1. česká hokejová liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Slavia - 1. prosince 2020   16:00

Jihlava
Jihlava
13:09' D. Krenželok (Pekr, Čachotský) • 23:11' Pekr (Mareš) • 30:15' Illéš (Chlubna, Jiránek)
3:4
(1:1, 2:1, 0:1 - 0:1)
Slavia
Slavia
03:13' Šmerha  (Barák) • 32:54' Jaroslav Bednář  (Buchta, Kuťák) • 46:15' Petrov  (Vlček, M. Ondráček) • 61:52' Veber  (J. Doležal, Kuťák)
Jihlava
Souček, Hucl – Jindra, Bělohlav
CZ LOKO Aréna, Jihlava
Slavia

V dnešním utkání vítězí pražská Slavie. V prodloužení si připsal vítěznou trefu Václav Veber a druhý možný bod si připisují Pražané.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera!
61:52'
Slavia právě vstřelila branku!
Z pravé strany kotouč posunul VÁCLAVU VEBEROVI na mezikruží Doležal a ten střelou mezi betony zajišťuje pro svůj tým druhý cenný bod z dnešního zápasu. Asistence: Jiří Doležal, Filip Kuťák.
61:00'
Šmerha se dostal do úniku, Brož zlikvidoval akci betonem!
60:10'
Po začátku prodloužení se kotouče ujala první Dukla.
60:01'
Po 60 minutách je stav v CZ LOKO Aréně nerozhodný 3:3 a následuje prodloužení. Ve 47. se o vyrovnání zasloužil Daniil Petrov.

Prodloužení začíná během pár minut.
60:00'
59:25'
Kafka se dostal do vyložené šance. Před Brožem byl úplně sám, ale jeho střela zamířila nad branku!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:55'
Pekr trefil z levého kruhu tyč! Stav zůstává stále 3:3.
56:00'
Fronk pálil tvrdě z mezikruží. Kotouč mířil do pravé šibenice, Michajlova lapačka byla ale rychlejší a akce je u konce!
54:25'
Pekr se dostal k brance Michajlova po pravé straně kluziště, ke střele se ale k jeho smůle nedostal.
53:21'
Hra je kvůli přihrávce rukou přerušena. Následuje komerční přestávka a vhazování ve středním pásmu.
52:30'
Dukla nyní zavřela Slavii v útočném pásmu a snaží se o ohrožení branky Michajlova.
50:05'
Čachotský po rychlém sprintu nejspíš špatně došlápl a svíjí se na ledě, hra je přerušena.
49:00'
Pekr zakládá útok Dukly a zaváří kotouč až do útočného pásma.
48:12'
Po zakázaném uvolnění se hra přesune opět před Brože na pravý kruh.
47:07'
Havránek vyhazuje kotouč po mantinelu až k brance Michajlova, který kotouč zakryl. Bude se vhazovat na pravém kruhu.
46:15'
V předbrankovém prostoru si jako první kotouč vyšťoural DANIIL PETROV a střelou mezi betony srovnává na 3:3! Asistence: Filip Vlček, Martin Ondráček.
46:00'
Zakázané uvolnění přerušuje hru. Vhazovat se bude na levém kruhu před klecí Brože.
45:05'
Fronk pálil z mezikruží ale kotouč si nenašel cestu do prostoru tří tyčí a skončil na mantinelu za brankou Michajlova.
43:50'
Čachotský se snažil najít Skořepa v předbrankovém prostoru, kotouč k němu ale nedošel a dopředu míří hosté.
43:10'
Kafka zavážel kotouč do útočného pásma, akci však přerušil ofsajd.
41:50'
Řada nepřesností na obou stranách nyní. Hosté zakládají nový protiútok z vlastního pásma.
40:40'
Hosté nahazují kotouč do pásma a obě lajny míří na střídačku.
40:05'
Dukla se ujímá kotouči v možná poslední třetině dnešního klání.
40:01'
Ve druhé třetině padly celkem tři góly. Dva na straně domácí Dukly, kdy se trefili Pekr s Illéšem. Za Slavii následně Jaroslav Bednář.

Třetí třetina začíná za 14 minut.
40:00'
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá jednu minuta.
38:00'
Harkabus dostal nabito na levý kruh, jeho střela však skončila na betonu Michajlova.
37:09'
po zakázaném uvolnění se hra přesune zpět před Brožovu klec.
36:02'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Marek Tomica – 2 min., držení).
34:40'
Havránek pouze nahodil kotouč do útočného pásma a jeho lajna míří na střídačku.
32:54'
JAROSLAV BEDNÁŘ se dostal ke kotouči po odrazu na levém kruhu a doklepnout ho do prázdné branky už mu nedělalo žádný problém – 3:2! Asistence: Lukáš Buchta, Filip Kuťák.
32:18'
Nepřesná rozehrávka vyhání Slavii pryč z útočného pásma.
31:56'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Josef Skořepa – 2 min., podrážení).
31:28'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Filip Eliáš – 2 min., držení).
31:20'
Eliáš se dostal ke střele z levého kruhu, střela šla však nad klec Michajlova a do protiútoku se rázem dostala pražská Slavie, která z něj vytěžila přesilovou hru.
30:15'
Dukla právě vstřelila branku!
Ke kotouči ve skrumáži v předbrankovém prostoru se dostal jako první JAKUB ILLÉŠ a menším lobem překonal Michajlova – 3:1! Asistence: Tomáš Chlubna, Tomáš Jiránek.
29:46'
Čachotský vypálil zleva, Michajlov vyráží!
28:53'
Čachotský posunul kotouč zleva na modrou na Krenželoka, ten se ale ke střele nedostal a Dukla musí založit svůj útok znovu od své kelce.
28:32'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Marek Tomica – 2 min., faul kolenem).
28:00'
Bednář se dostal ke kotouči nikým nehlídaný před brankou Brože, jeho střela mezi betony však nevyšla!
27:25'
Pískáno třetí zakázané uvolnění v řadě.
27:08'
zakázané uvolnění hru přesune zpět před branku Brože.
25:54'
Bednář pálil zleva, Černý střelu zblokoval nešťastně kolenem.
25:14'
Brož se dostal i ve vlastním oslabení do útočného pásma a stačil i překvapit Michajlova střelou z pravé strany.
24:30'
Šmerha pálil z levého kruhu, Krenželok střelu zablokoval.
24:11'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jakub Illéš – 2 min., krosček).
23:11'
MATĚJ PEKR se po přihrávce od Mareše dostal ke kotouči na levém kruhu a střelou k horní tyči navyšuje na 2:1! Asistence: Lukáš Mareš.
23:00'
Harkabus pouze nahodil kotouč do rohu.
22:30'
pískáno další zakázané uvolnění.
22:10'
zakázané uvolnění přerušuje hru a přesune ji zpět před klec Brože.
21:20'
Fronk se dostal ke střele z levého kruhu, Michajlov zasahuje lapačkou.
20:55'
Michajlov si připisuje první zákrok ve druhé třetině.
20:05'
Po zahajovacím buly druhé třetiny se do útoku dostává domácí Dukla.
20:01'
Po první třetině je stav v CZ LOKO Aréně nerozhodný 1:1.

Skóre otevřel ve čtvrté minutě Tomáš Šmerha, následně ve 14. minutě srovnal Daniel Krenželok.

Druhá třetina začíná za 14 minut.
20:00'
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:43'
Skořepa pálil z pravého kruhu, kotouč se odráží od betonů gólmana Slavie do pravého rohu.
17:27'
Fronk se dostal do úniku, jeho střela bekhendem ale nevyšla podle plánu a Michajlov opět vyráží!
16:46'
Z větší části se nyní hra odehrává spíše ve středním pásmu a provází ji řada nepřesností z obou stran.
15:32'
Strejček vypálil z levého kruhu, Michajlov vyráží vyrážečkou kotouč do rohu.
14:42'
Úmyslný ofsajd přesouvá hru do obranného pásma pražské Slavie.
13:41'
Na druhé straně zasahuje Brož. Vhazovat se bude na pravém kruhu po jeho zákroku lapačkou.
13:09'
DANIEL KRENŽELOK se dostal ke kotouči po přihrávce od Pekra na pravém kruhu a střelou k pravé tyči srovnává stav na 1:1! Asistence: Matěj Pekr, Tomáš Čachotský.
12:30'
Krenželok opět z modré, Michajlov zasahuje.
12:16'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jaroslav Brož – 2 min., hákování).
12:00'
Krenželok vypálil z modré, Michajlov zasahuje svými betony.
11:35'
Illéš zavezl kotouč do útočného pásma, ale vzápětí o něj přišel, poněvadž nenašel v útočném pásmu nikoho, komu by mohl kotouč předat dál.
10:49'
Brož přerušuje hru, vhazovat se bude na levém kruhu před jeho svatyní.
10:30'
Lichanec vyváží kotouč z obranného pásma a jeho lajna míří na střídačku.
09:09'
Hosté opět v plném počtu, domácím se nepodařilo početní výhodu jednoho muže na ledě využít.
08:30'
Domácí musí založit svůj útok znovu po vyhození kotouče až k jejich brance.
08:05'
Pekr pálil z pravého kruhu, Michajlov zasahuje svoji lapačkou a přerušuje hru.
07:22'
Dukla kombinuje v útočném pásmu a snaží se o využití první přesilové hry v dnešním utkání.
07:09'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Filip Kuťák – 2 min., faul loktem).
06:32'
Marek Tomica dostal nabídku ke střele v předbrankovém prostoru, Brož však akci likviduje!
06:02'
Čermák nastřelil z levého kruhu pouze pravou tyč branky Michajlova!
05:10'
Do kombinace v útočném pásmu se dostala Slavie, nepřesná rozehrávka však akci ruší a kotouče se ujímají domácí.
04:25'
Oba celky nyní v plném počtu.
04:05'
Dukla nyní po delší době vyslala na Michajlova střelu po kombinaci v útočném pásmu.
03:58'
Ofsajd přerušuje útočné snažení pražské Slavie.
03:13'
Do úniku po přihrávce od Baráka se dostal TOMÁŠ ŠMERHA a blafákem do forhendu překonává Brože – 0:1! Asistence: Jindřich Barák
02:40'
Hra ve čtyřech se odehrává nyní ve středním pásmu.
02:15'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Matěj Pekr – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Václav Veber – 2 min., držení).
01:20'
Kotouč je opět na holích domácího celku po nepřesné rozehrávce hostů ve středním pásmu.
01:00'
Slavia se dostává do svého prvního útoku po ztrátě kotouče domácích v útočném pásmu.
00:30'
Michajlov si připisuje první zákrok dnešního klání.
00:20'
Zakázané uvolnění Slavie. Hra se přesune zpět před Michajlova.
00:05'
Domácí se ujímají kotouče po zahajovacím buly první třetiny.
00:01'

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Fučík) – D. Krenželok, Eliáš, T. Černý, Strejček, Bilčík, Mareš – Čachotský (A), Skořepa (C), Illéš – Jiránek, Fronk, V. Brož – T. Harkabus, Lichanec, Pekr – T. Havránek, Čermák, Chlubna.

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Buchta, J. Novák (C), D. Krejčí, Hejda, Gaspar, Veber, Barák – Kafka, Všetečka, Šmerha – Tomica, Jaroslav Bednář, Šteiner – J. Doležal (A), Kuťák, Jar. Brož – M. Ondráček, Vlček, Petrov.

Rozhodčí: Souček, Hucl – Jindra, Bělohlav.
Příjemné hokejové odpoledne z Jihlavy!

Po znovuobnovení ligy se v dnešním utkání Chance Ligy střetne domácí Jihlava proti pražské Slavii.

Dukla v posledním odehraném zápase nechala všechny body ve Vrchlabí a okupuje po 10 odehraných zápasech třetí místo tabulky za první Porubou a druhými Benátkami.

Slavia se postaví teprve do prvního zápasu od opětovného rozehrání soutěže. Poslední zápas odehrála 10.10. proti Přerovu, ve kterém podlehla domácím 4:2. Po osmi odehraných zápasech se nachází na šestém místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.