1. česká hokejová liga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Benátky n. Jizerou - 3. října 2020   17:00

Kadaň
Kadaň
05:20' Kottek (J. Svoboda, Matyáš Svoboda) • 08:01' Chlouba (Trefný) • 38:49' Trefný (Kottek, Chlouba) • ' Chlouba
4:3
(2:0, 1:1, 0:2 - 0:0)

3:2 (SN)

Benátky n. Jizerou
20:27' D. Špaček  (Pekař, A. Dlouhý) • 42:06' Čederle  (Jiruš, Pabiška) • 52:10' P. Krejčí  (Maršoun, Jansa)
Kadaň
Kostourek, Grech – Kokrment, Baxa
ZS Kadaň
Pařík (Žajdlík) – Šedivý, Kolmann (C), Aubrecht, Štibingr, Kovář, P. Krejčí, Had – D. Špaček (A), A. Dlouhý, Pekař – Jiruš, Čederle, Pabiška (A) – Cikhart, Jansa, Wiencek – Maršoun, Šafařovský.

V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Trhači Kadaň.
Autorem vítězné branky je ROMAN CHLOUBA.
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení gól nepřineslo a tak po krátké úpravě ledu dojde na samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:25'
Oddechový čas domácích!
64:25'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Sebastian Čederle.
63:38'
Miroslav Hanuljak přerušuje hru, vhazuje se po jeho levici.
63:09'
Jeden z hostujících hráčů zalehl kotouč za domácí brankou, hra je vykázána do středního pásma.
61:57'
Valdemar Jiruš spadl na Miroslava Hanuljaka, hra se přerušuje.
61:07'
Benátky držejí kotouč ve vlastní obranné třetině.
60:01'
Začalo prodloužení.
Třetí dvacetiminutovku ovladli hosté, kteří zásluhou Sebastiana Čederleho a Petra Krejčího posílají utkání do prodloužení.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:47'
Icing Trhačů.
59:15'
Svobodův pokus o útok končí v rohu kliziště.
58:21'
Domácí pokus o útok končí hvizdem čárového rozhodčího.
57:12'
V pořadí druhé stejné provninění hostů.
56:50'
Icing hostů.
56:11'
Valdemar Jiruš dostal přesou přihrávku před Hanuljaka, ten betonem vykopává.
55:46'
Benátky kombinují před Hanuljakem.
55:10'
Pokus Petra Krejčího končí v lapačce Miroslava Hanuljaka.
54:16'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
53:12'
Komerční přestávka.
52:10'
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
PETR KREJČÍ se dostal k odraženému kotouči a posílá ho za záda Miroslava Hanuljaka. Asistence: Petr Maršoun, Filip Jansa.
50:55'
Valdemar Jiruš se vydal na výlet během vlastního oslabení, jeho pokus končí pod lapačkou Miroslava Hanuljaka.
49:14'
Trhači se nepřesnou střelou připravují o útočné pásmo.
48:09'
Radek Havel nastřeluje připravenou lapačku Lukáše Paříka.
47:58'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Petr Maršoun – 2+2 min, vysoká hůl).
46:59'
Valdemar Jiruš obkružoval Hanuljakovu klec, zakokčení do odkryté části mu na poslední chvíli překazil domácí obránce.
45:40'
Benátky se snaží o kombinaci v útočném pásmu.
44:43'
Trhači se ubránili.
44:11'
Kombinaci Benátek zastavují otevřená vrátka vedoucí do šatny rozhodčích.
43:04'
K trestnému střílení se postavil Roman Chlouba, jehož kličku do bekhendu Pařík chytá!
43:04'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Matěj Pekař – trestné střílení, hákování).
42:43'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Radek Havel – 2 min., podrážení).
42:06'
Hosté využívají přesilovou hru! SEBASTIAN ČEDERLE střelou zápěstí prostřeluje Hanuljaka mezi betony. Asistence: Valdemar Jiruš, Lukáš Pabiška.
41:10'
Trhači vyhazují puk přes všechny čáry.
40:20'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Miroslav Hanuljak – 2 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Matyáš Svoboda.
40:01'
Druhá část díky proměněné přesilové hře z hole Daniela Špačka patřila hostům. Ti i přes veškerou snahu recept na Miroslava Hanuljaka do konce třetiny nenašli. Naopak Trhačům se podařilo promněnit další z přesilových her, tentokrát se střelou z vrcholku kruhu prosadil Jakub Trefný. Třetí třetina začne přibližně v 18:47.
40:00'
39:03'
38:49'
Kadaň právě vstřelila branku!
Domácí využívají přesilovou hru! JAKUB TREFNÝ propaluje z vrcholku kruhu vše před sebou! Asistence: Marcel Kottek, Roman Chlouba.
38:44'
Lukáš Pařík pohotovým zákrokem chytá téměř jitý gól Trhačů!
38:26'
Jakub Trefný střílí přímo do připravené lapačky Lukáše Paříka.
37:52'
Trhačům se nedaří přechod přes modrou čáru, ofsajd.
36:52'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Lukáš Pabiška – 2 min., podrážení).
36:48'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Lukáš Pařík – 2 min., zásah do nohou). Trest odpyká Sebastian Čederle.
36:13'
Miroslav Hanuljak se za svou brankou brankou střetl s jedním z protihráčů, proti střele se i přesto stačil vrátit na své místo.
35:47'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Svoboda – 2 min., vysoká hůl).
35:17'
Jiruš se ocitl ve slibné pozici, střelu poslal ovšem jen do plastronu Miroslava Hanuljaka.
34:01'
33:16'
Benátky se bez větších problémů ubránily.
32:23'
Hosté vyhazují kotouč do bezpečné vzdálenosti.
31:16'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Filip Kovář – 2 min., nedovolené bránění).
31:00'
Trhači šikovně vyhazují do utočné třetiny tak, aby se nepískal icing.
30:03'
Benátky přidávají na rychlosti, zastavuje je ovšem postavení mimo hru.
28:42'
Nahození od modré čáry končí v moci Miroslava Hanuljaka.
28:11'
27:50'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Arslan Achmeťjanov – 2 min., podrážení).
26:56'
Roman Chlouba dostal přihrávku do levého kruhu a hned pálil, Pařík betonem likviduje.
26:31'
Icing domácích.
25:48'
Hostující útok zastavuje hvizd čárového rozhodčího.
24:02'
Hra se stále odehrává před Paříkem.
22:58'
Trhači nyní okupují útočné pásmo.
21:46'
Hosté nyní mohli vyrovnat utkání, Miroslav Hanujak byl ovšem proti!
20:27'
Hosté minutu před vypršením trestu pomněňují přesilovou hru! Matěj Pekař přihrával na modrou čáru, kde byl připravený DANIEL ŠPAČEK. Asistence: Matěj Pekař, Adam Dlouhý.
20:01'
První třetina patřila Trhačům, kteří se po zásluze dostali do vedení, když přesilovou hru 5 na 3 proměníl střelou z první Marcel Kottek. O tři minuty později bylo na zdejším zimním stadioně ještě veseleji, když se po samostatném úniku prosadil Roman Chlouba. Druhá dvacetiminutovka začne přibližně v 17:51.
20:00'
19:43'
I tentokrát se Kadaň osvobozuje.
19:02'
Trhači vyhazují kotouč přes všechny čáry.
18:29'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Radek Havel – 2 min., sekání).
16:58'
Lukáš Pabiška vypálil od modré čáry jedovatou střelu,jenže Miroslav Hanuljak sklapl betony včas.
16:07'
Jakub Veselý se ve vlastním oslabení rozjel na Paříka, ten si jeho zakončení pohlídal.
15:26'
Benátky rozjíždějí přesilovkový kolotoč.
15:15'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Svoboda – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
14:52'
Benátky se na malou chvilku usadily před Hanuljakem, domácí obrana vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.
12:13'
Hra se odehrává ve středním pásmu, souboj o kotouč dopadl lépe pro Trhače.
10:32'
Benátky se po dloihé době usadily v útočném pásmu, kde ovšem záhy o puk přišly.
09:59'
V pořadí druhé zakázané uvolnění domácích Trhačů.
09:39'
Jan Svoboda zkoušel štěstí z pravého kruhu, Pařík se překvapit nenechal.
09:27'
První icining Trhačů.
08:01'
Jakub Trefný našel přihrávkou za obránci schovaného ROMANA CHLOUBU, který svou kličkou nedal Paříkovi šanci. Asistence: Jakub Trefný.
07:16'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Daniel Špaček – 2 min., hákování).
06:48'
Domácí vyhazují až na Paříkovu klec.
06:25'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Vít Seemann – 2 min., hákování).
05:20'
MARCEL KOTTEK dostal přesnou přihrávku od Jana Svobody a střelou z první proměnuje dvojitou přesilovou hru. Asistence: Jan Svoboda, Matyáš Svoboda.
04:25'
Jan Svoboda promách kotouč před odkrytou klecí Benátek nad Jizerou.
03:56'
Trhače nyní čeká stodeset vteřin dlouhá přesilová hra 5 na 3.
03:56'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Petr Kolmann – 2 min., podrážení).
03:46'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Sebastian Čederle – 2 min., sekání).
02:15'
Kadaň je v úvodu utkání aktivnějším celkem, ale k vetšímu ohrožení hostující klece ještě nedošlo.
01:40'
Arslan Achmeťjanov se pokoušel obroužit branku soupeře, ke střele se již ovšem nedostal.
00:47'
Trhači se v úvodu třetiny usadili v útočné třetině, ale první zákrok v utkání si připisuje Miroslav Hanuljak.
00:01'

SK Trhači Kadaň: Hanuljak (R. Běhula) – Kottek (A), Trefný (C), R. Havel, Seemann, Havlín, T. Běhula – Matyáš Svoboda, J. Svoboda, Chlouba – Achmeťjanov, Sursov, Koblížek – Z. Zabloudil, Jakub Veselý, Morong – Bucek.

HC Benátky nad Jizerou: Pařík (Žajdlík) – Šedivý, Kolmann, Aubrecht, Štibingr, Kovář, P. Krejčí, Had – D. Špaček, A. Dlouhý, Pekař – Jiruš, Čederle, Pabiška – Cikhart, Jansa, Wiencek – Maršoun, Šafařovský.

Rozhodčí: Kostourek, Grech – Kokrment, Baxa.
Když se poprvé v sezóně 2019/2020 utkali Trhači s Benátkami nad Jizerou, rozhodovalo až prodloužení – 3:2 pro svěřence Valdemara Jiruše. Druhé klání si už podmanili Kadaňští, ač těsně, 5:4. Úspěch nahradil opět pád a černožlutí prohráli poměrem 2:4. Ani devětatřicáté kolo nedopadlo jinak, a kádr ze středu Čech bral tři body za výhru 5:2. O pár kol nato se konala odplata a Kadaň si tentokrát se svým momentálně budoucím soupeřem pro osmé kolo poradila 5:1. Na poslední duel se ale lépe připravil soupeř, a to když zvítězil jednoznačně 7:1 na domácím stadionu.
Benátky nad Jizerou odstartovaly sezónu v Porubě, ze které se vraceli bez bodu – 1:3. Náprava přišla v podobě dvou po sobě domácích zápasů. Tým od Jizery si v první řadě poradil s jihlavskou Duklou 4:1 a v druhé řadě i s frýdeckomísteckými Rysy 5:2. Modrobílí ovšem narazili v rámci dvou po sobě jdoucích výjezdů na led soupeře. V Prostějově padli v prodloužení 6:5 a v Sokolově 5:1 v základní hrací době. Do prodloužení šlo i střetnutí s Ústí nad Labem, které skončilo poměrem 3:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.