Tímto se s vámi loučím a zase někdy z chomutovské SD ARÉNY napočtenou.
Utkání vyhrálo domácí mužstvo, které bylo v duelu přeci jen o kousek lepší. Hosté především dobře bránili až tedy na druhou třetinu, kdy Piráty přehráli. Jenže další dvě třetiny tomu bylo naopak.
60:00
59:15
Z mezikruží pálil Erat, jehož pokus chytá chomutovský brankář, který dnes podává excelentní výkon.
58:48
Strmeň vyrazil další střelu od modré čáry. Puk mají stále hosté.
58:15
Bartoňova střela od modré byla hodně nepřesná.
57:55
Piráti jdou do tří. Za sekání usedá na trestnou lavici kapitán Drtina.
57:32
Hostující celek dlouho držel puk v útočném pásmu až si vykoledoval vyloučení. Na trestnou lavici putuje Scalzo, jenž se provinil proti pravidlům krosčekem.
56:33
Piráti nahazují do útočného pásma a zůstávají na modré čáře.
56:06
55:26
Domácí vyhazují kotouč až za branku Třebíče.
55:00
Od modré čáry vystřelil Havel, jehož pokus chytá Strmeň.
54:23
Z mezikruží vystřelil Vodný, ale trefil pouze chomutovského gólmana do hrudi.
54:06
Za držení je vyloučen domácí útočník Sinisalo, jenž si pomohl držením.
53:47
Květoň se protáhl kolem obránce až před Štůralu. Pokus chomutovského útočníka trefil pouze brankáře.
53:24
Od modré pálil Koma, jehož ránu tečoval Dušek těsně nad bránu.
52:26
Z velkého úhlu chtěl překonat brankáře Rutta, jenže trefil pouze hůl Maleny.
51:52
Střelu Drtiny kryje Štůrala. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
51:34
Utkání sleduje 2071 diváků!
50:58
Hovorka přihrál přes celou šířku na hůl Duška, jenž minul branku hostí.
49:23
Třebíč jela ve třech na jednoho obránce. Střelu na sebe vzal Králík, jenž trefil chomutovského gólmana do ramene. Následně vyrazil Strmeň i tři dorážky!
48:57
Nahození Kämpfa schoval brankář Třebíče v lapačce.
48:26
Hosté se ještě snaží s utkáním něco udělat, ale další střelu lapil Strmeň.
47:46
Dlapa vystřelil na chomutovského gólman, který si z jeho pokusem poradil.
47:39
V obrovské šanci se zjevil Ondřej Kaše, který z hranice brankoviště neprostřelil Štůralu.
46:14
Hřebejk nabral rychlost ve středním pásmu a svým pokusem minul branku.
46:01
Piráti právě vstřelili branku!
Štůrala vyrazil kotouč jen vedle branky, kde si ho vzal TOMAS SINISALO, který obkroužil klec a poslal jej za brankovou čáru. Asistence: Vladimír Růžička, Brayn McGregor.
45:33
Puk je opět za brankou domácího týmu, jelikož obě mužstva střídají.
44:46
Dočekalova střela mířila hodně nad branku, jenže Strmeň ji radši ukryl do lapačky.
44:23
Domácí drží kotouč za svou brankou.
43:35
Mezi kruhy si najel Hřebejk, ale trefil pouze obránce před sebou.
43:32
43:05
Hosté vyhazují až za chomutovskou klec.
42:02
Piráti využívají přesilovou hru pět na tři. Na hranici levého kruhu dostal kotouč JIŘÍ DRTINA, který trefil přesně horní růžek branky. Asistence: Marek Hovorka, Štěpán Hřebejk.
41:32
Třebíč jde do tří! Za vražení na hrazení je vyloučen Dlapa.
40:58
Vyloučen hostující Dolníček, který se provinil proti pravidlům hákováním.
40:43
Z velkého úhlu vystřelil Květoň, jehož pokus byl sražen těsně nad branku.
40:01
Nyní můžete sledovat u branek gifové záznamy!
Druhá perioda byla vyrovnaná. Skóre otevřel hostující Havel. Piráti ale nesložili zbraně a vsítili v závěru třetiny dvě branky. Když se prosadili David Kaše a Hovorka. Skončí zápas po šedesáti minutách nebo půjde do prodloužení? To se dozvíme za několik minut.
40:00
39:35
Tvrdou ránu od modré čáry vyslal MAREK HOVORKA, jenž propálil bezmocného Štůralu. Asistence: Ondřej Kaše, Antonín Dušek.
39:30
Piráti jsou ve varu. Na trestnou lavici odchází Pekr.
38:52
A je vyrovnáno! Od mantinelu našel Ondřej Kaše najíždějícího DAVIDA KAŠEHO, jenž nedal střelou do horní poloviny branky šanci brankáři. Asistence: Ondřej Kaše, Martin Šagát.
38:16
Štůrala chytá pokus z mezikruží. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
37:56
V dobré pozici se ocitl Hřebejk, jenže střelu nezvolil.
37:27
Střelu Bartoně ukryl ve své výstroji chomutovský gólman.
37:16
Střelu od modré čáry vyrazil Strmeň ke svému spoluhráči, který nedokázal vyhodit.
36:37
Domácí vyhazují kotouč.
36:05
Třebíč kombinuje v útočném pásmu, ale střelba nepřichází.
35:49
Za napadení jde na trestnou lavici domácí Moore.
35:18
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Hned po vhazovaní se dostal ke střele LUKÁŠ HAVEL, který prostřelil chomutovského gólmana. Asistence: Roman Erat.
34:51
Dušek hledal najetého Hovorku, který by mířil sám na Štůralu, jenže kotouč mu utekl.
34:12
Piráti si nyní neporozuměli za brankou hostí a odevzdali kotouč Třebíči.
32:55
Od mantinelu pálil Hřebejk, jenže Štůrala jeho pokus vyrazil.
32:39
Růžička hledal svou přihrávkou Hřebejka, jenže našel jen brusle obránce.
31:04
Obrovskou chybu udělal domácí Rutta, jemuž utekl kotouč, ke kterému se dostal jeden z útočníků. Ovšem hostujícího hráče dojel druhý z beků a překazil mu celou situaci.
30:45
Zakázané uvolnění hostů.
30:33
Třebíč rychle obrátila hru a další zákrok si musel připsat Strmeň.
30:15
Piráti jeli dva na jednoho obránce. Celou situaci na sebe vzal Ondřej Kaše, jenž trefil rameno Štůraly.
29:34
Zpoza branky dostal puk na hranici brankoviště Králík, jehož pokus lapil chomutovský brankář.
28:42
Moore vystřelil z pravého kruhu hodně nepřesně.
27:47
Hostující obránce ztratil kotouč na hranici brankoviště, ale Sinisalo netrefil bránu.
27:14
Dušek protečoval přihrávku obránce do útočného pásma a snaží se za ním jít. Jenže u puku byl dříve obránce Třebíče.
26:38
Další puk se ocitl v hledišti. Následuje reklamní přestávka.
26:09
Třebíči se nepodařila rozehrávka a rozhodčí píská zakázané uvolnění.
25:58
Koutouč po odrazu jednoho z hráčů skončil na domácí střídačce. Vhazovat se bude ve střední třetině.
25:05
Z ostrého úhlu málem nachytal Štůralu McGregor, jenž puk nakonec vyrazil.
24:11
Do jízdy dostal kotouč Sinisalo, jehož pokus zablokoval obránce.
23:42
Střelu Havla vyrazil chomutovský brankář k obránci, jenž vyhodil na zakázané uvolnění.
23:14
Hosté vstoupili do druhé periody aktivněji nežli domácí mužstvo.
22:42
Z mezikruží vystřelil Juráň, ale Strmeň byl na jeho pokus dobře připraven.
22:16
Zpoza branky hledal Vodný spoluhráče, jenže našel jen hůl chomutovského gólmana.
21:47
Střela hostujícího obránce byla sražena mimo ledovou plochu.
21:06
Nahození vyrazil Strmeň do rohu kluziště a následně Piráti vyhazují.
20:43
Domácí znovu vyhazují a pospíchají na střídačku.
20:09
Domácí Rutta posílá kotouč za branku soupeře.
20:01
Vše je připraveno ke druhé třetině. Za několik málo okamžiku začínáme.
V první periodě jsme branku neviděli. Ovšem blíže k ní měli domácí Piráti, jenž byli aktivnější než jejich soupeř. Třebíč v úvodním dějství dobře bránila a mohla se spolehnout na brankáře Štůralu.
20:00
19:49
Z ostrého úhlu prověřil pozornost gólmana Dušek.
19:38
Za držení na trestnou lavici usedá domácí Rýgl.
19:10
David Kaše si dlouho hrál s pukem až o něj přišel.
18:32
Koma nepřesně rozehrál a našel pouze Erata, který puk vrátil domácímu obránci.
17:59
Na hranici pravého kruhu se zjevil Skinner, který trefil pouze Štůraly.
17:32
Rutta nezpracoval kotouč na modré čáře a Piráti musejí vyklidit útočné pásmo.
16:40
Rýgl svou tvrdou střelou trefil Buriana, který chvíli zůstal ležet na ledové ploše, ale nakonec se odplazil na střídačku.
16:02
Další pokus chomutovského obránce chytá brankář hostí.
15:43
Další střelu od modré vyslal Koma, jenže jeho pokus byl ztečován mimo branku.
15:22
Zakázané uvolnění domácího celku.
15:05
Od modré čáry vystřelil Skinner, jehož pokus zblokoval první bránící hráč.
14:39
Čuřík si na útočné modré pomohl hákováním a putuje na trestnou lavici.
14:18
Domácí mají signalizovanou výhodu a Strmeň spěchá na střídačku!
14:11
Další střelu zaznamenal domácí obránce Rýgl, jehož pokus dobře viděl brankář Třebíče. Bude se vhazovat po jeho pravici.
13:48
Erat se probíjel do útočného pásma, ale za brankou o puk přišel.
12:50
Hostující hráči posunuli kotouč jen do středního pásma a značně unaveni jdou střídat.
12:20
Hráči Třebíče si nerozuměli v rozehrávce a poslali puk na zakázané uvolnění. Hra se vrací před Štůralu.
11:54
11:40
Sinisalo přihrával zpoza branky na svého spoluhráče. Ovšem do přihrávky mu vložil hůl bránící hráč, jenž vyhnal Piráty do střední třetiny.
10:51
Hosté vyhazují a spěchají na střídačku.
10:12
Z mezikruží vystřelil Dolníček, jehož pokus zastavil skvělým zákrokem chomutovský gólman.
09:54
Na trestnou lavici usedl Dujsík na dvě minuty za podražení.
09:37
Chomutovští hráči drželi svého soupeře pod tlakem, jenže nic z toho nevytěžili.
08:49
Hřebejk dostal kotouč na hranici brankoviště, ale bekhendem minul hostující branku.
08:17
Domácí zblokovali dvě střely od modré čáry a následně kotouč i vyhodili.
07:31
Piráti posílají kotouč až za branku soupeře.
07:13
Hosté kombinují v útočně třetině, ale další střely nepřicházejí.
06:51
Mezi kruhy si sjel Havel, jenž trefil pouze beton Strmeně.
06:31
Na trestnou lavici odchází domácí Koma, jenž bude pykat za zdržování hry.
06:18
Štůrala si skvěle vyjel pro puk před dotírajícím útočníkem. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
06:06
Pirátům se nedaří rozehrávka a tak se pokoušejí založit nový útok.
05:05
David Kaše nahodil kotouč na zadní mantinel, ale nikdo z Pirátu ho nedojel.
04:39
Kämpf hledal před odkrytou brankou Moora, jenž puk nedostal do branky.
04:04
Od modré čáry vystřelil Dlapa, který trefil prvního bránícího hráče. Ten puk poslal do střední třetiny.
03:25
Třebíč zavezla puk za branku Pirátu, kde o něj následně přišla.
02:58
Od modré čáry vystřelil domácí Rýgl, jehož střelu Štůrala chytil.
02:23
Skinner vystřelil z hranice pravého kruhu pro vhazování vysoko nad branku.
01:39
Hosté se dostali do útočné třetiny, kde hned o kotouč přišli. Piráti potřebují střídal.
00:37
O pravého mantinelu vyzkoušel pozornost brankáře Květoň.
00:24
Zpoza branky mířila přihrávka na Rýgla, jenž kotouč netrefil.
00:09
Úvodní buly vyhráli hosté, kteří se hned dopustili zakázaného uvolnění.
00:01

Piráti Chomutov: Strmeň – Drtina, Rýgl, Scalzo, Rutta, Skinner, Koma, Šulák, R. Havel – Hovorka, Dušek, Květoň – Sinisalo, Růžička, McGregor – Hřebejk, Kämpf, Moore – Šagát, D. Kaše, O. Kaše.

SK Horácká Slavia Třebíč: Štůrala – Malena, Zdráhal, Dlapa, Bartoň, Jaroš, Dujsík, Přibyl – Erat, Dolníček, L. Havel – Burian, Holec, Čuřík – Vodný, Dočekal, Pekr – Wasserbauer, Juráň, Králík.

Rozhodčí: Sýkora – Hejl, Podrazil.
Začátek utkání bude posunut na 18:00, neboť autobus třebíčského týmu se zdržel v zácpě na dálnici D1.
Vítám vás u utkání první hokejové ligy, ve kterém přivítají domácí Piráti vedoucí tým tabulky z Třebíče.

Piráti Chomutov:

Severočeši se nacházejí na desáté pozici, což přes sezónou asi nikdo nečekal. Ovšem chomutovští hráči mají o zápas méně, který budou hrát s Kadaní. Piráti získali šest bodů z dvanácti možných a mají skóre 11:10. V posledním duelu prohráli Severočeši na ledě Benátek nad Jizerou 2:3. Nejproduktivnějším hráčem Chomutova je Antonín Dušek, který vsítil jednu branku, k níž přidal tři gólové asistence.

Horácká Slavie Třebíč:

Třebíč se nachází na první pozici tabulky, když získala čtrnáct bodů z patnácti možných. Jediný bod ztratila Třebíč doma s Litoměřicemi. Horácká Slavia má skóre 20:11, což znamená že na střílela jako druhá nejvíce branek. Nejproduktivnějším hráčem je Vilém Burian, který nasbíral osm kanadských bodů. Útočník Třebíče vsítil pět branek, k nimž přidal tři přesné přihrávky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.