To je ode mě pro dnešek vše, někdy příště na počtenou.
Dohrávka prvního kola první ligy dopadla lépe pro hostující Piráty. Ti sice prohrávali už 2:0, ale dokázali vyrovnat a rozhodující branku si v 52. minutě připsal David Kaše.
60:00
59:46
Piráti mají kotouč v moci, vítězství je zřejmě nemine.
59:25
Račuk dvakrát za sebou čistě porazil Davida Kašeho.
58:22
Hřebejk trefil při průjezdu okolo brankoviště obránce, který povalil Strmeně. Následně byla posunuta branka Kadaně.
57:12
Kotouč je převážně ve středním pásmu, hraje se bez větších šancí na obou stranách.
54:50
Kopřiva nepřesně rozehrál holí, ale střela Chrpy neměla potřebnou razanci.
53:26
Hra je po vstřelené brance Pirátů hodně neurovnaná.
51:18
Piráti právě vstřelili branku!
DAVID KAŠE otáčí skóre a posílá Piráty do vedení. Asistence: Brian McGregor.
50:57
Opalek (KAD) nedovoleně hákoval a je vyloučen na dvě minuty.
50:34
Oba týmy bojovaly o kotouč v rohu kluziště, rozhodčí ale přerušuje hru, protože se mu kotouč ztratil z dohledu.
49:39
Zakázané uvolnění se píská i na druhé straně.
48:46
Kadaň se dopustila zakázaného uvolnění, vhazování před Strmeněm.
48:26
Havlovu střelu raději pokrývá Strmeň.
46:55
Szathmáry trefuje ranou od modré bránícího hráče Pirátů, rozhodčí raději přerušuje hru.
45:54
Strmeň zasahuje proti chomutovský útočníkům. Bude se vhazovat po jeho levici.
45:22
Charouskovu střelu z první vyrazil Kopřiva do bezpečí.
43:40
Kadaňští se v přesilovce 5 na 3 nedokázali prosadit, Piráti jsou v pěti.
42:23
Račukovu střelu z mezikruží našel chomutovský brankář mezi betony.
41:38
Oddechový čas pro Piráty.
41:38
Brankář Kopřiva dle rozhodčího úmyslně posunul branku a je vyloučen na dvě minuty, Kadaň bude hrát dvojnásobnou přesilovku.
40:41
Ondřej Kaše (CHM) je vyloučen na dvě minuty za sekání, Kadaň si zahraje přesilovou hru.
40:01
Stejně jako v první třetině jsme i ve druhé části hry viděli tři góly. Úspěšnější byli tentokrát hosté z Chomutova, kteří druhou periodu vyhráli v poměru 2:1 a průběžné skóre je tak po čtyřiceti minutách 3:3.
40:00
39:58
Domácí posílají kotouč do středního pásma.
39:45
Po střele Hovorky končí puk v ochranné síti.
39:25
Kadaň hraje v plném počtu.
38:25
Domácí se úspěšně brání chomutovskému tlaku. Oporou je brankář Strmeň.
37:27
Vyloučení! Kadaň hrála v šesti a následuje tedy trest pro hráčskou lavici. Dvouminutový trest odsedí Jan Hammerbauer.
37:20
Kampf se nejprve obtočil okolo kadaňské branky a následně zkoušel štěstí střelou z předbrankového prostoru. Ani jeden pokus ale nebyl úspěšný.
36:49
Útočná snaha Pirátů je zastavena ofsajdem.
35:54
Vyloučení na obou stranách. Z Kadaně je za krosček vyloučený Charousek a z pirátské družiny za vysokou hůl Greg Moore.
33:18
MARTIN RÝGL překonává brankáře Strmeně a je opět srovnáno na 3:3. Asistence: Bryan McGregor, Nikola Gajovský.
25:12
Střelu Davida Kašeho vyrazil Strmeň do rohu kluziště.
24:10
Kadaň právě vstřelila branku!
DAREK HEJCMAN se ihned po buly dostal za chomutovskou obranu a překonal vyjetého Kopřivu. Asistence: Martin Kadlec.
24:01
ONDŘEJ KAŠE tečoval Komovu střelu od modré čáry a šťastně překonává Strmeně. Asistence: Jaroslav Koma.
OMLOUVÁME SE VŠEM HOKEJOVÝM FANOUŠKŮM, ALE V KADANI VYPADLO INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ. NA NÁPRAVĚ SE INTENZIVNĚ PRACUJE
20:01
Po první třetině vede domácí Sportovní klub na Piráty z Chomutova 2:1. Obě kadaňské branky si byly velmi podobné. Nejprve překonal Kopřivu Mrázek a deset minut Chlouba. V sedmnácté minutě snížil Chomutov při přesilové hře. McGregor tečoval Drtinovu střelu od modré čáry. Druhá třetina začne přibližně v 18:17.
20:00
19:38
Ondřej Kaše se v rohu útočného pásma obtočil okolo Jiřího Charouska, avšak následně o kotouč přišel.
18:48
Hra se po pirátském snížením rychle přelévá z jedné strany hřiště na druhou. Nyní se bude vhazovat po levici kadaňského brankáře Strmeně.
16:45
Chomutovští se prosazují před koncem přesilové hry. Tvrdou Drtinovu střelou od modré čáry tečoval za Strmeňova záda BRYAN MCGREGOR. Asistence: Jiří Drtina, Marek Hovorka.
16:06
David Kaše vybojoval puk na domácím zadákovi, čímž získal pro Piráty útočnou třetinu. Tu ale následně hráči v bílých dresech ztrácejí.
14:53
Anton Berlev (KAD) je vyloučen za vysokou hůl.
14:18
Domácí jdou do dvoubrankové trháku. I nynější branka padla de facto stejně jako ta první, akorát autor je jiný. ROMAN CHLOUBA byl sám před brankářem Kopřivou a kličkou ho překonal. Asistence: Jakub Novák, Lukáš Novák.
13:54
Šulák projel kolem hrazení z vlastního pásma až do útočného, ale jeho následnou přihrávku zachytila obrana Kadaně.
13:10
Chomutovští si zatím nedokázali vypracovat souvislejší tlak na kadaňskou branku. Nyní zahrávají kotouč na zakázané uvolnění.
11:36
Lukáš Novák lehce tečoval Drtinovu střelu. Útočník Greg Moore se sice dostal k dorážce, ale nastřelil pouze Strmeňovy betony.
10:33
Sikorovu přihrávku do mezikruží vystihl hbitým pokleknutím obránce Stehlík.
09:22
Chomutovští zadáci trestuhodně ztratili kotouč za vlastní brankou. Dojíždějící hráči Kadaně toho ale nedokázali patřičně využít.
07:43
07:34
V závěru přesilovky si sjel Mrázek do mezikruží a rychlou přihrávkou od Charouska minul chomutovskou branku.
06:43
Po několika přihrávkách v útočné třetině se ke střele dostal Martin Mazanec. Puk brankář Kopřiva neudržel, ale pomohla mu obrana.
05:43
Kadaňské hokejisty vstřelená branka ještě více nakopla. Důsledkem toho je dvouminutový trest pro Lukáše Květoně.
04:27
JAROSLAV MRÁZEK se zjevil osamocen mezi kruhy a následnou kličkou nedal Kopřivovi v chomutovské brance šanci. Asistence: Lukáš Novák.
04:01
Domácí Jakub Novák evidentně tečoval puk před modrou čárou, rozhodčí přesto pískají zakázané uvolnění.
02:59
Icing Kadaně.
02:47
Opalek zlomil při střele hokejku, tudíž se do rychlého protiútoku hnali Piráti, leč bez úspěchu.
02:04
Útočná snaha čtvrté chomutovské útočné formace je zastavena kvůli ofsajdu.
01:37
Sikora vyhrál buly na Skinnera, který svou dělovkou nadělal Strmeňovy problémy, ale před dorážecícím Sikorou puk chytil.
00:58
Chomutovští jsou nastěhováni před domácí brankou. Jan Rutta obkroužil Strmeňovu branku ale střílenou přihrávkou nenašel žádného svého spoluhráče.
00:44
Růžičkovo přihrávku před brankoviště kryje Strmeň v lapačce.
00:03
Úvodní buly vyhrál domácí Charousek, a tak se Kadaň pokouší založit útočnou akci.
00:01
Oba celky už jsou na hrací ploše. Dohrávka prvního kola za malou chvilku začne.
Úvodní sestavy dnešního duelu:

Sportovní klub Kadaň: Maštalířský (Strmeň) – Mazanec, Opalek, Trefný, Stehlík, Mrázek, Tejnor, Szathmáry – Ton, Charousek, Račuk – L. Novák, Chlouba, J. Novák – Hammerbauer, Berlev, Kadlec – Chrpa, Hejcman, Škop. Trenér: Jaroslav Beck.

Piráti Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Drtina, Rýgl, Šulák, Rutta, Skinner, Koma, Havel – D. Kaše, Růžička, Hovorka – Hřebejk, Kämpf, O. Kaše – Sikora, Gajovský, Šagát – Květoň, McGregor, Moore. Trenér: Břetislav Kopřiva.

Rozhodčí: Smitka – Guth, Rittich.
SK Kadaň
Domácí hokejisté v sobotu získali velmi cenné tři body. Porazili totiž lídra tabulky z Třebíče. Po trefě hostujícího Vondráčka z 26.minuty ale svěřenci trenéra Becka prohrávali. Ještě před druhou sirénou ale skóre otočila dvojice Jiří Charousek a Marek Račuk. Prvně jmenovaný měl navíc prsty v obou vstřelených brankář Sportovního klubu, který aktuálně zaujímá šestou příčku. To ale nemusí být před středečním pokračováním výchozí pozice, neboť díky výhře nad Chomutovem může celek oblékající černožluté dresy poskočit na stříbrnou příčku.
Piráti Chomutov
Chomutovští v sobotním kole porazili na domácím ledě Šumperk 5:3. Výhra se ale nerodila lehce, neboť tým z podhůří Jeseníků dokázal dotáhnou ztrátu dvou branek a utkání tak zdramatizovat. O pirátské výhře rozhodli až trefy v průběhu třetí třetiny. Úspěšně mířili Nikola Gajovský a do prázdné klece Vladimír Růžička. Pokud Piráti získají na ledě Kadaně tříbodovou výhru, posunou se na první místo tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.