V samostaných nájezdech byli šťastnější hosté, kteří si odváží bonusový bod. Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek sobotního večera.
V samostatných nájezdech zvítězil tým ČEZ Motor České Budějovice.
Samostatné nájezdy začínají.
Nerozhodlo ani prodloužení, čekají nás tedy samostané nájezdy, které začnou po úpravě ledové plochy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:45
Pronikajícího Sikoru nedovoleně zastavil Suchánek, jenž si odsedí 2 minuty za sekání.
63:15
62:28
Sikora mířil nad Gábova rameno, leč netrefil.
61:18
Motoru se hned podařilo vyhodit puk.
61:15
Hostující kapitán Straka vyloučen na 2 minuty za podražení.
60:22
Sikora se pokusil překvapit Gábu střelou mezi betony, gólman Motoru je sklapl včas.
60:01
Po šedesáti minutách je skóre 4:4, uvidíme tak prodloužení.
60:00
59:30
Heřman nevybíravě sundal Sikoru, pokračovat v akci mu nedovolil Šagát, jenž ho sevřel a až do příjezdu sudího nepustil.Vylučovat se nebude.
58:56
Zakázané uvolnění Kadaně.
58:34
Po Chloubově nahození musel Gába přerušit, vhazuje se po jeho levici.
58:13
Oddechový čas pro hosty.
57:40
Rozhodnout mohl Račuk, jenž pláchl obraně, ale napálil pouze pravou tyč Gábovy branky!
57:10
Vanišova rána zblokována.
56:38
Gába přerušuje hru, vhazování se bude konat po jeho levé ruce.
55:20
České Budějovice právě vstřelily branku!
Hostům se opět podařilo najít brzkou odpověď. Motor zachytil vyhození Kadaně, Straka našel TOMÁŠE NOUZU, který nadvakrát překonal Moučka. Asistence: Josef Straka.
54:54
Kadaň právě vstřelila branku!
Pět minut před koncem se Kadaň ujímá vedení. Důrazný MARTIN ŠAGÁT napoprvé nechal vyniknout Gábu, jeho metrák živé váhy si ale cestu k puku našel i podruhé a na jeho dorážku byl Gába krátký. Bez asistence.
54:13
Chlouba našel přesnou přihrávkou volného Hlavu, jeho střelu ale gólman vyráží do bezpečí.
52:29
Na levém křídle pláchl Hlava, Gába jeho povedenou střelu se štěstím vyrazil.
50:41
Křížova rána končí na prvním bránícím hráči.
49:28
Vráblíkův pozdrav od modré ukryl do lapačky Mouček, jehož opět vyvolává domácí kotel.
48:19
Rod nastřelil Moučka do hrudi, gólman Kadaně následně přerušil hru.
47:33
46:40
Račuk střílel bez přípravy, branku netrefil.
46:17
Kadaň vytlačena z pásma.
45:41
Jedovku Bartejse vyrazil Gába ramenem do sítě nad brankou.
45:33
Dvěma minutami za vražení na hrazení potrestán Mucha (CEB).
44:00
Vedení nevydrželo Kadani nikterak dlouho. Ke kotouči se dostal ROMAN VRÁBLÍK, jehož střela se od tyče odrazila za čáru, Mouček neměl nárok. Asistence: Josef Straka, Tomáš Nouza.
43:10
Josef Straka vysla dělovku z kruhu, Mouček puk pohotově lapil do lapačky, to byl perfektní zákrok kadaňského gólmana.
43:00
Domácí Kadlec si odpyká 2 minuty za faul loktem.
42:44
Sikora nabral rychlost a vypálil z prostoru pravého kruhu, branku o kousek minul.
41:21
JAROSLAV KŮS nájezd chladnokrevně proměnil střelou k levé tyči, Kadaň vede 3:2.
41:21
Kůs faulován před brankou – nájezd!
41:21
Domácí Račuk potrestán za sekání.
41:10
Nouza mohl hned dvakrát zakončovat do odkryté branky, Mouček předvedl sérii neskutečných zákroků.
40:44
Ihned po buly puk přikryl Gába, vhazuje se po jeho levici.
40:31
Šagát vyslal střelu z pravého kruhu, mezi tři tyče se ovšem nevešla.
40:01
Těsně po klaksonu se u boxu časoměřičů strhla menší šarvátka, po jednom z hostujících hráčů se natahoval domácí bijec Trefný. Kolem tunelu vedoucím do šaten se shromáždili rozlícení fanoušci domácího týmu, kteří zasypali hostující hráče sprškou nepublikovatelných nadávek.
Ve druhé třetině se Kadaň zvedla a dočkala se vyrovnání skóre. Ve 33. minutě se prosadil Chlouba, o 2 minuty později Sikora. Závěrečná perioda začne cca v 19:23.
40:00
39:34
Do puku se vší silou opřel Kůs, střela prosvištěla kolem levé tyče branky Motoru.
38:18
Přízemní ránu Pavlase hostující gólman vyrazil holí.
37:20
Kůs vypáli z pravého kruhu, Gába tentokrát zasahovat nemusel.
36:20
Sikora hledal před brankou volného Račuka, ten napálil jen beton vynikajícího Gáby!
35:33
Chloubova střela těsně nad, tribuny jen zklamaně vydechly.
34:42
Hostující Suchánek potrestán za nedovolené bránění.
34:17
Netrvalo to dlouho a Gába loví puk ze své klece podruhé. Šagát naservíroval puk před branku a MARKU SIKOROVI, jenž jej poslal za záda bezmocného Gáby. Asistence: Martin Šagát, Marek Račuk.
32:40
Černožlutým se v početní výhodě daří vstřelit kontaktní branku. Z prostoru levého kruhu vyslal tvrdou střelu ROMAN CHLOUBA a trefil přesně levou šibenici. Asistence: Jakub Trefný, Karel Ton.
31:53
Hostující Kříž vyloučen za 2 minuty za hákování.
31:10
Po ataku jednoho z hostujících hráčů se z ledu dlouho sbíral Roman Chlouba, na ledě zůstala krvavá skvrna.
30:27
Icing Motoru. Sledujeme slabší pasáž utkání.
29:46
Na levém křídle nabral rychlost Chlouba, střela končí nad brankou.
29:27
Mouček přerušuje hru po nahození Motoru, vhazuje se po jeho pravé ruce.
27:00
Zakázané uvolnění Motoru; jeho hráčům se verdikt sudího, na jehož hlavu dnes prší velké množství nadávek z obou stran, vůbec nelíbí.
25:25
25:17
Buldok Chlouba vybojoval puk, střela mu však vůbec nesedla.
24:53
Kůsovu střelu snadno lapil Gába a ještě stačil rozehrát.
23:52
Kadaň ve čtyřech, Motor v PP.
23:25
Mazanec (KAD) vyloučen na 2+10 za vražení na hrazení.
23:25
Bartejs čistým zákrokem poslal k ledu Kuchejdu.
21:52
Vyloučení na obou stranách. Domácí Pavlas pyká za hru vysokou holí, hostující Meluza za hru nedovolené bránění.
21:22
Pavlasova rána od modré šla mimo, neujal se ani pokus Šagáta.
21:08
Hlášena oprava střelce 2. gólu Motoru, ten vstřelil Martin Heřman (Pajič, Kuchejda).
20:01
Úvodní perioda patřila Motoru, Mouček byl v permanenci daleko častěji než jeho protějšek Gába. České Budějovice se ujaly vedení v 16. minutě, kdy přesně zakončoval Pajič. O tři minuty později zvýšil na 2:0 Kuchejda. Druhá část bude pokračovat cca v 18:23.
20:00
19:51
Proti důraznému Heřmanovi nadvakrát zasahoval Mouček, ošemetnou situaci zvládl.
18:36
Ihned po vypršení Heřmanova trestu ujel na levém křídle MARTIN HEŘMAN, jenž přihrával před branku, kde se puk nešťastně odrazil za Moučkova záda. Asistence: Rok Pajič.
18:15
Domácí v plném počtu. Tahle přesilovka se Kadani vůbec nepovedla.
18:00
Suchánek vyhodil na svou střídačku.
17:15
Teď navíc Sikorovu akci zastavil ofsajd.
16:58
Kadani se zatím vůbec nedaří usadit se před Gábou.
16:12
Heřman zastavil průnik domácího Mullera a přichází trest – 2 minuty za podražení.
15:26
Po zmatcích před kadaňskou brankou se puk dostal k volnému ROKU PAJIČOVI, jenž svou střelu umístil přesně k levé tyči Moučkovy klece. Asistence: David Kuchejda, Michal Švihálek.
14:06
Ton obkroužil branku a pohotově zakončoval bekhendem, Gába byl ovšem na svém místě.
13:39
Rob se odvážně rozjel do útočného pásma a vyslal nebezpečný pokus, který Mouček lapil.
12:39
Po ostřejším souboji u mantinelu zůstal na ledě ležet Sikora, za potlesku publika už ale odjíždí na střídačku.
12:24
Dělovku Švihálka Mouček vyrazil před sebe, domácí následně vyhazují na zakázané uvolnění.
11:58
Žovincovu střelu z levého kruhu Mouček podržel na hrudi, vhazuje se po jeho pravici.
11:28
Chloubova rána od modré se stala snadnou kořistí Gáby.
10:39
Černožlutí v ofsajdu.
10:11
Vaniš využil zaváhání domácích zadáků, jeho střelu likviduje dobře postavený Mouček.
09:30
Kadaň dlouhé oslabení přečkala, hlavní díky obětavé práci obránců a jistému Moučkovi. Zbytkem zápasu Vás bude provázet Jiří Novotný, jenž Vám přeje príjemný podvečer.
09:19
08:57
Domácí ve čtyřech.
08:41
Straka mohl zakončovat do odkryté branky, Pavlas mu v tom zabránil.
08:18
Pavlas vyhazuje.
08:11
Před kadaňskou brankou to teď hořelo, ale fantastický Mouček Kadań podržel.
07:19
Kadaň ve třech ! Kůs vyloučen za zdržování hry.
06:57
Šagát (KAD) si odsedí 2 minuty za podražení.
06:31
Na levém křídle se do puku opřel Heřman, těsně přestřelil.
05:47
Muchův pokus končí na Moučkově vyrážečce.
05:19
Kůsovo nahození ze středního pásma Gába vytěsnil do rohu.
03:00
Hra se přelébá z jedné strany na druhou. Ovšem největší šanci měl již zmiňovaný Ton.
01:33
Obrosvská šance domácích ke skorování! Kadlec našel volného Tona, který zbezprostřední blízjkosti trefuje beton hostujícího gólmana.