1. česká hokejová liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba 2011 : Kadaň - 19. září 2020   17:00

Poruba 2011
07:02' Brodek (Pastor, Toman) • 19:45' Stloukal (Korkiakoski, Kozák) • 25:05' Hotěk (Rudl, M. Hlinka) • 32:38' Teper (T. Jáchym) • 38:46' Pastor  • 40:26' Teper (T. Jáchym) • 41:40' Brodek (Toman) • 49:12' Teper (Špaček, T. Jáchym) • 50:46' Toman (Hotěk, Brodek) • 58:35' Žovinec (T. Jáchym, Špaček) • 58:44' Stloukal (Korkiakoski, T. Voráček)
Kadaň
Hanuljak (41. Běhula) – Trefný (C), Kottek (A), Seemann, R. Havel, Havlín, Březák, Běhula – Z. Zabloudil, Chlouba (A), Koblížek – J. Müller, Morong, Matyáš Svoboda – Helt, Achmetianov, Homer – J. Svoboda, Bucek, Kubišta.

Z RT TORAX ARENY je to pro dnešní večer ode mne vše, děkuji za pozornost a doufejme, že brzy opět na počtenou!

Přeji krásný zbytek dne a pohodovou neděli.
Zápas snů?
No pro Trhače ani moc ne, protože dostat jedenáct gólů hned v prvním utkání není zrovna moc příjemné. Nemnoho přípravných zápasů a na začátku září tréninkový výpadek zapříčiněný karanténou, to vše si dnes asi vzalo daň. Trhači ale předvedli bojovného ducha a do poslední vteřiny nedali soupeři nic zadarmo.
Pro domácím už to zápas snů byl. Ve třetím dějství vycházelo Porubě vše, na co sáhla a šesti góly, kdy navíc Jakub Teper zkompletoval hattrick, dostala soupeře na kolena. Do gólových statistik se zapsali ještě jednou Brodek se Stloukalem, trefu si připsali i Toman s Žovincem.
Poruba dnes vyhrála vysoko 11:1.
58:44'
Poruba právě vstřelila branku!
PETR STLOUKAL převzal nahrávku o mantinel a střelou švihem dokonal debakl Kadaně. Asistence: Markus Korkiakoski a Tomáš Voráček.
58:35'
Kapitán Kadaně Trefný vypíchl Jáchymovi puk k mantinelu, ale tomu se podařilo nahrát bleskově před bránu, kam se přesunul i Trefný a ve výsledku svému brankáři zaclonil výhled při střele DUŠANA ŽOVINCE. Asistence: Tomáš Jáchym a Marek Špaček.
58:00'
Obrana hostů se snaží ze všech sil odvracet porubské výpady.
57:04'
Běhula brána je posunuta. na scénu přichází vrtačka.
56:42'
56:02'
Běhula ukrývá puk v lapačce.
55:50'
Domácí se musí opětovně dostávat do přesilového postavení. Hosté sbírají všechny síly a puku odpalují mimo své pásmo.
55:14'
Domácí krouží v pásmu a střílí prozatím mimo bránu.
54:42'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Vít Seemann – 2 min., podrážení).
53:04'
52:50'
Rychle uběhly vteřiny přesilovky a žádná výrazná ohrožující střela na bránu. Kadani se početní výhoda se blíží konci. Ještě pokus Zabloudila, ale ani tomu není přána gólová radost.
51:50'
Přesilovka se Trhačům nedaří zakončit gólem. Blízko se k druhé brance sezóny, Kadaň hraje svůj první zápas, Koblížek. Muštukovs byl ale proti.
51:04'
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tomáš Jáchym – 2 min., napadení).
51:04'
Střela Voráčka končí u hostujícího gólmana, který si po střele lehá na záda, aby zabránil případnému proklouznutí puku.
50:46'
Kombinace třetího útoku slaví úspěch v podobě deváté branky v Běhulově síti, jejímž autorem je RADIM TOMAN. Asistence: Michal Hotěk a Jiří Brodek.
49:57'
Po střele Brodka je puk v ochranné síti.
49:12'
Máme tu první hattrick sezóny, který si připisuje JAKUB TEPER. Jeho střely od modré jsou nechytatelné! Asistence: Marek Špaček a Tomáš Jáchym.
49:01'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Roman Chlouba – 2 min., hákování).
47:56'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Vít Seemann – 2 min., hrubost).
47:56'
Běhula vykryl několik střel z blízka. Jak to bylo jen trochu možné, puk přikryl lapačkou. Po odpískání se hráči trochu pošťuchovali a bude z toho pro jeden tým přesilovka.
47:05'
Trhači jsou dál na kotouči a zkouší Muštukovse překvapit.
46:49'
46:18'
Káňa sám proti gólmanovi střelou neuspěl. Mířil mezi betony, ale Běhula si tento prostor pohlídal.
45:10'
Domácí vysunuli forčekong až za hostující bránu, takže Trhači mají ztíženou situaci pro rozehrávku.
44:49'
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Michal Hotěk – 2 min., krosček).
44:12'
43:49'
Trhači se efektivně brání. Porubané nemají možnost střelby.
42:49'
Nahrávku Poruby vystihl Kottek a následně šel k mantinelu bojovat o držení puku.
42:12'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Radek Havel – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Jan Svoboda.
41:40'
JIŘÍ BRODEK dostává tým do šestibrankového vedení. Asistence: Radim Toman.
41:22'
Kadaň se provinila zakázaným uvolněním.
40:26'
Nakonec jej našel až na modré čáře – JAKUB TEPER opět prostřelil vše před sebou. Asistence: Tomáš Jáchym.
40:22'
Špaček si nahodil puk do pásma a sám si jej i dojel. Stíněn obráncem Kottkem přenechal kotouč Jáchymovi, který zajel za branku a hledal vhodného střelce.
40:01'
Střídání v týmu SK Trhači Kadaň: ze hřiště odchází Miroslav Hanuljak, přichází Richard Běhula.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 18:47.
V druhé třetině měla Poruba už výraznější převahu, což doložila třemi góly. V šesté minutě se radoval Michal Hotěk. Hosté snížili v 32. minutě díky úniku Filipa Helta, ale domácí si tříbrankové vedení vzali po minutě zpět, když po vyhraném buly trefil tři tyče Jakub Teper. A jako v prvním dějství, tak i druhé zakončuje Poruba gólem do šatny. Od modré napřáhl Tomáš Pastor.
40:00'
39:24'
Icing Poruby.
38:59'
Muštukovs zasahuje při střele Matyáše Svobody.
38:46'
Nakonec se přes hokejky protihráčů dostává puk na modrou k TOMÁŠI PASTOROVI, který prostřelil před sebou vše.
38:41'
Špaček neustál souboj s Trefným. Domácí ale zůstávají na kotouči. Za brankou se snaží nahrát volnému hráči Jáchym.
38:21'
Icing Kadaně nebyl z nouze, jen špatná nahrávka na Achmetianova.
37:56'
37:26'
Žovinec vybojoval kotouč a posílá ho až k Hanuljakovi.
36:20'
Hosté se usazují v pásmu. Střelu Havla po ose hřiště zastavuje Teper. Trhači musí dobývat pásmo nanovo.
35:56'
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Michal Hlinka – 2 min., příliš mnoho hráčů).
35:26'
34:46'
Domácí úspěšně útočí, jen je málo střelby. Hosté se zdárně brání a dokonce se pokusili zaútočit. Zastavil je ale ofsajd.
33:26'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., hákování).
33:10'
Velkou šanci na snížení stavu měl Koblížek, ale jeho dělovku Muštukovs zachytil.
32:38'
Poruba byla už před buly blízko gólu, ale pod mantinelem zůstal ležet Seemann, takže sudí raději přerušili hru. Buly po levé ruce hostujícího brankáře Jáchym vyhrál na modrou, kde napřáhl JAKUB TEPER a poslal Porubu úspěšnou trefou opět do třígólového vedení. Asistence: Tomáš Jáchym.
31:49'
Kadaň právě vstřelila branku!
A nakonec s radostnou tečkou, protože FILIP HELT se prohnal pásmy a v jízdě kolem brankoviště jednoruč zasunul puk po ledě za brankovou čáru.
31:40'
Jen málo chybělo k třetímu gólu Poruby! Zhatila to špatná nahrávka a tak může do útoku Kadaň.
31:17'
Betony má hostující gólman vyprášené po střele Stloukala.
30:50'
Branková konstrukce, kterou v této třetině má za zády Hanuljak se musí pořádně ukotvit. Na led přichází technická četa.
30:14'
Domácí jsou opětovně v útočném pásmu. Hanuljak kryje třely Žovince i Tepera. Dorážky od porubských útočníků razantně odmítá.
29:47'
Lehké nahození na bránu od Müllera končí na levém betonu. Muštukovs raději přerušuje hru.
29:23'
29:02'
Jáchym a jeho křídla se také neprosazuje.
28:35'
Střelba není přesná. Porubané už po několikáté zajíždí do třetiny a střílí z každého úhlu.
28:00'
Kadaň se brání vyvážením kotouč a ukrajuje tak drahocenné vteřiny oslabení.
27:40'
Hanuljak chytá pokus Hlinky.
27:23'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Ondřej Havlín – 2 min., hákování).
27:09'
Hosté se brání zvyšujícímu tlaku Poruby.
26:46'
Trhači se provinili zakázaným uvolněním. Bude se vhazovat po gólmanově pravici.
25:05'
Hlinka vhazování vyhrál, posunul na obránce Rudla, který vypálil na bránu. Před gólmanem sklepl kotouč MICHAL HOTĚK. Puk prošel Hanuljakovi mezi betony. Asistence: Dominik Rudl a Michal Hlinka.
25:00'
Vhazuje se po levici Hanuljaka.
24:18'
Skákavá střela v podání Matyáše Svobody zadělala Muštukovsovi na problémy. Na poslední chvíli puk lapačkou posunul mimo tyče.
23:40'
Domácí se účinně brání vyhazováním puku přes všechny čáry.
22:56'
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Michal Hlinka – 2 min., sekání).
22:48'
Hosté se usadili v útočné třetině a opět míří na bránu. Hru přerušuje sudí, bude udělovat trest.
22:15'
Druhý útok Kadaně si šel pro snížení! Müller z otočky trefuje jen Muštukovsův pravý beton.
21:09'
Achmetianov se dostává do útočné třetiny, ale nestřílí. Porubskou obranou je blokován a následně o puk přichází.
20:08'
Z hranice kruhů pálí Špaček. Puk letí vysoko nad horní tyč a odráží se od plexi.
20:01'
První třetina je minulostí a lépe skončila pro domácí tým. V osmé minutě otevřel skóre Jiří Brodek . Pak se hrálo více méně na jednu bránu, ale ne že by domácí gólman neměl práci!? I on si připsal několik zásahů, jen nepustil puk za záda. První vyloučení přišlo v poslední minutě třetiny a z toho pramenila i další branka Poruby. Po 14 vteřinách proměnil přesilovku Petr Stloukal. HC RT TORAX Poruba 2011 po první třetině vede 2:0.
20:00'
19:45'
Bleskové využití početní výhody předvedl PETR STLOUKAL, když nahrávku Korkiakosiho namířil po ledě do brány. Asistence: Markus Korkiakoski a Lukáš Kozák.
19:31'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (David Homer – 2 min., držení).
19:00'
Jako by domácí hráli přesilovku! Tak působí jejich pohyb v útočné třetině. Najíždějící Žovinec dostává před brankou puk od Hoťka, ale puk se svezl po holi mimo branku.
18:30'
Kadaňské zakázané uvolnění a vhazování po levici Hanuljaka.
18:00'
Nakonec se dostávají do útočné třetiny, jenže domácí jsou v obírání o kotouče velice šikovní a jen ofsajd je zabrzdil v protiútoku.
17:24'
Tempo se zrychlilo a akce střídá akci. Trhači teď za svou brankou špekulují, kudy vést útok.
16:35'
Žovinec zasáhl proti Müllerovi, který si najížděl před branku a hodlal zakončovat. Puk letí vzduchem až do rohu.
15:48'
Špačkovi se puk zadrhl mezi bruslemi a tak ze slibné pozice není žádná střela.
15:42'
Kotouč je mimo hrací plochu.
15:19'
Kvůli ofsajdu se vhazovalo ve středním pásmu. Následně střílí od střídaček Kubišta. Muštukovs má ale dobrý výhled, takže puk s přehledem schovává ve výstroji.
14:57'
Domácí opět zavařili kadaňské obraně, ale gól z toho není. naopak se musí rychle vracet.
13:58'
Poruba se protlačila přes střední pásmo a akci zakončuje Žovinec z levé sttrany obrany střelou k druhé tyči. Přestože měl Hanuljak nepřehlednou situaci před sebou ,dokázal lapačku včas vystrčit proti letícímu puku.
13:20'
Žovinec vyčkává za svou brankou a hledá optimální možnost rozehrávky.
12:39'
Opatrnost je cítit z obou stran. Kadaňští mají první utkání, tak je to malinko pochopitelné, zato domácí nechtějí udělat chybičku a připravit se o jednobrankové vedení.
11:50'
Druhá kadaňská šance, která končí u domácího gólmana. Vhazování je nachystáno v pravém kruhu.
11:05'
U levé porubské branky vyčkával Morong, ale puk nestačil do odkrytého prostoru zasunout.
10:59'
Poruba se v útočení zabrzdila ofsajdem.
10:33'
Hosté se přeci jen dostávají ke střele. Puk má ve výstroji Muštukovs a bude se vhazovat po jeho pravici.
09:30'
Koblížek bojuje z pravém rohu za svou brankou s Kankem o puk a nahrává do jízdy Heltovi. Kadaňští se ale moc daleko nedostávají. Muštukovs může být v klidu.
08:39'
Domácí vyhráli buly, ale ve středu hřiště o puk přichází. Koblížek se ujímá kotouče, jenže modrou útočnou moc daleko nepřejíždí. Porubané otáčí směr hry.
08:28'
Icing Kadaně.
07:02'
Po buly rychlé přenesení hry na druhou stranu a blesková střela JIŘÍHO BRODKA do proti pohybu brankáře Hanuljaka, který už jen koukal na kotouč za svými zády. Asistence: Tomáš Pastor a Radim Toman.
06:57'
Icing Trhačů. Hanuljak se připravuje na vhazování po levé ruce.
06:06'
Porubané se dlouhými nahrávkami dostávají do třetiny, ale Žovincovi se puk zasekl mezi brusle. Píská se ofsajd a úmyslný. Vhazování se připravuje po levici Muštukovse.
05:19'
Kadaňští rozehráli ješta za červenou čarou takže se hra přesouvá kvůli icingu před Hanuljaka.
05:00'
RT TORAX zůstal v útočné třetině, ale gólově se neprosadil. Hru rychle otočil k Muštukovsi Chlouba. Střelu domácí gólman kryje pod lapačkou. Bude se vhazovat po jeho pravici.
04:14'
Přechod přes střední pásmo se ani jednomu týmu nedaří. Zakázané uvolnění Poruby teď střídá stejné provinění na druhé straně.
03:35'
Stejně se dařilo na druhé straně Matyáši Svobodovi. Puk se odrazil od zadního mantinelu.
03:02'
Káňa mířil k druhé tyči, ale puk se mu na holi svezl až po okraj čepele a tak dostal směr do rohu.
02:37'
Trhači se dostávají do pásma, ale domácí v osobním souboji puk drží na holi. špatná rozehrávka posílá hru pro zakázané uvolnění zpět před Muštukovse.
02:10'
Korkiakoski vyslal puk na osu hřiště najíždějícímu Tomanovi, který puk jen protečoval do pásma. Hra se přerušuje pro zásah do ochranné sítě.
01:40'
Hosté se provinili ofsajdem.
00:19'
Poruba se ujala kotouče. Teper poslal dlouhou přihrávku na útočnou modrou Špačkovi, ale tomu puk projel pod čepelí, takže musel o něj bojovat v rohu. Trhači se nakonec puku zmocnili a snažili se i oni střelbou otevřít skóre.
00:01'
Krásný dobrý večer z RT TORAX ARENY!

Vítám Vás u 3. kola Chance ligy a pro dnešního soupeře domácího týmu HC RT TORAX Poruba 2011 to bude první zápas o body. SK Trhači Kadaň kvůli pandemii museli totiž první dvě utkání odložit.

HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (Slíž) – Žovinec, Teper (C), Kozák, T. Voráček, Pastor, Urbanec, Rudl – Pořízek, T. Jáchym, Špaček (A) – Endál, Korkiakoski, Stloukal – Toman, Kanko, Brodek – Hotěk, M. Hlinka (A), J. Káňa.

SK Trhači Kadaň: Hanuljak (Běhula) – Trefný (C), Kottek (A), Seemann, R. Havel, Havlín, Březák, Běhula – Z. Zabloudil, Chlouba (A), Koblížek – J. Müller, Morong, Matyáš Svoboda – Helt, Achmetianov, Homer – J. Svoboda, Bucek, Kubišta.

Rozhodčí: Vojtěch Fiala, Filip Vrba – Milan Gančarčík, Michael Hranoš.
Utkání začíná v 17 hodin. Podmínky pro vstup se nemění, ale pro získání automobilu Škoda Scala ano. Přesto je velká šance i tuto sobotu odjet v novém autě!

A pokud nemůžete z jakéhokoliv důvodu osobně navštívit utkání Chance ligy, je zde pro Vás připraven tento textový přenos nebo můžete sledovat stream na HokejkaTV.
Z kabiny Poruby:
To domácí mužstvo rozjíždí svou třetí prvoligovou sezónu dle rozpisu a jako v předešlých letech. Tým kolem trenérů Výborného, Janečka a Pavlačky má na kontě dvě výhry. V prvním kole doma houževnatě přetlačil Benátky 3:1 a v Ústí získal dva body po nájezdech – 4:3.

Na sedmi gólech se podíleli dvěma Jan Káňa a Lukáš Endál. Po jednom vsítili Markus Korkiakoski, Marek Sikora a Petr Kanko.
Z kabiny Kadaně:
Na začátku září se v kabině Kadaně objevila nákaza a tým šel do karantény. Odložili jak úvodní duel s Litoměřicemi, tak následné kolo se Slavii, takže do Chance ligy vstoupí až na ledě RT TORAX ARENY. Protože v polovině měsíce tým trenérů Petra Rosola a Vladimíra Jeřábka již měl všechny hráč negativní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.