1. česká hokejová liga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kolín : Benátky n. Jizerou - 23. ledna 2021   17:00

Kolín
Kolín
03:46' L. Krejčík (Blaha, Petržilka) • 06:44' L. Krejčík (J. Veselý) • 44:53' Váchal (Zumr) • 46:28' Z. Král (Jankovský, Šafránek) • 52:57' Šafránek (Z. Král, Husa)
5:4
(2:0, 0:1, 3:3)
Benátky n. Jizerou
39:23' Gajda  (A. Dlouhý, Kunst) • 43:40' Jansa   • 54:40' Jiruš  (Štibingr) • 57:21' Čederle  (D. Špaček)
Kolín
Š. Lukeš (Sejpal) – Muška, Blaha, Husa, Pýcha, Váchal, Kukla, Barták – Šafránek, Jankovský, Z. Král – J. Veselý, Štohanzl, L. Krejčík – Zumr, Síla, Petržilka – J. Stehlík, Semirád, R. Martínek.
Král (Žajdlík) – Kunst, Aubrecht, Šedivý, Hampl, Kovář, Štibingr, Böhm – A. Dlouhý, Čederle, Wiencek – D. Špaček, Křepelka, Vomáčka – Jiruš, Gajda, Jansa – Putz, Hujer, Šafařovský.

59:42'
Královo nahození znovu přerušuje hru. Zakázané uvolnění.
58:58'
Tentokrát si Lukeš volná místa v brancepohlídal a puk podržel. Hra přerušena.
58:33'
Znovu Jan Veselý nahazuje puk na zakázané uvolnění.
58:06'
Jan Veselý zavezl puk do středního pásma a nahodil ho na branku. Ale minul. Znovu tu máme zakázané uvolnění.
57:56'
Kolínské zakázané uvolnění.
57:50'
Opět hosté v šesti.
57:21'
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Hostům se hra v 6 vyvedla a podařilo se přes bránící kolínskou pětici snížit stav na 5:4. SEBASTINA ČEDERLE si položil Lukeše a kotouč tak vsunul do poloprázdné klece. Asistence: Daniel Špaček.
57:01'
Velký tlak nyní hostí vyvíjejí na kolínskou svatyni. Lukeš kotouč zalehl a hru přerušil.
56:43'
Benátky po oddechové čase nastupují v 6 hráčích bez gólmana.
56:43'
Oddechový čas pro hosty.
55:19'
Přechod do útočného pásma hostům překazil ofsajd.
55:02'
Zakázané uvolnění hostů, nyní již po druhé za sebou.
54:40'
Hosté využívají dnes druhou přesilovou hru. Na stav 5:3 snižuje VOJTĚCH JIRUŠ. Asistence: Jan Štibingr.
53:31'
Vyloučení v týmu SC Kolín (Lukáš Blaha – 2 min., krosček).
52:57'
Kozlové právě vstřelili branku!
Zdeněk Král poslal do samostatného úniku DAVIDA ŠAFRÁNKA, který kličkou a přesnou muškou nad levé rameno Krále střílí kolínský pátý gól. Stav utkání 5:2. Asistence: Zdeněk Král, Jakub Husa.
50:47'
Zakázané uvolnění Kozlů.
46:28'
Perfektní souhra první kolínské formace navýšuje skóre dnešního dění! Jankovský přesně nabil hůl ZDEŇKU KRÁLOVI, který si dnes střílí svůj sváteční gól a domácí celek posílá do dvoubrankového vedení 4:2. Asistence: Václav Jankovský, David Šafránek.
45:37'
Hra přerušena z důvodu vysoké hole. Vhazuje se před Lukešem.
44:53'
JAKUB VÁCHAL přesnou střelou vrací kolínský celek do vedení. Stav utkání 3:2. Asistence Dominik Zumr.
43:40'
Jakub Husa se provinil faulem, z kterého bylo nařízeno trestné střílení. Trestného střílení se ujal FILIP JANSA a střelou mezi betony vyrovnává skóre dnešního zápasu na 2:2.
42:51'
40:01'
40:00'
39:23'
Hosté snižují skóre necelou minutu do konce druhé třetiny a zároveň využívají své přesilové hry! Autorem první branky hostů je PETR GAJDA. Asistence Adam Dlouhý, Vratislav Kunst.
39:01'
Vyloučení v týmu SC Kolín (Jakub Husa – 2 min., nedovolené bránění).
38:45'
38:30'
Hra přerušena, na ledě zůstává po srážce jeden z benáteckého celku. Ale snad bude v pořádku.
37:20'
36:45'
Vyloučení v týmu SC Kolín (Jakub Petržilka – 2 min., příliš mnoho hráčů).
35:20'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Dlouhý – 2 min., sekání).
34:35'
Vyloučení v týmu SC Kolín (Václav Jankovský – 2 min., držení).
32:47'
Ofsajd hosůt.
31:11'
29:11'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (David Aubrecht – 2 min., nedovolené bránění).
27:07'
Zakázané uvolnění hostů.
24:01'
Petr Gajda rychle dobruslil odražený puk z levého ruhu a z první ho vypálil na Lukeše. Kolínský gólman ho vyráží svým betonem pryč z obranného pásma.
22:40'
Hosté se houževnatě tlačí do kolínské klece, až posunuli branku. Hra přerušena.
21:20'
20:45'
Ofsajd Kozlů.
20:24'
V první vteřinách druhé třetiny hosté zajeli do své útočné třetiny a ihned ohrozili branku Lukeše. Ten byl však ve střehu a puk chytá do své lapačky. Hra přerušena.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 17:45.
20:00'
19:00'
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:18'
Hra se nyní houpe jak přesýpací hodiny z jedné strany na druhou.
15:03'
Domácí jsou zatím lepším týmem a rvou se za třetím gólem!
12:14'
Hra znovu přerušena, nyní z důvodu přihrávky rukou. Vhazuje se ve středním pásmu.
11:47'
Zakázané uvolnění Benátek.
10:24'
Kolísnký útok byl pozastaven odpískaným ofsajdem.
08:55'
Ofsajd Benátek.
07:23'
Vyloučení v týmu SC Kolín (Jakub Váchal – 2 min., hákování).
06:44'
LUKÁŠ KREJČÍK se znovu prosazuje a navyšuje skóre svého týmu na 2:0. Asistence Jan Veselý.
05:28'
Po velké srážce se sudí zůstává na ledě ležet Jan Stehlík.
04:57'
Vhazování se opakuje.
04:55'
Hosté ale využili protiútočné akce a ohrozili Lukešovo království. Kolínský golman má puk pod kontrolou a přerušuje hru.
04:40'
Domácí se znovu tlačí do benátecké klece.
03:46'
Domácí se v první části první přesilové hře trápili, ale poté ukázali svou sílu a první přesilová hra je využita! Přesnou ránu za záda Krále zasadil LUKÁŠ BLAHA a otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Lukáš Blaha, Jakub Petržilka
03:03'
Hosté se znovu ubraňují vyhozením kotoučem přes celé hřiště a domácí mají problém se vrátit ke Královi.
02:26'
David Šafránek ale nekompromisně zavezl puk zpět do své útočné třetiny a z mezikruží tvrdě vypálil. Puk minul o fous branku a orazítkoval mantinel za Královou brankou.
02:09'
Hosté vyhráli buly a vyhazují puk na druhou stranu hřiště.
02:05'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Filip Jansa – 2 min., hákování).
01:47'
Hosté vyhráli buly a střela šla z první na Lukeše, ten puk čapl a hra je pozastavena.
01:44'
01:18'
Na chvíli se domácí ubránili tlaku hostí, ale hostí znovu zabrali útočnou třetinua snaží se přes kolínské hráče vystřelit.
00:20'
Domácí zvítězili úvodní buly, ale Jakub Hujer rychle využil špatné rozehry a hnal se do protiútoku se svoji útočnou formací. Domácí ale hosty nenechali vytřelit.
00:01'
První vzájemný duel, který se odehrál ještě před covid pauzou, prohráli kolínští hokejisté na ledě soupeře o jednu branku 4:5, ale pátou branku inkasovali až 3 minuty před koncem a předtím jeli sami na bránu, takže utkání bylo velmi vyrovnané.

Jestli bude vyrovnané i to dnešní, to se uvidí. Kolín do něj vstupuje po dobrém výkonu ze Vsetína, kde ale prohrál 1:2, a domácí výhře 3:1 nad Frýdkem-Místkem. Benátečtí naposledy o gól 3:2 vyhráli nad Prostějov, čímž prolomili šňůru tří proher. Předtím podlehli 0:5 Frýdku, 3:4 pp Třebíči a 1:2 Kladnu.

S těmito výsledky jsou Benátky nad Jizerou na jedenáctém místě s jednatřiceti body za 22 utkání. Kolín je patnáctý se dvaceti čtyřmi body za dvacet utkání.

Poslední zápas hostů: HC Benátky nad Jizerou – LHK Jestřábi Prostějov 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 13. Vomáčka (Šedivý), 19. Šedivý (Měchura, A. Dlouhý), 22. Štibingr (Jiruš, Wiencek) – 7. Motloch (P. Krejčí, Vachutka), 35. T. Kaut (Mrázek, Hrdinka). Rozhodčí: Grech, Petružálek – Maštalíř, Pechánek. Vyloučení: 6:4 + navíc Chlán (PRO) 5 + 20 minut OK. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 0. Střely na branku: 21:34. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.

HC Benátky nad Jizerou: Král (Žajdlík) – Kunst, Šedivý, Štibingr, Böhm, Aubrecht, Hampl, Kollert – A. Dlouhý, Měchura, D. Špaček – Wiencek, Čederle, Jiruš – Gajda, Jansa, Strnad – Vomáčka, Šafařovský, Křepelka.

Poslední zápas domácích: VHK ROBE Vsetín – SC Kolín 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Branky: 7. Š. Jenáček (Zeman, Babka), 32. Hryciow (Kucharczyk, Bartko) – 16. Veselý (Pýcha, Váchal). Rozhodčí: Skopal, Ondráček – Otáhal, Kraľ. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:0. Bez diváků.

SC Kolín: Sejpal – Husa, Kukla, Blaha, Muška, Váchal, Pýcha, Barták – Jankovský, Šafránek, Král – Krejčík, Štohanzl, Veselý – Síla, Zumr, Petržilka – Martínek, Semirád, Stehlík.

Utkání začíná v 17:00, tak buďte u toho s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.