Ještě jedno vhazování před brankou benáteckého týmu.
Hosté zkouší hru v šesti bez gólmana.
59:22
Domácí tým si bere oddechový čas.
59:00
Dobrou minutu hosté drželi svého soupeře v jeho třetině, když celá akce vygradovala ranou od modré čáry, ta však trefila pouze před bránou stojícího Hřebejka, což umožnilo domácím vyhodit kotouč.
57:58
Další vhazování před brankou domácích. Piráti ženou všechny síly do útoku.
57:22
Růžička tečoval střelu od modré a Lukáš reflexivně vytěsnil puk levým betonem,
56:33
Chomutovští vybojovali vhazování v útočném pásmu a zároveň si berou time-out.
55:38
Trma vrma před brankou Benátek. Snaha se hostujícímu týmu nedá odepřít, Lukáš ale působí velmi sebejistě a všechny pokusy z chomutovských holí úspěšně odráží.
54:51
Chomutovští rozjížděli další a opticky velmi nebezpečný útok, přechod přes modrou útočnou se jim ale vůbec nevydařil a píská se ofsajd.
53:55
Hosty druhá branka nakopla a ve třetině svého soupeře se pohybují čím dál častěji. Naopak na domácích je znát, že by zápas chtěli již jen dohrát.
51:04
Piráti právě vstřelili branku!
Tak tohle je šance pro hosty. V momentě, kdy si užíval domácím tým útočného pásma, podnikli hosté rychlý protiútok a po souhře několika hráčů se prosazuje MARTIN RÝGL ranou od modré čáry. Asistence: David Kämpf, Štěpán Hřebejk.
50:18
Skalického střela z poměrně velké vzdálenosti přinutila Hanuljaka přikrýt puk pod lapačkou. Vhazování před jeho brankou.
50:00
Máme za sebou polovinu třetí části a domácí Benátky rozjíždějí útočnou akci od vlastní branky.
48:46
V rohu za benáteckou brankou zůstal po souboji ležet Kampf a rozhodčí raději přerušil hru, vylučovat se však nebude.
47:32
Nepříliš důrazná střela od modré čáry skončila v lapačce hostujícího brankáře a vhazovat se bude před jeho brankou.
46:58
A také domácí již půjdou do dalších vteřin zápasu kompletní.
46:35
Tým Chomutova hraje v plném počtu.
45:44
Kotouč opět poskakoval před benáteckou brankou, až jen domácí chytře vyhodili z pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
44:58
Počet hráčů na ledě se srovná. Dvě minuty pro domácího Jandejska za podražení.
44:35
Hostující Růžička usedne k menšímu trestu za hákování.
44:05
McGregor nadvakrát zakončoval zblízka, přičemž jeho druhý pokus Lukáš podržel v lapačce do přerušení.
42:33
Chomutovští jsou i nadále aktivní, ve třetí třetině jsme viděli prakticky jenom hru před benáteckou brankou.
41:34
Sinisalo vybojoval puk v útočné třetině, následně zakončení mu ale vůbec nesedlo.
40:54
Začátek třetí třetiny je z domácí strany opatrný. Benátečtí posílají puk za zakázané uvolnění.
40:01
Také ve druhé fázi měli o něco více ze hry hosté z Chomutova, své šance na zajímavé zdramatizování ale zatím nedokázali proměnit, a tak je po čtyřiceti minutách blíže k vítězství benátecký tým. Pokračovat budeme asi v 18:45.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta prostřední třetiny.
38:32
Další nevydařený výpad Benátek, ani tentokrát se domácím nepodařilo útočné pásmo zúročit.
38:02
Domácí mohli jít do průniku, přechod přes modrou čáru se jim aloe nevydařil a píská se ofsajd,
37:01
Tým Benátek hraje v plném počtu.
36:47
Piráti mají problém s přechodem do útočného pásma. Téměř všechny jejich snahy nekončí dál než na modré útočné.
35:46
Zatím se Benátky v poklidu brání. Hosté z Chomutova toho zatím v početní výhodě příliš mnoho nevymysleli.
35:01
Benátky si zahrají v oslabení. Dvě minuty pro Krejčíka za sekání.
33:21
Benátky jsou nebezpečné především v rychlých protiútocích, nyní měl na hokejce další branku svého týmu Skořepa, z bezprostřední vzdálenosti ale nasměroval puk jen do lapačky brankáře Hanuljaka.
32:30
Piráti díky dobrému forčekingu vybojovali alespoň vhazování v útočné třetině.
31:00
Piráti se snaží o tom, aby vývoj utkání poupravili a několika slibnými momenty Lukáše zaměstnávají, koncovce ale chybí přinejmenším důraz.
27:22
Benátky právě vstřelily branku!
Domácí odbíhají do vedení dvou branek, kdy se po pěkné přesilovkové akci prosazuje JOSEF MIKYSKA. Bez asistence.
26:55
Hosté budou dokonce v třech a domácím se tak naskýtá slušná šance k pojištění svého vedení.
26:29
Hostující tým čeká hra ve čtyřech, Dvě minuty za sekání vyfasoval Růžička.
26:04
Neskutečný závar před chomutovským brankářem, kde se do potyčky po přerušení zapojilo několik hráčů, vylučovat se však nebude.
25:33
Domácí se chvíli ocitli pod tlakem a kotouč směřuje na zakázané uvolnění.
25:02
Více ze hry mají momentálně Benátečtí, kteří brázdí třetinu soupeře, jejich útoky ale zatím postrádají finální fázi.
24:01
Domácí se snažili o rychlý protiútok, dlouhá přihrávka ale končí jen icingem.
22:47
Růžičkova střela byla tečována a skončila vysoko v sítí nad brankou domácího brankáře.
21:40
Chomutovští, stále ještě hrající oslabení se krčili před vlastní brankou, přičemž Hanuljak musel pokrýt tři střelecké pokusy domácích, svůj tým ale v důležitý moment dokázal podržet.
20:25
Domácí tým vlétl do třetiny soupeře, avšak jeho útok je zastaven pro ofsajd.
20:01
V první třetině měl více ze hry hostující Chomutov, štěstí však bylo na hokejkách domácích hráčů, kteří díky dvěma trefám vedou po dvaceti minutách 2:1. Pokračovat budeme přibližně v 17:51.
20:00
19:52
Radek Havel z Chomutova půjde v závěru první části usednout k menšímu trestu za hákování.
19:00
Ohlášena poslední minuta první části utkání. Puk v útočném pásmu Chomutova.
18:22
Benátky i nadále okupují útočné pásmo. Zatímco na začátku utkání tlačil především Chomutov, teď jsou to Benátky, které brázdí útočnou třetinu.
16:00
Domácí jsou po druhé vstřelené brance velmi aktivní, obrana soupeře jim ale zatím nenechává příliš prostoru.
14:29
také druhou branku domácích dává DANIEL MIŠKOVSKÝ, jemuž křížně přihrával Vařecha. Asistence: Lukáš Vařecha, Daniel Skalický.
13:39
A je vyrovnáno, Piráti srovnávají skóre utkání v početní převaze, kdy pěknou individuální akci podpořenou přesilovou hrou pečetí gólem JIŘÍ DRTINA.
12:28
Benátečtí se rychle sehranou akcí dostávají do vedení. DANIEL SKALICKÝ autorem první trefy domácích. Asistence: Daniel Miškovský.
10:20
Hosté z Chomutova prvně vezou kotouč až ke své brance, kam byl namířen kotouč letící přes celé hrací pásmo.
09:42
Domácí tým si zahraje po faulu před vlastní bránou v oslabení.
09:13
Piráti i nadále okupují pásmo soupeře, kde v poslední hře tak vybovovali vhazování v útočné třetině.
08:22
Chomutovští rozjížděli další útok, tentokrát se ale přerušuje pro ofsajd Benáteckých.
06:40
Další rychlý únik hostujícího týmu a další závar před benáteckou brankou. Domácí ale zatím tlak soupeře udržují bez ujmy na výsledku.
06:20
Hosté rychlým přečíslením zaměstnali benáteckého brankáře.
04:05
Od mantinelu pálil domácí Krejčík, Hanuljak skryl kotouč v lapačce.
02:55
Domácí se dokázali ubránit přesilovce soupeře.
01:20
Před brankářem Lukášem vznikl závar, avšak nikdo z chomutovských hráčů nedokázal dostat puk do sítě.
00:08
Po osmi vteřinách hry domácí obránce Jiří Říha vyhodil puk z vlastního obranného pásma mimo hřiště a dostává za to dvě minuty.
00:01
Loňský extraligový účastník po pádu o soutěž níž bude usilovat o brzký návrat. Pohled na soupisku Severočechů tomu dává jasně za pravdu. Piráti v prvním kole nehráli, neboť jejich zápas v Kadani byl odložen. Na kontě mají zatím dvě domácí výhry (v posledním utkání s Jihlavou 4:3 po nájezdech) a jednu porážku v Mostě, rovněž až po nájezdech.
Benátečtí prožívají povedený start do soutěže. Ze čtyř utkání vyhráli hned tři. Naposledy uspěli u oblíbeného protivníka z Mostu, kde v přestřelce nakonec vydolovali dva body za výhru 5:4 po nájezdech, jež trefil Marek Pabiška. Nyní se Středočeši chystají na kvalitního soupeře z Chomutova, kterého chtějí potrápit a obrat o body.
Hezký den z benáteckého zimního stadionu, kde je na programu duel 5. kola první hokejové ligy. Domácí celek HC Benátky nad Jizerou sehraje již čtvrté domácí utkání během pěti kol a vyzve ambiciózního aspiranta postupu, tým Piráti Chomutov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.