Konec utkání. Piráti si bezproblémově poradili s hosty a vyhrávají jasným rozdílem 6:1. Domácí si tak upevnili svou pozici na čele ligy.
60:00
59:45
Poslední čtvrt minuta zápasu.
59:28
Puk střídá ve středním pásmu majitele. Pískán je ofsajd Pirátů.
59:03
Piráti si hrají s kotoučem v pásmu. Rána obránce nyní trefila tyč.
58:26
Koma obdržel puk přesně na hůl a střelou před obránce našel hruď Krále.
57:52
Rutta nalétl do pásma a tvrdou ranou donutil gólmana k zákroku.
57:24
Rutta si zahrál na útočníka a z mezikruží těsně míjel.
56:49
Vyloučeni jsou Toman (CHM) za hrubost a Černoch (LTM) za filmování.
56:38
Po střele Květoně se puk odrazil a skákal v brankovišti.
55:59
Kämpf jen těsně míjel odkrytou klec.
55:44
Piráti drží útočnou třetinu ve své moci.
55:24
Špelda (LTM) byl poslán na trestnou za podražení.
55:02
O puk se bojuje v pásmu Pirátů. Domácí se o něj tvrdě přetahují s hosty.
54:11
Krátký útok Litoměřic byl odražen. Hosté drží puk za svou bránou.
53:38
Květoň nenašel Sinisala, který by šel sám na bránu.
52:59
Růžička se snažil vystřelit. Obrana jeho střelu zachytila.
52:13
Dvakrát zkusil od modré vystřelit Tejnor, ale Král vždy dobře viděl. Dobré střely mladého chomutovského obránce tedy zlikvidoval.
51:35
Bílek mohl jít do úniku, ale včas zakročili vracející se obránci.
51:07
Procházka se po buly probil před bránu. Zde zkusil najít skulinku mezi betony gólmana, neúspěšně. Skákavý puk ale Kopřiva likvidoval nadvakrát.
51:03
Špatná rozehrávka znamená icing Pirátů. Hra se stěhuje před jejich bránu.
50:46
Ofsajd Litoměřic, vhazování ve středním pásmu.
50:25
Litoměřice právě vstřelily branku!
DAVID DVOŘÁČEK se dostal přes modrou čáru, ujel všem a překvapil Kopřivu střelou mezi betony. Asistence: Dominik Volek, Radek Míka.
49:54
Domácí uzmuli hostům kotouč a šetří čas.
49:38
Piráti se dvakrát za sebou osvobozují vyhozením přes všechny čáry.
49:10
Litoměřice se drží v pásmu. Střelu od modré brankář neviděl, naštěstí mířila těsně vedle.
48:41
Vyloučen je Růžička (CHM) za hákování.
48:19
Sinisalo předvedl hezkou kličku, kdy se dostal za vyjetého gólmana a pálil do odkryté klece, kde ale stál obránce hostů.
47:35
Útok hostům zcela nevyšel. Hřebejk bez problému poslal puk do střední třetiny.
47:10
Piráti právě vstřelili branku!
Lukáš Květoň našel v úniku dva na jednoho hokejku DAVIDA KÄMPFA, jenž neměl problém trefit prostor nad ramenem gólmana. Asistence: Lukáš Květoň.
46:34
Litoměřice se snaží vstřelit alespoň čestnou branku, ale chomutovská obrana je pevná jako skála.
45:54
Piráti v klidu kontrolují vyhraný zápas za svou bránou. Fanoušci jim aplaudují.
45:07
Koma se s ničím nepáral a pořádnou ranou označkoval horní tyč brány!
44:36
Hovorkovo tvrdá rána se shledala jen s betonem brankáře Krále.
44:15
Kalla pálil jen do připraveného Kopřivy.
43:26
Sám nehlídán se zjevil Lukáš Květoň před bránou, avšak puk měl na dlouhou hůl a nedokázal jej dopravit do brány.
43:15
Na Procházku mířila dobrá přihrávka, útočník první formace byl ale nachytán v ofsajdu.
42:49
Rýglovo nehození nikdo nedorážel, Litoměřice následně vyhodili.
41:58
Dvořáček dostal puk od Volka a zkusil z ostrého úhlu tísněn obráncem najít odkryté místečko u tyče, kterou měl Kopřiva dobře pokrytou.
41:21
Hosté v plném počtu. Zároveň se hezkou střelou prezentoval Sinisalo. Král zasahuje.
41:09
Špatná přihrávka za bránou způsobila, že se puk dostal ke Kopřivovi. Chomutovský gólman raději zakročil.
40:43
Gajovský stál u vzdálené tyče ale puk se k němu nedostal.
40:09
Buly si na svůj vrub připsali Piráti a ihned se snaží dostat do pásma.
40:01
Hráči se nám vrací na led a bude nám pokračovat zápas, konkrétně jeho třetí část.
Piráti zvládli navýšit vedení a pokračují v původním trendu, tedy dát co nejvíce gólů a vylepšit si ukazatel skóre v tabulce. Poslední třetina utkání započne přibližně v 19:20.
40:00
39:34
Obránci našli dobře postaveného Hovorku, jenž z nápřahu vystřelil a Král musel vytasit svou pověstnou lapačku.
39:19
Hákování má na svědomí Špelda (LTM). Čekají ho dvě smutné minuty na trestné lavici.
38:45
Dvořáček se protlačil do pásma a lehkou střelou prověřil pozornost gólmana. Ten rozehrál na hokejky svých spoluhráčů.
Oddechový čas pro hosty.
38:28
Růžička nenašel spoluhráče před bránou a další akce se tak nekoná.
37:58
Zakázané uvolnění Litoměřic. Vhazování před Králem.
37:24
Přetlačovaná v rohu za bránou Kopřivy skončila, kupředu vyrazili domácí.
36:42
Útok Sinisala společně s Květoněm zvládli hosté odrazit a sami vyrazili dopředu.
35:43
Domácí předvedli pohlednou akci kdy se dostali do brankoviště za záda Krále, a puk se dostal k volnému BRYANU MCGREGOROVI. Asistence: Antonín Dušek.
35:27
Plášil dorážel před bránou, našel jen náruč připraveného Kopřivy.
35:10
Sinisalo se zjevil mezi kruhy a zkusil střelu přes obránce. Král byl ale na svém místě.
34:38
Chlapík se nedostal k puku a toho se ujali Piráti, jenž ihned vyráží na steč.
34:16
Postupný útok Pirátů zastavuje hvizd rozhodčího. Ofsajd.
33:56
Icing Pirátů. Vhazování před Kopřivou.
33:48
Domácí byli vytlačeni z pásma ale tlačí se opět kupředu.
Dnešní utkání sleduje 2059 diváků.
33:15
Drtina ostře vystřelil a donutil Krále k zákroku.
32:49
Nahození puku hostům úplně nevyšlo a puk se poroučel mimo ledovou plochu. Vhazování ve středu kluziště.
32:13
Drtina nyní obětavě lehl do střely Bílka a s bolestivou grimasou zamířil na hráčskou lavici.
31:24
Gajovský udělal kličku obránci a v situaci dva na jednoho našel na vzdálené tyči Hřebejka. Ten jen o píď míjí bránu svou dorážkou.
30:55
Skinnerova jedovka se vznezla nad bránu, Hřebejk se k dorážce nedostal.
30:19
Piráti se v pásmu neohřáli, hostující obrana poslala puk mimo třetinu.
29:39
Domácí v plném počtu, zároveň útočili hosté a Kopřiva musel zakročit ramenem.
29:25
Dalšího podražení se dopustil Špelda, a oslabí tak hostující tým na dvě minuty.
28:57
Růžička zaútočil po křídle. Našel před bránou volného Drtinu, chomutovský kapitán jen tečoval puk, který následně podržel Král.
28:37
Teprve nyní připravili hosté SInisalův útok o puk.
28:01
Dopředu se dostal Sinisalo a zatím si vyměňuje puk se spoluhráči.
27:41
Piráti byli v plném počtu, ale vzápětí se bude vylučovat na obou stranách. Šulák (CHM) za podražení, Černoch (LTM) za nafilmovaný pád.
27:18
Litoměřice nyní obléhají chomutovskou bránu, ale střelu nevidno.
26:50
Z blízkosti se neprosadil nebezpečně dorážející Procházka.
26:28
Litoměřičtí náročně dobývají pásmo. To je skvěle bráněno domácími.
25:52
Domácí zblokovali střelu a následně se jim podařilo bez problémů vyhodit.
25:37
Sotva se Piráti vrátili do počtu pěti hráčů, míří na trestnou lavici Toman za dvě minuty za hákování. Navíc obdržel desetiminutový trest za nesportovní chování.
25:00
Obrovská šance Pirátů! Rutta ujížděl po křídle a našel křižnou přihrávkou volného Kämpfa. Ten, všechna čest, vstřelil jak nejlépe mohl, ale co předvedl Král lapačkou, to se dá popsat jedním slovem – neuvěřitelné! Zákrokem zachránil svůj tým před pověstným "bůrem".
24:35
Piráti vyhazují přes všechny čáry.
24:10
Hrbasova střela prolétla podél tyče domácího brankáře Kopřivy.
23:44
Piráti zvládli bez větších problémů vyhodit.
23:33
Sinisalo (CHM) je vyloučen za hákování.
23:20
Litoměřicím je ponechána výhoda poté co byli ve vyložené šanci faulováni.
22:58
Icing Pirátů, následuje vhazování před Kopřivou.
22:41
Krátce po buly si Piráti vytvořili tradiční zámek. Trochu nezvykle vystřelili od modré čáry a rána BRETTA SKINNERA se ujala, když předtím označkovala tyč. Asistence: Marek Hovorka.
22:28
Za sekání bude dvě minuty trávit na trestné Volek (LTM).
22:00
Volek mohl jít sám do úniku ale to se mu nepovedlo.
21:25
Hosté v plném počtu. Zároveň prováhal Sinisalo velkou šanci u tyče.
20:51
Hosté již ve čtyřech vyhazují.
20:38
Piráti se natlačili k bráně a předvedli sérii několika dorážek, ale neúspěšných.
20:01
Přikryla nahradil Tomáš Král. Úvodní buly zvládli pochopitelně domácí.
20:01
Zpět na ledovou plochu nastupují oba týmy a zápas bude pokračovat.
Piráti zcela ovládli první třetinu, když se dostali do vedení v situaci, kdy byli ve dvojnásobném oslabení. Následně zásluhou Hřebejka a Růžičky navýšili, čímž se dostali do výrazného vedení a nadále přehrávali svého soupeře.
20:00
19:59
Hovorka minul odkrytou bránu!
19:51
Puk v ochranné síti. Ještě jedno vhazování.
19:40
Přihrávky na kříž Pirátům vycházeli, Hovorkovi ale střela následně nevyšla.
19:23
Rutta ostře vypálil do náruče Přikryla. Zároveň je za napadení vyloučen Radek Míka (LTM) a hosté se budou opět bránit ve třech.
18:55
Krátce po vhazování se Litoměřice osvobozují vyhozením.
18:40
Za sekání si nyní posedí následující dvě minuty na trestné Vítězslav Bílek (LIT).
18:29
Bílek byl zastaven na modré čáře a dopředu míří Piráti.
17:59
Výborný návrat dlouho zraněného útočníka do sestavy. VLADIMÍR RŮŽIČKA se proháčkoval mezi obránci a z mezikruží střelou zápěstím našel skulinku v brance a poslal tak Piráty do tříbrankového vedení. Asistence: David Květoň, Tomas SInisalo.
17:17
Květoň se pokusil probít do útoku, ale důrazná obrana hostů jej u mantinelu odstavila.
16:25
Hřebejk lační po gólech a zkusil z ostrého úhlu najít spoluhráče před bránou. Nikdo v bílém dresu zde ale nebyl.
15:33
Piráti byli nyní odražení elitním útokem hostů a přišli o pásmo.
14:33
Obrovská šance Kämpfa, který se dostal sám před bránu! Napoprvé ho vychytal Přikryl, na podruhé zkusil mladý útočník najít někoho ze spoluhráčů, ale neúspěšně.
14:01
Po delší době jsme byli svědky útočné akce Litoměřic, hosté ale vážnou šanci nepřipravili.
13:27
Piráti se na delší dobu usadili v pásmu a před brankou se dostal k doražení puku ŠTĚPÁN HŘEBEJK, jenž si připisuje branku. Asistence: Nikola Gajovský, Marek Hovorka.
12:28
McGregor našel Veselého, který sám před bránou minul odkrytou klec!
12:05
Přikryl se ujmul puku, hra je přerušena a následuje komerční přestávka.
11:55
Puk za bránou domácích, hosté jsou v plném počtu.
11:36
Kämpf byl vybídnut ke střelbě, ale nezpracoval kotouč.
11:10
Koma zkusil z mezikruží překonat brankáře, ale našel jen připravené betony.
10:55
Kombinovaná v podání chomutovského týmu, zatím chybí střelba.
10:37
Hosté ve čtyřech. Střela Pirátům nevyšla a puk se poroučel mimo kluziště.
10:10
Střela Růžičkovi nevyšla, ale Piráti nadále drží puk a kombinují.
09:55
Podražení má na svědomí Dominik Bílek (LIT) a posedí si dvě minuty.
09:25
McGregor za jízdy vystřelil a prověřil masku Přikryla. Následnou dorážku Gajovského hostující gólman podržel.
09:14
Vyloučení jsou Hřebejk (CHM) za sekání a Krstev (LIT) za podražení.
09:03
Piráti ztratili puk po těžkopádné přihrávce.
08:41
Po vhazování se puk dostal na modrou čáru ke Skinnerovi. Ten neváhal a poslal puk do náruče Přikryla.
Komerční přestávka.
08:36
Další vyloučení tentokráte na straně hostů. Za hákování si posedí opět Dvořáček.
08:04
Domácí v plném počtu. Kopřiva ve stejném čase vytasil neskutečný zákrok, kdy vykopl beton do vzduchu.
07:46
Další vyhození puku do středního pásma. Toman se zachvíli vrátí do hry.
07:16
Piráti zvládli ihned po dalším buly vyvézt puk a Litoměřice ztrácejí cenné vteřiny přesilové hry.
06:54
Domácí jsou již ve čtyřech. Hosté následně donutili Kopřivu k zákroku.
06:34
Piráti zblokovali střelu ale vyhodit se jim podařilo až po krátké přetlačované u mantinelu.
06:18
Střele Švagrovského z těsné blízkosti nyní odolal Kopřiva a zákrokem přerušil hru.
05:41
Neskutečnou parádičku právě viděla zaplněná SD ARÉNA! MARTIN RÝGL se kličkou dostal za obranu a forhendovým blafákem poslal Piráty v oslabení do vedení! Asistence: Antonín Dušek.
05:20
Hosté v plném počtu. Ale usadit se v pásmu se jim nedaří.
05:02
Krstev zachyboval na modré a ztratil puk. S tím si teď pohrávají domácí.
04:51
Hřebejk (CHM) vyloučen za hákování. Piráti se brání ve třech.
04:37
Přikryl je venku z brány, hostům ponechána výhoda.
04:07
Plášil vyslal slabo střelu na bránu Kopřivy. Ten jen vyrazil před sebe, ale domácí se kotouče ujali a zamířili kupředu, kde si vybojovali vhazování před Přikrylem.
Hra se nyní přerušuje, z ledu musí být ledařským týmem odstraněna krev, kterou zde zanechal faulovaný litoměřický hráč.
04:04
Síly se srovnají. Za vysokou hůl dostává čtyřminutový trest Milan Toman (CHM).
03:47
Krstev si uzmul kotouč a poslal jej mimo svou třetinu.
03:23
Hosté ihned po buly vyhodili kotouč na druhou stranu kluziště.
03:15
Po faulu na Gajovského je za hákování vyloučen Dvořáček (LTM) a oslabí svůj tým na dvě minuty.
02:29
Čtvrtá formace Pirátů nyní zkusila vytvořit souvislí tlak ale obrana hostů fungovala dobře.
01:49
Bílek zkoušel dojet puk v pásmu Pirátů, ale nestihl nabrat rychlost. Hosté následně nevybojovali postavení v útočné třetině.
01:26
Puk se poroučel mimo kluziště a tak se bude vhazovat v pásmu Stadionu.
01:07
Ofsajd Litoměřic. Následuje vhazování ve středním pásmu.
00:49
Bílek se prodral skrze dva obránce a nebál se vyslat ostrou střelu na Kopřivu. Ten puk vytečoval vyrážečkou mimo nebezpečí.
00:10
Úvodní buly si na svůj vrub připisují hosté. Ti se snažili ihned zaútočit ale nevyšlo jim to.
00:01
Ne led již míří oba dnešní soupeři, začátek utkání se přiblížil.
Po dlouhé době se do sestavy Pirátů vrací elitní centr Vladimír Růžička ml.

Piráti Chomutov: Kopřiva (Strmeň) – Skinner, Rutta, Toman, Rýgl, Drtina, Koma, Tejnor, Šulák – Hřebejk, Gajovský, Hovorka – Sinisalo, Růžička, D. Květoň – Veselý, Dušek, McGregor – L. Květoň, Kämpf, O. Kaše.

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Král) – Krstev, Šulc, Hrbas, Míka, Plašil, Špelda, D. Bílek, Kolář – Procházka, Kalla, V. Bílek – Černoch, Švagrovský, Novák – Volek, Dvořáček, Chlapík – Schwamberger, Doležal.

Rozhodčí: R. Svoboda – M. Jílek, M. Šperl.
HC Stadion Litoměřice se v současné chvíli nachází v prvoligové tabulce na třetí příčce. Toto místo jim náleží díky dvaapadesáti bodům získaným v sedmadvaceti doposud odehraných utkáních. Zápasová bilance Stadionu je pak postavená především na šestnácti výhrách, jednom vyhraném a dvěma prohranými prodlouženími a osmi prohrách. V závěsu za Litoměřicemi jsou Budějovice s padesáti body a zlepšující se kladenští Rytíři se sedmačtyřiceti body.
Piráti Chomutov, tým ze severu Čech, se zvládl vyhoupnout na první příčku prvoligové tabulky, kterou vede s pětibodovým náskokem na druhou Třebíč. Na vrcholu ligy se drží díky osmapadesáti bodům získaným v šestnácti vyhraných zápasech, třech vyhraných a čtyřech prohraných po prodloužení či nájezdech. V posledních pěti utkáních pak Piráti prohráli pouze se Šumperkem, následně si poradili s Budějovicemi, Kladnem, Prostějovem a partnerskou Kadaní.
Krásný podzimní den všem příznivcům hokejové zábavy. Na programu je zápas 28. kola 1. ligy, konkrétně střetnutí chomutovských Pirátů s litoměřickým Stadionem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.