Tímto se s vámi z Havířova loučím, těším se u příštích onlajnů.
Havířov nakonec ve vyrovnaném utkání vybojoval tři body, hosté bojovali až do konce, ale víc než jeden gól vstřelit nedokázali. AZetu hodně pomohla využitá přesilovka a bezchybný výkon Danečka.
60:00
59:52
Foltýn zkusil ránou z první trefit prázdnou branku, ale minul. Je z toho zakázané uvolnění.
59:18
Pechanec vyhodil puk, nebude to zakázané uvolnění.
58:48
Hosté v šesti bez brankáře.
Konec oddechového času.
58:48
Daneček raději přikryl nahození Sedláčka. Oddechový čas pro hosty.
58:40
Pokus hostí o vysunutí Minárika nevyšel, píská se zakázané uvolnění.
58:12
Hosté se snažili o útok, ale jejich snahu zastavil ofsajd.
57:07
Po Sztefkově přisunutí se dostal ke střele Foltýn, jeho bomba jen lízla boční konstrukci.
56:26
Po Pechancově nabídce byl v zajímavé příležitosti Sztefek, ale Novák se překonat nenechal.
55:49
Melka s Tomkem se dostali do zajímavé šance, první jmenovaný nebezpečně pálil, ale Daneček podržel svůj tým.
55:00
Další nahození, tentokrát to byl Chmielewski, Novák raději podržel puk.
54:34
Klimša jen nahodil puk na Nováka, ten raději přerušil hru.
53:21
Padělek pálil z levé strany, ale Daneček jeho ránu vyrazil bez větších problémů.
Hosté nesehráli přesilovku špatně, ale branku nevstřelili.
52:17
51:49
Pavlíček nahazoval od modré, nikdo netečoval a tak Daneček skryl puk v lapačce.
51:34
AZet se osvobodil.
50:17
Maruna (AZ) 2 minuty za hákování.
49:11
Havířov právě vstřelil branku!
Využitá přesilovka AZetu! Ostrčil nahodil puk od modré a MICHAL SZTEFEK tečoval před brankou k levé tyči Novákovy branky. Asistence: Antonín Pechanec a Radim Ostrčil.
48:59
Jiránek se rozjel a z vlastní třetiny zavezl puk až do útočné, kousek za modrou vypálil, Novák vyrazil.
48:28
Jelínek (HBR) 2 minuty za vyhození puku.
47:55
Seman zachytil rozehrávku domácích, hned se rozjel do útočné třetiny a zpoza obránce vypálil. Daneček jeho ránu chytil.
46:35
Domácí Tomi se prokličkoval až před Nováka, ale trefil jen levý beton Havlíčkobrodského gólmana.
45:23
Daneček rozehrál puk za brankou pouze na hostujícího Semana, ten našel Babku, ale Daneček svou chybu napravil a překonat se nenechal.
Dnešní utkání sleduje 1543 diváků. Mrazivé počasí a neatraktivní soupeř jsou důvodem nižší návštěvy na dnešním utkání.
43:35
Jiránek teď dobře zavezl puk do útočné třetiny a vypálil zpoza obránce, puk však končí v Novákově lapačce. Vhazuje se po levici hostujícího gólmana.
42:51
Ale domácí oplácí stejnou mincí – Matějek dobře napadal, Pechanec zachytil rozehrávku a vybídl Krisla ke střele, Novák jeho ránu chytá.
42:08
Hosté přidali na důrazu, dohrávají osobní souboje a mají více ze hry.
41:07
Sedláček našel volného Kozlíka před brankou, jeho rána mířila těsně nad Danečkovu branku.
40:32
Zakázané uvolnění AZetu.
40:01
Hráči i rozhodčí jsou na ledě, jen okamžiky scházejí k začátku třetí části.
Třetí třetina začne přibližně v 19:33.
Ve druhé třetiny byli nejprve lepší hostující hráči, kteří zahrozili z protiútoků a měli i trestné střílení, ale bez gólového efektu. Pak se předvedli domácí, kteří přidali druhou branku a měli další šance, těch ale využít nedokázali. V závěru třetiny hosté snížili a byli blízko vyrovnání. Ve třetí třetině nás čeká napínavá podívaná.
40:00
39:27
Šlahař nahodil puk do brankoviště, který Novákovi prošel k Tomimu, ale tomu blokoval hůl obránce hostí.
39:00
Minárik přebruslil domácího obránce a vypálil mezi Danečkovy betony, domácí gólman scvakl chrániče včas.
37:55
Hosté cítí šanci k vyrovnání, po rychlém protiútoku zakončoval Melka, který jen těsně minul Danečkovu branku.
37:14
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Minárik krásně proniknul po pravém křídle, obešel obránce a naservíroval puk DAVIDOVI MILFAITOVI, který střílel do odkryté branky. Asistence: David Minárik a Tomáš Troliga.
36:11
Novák rozehrával za brankou, Chmielewski mu málem puk vzal a mohl by zakončit do opuštěné klece. Hosté měli štěstí.
35:12
Klimša pálil nebezpečně z pravého kruhu, Novák puk vyrazil pravým betonem.
AZet sehrál dobře první polovinu přesilovky, ve druhé minutě už se nedostal do útočné třetiny.
34:25
33:50
Hosté jsou nebezpeční i při oslabení – Milfait mířil těsně nad.
33:09
Chmielewski pálil z mezikruží, jeho ránu Novák vyškrábl lapačkou mimo tyče.
32:25
Melka (HBR) 2 minuty za hákování.
31:09
Hosté teď promarnili přečíslení 3 na 1 – Rousek našel Melku, ale ten špatně zpracoval puk a nemohl zakončit.
29:09
AZ sice přesilovku nevyužil, ale v pokračujícím tlaku držel hosty v obranné třetině, k puku se dostal Šedivý, který byl sám před brankou, chtěl rozhýbat Nováka, ale ten se nenechal překvapit a střelu vyrazil lapačkou před sebe. Šedivý však puk vyškrábl na Pechance ten posunul na RADIMA OSTRČILA, který střílel do odkryté branky. Asistence: Ondrej Šedivý a Antonín Pechanec.
29:06
28:12
Melka trefil pravou tyč Danečkovy branky, domácí měli štěstí.
28:12
Melka byl při úniku faulován a pojede trestné střílení.
27:26
Foltýn vyslal bombu od modré, před Novákem tečoval Jiránek, ale Novák puk vyrazil.
27:06
Kozlík (HBR) 2 minuty za vysokou hůl.
26:26
Milfait se protáhl u pravého mantinelu a bekhendem zkusil překvapit Danečka, ten byl pozorný.
25:14
Tlak AZetu pokračuje, po Pechancově střele ještě dorážel Klimša, ale Novák si tyč pohlídal a puk chytá.
25:01
Klimša pálil z levého kruhu, Novák puk vyrazil.
23:38
Dvě velké šance AZetu – nejprve jeli do přečíslení Maruna s Šedivým, Maruna se rozhodl vypálit, ale trefil jen nohu obránce. Potom však puk vybojoval Matějek, našel Šedivého, který z otočky trefil tyč!
21:43
Další velká šance hostí a opět v ní byl Babka, který vystihl rozehrávku a pokusil se rozhýbat Danečka. To se mu povedlo, ale puk poslal jen do boční konstrukce.
21:19
20:42
20:17
Hosté ve 4.
20:01
Hráči obou celků už krouží na ledě, blíží se start druhé třetiny.
Druhá třetina začne přibližně v 18:47.
Ve druhé třetině bude hrát Havířov 17 vteřin přesilovku 4 na 3.
Začátek utkání nepřinesl nijak zvlášť oslnivou podívanou, ale postupně narůstalo tempo i počet šancí. První velké šance měli hosté, ale nedokázali jich využít. AZ pak skóroval po jednoduché akci a mohl přidat další branky, ale v brance Rebelu stál vynikající Novák. No a protože ani Babka nepřekonal Danečka je stav 1:0.
20:00
AZet hraje přesilovku 4 na 3.
19:19
Rousek (HBR) 2 minuty za hákování.
19:17
Šedivý dostal parádní přihrávku na druhou tyč, ale Novák rychlým přesunutím zachránil svůj tým.
18:05
Maruna pronikl po levém křídle, našel před brankou Šedivého, který trefil jen gólmanovy betony.
17:12
Rychlý kontr hostí zakončoval z mezikruží Babka, Daneček však puk lapil.
16:55
Utkání začíná nabírat na obrátkách, domácí jeli 3 na 2, Klimša našel ve druhé vlně Pechance, jehož ránu zkrotila Novákova lapačka.
15:48
Hosté roztočili v útočném pásmu kolotoč, ale byly z toho jen dvě střely mimo tyče.
14:32
Mohlo být srovnáno – Babkovu dorážku z hranice brankoviště Daneček zázračně vytěsnil mimo.
13:27
AZet je při chuti, Ostrčilovu bombu vyrazil Novák jen k Fořtovi, ale ten z velkého úhlu minul odkrytou branku.
11:28
Chmielewski vyhrál bully na Lenďáka na modrou, Lenďák puk nahodil na branku, kde stál JAKUB ŠLAHAŘ, který nahozený puk tečoval, Novák vyrazil, ale na dorážku už byl krátký. Asistence: Martin Lenďák a Aron Chmielewski.
11:20
Dobrá příležitost AZetu – Pechanec s Klimšou přečíslili obranu hostí, ale přihrávku prvně jmenovaného zastavil obránce. Nakonec ještě přišla Repeho střela od modré, ale tu Novák chytil do lapačky.
11:07
Babka pálil z pravého kruhu, Daneček vyráží.
09:23
Teď se na chvíli domácí usadili v útočné třetině, ale nevytěžili z toho ani střelu na branku.
07:39
Babkova rána po chybné rozehrávce Havířova orazítkovala tyč Danečkovy branky!
06:11
Teď hosté dvakrát zahrozili – nejprve málem jel sám na Danečka Padělek, ale nezpracoval dlouhou přihrávku, po něm dostal dobrou přihrávku před branku Kozlík, ale Daneček výborně zasáhl ramenem.
05:07
Zatím vidíme tuhý boj, ani jeden z týmů si nedokáže vypracovat šanci.
04:13
Pokus o útočný výpad Rebelu zastavil ofsajd.
03:36
Sedláček po špatné rozehrávce domácí obrany pálil pouze do boční konstrukce branky.
02:27
Hostující Melka vyslal střelu zpoza obránce, Daneček byl pozorný a puk skryl v lapačce.
00:57
První střelu utkání vyslal domácí Pechanec, Novák puk chytil. Vhazuje se po jeho levici.
00:27
Hostující Melka najížděl do útoku, ale puk mu utekl, Daneček raději přikryl puk pod lapačku.
00:01
Oba celky jsou na ledě, za malou chvíli utkání začne.

AZ Havířov: Daneček (Matoušek) – Krisl "C", Foltýn, Lenďák, Bezuška, Repe, Ostrčil, Bahounek, Graca – Jiránek, Loskot, Fořt – Sztefek, Pechanec "A", Klimša – Tomi, Šlahař, Chmielewski – Matějek, Maruna "A", Šedivý

HC Rebel Havlíčkův Brod: Novák (Barus) – Sedlák, Parýzek, Sklenička, Pavlíček, Semrád, Janáček "A", Jelínek – Rousek, Melka "C", Tomek – Babka, Seman, Sedláček – Minárik, Troliga, Milfait – Kozlík, Padělek, Chlubna

Rozhodčí: R. Trombík – K. Lukš, J. Novák.
41. kolo 1. ligy nabídne střetnutí AZetu s Havlíčkovým Brodem. AZet se v poslední době trápí, z pěti utkání čtyři prohrál. Zato Rebel, poslední celek tabulky, se zvedá a na předposlední Prostějov ztrácí už jen tři body. Bude to zajímavá bitva – Havířov chce po sérii porážek vyhrát a Havlíčkův Brod se chce dotáhnout na Prostějov. Buďte u toho s námi.