistence: Vojtěch Tomi a Rostislav Martynek.
01:46'
Baláž přihrával před Suchánkovu bránu, tam ale nikoho ze svých spoluhráčů neměl, k puku se poté opět dostali domácí.
00:57'
Střela Husáka od modré byla zblokovaná.
00:22'
Domácí se po úvodním vhazování dostali do útočného pásma, kde hned na začátku hry vymýšlí, jak překonat Peksu.
00:01'

HC Frýdek-Místek: Suchánek (L. Daneček) – Zahradníček, Haman, Husák, Šepelev, Repe, Hrachovský, J. Adámek – Kofroň, Mikulík (C), Šedivý – D. Kindl, R. Veselý, Klimša (A) – Martynek (A), Peterek, Tomi – Macháček, Stuchlík, Ramik.

DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (Altrichter) – L. Rutar, Machů, Záruba, Ševčík, Kabelka, Dosek, Kuboš – Moučka, Tadeáš Král, P. Kratochvíl – Jaroš (A), Milfait (C), Baláž (A) – Krejčiřík, Spratek, Horký – Kaplan, J. Kučera, Danielčák.

Rozhodčí: Čech, Skopal – Novák, Měkýš.
DRACI PARS ŠUMPERK
Hosté se z bodů naposledy radovali 9. ledna, když porazili Havířov, nicméně nebylo to vítězství za 3 body, jelikož utkání rozhodlo až prodloužení. Poslední výhru za 3 body ubojovali hráči Šumperka 6. ledna, když ve venkovním utkání porazili Vsetín.

Poslední utkání:
DRACI PARS ŠUMPERK – SK Horácká Slavia Třebíč
Draci v posledním utkání hostili Třebíč. Ta už po první třetině vedla 0:4, i v další třetině se jako první prosadili hosté, chvíli poté se ale poprvé v zápase trefili i domácí, to když od modré prostřelil třebíčského gólmana Moučka, pak se ale znovu udeřila Třebíč a domácí střídali gólmana, ještě v závěru druhé třetiny přidali třebíčští hokejisté další branku. Poslední třetina nabídla pouze dva góly, nejdříve našel nad lapačkou místo domácí Kratochvíl, na konečných 2:8 upravila Třebíč v 58. minutě.
HC Frýdek-Místek
Domácí si připsali poslední výhru 16. ledna, to když na domácím ledě dokázali porazit Benátky nad Jizerou 5:0. Od té doby sehráli 5 zápasu, ani v jednom se jim však nepodařilo bodovat.

HC Stadion Litoměřice – HC Frýdek-Místek
Už po první třetině Frýdek-Místek prohrával 2:0, poté se znovu trefily Litoměřice, ještě před koncem druhé třetiny dokázal za Frýdek-Místek snížit na 3:1 Šepelev, nicméně na víc se jeho spoluhráči nezmohli. Ve třetí třetině padl jediný gól, to když Litoměřice dokleply kotouč do prázdné brány a upravily na konečných 4:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.