1. česká hokejová liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Ústí n. Labem - 19. září 2020   17:30

Jihlava
Jihlava
22:21' Jiránek (Poletín) • 27:15' Fronk (Illéš) • 55:01' Fronk (Čachotský) • 56:55' D. Krenželok (M. Zadražil) • 57:48' Illéš (Fronk)
554 diváků

Dnešní utkání Dukly s Ústím končí poměrem 5:1.

Branky a nahrávky: 23. Jiránek (Poletín), 28. Fronk (Illéš), 56. Fronk (Čachotský), 57. D. Krenželok (M. Zadražil), 58. Illéš (Fronk) – 60. Houška (Pšenička, J. Drtina).

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera!
59:29'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
VLADISLAV HOUŠKA alespoň snižuje v dnešním zápase na 5:1 a bere Fučíkovi čisté konto. Asistence: Tomáš Pšenička, Jiří Drtina
59:00'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:40'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Anatolij Protasenja – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Harkabus – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Havránek – 2 min., hrubost).
58:40'
Protasenja, bývalý hráč Dukly Jihlava, se vrhnul do bitky s bývalými spoluhráči u střídaček.
57:48'
Dukla právě vstřelila branku!
Po levém křídle všem ujel JAKUB ILLÉŠ a střelou do šibenice posílá Duklu do pětibrankového vedení! Asistence: Jiří Fronk
56:55'
V pořadí čtvrtý gól pro Duklu. Ústí to ještě zkoušelo po oddechovém čase bez brankáře se šesti hráči. Přes celé kluziště se do prázdné klece trefil DANIEL KRENŽELOK – 4:0! Asistence: Matěj Zadražil.
56:54'
Oddechový čas pro hosty.
56:49'
Matějček se také snažil ohrozit Fučíka, který stále drží čisté konto.
56:25'
Grim si našel prostor ke střele na pravém kruhu, ta ale skončila až v ochranné síti za Fučíkem.
55:55'
55:01'
Svůj druhý gól v zápase přidává JIŘÍ FRONK, který obdržel přihrávku do jízdy na levý kruh od Čachotského a střelou do protipohybu překonává Haase – 3:0! Asistence: Tomáš Čachotský.
54:31'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Karel Klikorka – 2 min., podrážení).
53:27'
Po zakázaném uvolnění se hra přesune zpět před Fučíka.
52:59'
Ústí se dostává do útočného pásma.
51:13'
Havránek se vydal po pravé straně až k brance Haase, ke střele se však nedostal.
50:25'
Bukač se zmocňuje kotouče za brankou Fučíka a zakládá útok Dukly.
49:08'
Zakázané uvolnění přerušuje hru. Bude se vhazovat vedle Fučíkovy klece.
48:24'
Dnešní utkání sleduje 554 diváků.
47:39'
Krenželok vypálil tvrdě z modré. Haas likviduje střelu svou lapačkou.
46:49'
Pekr vypálil z modré, Haas zasahuje svým betonem.
45:28'
Chlubna dostal příležitost ke střele z mezikruží v početní výhodě, kotouč ale skončil na bruslích obránců z Ústí.
45:11'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Marek Voženílek – 2 min., nedovolené bránění).
44:51'
Severa se dostal ke kotouči na pravém kruhu, jeho střela ale také skončila pouze na betonech Fučíka!
43:51'
Fučík nyní čelil ohrožení branky po střele z mezikruží. Zůstal však klidný a šanci zneškodnil svými betony!
42:54'
Černý se pokoušel nahodit kotouč, ale sudí situaci vyhodnotili jako zakázané uvolnění. Hra se přesune zpět před Fučíkovu klec na levý kruh.
42:03'
Ústí se zabydluje v útočném pásmu před Fučíkovou klecí.
41:12'
Přihrávka na Zadražila ve středním pásmu byla příliš dlouhá a kotouče se ujímají hosté.
40:36'
Domácí jsou v plném počtu.
40:05'
V možná posledním zahajovacím buly dnešního zápasu vítězí v souboji o kotouč domácí celek a ihned hráči Dukly míří do útočného pásma.
40:01'
Ve druhé třetině se vedení ujala domácí Dukla Jihlava. Skóre otevřel ve 23. minutě Tomáš Jiránek. Na 2:0 navyšoval ve 28. minutě Jiří Fronk.

Třetí třetina začíná za cca 17 minut.
40:00'
39:00'
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:35'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Peter Lichanec – 2 min., sekání).
38:16'
Poletín vypálil tvrdou střelu na Haase, ta se ale odrazila od bruslí obránce do pravého rohu.
37:22'
Harkabus se vydal na výlet po pravé straně a míří do útočného pásma.
36:02'
Krenželokovo nahození kotouče končí v lapačce Haase. Následuje vhazování z levého kruhu.
34:58'
Bláha se dostal ke kotouči na mezikruží, Fučík jeho střelu, která mířila do šibenice, vyrazil do ochranné sítě!
34:09'
Hosté jsou v plném počtu.
34:00'
Haas přikryl kotouč po střele z kruhu. Následuje vhazování před jeho klecí.
32:53'
Šance Krenželoka končí pouze na betonu Haase.
32:07'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vladimír Brož – 2 min., podrážení).
31:38'
Pekr se dostává s kotoučem do útočného pásma po levé straně.
31:03'
Brož prověřil Fučíka ránou z modré. Ten střelu zneškodnil lapačkou. Následuje vhazování z levého kruhu.
30:28'
Útočené snažení Dukly po nepřesné přihrávce končí a dopředu míří Ústí.
29:45'
Domácí vyhazují kotouč do středního pásma.
29:08'
Čermák zakládá útok Ústí po levé straně.
28:45'
Po přerušení hry následuje komerční přestávka a následné vhazování ve středním pásmu.
28:12'
Po obdrženém gólu se hosté zabydlují v útočném pásmu a snaží se ohrozit Fučíkovu klec.
27:15'
Prudká přihrávka od Illéše si našla na druhé straně JIŘÍHO FRONKA, ten si vybruslil z kruhu až před Haase a bekhendem poslal kotouč do levé šibenice – 2:0! Asistence: Jakub Illéš.
26:39'
Zadražil vystřelil z levého kruhu, kotouč proletěl těsně kolem levé tyče!
25:52'
Hrala našel před brankou Haase nikým nehlídaného Lichance, ten se ale ke střele na poslední chvíli nedostal.
25:27'
Nyní se hra pohybuje pouze kolem středního pásma.
24:28'
Zakázané uvolnění přerušuje hru. Vhazovat se bude před Fučíkem na levém kruhu.
23:35'
Matějček kotouč pouze protečoval ve středním pásmu a jeho lajna míří na střídačku.
22:45'
Čermák se dostal ke kotouči také na levé straně, vypálil také z kruhu, ale Fučík byl na jeho střelu připravený a kryje ji svým betonem!
22:21'
TOMÁŠ JIRÁNEK se dostal ke kotouči na levé straně po přihrávce od Poletína, vybruslil si na levý kruh a střelou zápěstím prostřelil Haase – 1:0! Asistence: Michal Poletín.
21:38'
Bláha prověřil Fučíka poprvé ve druhé třetině. Ten střelu vyrazil vyrážečkou do ochranné sítě. Následuje vhazování z pravého kruhu.
21:22'
Oba celky jsou již nyní v plném počtu.
20:43'
Černý se pokusil o střelu z modré po přihrávce od Čachotského.
20:05'
První buly druhé třetiny vyhráli hosté. Oba celky zahájí třetinu ve čtyřech hráčích na ledě.
20:01'
V první třetině gól nepadl ani na jedné straně i přes mnoho šancí i početních výhod.

Druhá třetina začíná za cca 17 minut.
20:00'
19:20'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Ondřej Bláha – 2 min., podrážení).
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:55'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Harkabus – 2 min., sekání).
18:35'
Svoboda se na pravém kruhu dostal ke kotouči, ale k jeho smůle kotouč prolétl těsně kolem levé tyče!
18:10'
Vala vypálil tvrdou střelu z modré na Fučíka, ten střelu zlikvidoval svojí lapačkou. Následuje vhazování na pravém kruhu.
17:11'
Fučík nyní čelí salvě střel z holí celku Ústí.
16:45'
Po dvou přesilovkách domácích se do početní výhody dostávají i hosté.
16:40'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Peter Lichanec – 2 min., podrážení).
16:07'
Domácí kombinují v útočném pásmu ale k ohrožení branky se ne a ne dostat.
15:05'
Krenželok se dostal ke kotouči na modré čáře, ke střele se ale nedostal.
14:30'
Hosté se osvobozují vyhozením kotouče až k Fučíkovi.
14:17'
Dukla má rázem po skončení první přesilovky, přesilovku druhou a má šanci na svůj reparát.
14:17'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Štěpán Havránek – 2 min., podrážení).
13:10'
Tůma vypálil na Fučíka z pravého kruhu, ten střelu zlikvidoval levým betonem.
12:15'
Domácí se usadili v útočném pásmu a snaží se o ohrožení Haase.
11:13'
Hosté vyhazují kotouč až k Fučíkovi ve vlastním oslabení. Dukla bude zakládat svůj útok znovu.
10:49'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jiří Severa – 2 min., sekání).
10:35'
Poletín pouze nasměroval kotouč na Haase po střílené přihrávce.
10:02'
Illéš nahodil kotouč na Haase a ten raději hru přerušil přikrytím kotouče. Oba celky míří na střídačku.
09:16'
Zadražil se ujímá kotouče ve středním pásmu.
08:38'
Havránek kroužil v pravém rohu útočného pásma s kotoučem na holi, ale nic kloudného pro svůj celek nevymyslel.
08:11'
Ofsajd přerušuje hru.
07:40'
Čermák se dostal s kotoučem až k Fučíkovi, ke střele ho však obránci Dukly nepustili.
06:31'
Krenželok zakládá útok z obranného pásma. Nahozený kotouč až za branku soupeře však dostihli jako první beci Ústí.
06:21'
Kotouč po teči zamířil za mantinely až k divákům. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
05:15'
Eliáš se dostal ke střele z modré ihned po vhazování. Haas likviduje střelu pravým betonem.
04:55'
Bukač zakládá útok z obranného pásma.
04:28'
Krenželok se dostal ke střele z modré. Haas zasahuje svým betonem a kotouč míří do ochranné sítě.
04:24'
Zakázané uvolnění přerušuje hru. Vhazovat se bude na levém kruhu před Haasem.
03:39'
Pekr se dostal do vyložené šance před brankou Haase. Jeho střela ale nebyla přesná a zamířila nad Haasovu klec!
03:10'
Hosté se snaží o založení protiútoku ze středního pásma.
02:35'
Kolářova tvrdá rána proletěla těsně kolem pravé tyče Haasovy klece!
02:03'
První střelu hostů si vzal na starost Klikorka. Fučík vyrazil kotouč za branku.
01:13'
Hosté se poprvé dostali do útočného pásma, k ohrožení branky Fučíka nedošlo.
00:49'
Bukač se pokusil o ránu z modré čáry, střela byla však zablokována obráncem.
00:19'
Čachotský ihned v prvním útoku prověřil Haase z pravého kruhu. Následuje vhazování napravo od klece Ústí.
00:05'
Domácí se ujímají kotouče po zahajovacím buly první třetiny.
00:01'

HC Dukla Jihlava: Fučík (Jan Brož) – D. Krenželok, T. Černý, D. Kolář (A), Bukač, Bilčík, Mareš, Eliáš – Čachotský (C), M. Zadražil, Illéš – Jiránek, Fronk, Pekr – T. Harkabus, Poletín, Chlubna – Hrala, Lichanec, T. Havránek.

HC Slovan Ústí nad Labem: Haas (Hamalčík) – Š. Havránek, J. Drtina (A), Vala, Vl. Brož (A), M. Voženílek, Klikorka – Pšenička, Severa, Matějček – Trávníček (C), Houška, P. Svoboda – Tůma, Tlačil, Protasenja – O. Bláha, Furch, Čermák – Grim.

Rozhodčí: Bejček, Jaroš – Kreuzer, Polonyi.
Oba celky se naposledy utkaly 4. března letošního roku, Dukla si z Ústí dovezla tři body za výhru 7:3.

57. kolo Chance ligy 2019/2020: Ústí nad Labem – Dukla JIhlava 3:7

Branky a nahrávky: 24. Svoboda (Vl. Brož, Filip), 33. Kovařík (Bláha, Hasman), 55. Svoboda (TS) – 7. Lichanec (Chlubna, Jiránek), 11. Čachotský (Skořepa, Dvořák), 14. Čachotský (Skořepa, Zeman), 18. Holý (Čachotský), 18. Jiránek (Piskač), 30. Holý (Čachotský), 49. Jiránek (Chlubna, Dvořák).

Sestava Ústí: Soukup (21. Hamalčík) – Müller, Hes, Mareš, Vladimír Brož, Steinocher, Zukal – Severa, Kovařík, Krliš – Tůma, Svoboda, Filip – Hasman, Kordule, Bláha

Sestava Dukly: Chaloupek – Holý, Dvořák, Piskač, Bukač, Půža, Piegl, Černohorský – Čachotský, Skořepa, Zeman – Jiránek, Fronk, Chlubna – Harkabus, Lichanec, Protasenja – Vítězslav Brož, Čermák, Vyvial
2. kolo Chance ligy: Benátky nad Jizerou – Dukla Jihlava 4:1

Branky a nahrávky: 7. Jiruš (Čederle, Krejčí), 45. Průžek (Dlouhý, Pařík), 51. Kolmann (Špaček, Hrabík), 57. Hrabík – 25. Zadražil (Čachotský, Mareš).

Sestava Dukly: Brož – Černý, Krenželok, Bukač, Kolář, Mareš, Bilčík, Černohorský – Illéš, Zadražil, Čachotský – Pekr, Fronk, Jiránek – Chlubna, Poletín, Harkabus – Havránek, Lichanec, Hrala
2. kolo Chance ligy: Ústí nad Labem – Poruba 3:4 SN

Branky a nahrávky: 5. P. Svoboda (TS), 16. Pšenička (Klikorka, Cienciala), 59. Tůma (Houška, Brož) – 9. J. Káňa (T. Jáchym, Žovinec), 30. Korkiakoski (Kozák), 48. Endál (Žovinec, Korkiakoski), rozh. náj. J. Káňa.

Sestava Ústí: Schwarz – J. Drtina, Š. Havránek, Vl. Brož, Vala, Klikorka, M. Voženílek – Trávníček, Matějček, Severa – Tůma, P. Svoboda, Houška – O. Bláha, Čermák, Cienciala – Furch, Grim, Tlačil
Hokejisté z Ústí nad Labem vstoupili do nové sezony 2020/21 velmi dobře, když dokázali v úvodním kole zvítězit 3:1 na ledě favorizované Slavie Praha. Následně na domácím ledě získali bod za remízu 3:3 v základním čase proti Porubě. O bonusový bod přišli v samostatných nájezdech, ve kterých byli úspěšnější Severomoravané.

Dukla Jihlava vstoupila do sezony výhrou nad Prostějovem 3:2, když všechny branky padly v prostřední části. V dalším kole zajížděla na led Benátek nad Jizerou. Po druhé třetině byl sice stav 1:1, ale domácí v poslední části vstřelili tři branky a zvítězili 4:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.