1. česká hokejová liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benátky n. Jizerou : Sokolov - 20. listopadu 2021   17:00

Benátky n. Jizerou
2:09' A. Dlouhý (Dušek, Pabiška) • 43:51' Čederle (J. Šír, Jansa) • 49:17' A. Dlouhý (Wiencek, Štibingr)
3:4
(1:2, 0:1, 2:0 - 0:1)
Sokolov
Sokolov
4:09' Kuťák  (Šmerha, J. Pohl) • 14:17' J. Pohl  (Šmerha, D. Přibyl) • 39:16' Jiskra  (J. Novák) • 63:53' Tomi  (Šmerha, J. Pohl)
Jaroš, Zavřel – Hnát, Maštalíř
201 diváků
Sokolov

Ani druhé prodloužení této sezóny domácímu týmu nevyšlo, nicméně bod z dnešního zápasu se počítá.
63:53'
Baník právě vstřelil branku!
Domácí již byli dlouho na ledě. Vstříc Královi se vydal osamocený VOJTĚCH TOMI, který udělal rychlou kličku a zasunul mu kotouč za beton. Asistence: Tomáš Šmerha, Jan Pohl.
63:32'
Střela hostů byla sražena za branku.
62:30'
Dušek našlápl po levém křídle, Beran si připisuje úspěšný zákrok lapačkou!
61:56'
Hostujícímu týmu byl odpískán ofsajd.
61:22'
Šír střílel do protipohybu Berana, který vytěsnil puk špičkou betonu!
61:03'
Pohlovu střelu z mezikruží vyráží Král.
60:26'
Aubrecht nabízel puk Špačkovi před branku. Beran vůbec nevěděl, kde má kotouč, ten ale má mezi betony!
60:01'
Skončila třetí třetina, ve které domácí stáhli manko a po infarktovém závěru si minimálně bod z dnešního střetnutí odnesou. O ten druhý se bude bojovat za malou chvilku.
60:00'
59:59'
Od modré pálil znovu Strejček, avšak těsně vedle!
59:43'
Strejčkova střela z kruhu trefila boční tyč!
59:12'
Ofsajd domácího týmu posílá hru do středního pásma.
58:55'
Šmerha se řítil do útočného pásma, kam ho nepustil Bukač.
58:39'
Jirušův pokus srazili hosté do ochranné sítě.
58:28'
Kotouč je znovu u Krále, odkud rozehrává Aubrecht.
58:09'
Domácí mohou mírně uklidnit hru za svoji brankou.
57:20'
Rohan nebezpečně střílel, Král se roztáhl a vyrazil kotouč.
57:09'
Do rychlého kontru vyrazil Šik, který ale minul benáteckou branku.
57:00'
Na modré čáře napřáhl Bukač a Beran má puk ve své lapačce.
56:38'
Střelu od modré čáry vyráží Beran svým levým betonem.
56:14'
Zápas nám graduje, oba týmy hýří aktivitou, budeme sledovat ještě zajímavé závěrečné čtyři minuty.
55:30'
Střelu z mezikruží Beran vyráží za svoji branku.
55:23'
Hosté jsou v plném počtu.
54:34'
Zablokovaný Jansa střílel mimo a domácí se vyhání z útočného pásma.
53:48'
Špačkova střela nebyla tak razantní, Beran stihl dát ke své tyčce beton a puk vyrazit!
53:39'
Štibingrova střela od modré se až k Beranovi nedostala.
53:23'
Vyloučen hostující Adam Rulík za vražení na mantinel.
53:23'
Po ostrém zákroku na Pabišku se strhla menší bitka. Nyní čekáme na verdikt rozhodčích.
53:09'
Hra se mírně uklidnila, odehrává se převážně ve středním pásmu.
52:07'
Domácí jsou v plném počtu.
51:58'
Po vyhraném buly si připisuje Král další zákrok.
51:47'
Novákovu střelu od modré vyráží Král do ochranné sítě.
51:22'
Šír šetří cenné vteřinky v útočném pásmu.
51:02'
Tentokrát Dušek dostal puk do středního pásma.
50:49'
Domácí zblokovali další střelu a Wiencek vyhazuje.
50:38'
Přibylovu střelu sráží Aubrecht za branku.
50:22'
Domácí dostávají puk do středního pásma.
50:07'
Potrestána hráčská lavice domácích za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Daniel Špaček.
49:51'
Hosté vyrazili do přečíslení dvou proti jednomu! Zcela volný Kverka ale selhal, když se famózním zákrokem předvedl Král!
49:28'
Po vyhraném buly se domácí ihned drali kupředu, Křepelka ale neprostřelil obranný val. Domácí si poté přihráli rukou a jsou vykázáni do středního pásma.
49:17'
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Benátečtí vyrovnávají a nutno dodat, že si skórovat zasloužili! Po střele od modré čáry Wiencek přiťukl puk ADAMU DLOUHÉMU, který trefil horní polovinu branky. Asistence: Petr Wiencek, Jan Štibingr.
49:12'
Pro Bukačovu střelu od modré čáry si došla Beranova lapačka.
48:53'
Po přihrávce rukou jsou domácí vykázáni do středního pásma.
48:52'
Pabiška se prokličkoval až před Berana, puk ale za jeho zády nekončí!
48:35'
Na hřišti nám začínají plát emoce. Benátečtí určitě zlepšili pohyb a nyní jsou aktivnějším týmem.
48:05'
Útok hostů zastavil odpískaný ofsajd.
47:51'
Hosté byli pod tlakem, a tak vyhazují na icing.
47:42'
Beranův nejistý zákrok nabídl šanci Jansovi, ten byl ale blízko sokolovského brankáře, kterého nepřekonal!
46:54'
Kunstova střela od modré se do branky nevešla a Beran tak nemusel zasahovat.
46:12'
Icing benáteckého týmu vrací hru před Krále.
45:45'
Šmerha hraje velmi dobrý zápas, nyní se snažil proskočit benáteckou obranou, což se mu ale nepodařilo.
45:04'
Křepelka střílel z mezikruží, jeho pokus byl sražen mimo.
44:11'
V obrovské šanci byl hostující Kverka, jehož vychytal Král vyrážečkou!
43:51'
Benátečtí taktéž využívají přesilovou hru a vrací se do zápasu. Šír si všiml najíždějícího SEBASTIANA ČEDERLEHO, který mířil přesně pod Beranovu lapačku. Asistence: Jan Šír, Filip Jansa.
43:24'
Hostům se podařilo vyhodit až za Královu branku.
42:49'
Vyloučen hostující Petr Hašek za zdržování hry/vyhození puku.
41:05'
Dnešnímu zápasu přihlíží 201 diváků.
40:33'
Duškovu střelu z mezikruží vyráží Beran svojí lapačkou.
40:01'
Ve druhé třetině to byli zejména hosté, kdo si vypracoval více vyložených šancí. Domácí brankář Král ale držel svůj tým nad vodou. Domácí mohly pomoci přesilové hry, s nimi ale Benátky příliš dobře nenaložily. Kalich hořkosti si benátečtí hráči vypili do dna v poslední minutě druhé části, kdy trestal Jiskra.
Další třetina začne přibližně v 18:47.
40:00'
39:16'
Štibingrovi se nepodařil vyhodit puk za modrou čáru. Kotouče se chopil Novák, kterýho ihned poslal VÍTU JISKROVI, který schovanou střelou na vzdálenější tyč dává v poslední minutě druhé třetiny hostům dvoubrankový náskok. Asistence: Jan Novák.
38:27'
Vyloučený Vodička je na ledě.
38:11'
Hosté vyhráli buly a vyhazují.
38:04'
Po několika přihrávkách střílel od modré Štibingr, avšak Beran byl pozorný.
37:30'
Kotouč je znovu u Krále, domácím se nedaří udržet útočné pásmo.
36:59'
Hostům se dvakrát daří vyhodit.
36:41'
Čederle nahrával před branku, kde se ale domácí do koncovky neprotlačili.
36:27'
Vyloučen hostující Petr Vodička za držení.
36:08'
Rohan vletěl do útočného pásma, kde byl ale dříve jeho spoluhráč, proto se píská ofsajd.
35:19'
Přibyl přiťukl kotouč najíždějícímu Strejčkovi, avšak Král byl u své tyčky včas.
34:59'
Zajíavá situace před Beranem, tomu se ale podařilo přerušit hru.
34:57'
34:33'
Benátečtí se sami vyhání až ke Králově brance.
34:15'
Sokolovští získali kotouč a vyhazují.
33:55'
Hosté dostali puk do středního pásma.
33:45'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před Beranem.
33:45'
Pabiška nabil Špačkovi, jehož dělovku vyrazil Beran pod nohy Dlouhému, ten ale nebyl připuštěn k dorážce!
33:21'
Duškovu střelu srazili obětavě hosté mimo.
32:57'
Vyloučen hostující Petr Vodička za podrážení.
32:44'
Vodičkovo nahození od modré chytá Král a ihned posílá puk do hry.
32:32'
Hosty nyní zastavil ofsajd.
31:58'
Vyloučený Strejček je na ledě.
31:57'
Ani Kunstova střela od modré Berana neohrozila.
31:23'
Kuťák šetří cenné vteřinky za Královou brankou.
31:02'
Štibingrova střela byla před Beranem zblokována.
30:26'
Hosté opět dostali puk alespoň do středního pásma.
30:17'
Kotouč je znovu ve středním pásmu.
30:02'
Domácí prohráli buly a hosté vyhazují.
29:58'
Domácí budou mít k dispozici přesilovou hru. Vyloučen hostující Jan Strejček za vysokou hůl.
29:39'
Nepříliš razantní Vodičkovu střelu od modré čáry má Král ve své moci.
28:56'
Hosté byli stále usazeni před Králem, nepřesnou přihrávkou se ale vyhnali do středního pásma.
28:28'
Také hosté jsou na ledě v pěti.
28:25'
28:06'
Po obléhání domácí branky se vynikajcím zákrokem blýskl Král, který se rychle přesunul a vleže zastavil střelu z kruhu!
28:02'
Hosté svírali domácí tým jako v kleštích! Další střela trefila Královo rameno!
27:24'
Šmerha schoval svoji střelu za bránícího Šedivého, branku ale minul.
26:50'
Aubrechtova střela z levého křídla byla sražena za branku. Hostující svatyně navíc byla posunuta, proto je hra přerušena.
26:38'
Nahození ze středního pásma sráží Král za svoji branku.
26:28'
Přesilová hra hostů měla jepičí život. Vyloučen hostující Daniel Kružík za podrážení.
26:25'
Vyloučen domácí Petr Wiencek za vysokou hůl.
25:42'
Pro Štibingrovu střelu od modré čáry si došla Beranova lapačka.
25:21'
Křemen byl zcela volný před Králem, jeho zadovka bekhendem ale minula branku!
24:50'
24:42'
Novákovu střelu od modré čáry vyráží Král do ochranné sítě.
24:15'
Nepřesná rozehrávka hostů končí icingem.
23:59'
Štibingr razantně osvobozuje svůj tým.
23:50'
Domácí brankář drží svůj tým, dalším zákrokem přerušil hru.
23:39'
Přibyl mohl dát po dlouhé pauze gól, trefil ale přesunujícího se Krále!
23:18'
Za vyhozeným pukem se hnal Špaček, který ale kotouč nezkrotil.
22:50'
Vyloučen domácí Vojtěch Jiruš za vysokou hůl.
22:41'
Také domácí se dostali kupředu, Pabiška cpal puk co nejvýše nad Beranovo rameno. Hostující brankář ale úspěšně zasáhl.
22:30'
Další zásah si připisuje Král, který tak přerušuje hru.
22:21'
Domácí jsou pod tlakem, před Králem těsně nedosáhl na kotouč Rohan!
21:56'
Pro takový padající list si musel dojít brankář Král, který schovává puk do své lapačky.
21:30'
Aubrechtova střela od modré čáry byla sražena vedle levé tyče sokolovské branky.
20:58'
Na kruhu napřáhl znovu Strejček, domácí brankář má puk ve své moci.
20:48'
Po vyhraném buly střílel Strejček, mířil ale doprostřed branky, kde byl připravený Král.
20:45'
Střelu z pravého křídla dokázal Král vytěsnit za svoji branku.
20:01'
Viděli jsme úvodní část hry, v níž hrály prim přesilové hry. Domácí se v přesilovce ujali vedení, hostům se v dokonce dvojnásobných početních výhodách podařilo stav otočit a do druhé třetiny si tak odnáší těsný náskok.
Další třetina začne přibližně v 17:52.
20:00'
18:24'
Po vyhraném buly střílel od modré opět Žůrek, jehož pokus byl sražen mimo.
18:19'
Žůrkovu schovanou střelu má Beran ve své moci a přerušuje tak hru.
18:06'
Nyní sledujeme spíše boj o každý centimetr ledu.
16:51'
Aubrechtovu střelu z levého křídla vyráží Beran za svoji branku.
16:26'
Šik dostával puk před branku, kde se k němu ale hráči v bílém nedostali.
16:00'
Střelu chvíli po buly má Beran ve své lapačce.
15:55'
Hosté byli pod tlakem, proto vyhazují na icing.
15:51'
Pabiškova zadovka směřovala na Čederleho, který byl ale velmi dobře pokryt.
15:18'
Vyloučený Aubrecht je na ledě.
15:17'
Novákovu další střelu vyráží přesunující se Král, který si poradil i s dorážkou!
15:06'
Hosté stále obléhají Královu branku.
14:52'
Kružíkova tvrdá střela z levého křídla byla sražena mimo.
14:17'
Hostující hráči využili také druhou dvojnásobnou početní výhodu. Do puku se za kruhem opřel JAN POHL a svoji dělovkou napnul síť. Asistence: Tomáš Šmerha, Daniel Přibyl.
14:06'
Domácí se dokázali osvobodit.
14:01'
Po rychlé kombinaci střílel Šmerha, přesunující se Král vyráží!
13:39'
Domácímu týmu se po Králově zákroku podařilo vyhodit.
13:26'
Hosté jsou v pěti, čeká je opět dlouhá dvojnásobná přesilovka.
13:18'
Domácí hráči jdou opět do tří! Vyloučen David Aubrecht za podrážení.
13:00'
Vyloučen domácí Vojtěch Jiruš za sekání.
12:56'
Hosté podnikli rychlý protiútok, za záda domácích se dostal Jurčík, kterému se klička nepovedla. Bylo to ale s faulem.
12:16'
Tentokrát střílel Jiruš, Beran zasahovat nemusel a hosté vyhazují.
12:04'
Na kruhu zůstal osamocený Dušek, proti jehož střele máchl Beran lapačkou a puk v ní nachází!
11:37'
Duškovu přihrávku hosté přečetli a vyhazují.
11:26'
Vyloučen hostující Jan Pohl za hákování.
11:23'
Štibingrova střela od modré čáry byla sražena mimo.
11:18'
Kotouč je mimo kluziště, vhazovat se bude před Beranem.
11:04'
Útočnou snahu hostů zastavil odpískaný ofsajd.
10:08'
Dušek přistrčil kotouč Jirušovi, který neprostřelil obranný val před sebou.
9:08'
Na Aubrechtovu střelu od modré Beran příliš neviděl, přesto puk dokázal vyrazit.
8:24'
Kverkova nepříliš razantní střela z levého křídla nenadělala Královi větší problémy.
7:57'
Nahozený puk schovává Král ve své moci.
7:43'
Jiruš se propracovával k dorážce, proti přesile se ale neprosadil.
6:41'
Hosté vyhazují na icing, vhazovat se bude před Beranem.
6:23'
Za Beranovými zády zvoní tyčka, kterou pravděpodobně nastřelil WIencek!
6:03'
Menší závar před Beranem, puk za jeho zády ale neskončil.
5:44'
5:43'
Nepříjemná Pohlova střela byla tečována a Král měl plné ruce a nohy práce.
5:13'
Nepříjemná teč před Králem končí za brankou.
4:58'
Bukač srazil puk k mantinelu, domácí se ale neosvobodili.
4:09'
Také hosté využívají přesilovou hru, a to dokonce dvojnásobnou. Šmerhovu střelu vyrazil Král před sebe, kde se nejlépe zorientoval FILIP KUŤÁK a dorážkou dorval puk do branky. Asistence: Tomáš Šmerha, Jan Pohl.
3:44'
Domácí hráči jdou do tří. Vyloučen Jakub Šedivý za zásah do oblasti hlavy a krku.
2:59'
Hosté se sami vyhání do středního pásma.
2:27'
Vyloučen domácí Jan Hampl za podrážení.
2:09'
Benátečtí hráči využívají přesilovou hru. Po obléhání sokolovské branky se tvrdou střelou prosadil ADAM DLOUHÝ. Asistence: Antonín Dušek, Lukáš Pabiška.
1:49'
Pabiškovu tvrdou střelu Beran vyrazil, následně ale Dušek promáchl!
1:19'
Vyloučen hostující Jaromír Kverka za držení hole.
1:15'
V obrovské šanci se ocitl najíždějící Kružík, který ale těsně minul!
0:37'
Strejčkova střela z kruhu šla nepříjemně pod Královu ruku, ten ji ale přirazil ke svému tělu včas.
00:01'

HC Benátky nad Jizerou: D. Král (Žajdlík) – Štibingr, Aubrecht, Kunst, J. Šedivý, Bukač, Hampl, Žůrek – J. Šír, Dušek, Daniel Špaček – Pabiška, Čederle, Jiruš – A. Dlouhý, Jansa, Wiencek – Křepelka, Kalaj, E. Čermák.

HC Baník Sokolov: A. Beran (Cichoň) – J. Novák, Klejna, Strejček, J. Pohl, Weinhold, A. Rulík, Vodička – Tomi, Jiskra, Jurčík – Kružík, Kverka, D. Přibyl – Šmerha, T. Rohan, Šik – Křemen, Hašek, Kuťák.

Rozhodčí: Jaroš, Zavřel – Hnát, Maštalíř.
Dobrý den z benáteckého zimního stadionu.

Dvaadvacáté pokračování letošního ročníku Chance ligy mezi sebe svede mimo jiných také celky Benátek a Sokolova. U řeky Jizery se tak střetne aktuálně čtrnáctý a šestý tým tabulky tuzemské druhé nejvyšší hokejové soutěže a Benátečtí prahnou po dalších velmi důležitých bodech, neboť situace v tabulce je značně vyrovnaná.

Benátky po výhře nad Slavií na ledě lídra z Třebíče padli jednoznačným výsledkem 0:5, avšak takové zápasy musí Jirušova družina hodit za hlavu a soustředit se na duely nejbližší. Právě ten s Baníkem bude velmi těžký, vždyť Sokolov v listopadu drží sérii čtyř výher ze čtyř zápasů a to je velkým varováním.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.