1. česká hokejová liga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vrchlabí : Kladno - 3. února 2021   14:20

Vrchlabí
Vrchlabí
03:07' Chalupa (Hozák, Zeman) • 39:08' Pochobradský (Chalupa, Heřman) • 42:22' M. Kratochvil (Machač) • 59:06' Urban
4:2
(1:0, 1:1, 2:1)
Kladno
Kladno
32:33' Hlava  (Plekanec, Jágr) • 49:45' Kubík  (Hlava, Plekanec)
Vrchlabí
Souček, Wagner – Hnát, Dědek
DD Elektromont Aréna
Kladno

Ode mne to je pro dnešní utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek středečního dnea u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou.
Máme tu konec dnešního utkání, které skončilo výhrou domácího HC Stadionu Vrchlabí 4:2 a pro klub z Podkrkonoší to je v letošní sezoně zatím životní výsledek. Za hosty se dnes trefily Hlava a Kubík. Na domácí straně do byly Chalupa, Pochobradský, Kratochvil a Urban.
59:40'
Domácí drží Rytíře v rohu svého obranného pásma, což jim bohatě stačí.
59:06'
Vrchlabí vstřelilo branku!
Je rozhodnuto. Prázdnou branku trefuje PATRIK URBAN. Bez asistence.
59:00'
Košarišťan na střídačce.
58:46'
Vyhození puku mezi střídačky, vylučovat se nebude.
58:18'
Rytíři začínají další útok od vlastního brankáře.
57:49'
57:40'
Kantor zasáhl vyrážečkou proti střele Suchánka od modré.
56:57'
Domácí se osvobozují.
56:19'
Linhart vyhazuje do bezpečí.
55:49'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Michal Machač – 2 min., nedovolené bránění).
55:09'
Filip Moník od modré přizvedl puk po ráně Suchánka do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
54:59'
Jágr si vybruslil z rohu a poté vypálil, Kantor zakročil betony.
54:29'
Plekanec z otočky trefuje tyč.
54:02'
Frye z levé strany vystrašil Kantora.
53:04'
Snuggerud od modré trefil rameno Kantora od kterého šel puk do ochranné sítě.
53:01'
Puk v ochranné síti za Kantorem. Vhazování po jeho pravici.
52:52'
Jakub Moník od modré protáhl Košarišťana.
51:42'
Výborný zákrok betonem Kantora proti střele Plekance. Na dorážku se již Jaromír Jágr nedostal.
51:20'
Puk v ochranné síti za Kantorem. Vhazování po jeho levici.
50:34'
Bývalý hráč HC Stadionu Machala nyní nedal vyloženou šanci, když před ním byla prázdná branka.
49:45'
Kladno právě vstřelilo branku!
Máme to o jednu branku díky skvostně sehrané přesilové hře v podání Rytířů. Plekanec našel za brankou Hlavu, který poté poslal puk ještě před branku na zcela volného ADAMA KUBÍKA a ten vymetl přesně horní růžek branky. Asistence: Nicolas Hlava, Tomáš Plekanec.
49:13'
Hlava clonil před Kantorem, ten si však pokus Frye od modré našel a schoval v náručí.
49:06'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Jan Oliva – 2 min., hákování).
48:45'
Rána od modré skončila na betonech Košarišťana.
48:26'
Puk v hledišti.
48:03'
Frye od modré trefil Hrádka přímo do hlavy, ale domácí obránce se pouze oklepal a pokračuje dál.
47:14'
Vhazování ve středním pásmu.
46:59'
Zacharčuk od levého mantinelu vypálil, byl ovšem zablokován a puk skončil v ochranné síti.
46:20'
Kratochvil od modré trefil betony Košarišťana, od kterých šel puk do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
46:03'
45:32'
Jágr trefuje boční síť a následně zazvonila opět tyčka za Kantorem.
45:04'
Urban ujel v oslabení na Košarišťana, jeho bekhendové zakončení skončilo na rameni brankáře hostí.
44:29'
Nepřesná kombinace připravuje Kladno o útočné pásmo.
44:03'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Tomáš Linhart – 2 min., hákování).
43:47'
Jágr v dobré šanci na brankovišti vychytán Kantorem.
43:04'
Tyčka zvonila za Kantorem.
42:22'
Domácí se dostávají do dvou brankové vedení. Chybu Kladna v rozehrávce využil přesnou střelou na zadní tyč z pravého kruhu MATOUŠ KRATOCHVIL. Asistence: Michal Machač.
41:58'
Suchánek od modré trefil betony Kantora.
41:44'
41:40'
Domácí vyhazují.
40:45'
Frye od modré trefil pouze chumel hráčů clonících před Kantorem.
40:01'
Buly pro HC Stadion.
40:01'
Hráči se nám pomalu vrací zpět na ledovou plochu.
Další třetina začne přibližně v 16:10.
Po druhé třetině vede HC Stadion 2:1. Za hosty v přesilové hře vyrovnal Nicolas Hlava. Domácí si vzali vedení zpět na konci třetiny, když také z přesilové hry udeřil Michal Pochobradský. Rytíři začnou třetí třetinu tak jako tu druhou v početní výhodě.
40:00'
39:44'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (David Chalupa – 2 min., držení).
39:23'
Bílek se snažil ihned vyrovnal, jeho zakončení mezi betony si Kantor pohlídal.
39:08'
Domácí si berou vedení zpět a také dnes využívají přesilovou hru. Chalupa z levé straně našel na druhé tyči zcela volného MICHALA POCHOBRADSKÉHO, který překonal přesouvajícího se Košarišťana. Asistence: David Chalupa, Martin Heřman.
38:23'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jaromír Jágr.
38:02'
Hozákův obrovské šanci vychytán ramenem Košarišťana.
37:20'
Matýs hledal najetého Nika na něj však puk neprošel.
36:38'
Rozehrávka Rytířů končí pouze zakázaným uvolněním.
36:32'
Dělovka Linharta z levého kruhu skončila v náručí vyjetého Košarišťana. Následuje komerční přestávka.
36:15'
Heřman hledal přihrávkou Urbana, příhravka byla však nepřesná.
35:40'
35:11'
35:03'
Kratochvil z pravé strany pouze vyprášil beton Košarišťana.
34:29'
Suchánkův pokus od modré ztečoval Hlava kousek vedle branky.
33:40'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Patrik Urban – 2 min., podrážení).
33:11'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Stěpan Zacharčuk – 2 min., sekání).
33:04'
32:33'
Máme srovnáno a využitou přesilovou hru. Jágr našel na levé straně Plekance, který ještě Kantora nepřekonal, ale s dorážkou byl připravený NICOLAS HLAVA, který poslal puk do odkryté sítě. Asistence: Tomáš Plekanec, Jaromír Jágr.
32:07'
Dělovka Kubíka z pravého kruhu zamířila pouze do náruče Kantora.
31:34'
Icing Rytířů.
31:23'
30:35'
Marosz z pravé strany vychytán vyrážečkou Kantora.
30:03'
Marosz byl výborně ubráněn Jakubem Moníkem a proto se do zakončení z pravé strany nedostal.
29:23'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zachary Frye – 2 min., podrážení).
29:11'
Kubík v obrovské šanci vychytán Kantorem.
28:26'
Jágr z pravého kruhu vyprášil betony Kantora.
28:04'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (David Kajínek – 5 min., vražení na hrazení + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení). Trest odpyká Filip Moník.
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Martin Heřman – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ondřej Mikliš – 2 min., hrubost).
27:17'
Heřman našel na brankovišti Pochobradského, který byl ke smůle domácích těsně bráněn.
26:50'
Mikliš od modré našel betony Kantora.
26:19'
Oliva od modré našel lapačku Košarišťana.
25:48'
Bílek ujel po pravé straně s Filipem na Kantora, první jmenovaný to vzal na sebe, ale minul.
24:42'
Niko našel přihrávkou Matýse, ten ovšem hrát nemohl protože neměl hůl.
23:50'
Suchánkův pokus byl sražen kousek vedle branky.
22:51'
Ofsajd Rytířů.
22:27'
Jágrův pokus z pravého kruhu vyrazil Kantor do rohu.
21:55'
Jirků z levé strany zablokován.
21:29'
Suchánek od modré našel připravenou lapačku Kantora.
21:10'
Zapomocí rozhodčího se dostal zpět na nohy a odjíždí v předklonu na střídačku.
21:10'
Na ledě zůstává ležet Frye a hra je tak přerušena.
Další třetina začne přibližně v 15:15.
Po první třetině vedení domácí HC Stadion 1:0, když jedinou branku utkání zatím dal David Chalupa.
20:00'
19:21'
18:55'
Frye od modré vyprášil beton Kantora.
18:42'
Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Ondřej Chrtek – 2 min., sekání).
18:20'
Také Rytíři si vyzkouší přesilovou hru.
17:38'
Hozák v obrovské šanci na brankovišti vychytán Košarišťanem.
16:28'
16:25'
Jirků našel v mezikruží Zemana, Košarišťan se však výborně přemístil a puk vyrazil.
16:00'
Ani druhá přesilová hra se domácím příliš nedaří.
15:45'
Rytíři vyhazují až na Kantora.
15:21'
Linhartův pokus od modré se snažil ztečoval Pochobradský, ale Košarišťan si celou situaci pohlídal a puk našel v náručí.
14:50'
Kantor se nyní vytáhl proti střele Hlavy z mezikruží.
14:28'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ondřej Machala – 2 min., podrážení).
14:10'
Vrchlabí si zahraje druhou přesilovou hru.
13:45'
Michal Machač z pravé strany zaměstnal Košarišťana.
13:23'
Na druhé straně si připsal zákrok Kantor proti střele z levé strany.
13:14'
Pochobradský z levého kruhu těsně minul branku Košarišťana.
12:13'
Jirků výborně zasáhl před najíždějícím Plekancem.
11:40'
Patrik Machač z mezikruží pouze provětral lapačku Kantora.
10:59'
Machač přejel dříve do útočného pásma a proto je pískán ofsajd HC Stadionu.
10:21'
Urban ujel s Pochobradským dva na jednoho, ale ke smůle domácích to neskončilo lepším zakončením druhého jmenovaného.
09:49'
Mikliš od modré dělovkou našel náruč přesouvajícího se Kantora.
09:06'
Hozák z pravého kruhu přestřelil.
08:40'
Kajínek od modré našel opět pouze náruč Košarišťana.
08:36'
Kratochvil od modré tvrdě vypálil, ale pouze do náruče Košarišťana.
08:14'
Puk v hledišti. Vhazování ve středním pásmu.
07:35'
Jágrův pokus z levé strany vyrazil Kantor betony za branku.
07:16'
Suchánek v dobré pozici z mezikruží nepropálil Kantora, který si připsal výborný zákrok.
07:02'
Mrňa z levého kruhu vypálil, Košarišťan zakročil betony.
06:42'
Oba týmy střídají puk je v obranném pásmu domácích.
06:02'
Icing Vrchlabí.
05:50'
Puk v hledišti. Vhazování v pravici Kantora.
05:20'
Snuggerud z levého kruhu zablokován.
04:34'
Urban v dobré šanci na brankovišti minul branku.
04:01'
Račuk se na levé straně do zakončení nedostal.
03:07'
Domácí otevírají skóre dnešního utkání. DAVID CHALUPA ujel sám na Košarišťana, kterého si rozhýbal a poslal mu puk přesně mezi betony. Asistence: Jiří Hozák, Tomáš Zeman.
02:41'
02:25'
Plekanec to vyzkoušel z ostrého úhlu, Kantor si celou situaci pohlídal.
01:48'
Úmyslný ofsajd HC Stadionu.
01:33'
Linhartova rána od modré skončila na betonech Košarišťana.
01:26'
Hlava vyhazuje až na Kantora.
01:03'
Niko z levého kruhu trefuje dobře postaveného Košarišťana.
00:41'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ondřej Mikliš – 2 min., nedovolené bránění).
00:25'
Plekanec našel na brankovišti Melku, kterého na přední tyčči vychytal Kantor.
00:01'
Úvodní buly pro Rytíře.
00:01'
Domácí hráči již stojí na ledové ploše a čeká se pouze na mužstvo Kladna.

HC Stadion Vrchlabí: Kantor (Soukup) – Linhart (A), Oliva, Kajínek, Niko, Jirků (C), Hrádek, J. Moník – Heřman, Urban, Pochobradský – M. Kratochvil, Matýs, Machač – Chalupa, Hozák, Zeman – F. Moník, Chrtek, Mrňa.

Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Frye, Mikliš, Kehar (A), Snuggerud, S. Zacharčuk, Suchánek, Zajíc – Hlava, Plekanec (C), Melka – Guman, Marosz, Bílek – Jágr, Filip, Machala – Račuk (A), Machač, Kubík.

Rozhodčí: Souček, Wagner – Hnát, Dědek.
Vzájemné zápasy

2009 Kladno – Vrchlabí 6:1
Rytíři Kladno

Rytíři mají odehráno čtyřiadvacet utkání. Kladno se po těchto zápasech nachází na 3. místě z 18, když si připsal bilanci 13-3-5-3 při skóre 86:63. Na venkovních kluzištích si z 12 odehraných zápasů připsal bilanci 3-2-5-2 při skóre 35:34. Po utkání s Vrchlabím je čeká domácí utkání proti Frýdku-Místku.

HC Stadion Vrchlabí

HC Stadion má odehráno pětadvacet zápasů. Vrchlabí se to těchto zápasech nachází na 2. místě z 18, když si připsali bilanci 15-2-1-7 při skóre 98:58. Na domácím ledě DD Elektromont arény si z 12 odehraných utkání připsali bilanci 9-1-0-2 při skóre 52:24. Po utkání s Kladnem je čeká utkání na ledě Prostějova.

Oliver Štěpánek 1.71 prů. na záp. 95,48%
Příjemné středeční odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu ze šlágru a také dohrávky 17. kola Chance ligy, který přinese zápas mezi HC Stadion Vrchlabí a Rytíři Kladno. Úvodní buly je plánováno na 14:20 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:20.