Je konec! Kadaň přejela Havířov jasně 6:2 a raduje se z cenného vítězství. Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera!
60:00
59:14
Müller čistým zákrokem poslal k ledu Tomiho, vysloužil si potlesk.
58:49
Zápas už se pouze dohrává, domácí kotel spustil oslavný chorál.
56:31
Havířov právě vstřelil branku!
VOJTĚCH TOMI dokázal ujet kadaňské obraně podél mantinelu a střelou k tyči kosmeticky upravuje skóre zápasu. Asistence: Daniel Kurovský.
56:21
Chrpa dostal přihrávku zpoza branky, jeho přízemní střelu však Matoušek vyrazil.
53:46
Kadaň právě vstřelila branku!
Domácí jsou nadále hladoví, na ukazateli skóre už svítí hrozivých 6:1! Před brankou se po Jírově přihrávce zmocnil puku NICOLAS HLAVA a překonal Matouška střelou mezi betony. Asistence: Petr Jíra.
51:20
Hlava našel šikovným nahozením rozjetého MARTINA ŠAGÁTA, jenž jeho nabídkou nepohrdl – jemným přiťuknutím dostal puk za záda Matouška. Asistence: Nicolas Hlava, Aleš Pavlas
51:10
Pavlasova rána od modré našla náruč připraveného Matouška.
50:17
Havířov se zatím dobře brání, nyní je puk před Moučkem.
49:22
Vyloučen Klimša (HAV), jenž se provinil hákováním.
48:56
Šlahař se snažil prokličkovat před Moučka, stopku mu vystavil Hlava.
48:15
Trefného ránu od modré Matoušek kryje.
47:01
Mazance puk zasáhl pravděpodobně do oblasti levého boku. Zdá se, že bude v pořádku.
46:46
Mazanec se obětavě vrhl do střely jednoho z havířovských hráčů a dlouho se svíjel na ledě. Za potlesku publika už odjel na střídačku.
45:10
Domácí v plném počtu. Havířovu se tato přesilovka příliš nevyvedla.
44:29
Sztefek přistižen v ofsajdu.
43:53
Pechanec nabil Klimšovi, jeho ránu Mouček zneškodnil svým pravým betonem.
43:10
Domácí Tejnor obdržel menší trest za hákování.
41:54
Sztefek se snažil Moučka překvapit střelou z levého křídla, gólman Kadaně byl pozorný.
40:56
40:01
Hosté střídají brankáře! Do branky se postaví Petr Matoušek.
40:01
Po druhé třetině je výrazně spokojenější Kadaň, která do závěrečná periody půjde s třígólovým náskokem. Ve 24. minutě zaznamenal svůj druhý gól v zápase Ton, poté se trefil Jakub Novák a na 4:1 zvyšoval ve 36. minutě Kůs. Třetí třetina začne cca v 19:20.
40:00
39:25
Fořt se rozjel podél pravého mantinelu, Mouček jeho střelu podržel v lapačce. Vhazuje se po levé ruce kadaňského brankáře.
38:56
Ve čtyřech teď bude Havířov, Repe potrestán za podražení.
38:24
37:18
Puk v obranném pásmu Havířova, hosté se ještě k ohrožení Moučka nedostali.
36:24
Jakub Novák (KAD) vyloučen za sekání.
36:24
Foltýn vyslal přízemní ránu z pravého křídla, Mouček zasáhl betonem.
35:12
Také za trest Jiránka hosté pykají obdrženým gólem. Mrázek našel pravém kruhu volného JAROSLAVA KŮSE, který se trefil přesně pod břevno havířovské svatyně. Asistence: Jaroslav Mrázek.
34:14
Daneček sebral ze vzduchu nahození Tona, pískána hra vysokou holí. Vhazuje se po pravé ruce gólmana AZetu.
33:25
Hlava ztratil puk a hosté jej následně vyvezli až za branku Moučka.
32:16
Havířovský Jiránek obdržel 2+2 za vysokou hůl. Hosté s verdiktem rozhodčího nesouhlasí, ovšem není jim to nic platné.
31:16
JAKUB NOVÁK trestné střílení proměňuje! Danečka překonal krásným blafákem.
31:16
Jakub Novák faulován před brankou Havířova, pískán nájezd!
30:41
30:22
Havířov se osvobozuje.
29:35
Šagát pálil bez přípravy, gólman AZetu vyráží holí do rohu hřiště.
29:30
Tejnorova dělovka od modré končí v náručí Danečka.
28:45
28:41
Hostující Kubiš potrestán za nesportovní chování.
28:10
Ton vyhazuje puk.
27:48
Střela Lenďáka neprošla přes hradbu těl před kadaňskou brankou.
27:20
Havířovu se zatím nedaří usadit se před Moučkem.
26:45
Další trest na straně Kadaně. Mrázek vyloučen za sekání.
25:25
25:25
Repeho ránu dokázal zblokovat Šagát.
23:45
Ve vlastním oslabení se Kadani daří zvrátit skóre ve svůj prospěch. KAREL TON ujel hostujícím zadákům a v tváří tvář Danečkovi chladnokrevně zavěsil. Asistence: Petr Jíra, Martin Mazanec.
23:25
Šulák (KAD) vyloučen za vysokou hůl.
23:14
Na modré se do puku opřel Mrázek, střela však neprošla přes Ostrčila.
22:55
Ihned po buly střílel Lukáš Novák, napálil vyrážečku gólmana AZetu.
22:45
Hlava vystihl rozehrávku Havířova a vypálil z prostoru levého kruhu, Daneček byl pozorný.
21:23
Po tlačenici u mantinelu za Moučkovo brankou rozhodčí ztratil puk z dohledu a přerušil hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
20:01
Úvodní třetina je za námi, na tabuli svítí skóre 1:1. Gólový účet zápasu otevřel v 9. minutě Pechanec, za Kadaň odpověděl v 17. minutě Ton. Obě branky padly v početní výhodě. Druhé dějství dnešního duelu bude pokračovat za nějakých 17 minut.
20:00
19:41
Jíra nahodil ve středním pásmu, Daneček raději přerušil. Vhazuje se po jeho levé ruce.
18:37
Opalkovu střelu od modré Daneček vyrazil do rohu hřiště, s následnou střelou z úhlu neuspěl Chrpa.
15:49
Mazancovu střílenou přihrávku před brankou tečoval KAREL TON, Daneček neměl na puk mířící k levé tyči nárok. Asistence: Martin Mazanec, Jaroslav Kůs
15:10
Na trestnou lavici opět míří Tomi (HAV), tentokrát se provinil podražením.
14:15
Oba týmy v plném počtu.
14:05
Tečovaná rána Loskota se dokutálela do lapačky Moučka, vhazuje se po jeho pravici.
12:46
Lenďák se tlačil před Moučka, Kůs ho pohotově odstrčil od puku.
12:15
Kadaň si početní výhodu příliš dlouho neužila. Jíra putuje na trestnou lavici za podražení.
12:11
Tomi (HAV) fasuje menší trest za sekání.
11:41
Po ataku jednoho z hostujících hráčů se z ledu těžce zvedá Müller.
11:26
Prudkou ránu Ringlera Daneček vykopl do rohu hřiště.
11:08
Kadani se podařilo dostat AZet pod tlak, pramení z toho icing hostujícího týmu.
09:57
Důrazný Hammerbauer se natlačil před havířovskou branku, Daneček s pomocí svých spoluhráčů ošemetnou situaci zvládl.
08:19
Nyní už Kadaň nespasil ani Mouček. Po Klimšově přihrávce se před brankou ke kotouči prodral ANTONÍN PECHANEC, jenž dokázal prostrčit puk mezi betony kadaňského gólmana. Asistence: David Klimša, Michal Sztefek.
08:00
Nikým neatakovaný Loskot pádil na Moučka, gólman Kadaně se roztáhl na brankové čáře a zlikvidoval jeho zakončení svým pravým betonem!
07:19
Tentokrát v ofsajdu domácí.
07:12
Havířovští se drali do pásma, rozhodčí je rychle zastavil – ofsajd.
06:58
Kadaň se zásluhou Račuka osvobozuje.
06:47
Dělovku Foltýna od modré Mouček vyrazil do sítě nad brankou.
06:35
První trest na straně Kadaně. Pavlas si odpyká 2 minuty za hákování.
05:44
Rozjetý Hammerbauer profrčel kolem Repeho, s jeho bekhendovým zakončením si ovšem Daneček hravě poradil.
05:07
Po závaru před kadaňskou brankou Mouček přerušil, vhazovat se bude po jeho levé ruce.
04:08
Tvrdá rána Račuka z pravého kruhu orazítkovala tyč Danečkovy klece!
03:41
Račuk se objevil s pukem před Danečkem, ihned se ho však ujal Šlahař a puk nakonec končí v ochranné síti.
03:16
Hosté vyhazují, Kadaň zatím příliš nebezpečná není.
02:39
Mrázkovu ránu před Danečkem šikovně tečoval Ton, gólman Havířova puk zkrotil a vhazuje se po jeho pravici.
02:10
Šlahařovi se podařilo vyvézt puk až za kadaňskou branku.
01:54
Repe vyhodil puk na box časoměřičů a čeká ho menší trest za zdržování hry.
01:44
Domácí hned od začátku Havířov zmáčkli, jeho hráči vyhazují na icing.
00:57
Po Jírově přihrávce se v mezikruží zjevil Kůs, bekhendové zakončení mu ale nevyšlo.
00:07
Hosté se snažili o rychlý útok, je z toho zakázané uvolnění.
00:01
Na ledě už jsou hráči Havířova, nyní vjíždějí také hokejisté Kadaně. Domácí tým hraje v tradiční světlé sadě dresů. Příjemnou zábavu Vám přeje Jiří Novotný.

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Mazanec, Mrázek, Trefný, Opalek, Šulák – Ton, Kůs, Jíra – Hlava, Šagát, Račuk – J. Novák, L. Novák, Hammerbauer – Müller, Chrpa, Ringler

AZ Havířov: Daneček (Matoušek) – Foltýn, Krisl, Lenďák, Horák, Ostrčil, Repe, Bezuška, Bahounek – Fořt, Loskot, Jiránek – Tomi, Šlahař, Kubiš – Sztefek, Pechanec, Kurovský – Chmielewski, Maruna, Klimša

Rozhodčí: Zubzanda – Tvrdík, Malý.
Příjemný podvečer z kadaňského zimního stadionu! Dnes uvidíme zápas domácího SK s Havířovem.
Kadaň do nového roku vstoupila porážkou v Mostě, jenž následně vyloupil i arénu chomutovských Pirátů. Poté však zvládla domácí zápas s Benátkami a vyhrála také v Ústí – 5:6 po prodloužení. V tabulce černožlutým patří 8. pozice se tříbodovou ztrátou na 6. AZet. V brance Kadaně se v posledních zápasech pravidelně objevuje Václav Mouček, urostlý gólman se může pochlubit úspěšností lehce přesahující 90%. Nejproduktivnějším hráčem je Roman Chlouba, který ale momentálně sbírá body v Chomutově. Z těch, co aktuálně nastupují za Kadaň, je na tom nejlépe Karel Ton.

Havířov bude Kadani chtít oplatit porážku z posledního vzájemného zápasu, kdy na svém ledě odevzdal všechny tři body po prohře 1:2. Před zápasem v Kladně AZet přehrál Havlíčkův Brod, poté po nájezdech udolal Šumperk. Nejproduktivnějším hráčem Havířova je mladý forvard Antonín Pechanec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.