1. česká hokejová liga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Ústí n. Labem - 3. února 2021   17:00

Kadaň
Kadaň
25:23' Koblížek (J. Svoboda)
1:5
(0:1, 1:4, 0:0)
Ústí n. Labem
00:38' Š. Havránek  (Trávníček, J. Drtina) • 23:23' Grim  (Vladimír Brož) • 23:58' Jasečko  (M. Voženílek, Vrdlovec) • 26:25' Trávníček  (Vrdlovec, Severa) • 34:18' Matějček  (Vladimír Brož, Tůma)
Kadaň
R. Běhula (Hanuljak) – Trefný (C), Kottek (A), Naar, Seemann, Delmarche, T. Běhula, Horáček – Adámek, Kulich, Chlouba – Koblížek, J. Svoboda, Konášek – Hradecký, Bucek, Homer – Havlín, Matyáš Svoboda (A), Jakub Veselý.
Kostourek, Čáp – Flegl, Kokrment
ZS Kadaň
Hamalčík (Šatný) – J. Drtina (A), Š. Havránek, Vladimír Brož, Klikorka, M. Voženílek, Jasečko, Mareš – Trávníček (C), Vrdlovec, Severa – Tůma (A), Matějček, O. Bláha – Furch, G. Szturc, Grim – Protasenja, Costa, D. Sklenář.

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, Ústí udrželo náskok a odváží si z Kadaně tři body za výhru 1:5. Já vám děkuji za pozornost a přeji hezký večer.
58:30'
Voženílkův pozdrav od modré Běhula kryje.
57:21'
Klikorka se uvolnil v mezikruží, nastřelil jen plexi za brankou.
55:04'
Adámek měl před sebou dálnici na levém křídle, nakonec vypálil do připravené Hamalčíkovy rukavice.
54:40'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Gabriel Szturc – 2 min., sekání).
54:30'
Protasenja zkoušel dorážet před brankou, domácí obránci na poslední chvíli odpálili puk.
53:30'
Havránek si sjel s pukem mezi kruhy, ale branku vysoko přestřelil.
52:42'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., držení hole).
52:16'
Trefný pálil po buly, Hamalčík bez potíží kryje.
51:28'
Bláha se dostal do zakončení mezi kruhy a jeho dělovka jen těsně minula Běhulovu branku.
49:59'
Moravec zkoušel vyzvat Severu, který se do zakončení díky těsné obraně Kadaňských nedostal.
49:12'
Koblížek zakončoval bekhendem před brankou, trefil jen hruď dobře postaveného Hamalčíka.
48:24'
Sklenář vyrazil zmatků před Běhulou a vyslal přízemní střelu, které ale chybělo několik decimetrů.
47:17'
Grim přihrával zpoza branky, puku se ovšem zmocnili Trhači.
45:28'
Matyáš Svoboda vyslal přízemní střelu od modré, Hamalčík vyrazil holí do rohu hřiště.
44:06'
Vrdlovec hledal Trávníčka, jenž byl důkladně bráněný a ke střele se nedostal.
43:53'
Chlouba se dostal ke střele mezi kruhy, branku však minul.
43:37'
Icing Slovanu.
42:26'
Domácí po chybné rozehrávce nabídli šanci Matějčkovi, který ale mezi tři tyče nezamířil.
41:50'
Na druhé straně zahrozili Tůma s Matějčkem, ale Běhula byl připraven.
41:12'
40:56'
Kulich po pěkné prohazovačce zavezl puk do pásma, k ohrožení Hamalčíka se ale domácí nedostali.
40:01'
Slovan ve druhé části odskočil na rozdíl čtyř branek a do závěrečné třetiny, jež začne za cca 15 minut, půjde s komfortním náskokem.
40:00'
38:57'
Costa se natlačil do zakončení, Běhula vyrazil před sebe, kde puk sebrala domácí obrana.
37:19'
35:47'
Trhači uzamkli Slovan, ten se ale pozorně brání.
35:18'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Anatolij Protasenja – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
35:01'
Adámek nahodil puk na ústeckou branku a vybojoval buly před Hamalčíkem.
34:52'
Icing Trhačů.
34:18'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Hostům se podařilo zavézt puk před kadaňskou branku, nakonec na modré vypálil ŠTĚPÁN MATĚJČEK a trefil se nad Běhulovo beton. Asistence: Vladimír Brož, Martin Tůma.
33:38'
Bucek se sápal po puku, toho se však ujali ústečtí obránci.
32:52'
Jan Svoboda měl dost času na střelu, nakonec ale napálil clonícího Koblížka.
32:28'
Chlouba pálil lišácky z kruhu, Hamalčík byl na svém místě.
32:02'
Bláha vyvezl puk a ušetřil cenné sekundy.
31:37'
Trefný si po buly sjel do levého kruhu a vypálil, Hamalčík puk lapil.
31:31'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Anatolij Protasenja – 2 min., držení hole).
31:20'
Kottek napřáhl na modré, střela ovšem byla zblokovaná a Hamalčík nemusel zasahovat.
30:47'
30:46'
Jan Svoboda vyhazuje do bezpečí.
29:43'
Drtinovu střelu od modré zkoušel tečovat Trávníček, Běhula puk schoval v rukavici.
29:26'
Po souboji za branku zůstal na ledě ležet Seemann, jenž se za pomoci spoluhráčů s bolestivou grimasou zvedá z ledu.
29:03'
Seemann vybojoval puk u mantinelu a vyhazuje.
28:47'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Tomáš Běhula – 2 min., sekání).
28:02'
Havránek pálil od modré, branku však minul o pořádný kus.
27:51'
Jasečko zkoušel překvapit Běhulu střelou z úhlu, gólman Kadaně vyrazil do rohu.
26:25'
Hosté nabídnutou přesilovkou nepohrdli. MICHAL TRÁVNÍČEK dostal přihrávku zpoza branky a bez zaváhání poslal puk pod víko. Asistence: Daniel Vrdlovec, Jiří Severa.
26:14'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Tomáš Běhula – 2 min., hákování).
25:23'
Kadaň právě vstřelila branku!
Jan Svoboda zavezl puk do pásma, dokázal jej procpat před branku, kde jej důrazný TOMÁŠ KOBLÍŽEK dostal za Hamalčíkova záda. Asistence: Jan Svoboda.
23:58'
Tisíckrát otřepané pravidlo nedáš-dostaneš znovu v praxi. SEBASTIAN JASEČKO potáhl puk v pravém kruhu a prostřelil Běhulu. Asistence: Martin Voženílek, Daniel Vrdlovec.
23:46'
Na druhé straně měl kontaktní gól na holi Jan Svoboda, ale jeho střelu zastavila tyč.
23:23'
Vladimír Brož se utrhl na pravém křídle a našel před brankou volného JANA GRIMA, jenž se trefil k tyči. Asistence: Vladimír Brož.
22:31'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Michal Trávníček – 2 min., podrážení).
22:31'
Severa pálil z pravého kruhu, Běhula byl u tyčky včas.
22:01'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Vít Seemann – 2 min., podrážení).
21:30'
Hosté zatlačili Trhače, vypálit na branku se jim ale nepodařilo.
20:01'
Úvod zápasu patřil Slovanu, který již v první minutě zásluhou Havránka otevřel skóre. Postupem času se ale hra začala vyrovnávat a Hamalčík musel předvést několik skvělých zákroků, díky nimž stále drží čisté konto. Druhá část začne cca v 17:45.
20:00'
18:53'
18:46'
Další dělovkou se prezentoval Seemann, hostující gólman byl připraven.
18:17'
V pravém kruhu se do puku opřel Jan Svoboda, Hamalčík přerušuje hru.
18:05'
Po rychlém průniku Kulicha ústecký brankář přerušil.
17:31'
Kulich dorážel střelu od modré, Hamalčík ale jeho střele do cesty postavil beton.
16:53'
Vyloučení v týmu Ústí (2 min.).
15:53'
Kulich vyrazil podél pravého mantinelu, střela bekhendem ale skončila jen na mantinelu za brankou.
14:56'
14:33'
Další Veselého střela, Hamalčík opět kryje.
14:21'
Veselý dostal Hamalčíka pod tlak a gólman Ústí přerušuje. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
13:48'
Trhači opět zatopili Slovanu, ale hostující defenziva v čele s pozorným Hamalčíkem si poradila.
12:56'
Domácí na chvilku zatlačili Slovan, nápor zakončil ranou z křídle Jan Svoboda, ale ústecký brankář drží puk v lapačce.
12:20'
11:28'
Běhulovi vypadl puk a ihned se na něj natlačili Ústečtí, kadaňský gólman ale pohotově zalehl a udržel kotouč pod sebou.
11:04'
Trávníček zakončoval bekhendem u pravé tyčky kadaňské klece, zakončení však chyběla přesnost.
10:20'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Matyáš Svoboda – 2 min., vysoká hůl).
09:34'
Matyáš Svoboda zkoušel nastartovat Havlína, ten ale puk nedostihl a je pískán icing domácích.
09:00'
Z pravého kruhu pálil Szturc, gólman Kadaně vyrazil,
08:12'
Jan Svoboda bojoval před ústeckou brankou a dokázal na ni nasměrovat ve vzduchu letící kotouč, Hamalčík byl ale připraven,
07:35'
Tůma pálil ihned po buly, Běhula puk drží v lapačce.
07:32'
Icing Kadaně.
06:56'
Vrdlovec spíše pošťouchnul puk před Běhulou, ten vyrazil do bezpečí.
05:59'
Protasenja našel před brankou Costu, Běhula zasáhl betonem.
05:43'
Po závaru před domácí brankou Běhula přerušil hru.
05:34'
Grim číhal před brankou, jeho teč se ale mezi tři tyče nevešla.
04:47'
Jan Svoboda nabral rychlost a vypálil zpoza bránícího hráče, ústecký gólman puk ukryl do lapačky.
02:50'
Po ráně Seemanna dorážel Matyáš Svoboda, ale Hamalčík sklapl betony včas.
02:25'
Bucek se protáhl podél levého mantinelu a stačil vypálit, Hamalčík vytěsnil do rohu.
00:38'
Slovanu se úvod vydařil na jedničku. Hned z první akce udeřil Štěpán Havránek, jenž ujel na pravém křídle a zavěsil nad Běhulovu vyrážečku. Asistence: Michal Trávníček, Jiří Drtina.
00:01'
Hezký den z kadaňského zimního stadionu. Dnes čeká domácí Trhače derby s ústeckým Slovanem.

Trhači započali první z trilogie domácích utkání úspěšně, když porazili soupeře ze Šumperka. A to vůbec poprvé za tři body na vlastní půdě. Jako první se do vedení ovšem dostal soupeř, to se Kadaň rozhodla změnit během následujících pár minut a rázem vedla o jednu braku. Přesto si následně dvakrát ono vedení nechala ukrást. Nakonec se přece jen poštěstilo domácím a tečovanou ránu Marcela Kottka mezi tři tyče usměrnil Jiří Kulich 4:3.

Produktivitu v Kadani momentálně vede Roman Chlouba s bilancí 23 (9+14). Na záda mu ale dýchá Jan Svoboda 21 (8+13).

Ústecký Slovan se naposledy utkal na domácí půdě s kolínskými Kozly. O lepší start se postarali právě hosté. Ve druhé třetině byl již veškerý náskok smazán, a tak se od třetí dvacetiminutovky začínalo od nuly. Tentokrát se jako první prosadili Ústečtí, ale Stehlík veškeré radosti zamezil. Duel se tak protáhl do prodloužení, jelikož ani to nerozhodlo o výsledku, došlo na samostatné nájezdy. S těmi se lépe popasovali právě Kolínští a z Ústí nad Labem si tak odváželi dva body.

Nejproduktivnějším hráčem Slovanu je momentálně Michal Trávníček s dvaadvaceti body 22 (11+11). Nejlepším nahrávačem je Jiří Severa 19 (6+13).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.