1. česká hokejová liga - 44. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kolín : Přerov - 1. února 2023   18:00

Přerov
07:41' Doležal  (Jan Svoboda) • 11:15' Süss  (Pechanec) • 43:24' Okál  (Krisl, Kratochvil)
Kolín
Soukup (Sajdl) – Piegl (C), Čáp, Aubrecht, Naar, Zajíc, T. Jelínek – J. Sklenář, Morong, Z. Král (A) – Mar. Novák (A), Korkiakoski, Kadlec – D. Šedivý, Matějček, Ouřada – Hora.
Svoboda, Kosnar – Maštalíř, Roischel.
Kolín, Zimní stadion
698 diváků
Přerov

SC Marimex Kolín tak před svým publikem prohrává konečným výsledkem 1:3 a HC ZUBR Přerov si tak připisuje všechny body do tabulky, velký podíl má na tomto výsledku Daniel Král, který vychytal několik nebezpečných puků od Kozlů.
59:46'
Hosté vyhazují pryč.
58:49'
Daniel Král znovu na dva pohotové zákroky zastavil útok domácích.
58:00'
Ohlášeny poslední dvě minuty a Kolín byl na chvíli v pásmu.
56:48'
Soukup znovu na své pozici.
55:40'
Zubři vyhodili, měl to být icing, ale nakonec se pískat nebude.
55:00'
Další velká akce v podání Kozlů, znovu skvělý zákrok brankáře Zubrů, který z bezprostřední blízkosti vychytal soupeře.

David Aubrecht – 2 min., hrubost.

Jiří Krisl – 2 min., nesportovní chování.
53:10'
Na druhé straně byl zasažen Soukup pukem, naštěstí po chvíli oddychu se zvedá a bude pokračovat ve své brance.
53:05'
Kuriózní situace byla nyní u branky Zubrů, kde první střelu dokázal brankář ještě vyrazit, z následné dorážky to bylo podle domácích fanoušků i hráčů jasný gól, ale rozhodčí ho zřejmě neuzná.
53:00'
Kadlec vystřelil mezi kruhy, brankář vyrazil, další pokus už šel mimo, ale Kolín drží hru v útočném pásmu.
49:58'
Posunutá svatyně hráčů v bílo-modrém, buly bude u Soukupa.
47:16'
Kozlové právě vstřelili branku! Je tu snížení od kolínských hokejistů, Matějček nahodil od modré a JOSEF ZAJÍC puk tečoval blízko před brankářem. Asistence: Štěpán Matějček.
46:12'
Domácí si připravili další možnost, Král stihl sklapnout betony a vyrazit.
43:24'
Přerov právě vstřelil branku! Hostující tým navyšuje náskok, Krisl napálil puk od modré, před klecí tečoval ještě ZDENĚK OKÁL a brankář už další trefě nemohl zabránit. Asistence: Jiří Krisl, Matouš Kratochvil.
42:53'
Tlak na zubří klec, brankář společně s obranou dokázali ubránit útok.
40:50'
Od modré přišlo dobré nahození Kolína, do něj vložil hůl spoluhráč, brankář Zubrů byl pozorný a udržel hru před čárou.
40:01'
Druhá část končí, ani jeden ze soupeřů branku nepřidal a stav je stále stejný, jako po první třetině 0:2, uvidíme, co nám přinese 3. třetina.
Další třetina začne přibližně v 19 45.
40:00'
39:52'
Matějček dostal zpoza brány přihrávku mezi kruhy, vypálil však mimo.
38:54'
Ondřej Ševčík – 2 min., sekání.
38:54'
Kadlec byl v dobré pozici, brankář Zubrů znovu zastavuje.
38:33'
Přerov mohl jít do přečíslení, na poslední chvíli se vrátila obrana Kolína a zasáhla.
37:52'
Muž hájící svatyni hostů po dalším pokusu znovu připraven.
36:06'
Svoboda z pravé strany zakončil, Soukup znovu na místě.
35:43'
35:30'
Kozlové jsou ve své obraně.
34:40'
Kolínští měli dobrou šanci, z bezprostřední blízkosti je vychytal Král a jeho spoluhráči vyhazují ven.
33:43'
Jan Svoboda – 2 min., vysoká hůl.
32:18'
Král v útoku domácích se dostal přes obránce, zamířil však nepřesně.
30:58'
30:21'
Další průnik přes obranu Zubrů se nekonala, Čáp byl zastaven u modré a poté znovu na chvíli vyhodili hosté.
29:35'
Kozlové pálili od modré mimo, poté hra jde až ke kleci soupeře.
28:58'
Daniel Ministr – 2 min., podrážení.
27:48'
Zadovka od Nováka, tu vytěsnil Král.
26:43'
Lehčí pokus přerovských končí u brankáře.
26:21'
Sklenář si najel na roh pravého kruhu, mířil také mimo.
25:38'
Kratochvil dostal trochu prostoru, nakonec pálil vedle.
25:04'
Buly v obranném pásmu Zubrů.
23:49'
Domácí byli v pásmu Aubrecht to zkoušel, na dorážku jeho spoluhráč už nedosáhl.
22:00'
Ouřada pálil z kruhu, gólman vyráží k mantinelu.
20:50'
Březina to zkusil z otočky, Soukup chytá lapačkou.
20:03'
Buly ve středu vyhráli hostí.
20:01'
Úvodní část končí a do kabin se jde za stavu 0:2, první gól vsítili Zubři v 8.minutě, to se prosadil Doležal z bekendu. Navýšení přišlo ve 12. minutě, kdy z nenápadné akce po buly vystřelil Süss a puk prošel až za Soukupa.
Další třetina začne přibližně v 18 52.
20:00'
19:54'
Další pokus kolínských, znovu brankář zasáhl.
19:00'
Běží poslední minuta v ní se dostal před klec Morong, Král byl znovu na místě.
17:57'
17:38'
Soukup musel znovu být pozorný po střele Kratochvíla.
16:40'
Marimex vyhazuje až do obrany soupeře.
15:57'
Zdeněk Čáp – 2 min., nedovolené bránění.
15:50'
Po dalším pokusu musel vytasit Soukup beton.
15:30'
Posunutá svatyně u Zubrů, buly bude v útočném pásmu domácích.
13:59'
Kolínští se dostali do nebezpečné pozice, první střelu Král vyrazil, ale dorážka už od hráče nepřišla.
13:25'
Zdeněk Čáp – 2 min., krosček.

Antonín Pechanec – 2 min., krosček.
13:07'
Hra se přerušuje po Pechancovo strčení do klece, ta vypadla ze svého postavení.
12:19'
Domácí rozehrávají ze své třetiny.
11:15'
Přerov právě vstřelil branku! Zubři se po nenápadné akci ujímají vedení 2:0, po vhazování se dostal u kruhu k puku JAN SÜSS a překvapivou střelou překonal Soukupa. Asistence: Antonín Pechanec.
07:41'
Přerov právě vstřelil branku! Hosté otevírají dnešní skóre, potom co Kolín nevyužil přesilovku, tak z proti-útoku Svoboda našel TOMÁŠE DOLEŽALA a ten zamířil ranou přesně. Asistence: Jan Svoboda.
07:35'
06:39'
V oslabení se dostali přerovští do šance, ale puk šel nakonec mimo.
05:59'
Čáp od modré napálil, brankář Přerova dobře viděl a vyráží mimo.
05:35'
Daniel Indrák – 2 min., hákování.
04:29'
Ouřada se dostal do dobré pozice, Král ho znovu vychytal a k dorážce už se útočník nedostal.
03:36'
Na druhé straně musel zasáhnout také Král, buly v obraně Zubrů.
03:11'
Březina se dostal stahovačkou až před Soukupa, ten vytáhl dobrý zákrok.
01:38'
Ouřada nahrál na Horu, který ale branku neohrozil a hra se přesouvá k mantinelu.
00:03'
Úvodní buly proběhlo a gólman Kolína už si zlehka šáhl na kotouč.
00:01'

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Piegl (C), Čáp, Aubrecht, Naar, Zajíc, T. Jelínek – J. Sklenář, Morong, Z. Král (A) – Mar. Novák (A), Korkiakoski, Kadlec – D. Šedivý, Matějček, Ouřada, Jiruš, Hora.
Trenér: Jan Šťastný

HC ZUBR Přerov: Da. Král (Postava) – R. Černý, Kudělka (A), F. Němec, Chroboček, Krisl (C), Ševčík, Gréč – Březina, Pechanec, Süss – Doležal (A), Indrák, Jan Svoboda – Okál, Kratochvil, Jak. Svoboda – Goiš, Ministr, Dobša.
Trenér: Robert Svoboda

Rozhodčí: Svoboda, Kosnar – Maštalíř, Roischel.
Ve 44.kole se na ledě Kolína představí Přerov.

SC Marimex Kolín
Domácí ze 43. odehraných bojů drží 9. místo s 61 body za (15 výher, 6 výher v prodloužení, 4 prohry v prodloužení, 18 proher v základním čase). Jihlava ztrácí jen 1 bod a uzavírá 10. příčku.

HC ZUBR Přerov
Hosté mají ze 42. utkání 69 bodů a jsou v tabulce na pozici 6 za (16 výher, 5 výher v prodloužení, 11 proher v prodloužení, 10 proher po základní době. Stejně bodů mají i Litoměřice, ti jsou pátí.