Kadaň nakonec Prostějov poráží 3:0, ve třetí třetině skóroval Hammerbauer. Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost!
60:00
59:40
Potrestána hráčská lavice Prostějova, trest odsedí Kajaba.
58:42
Bartejsovu dělovku Šimboch likviduje.
57:29
Po Szathmáryho nahození Šimboch přerušil, vhazuje se po jeho levici.
56:12
Mazanec se protáhl kolem pravého mantinelu a vyslal bekhendovou střelu, která končí v Šimbochově rukavici.
55:15
Řezáč vystřelil od modré, našel Strmeňovu lapačku.
54:49
Domácí v plném počtu. Jestřábi byli v přesilovce neškodní.
52:49
Domácí Berlev vyloučen na dvě minuty za úder loktem. Po jeho zákroku se z ledu dlouho zvedal Coufal.
50:44
Po pěstním souboji Hlavy s Kovaříkem, který rozhodčí nakonec ukončil, jsou oba aktéři vyloučeni na 5 minut + do konce utkání.
50:14
49:38
Lukáš Novák střílel z pravého kruhu, skulinku mezi Šimbochovými betony nenašel.
48:14
Hostující Duba vyloučen za držení.
46:59
Kadaň právě vstřelila branku!
Na levém křídle nabral rychlost Hlava, přihrávkou našel Lukáše Nováka, jenž už sice byl v palebném postavení, ale naservíroval puk JANU HAMMERBAUEROVI, který zavěsil pod víko prostějovské branky. Asistence: Lukáš Novák, Nicolas Hlava.
45:29
Ofsajd Prostějova.
44:08
Úplně volný Chlouba pádil na Šimbocha, z bezprostřední blízkosti však napálil pouze jeho hrudník!
43:33
Lehnert se rozjel na pravém křídle a dostal dost prostoru k zakončení, branku však z mezikruží přestřelil.
43:01
Špatná rozehrávka Kadaně končí zakázaným uvolněním.
42:18
Přízemní rána Malého končí na pravém betonu Strmeně.
40:49
Trefný vyzkoušel Šimbochovu pozornost střelou od modré, hostující gólman se překvapit nenechal.
40:01
Ve druhé periodě se domácím podařilo navýšit skóre, ve 23. minutě ujel hostující obraně Kadlec. Třetí část začne cca v 19:10.
40:00
39:23
Trefného bombu od modré Šimboch zlikvidoval vyrážečkou.
38:42
Prostějovský Meidl vyloučen na dvě minuty za podražení.
37:32
Po tlačenici u Strmeňovy pravé tyčky kadaňský gólman přerušil hru.
35:51
35:48
Z levého kruhu střílel Kůs, horní tyč Šimbochovy klece o kousek přestřelil.
34:35
Trefného dělovku vyrazil Šimboch pouze před sebe, tam se ale puku ujali hosté a osvobozují se.
33:51
Na trestnou lavici míří Luňák (PRO), jenž si odsedí dvě minuty za hákování.
32:16
Oba celky v plném počtu.
32:14
Tečovanou střelu Kolibára likviduje pohotovým zákrokem vyrážečkou Strmeň.
30:50
Kadaň bude hrát ve třech! Szathmáry vyloučen za podražení.
30:16
Po menší šarvátce jsou za hrubost vyloučeni domácí Stehlík a hostující Duba.
29:42
Berlev našel přihrávkou zpoza branky volného Opalka, jenž nastřelil pouze hruď připraveného Šimbocha.
28:20
Další pokus vyslal Pavlas, Šimboch vytěsnil vyrážečkou.
27:51
Tvrdou ránu Lehnerta ztečoval mimo branku Roupec.
26:24
26:15
Jedlička napřáhl na modré, Jíra jeho střelu zblokoval nad branku.
24:24
Domácí Hejcman si odsedí menší trest za hákování.
22:30
Bartejs našel pohotovou přihrávkou na modrou čáru nastartovaného MARTINA KADLECE, který pláchl prostějovským zadákům a v tváří tvář Šimbochovi chladnokrevně zakončil střelou k pravé tyči. Asistence: Tomáš Bartejs.
21:51
Ton se uvolnil na levém křídle a nahozením před Šimbocha vyzval Chloubu, který se ale k puku neprobojoval.
21:14
Stejskal svou bekhendovou střelou hráz těl před Strmeněm neprostřelil.
20:31
Před branku Prostějova se snažil prokličkovat Chlouba, Roupec ho ale od kotouče odstavil a puk nakonec svou lapačkou přikryl Šimboch.
20:01
Domácí předvedli povedený vstup do první třetiny a po čtyřech minutách hry se ujali vedení díky Berlevovi, který se štěstím prostřelil hostujícího brankáře. Kadaňští svou převahu více nevyužili, nejblíže ke vstřelení druhé branky měl Kůs, který před odkrytou brankou nedokázal přesně zakončil. Druhá třetina začne přibližně v 18:21.
20:00
19:50
Kůsova rána z pravého kruhu končí na pravém betonu Šimbocha.
19:00
Po Jírově přihrávce se v dobré palebné pozici ocitl Chlouba, puk mu ale přeletěl čepel jeho hokejky.
18:05
Kajaba (PRO) si odsedí dvě minuty za podražení.
16:17
Szathmáry svůj útočný výlet zakončil prudkou střelou, kterou Šimboch pouze zkontroloval.
14:48
Od modré pálil Roupec, Strmeň vyrazil betonem do bezpečí.
13:21
Hosté v plném počtu. Kadaňští v přesilovce nebyli příliš nebezpeční.
12:46
Zblokovaná střela Kadlece přeletěla prostějovskou branku.
11:21
Hostující Stejskal nahodil kotouč až na střešní konstrukci kadaňského stadionu, přichází trest za zdržování hry.
10:50
Zblokovanou střelu Matyáše Strmeň chytá.
10:13
Meidl hledal přihrávkou zpoza branky některého ze svých spoluhráčů, puk se ale stal kořistí Strmeně.
09:35
08:59
Další střela Roupece končí v náručí kadaňského gólmana.
08:39
Roupecův pokus od modré Strmeň sebral do lapačky.
07:35
První trest na straně Kadaně. Kůs se provinil podražením.
06:58
Chlouba se tlačil před prostějovskou branku, důrazný Řezáč mu ale nedal prostor k zakončení.
04:17
Domácí využívají svou první početní výhodu v dnešním duelu. Pavlas našel volného ANTONA BERLEVA, jehož přízemní rána ze střední vzdálenosti propadla za Šimbochova záda. Asistence: Aleš Pavlas.
03:38
Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Hostující Křivánek odsedí dvě minuty za podražení.
02:37
U levého mantinelu se do kotouče opřel Ton, Šimbochovu branku o kousek minul.
01:52
Tečovanou střelu Stejskala vyrazil gólman Kadaně do rohu.
00:50
Nepovedená rozehrávka Jestřábů končí icingem.
00:06
Indra si to po buly namířil rovnou na branku Kadaně, Strmeň přerušil hru.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Mouček) – Stehlík, Mazanec, Trefný, Szathmáry, Bartejs, Pavlas, Opalek – Jíra, Chlouba, Ton – Novák J, Hejcman, Novák L – Kadlec, Kůs, Berlev – Lehnert, Hammerbauer, Hlava

LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Vydržel) – Kolibár, Roupec, Řezáč, Skřivánek, Matyáš, Jedlička, Malý – Indra, Meidl, Kajaba – Coufal, Luňák, Kovařík – Stejskal, Duba, Ciencala – Kuncek, Padělek

Rozhodčí: Würtherle – Štofa, Beneš.
Příjemný podvečer z kadaňského zimního stadionu! Dnes se domácí tým utká s Prostějovem.
SK Kadaň
Mladý tým kouče Becka, rodáka z Prostějova, se po vlažnějším úvodu rozjel a nyní mu patří vynikající 3. pozice. V sobotu ve šlágru o 3. místo po nájezdech udolal Havířov, ve středu řádil v Českých Budějovicích. Oba týmy byly od sebe před zápasem právě jen o 3 body a hrálo se ve vyrovnané tabulce o hodně. Domácí se sice rychle ujali vedení, ale radost jim vydržela jen 18 sekund, kdy na 1:1 vyrovnal Daniel Lehnert. Domácí sice utekli do vedení v přesilovce 5 na 3, jenže ve 2. a 3. třetině dvakrát za sebou trefil Roman Chlouba. Ve 49.minutě zvyšoval na 2:4 krásnou akcí Martin Kadlec. Stejný hráč pojistil vedení ještě na konci 54.minuty, kdy překonal domácího brankáře s pomocí teče jednoho z obránců. Kadaň tak porazila Motor 2:5. Nejproduktivnějšími hráči Kadaně jsou forvardi Roman Chlouba (10+5) a Karel Ton (4+11).
LHK Jestřábi Prostějov
Prvoligoví nováčci se v tabulce nachází na předposledním místě s 15 body. V pondělí Jestřábi vyrazili do Šumperka. Divoké utkání se pro hosty vyvíjelo nadějně, v 51. minutě vedli 3:4. Šumperk ale v závěru nepohrdl dvojnásobnou přesilovkou, srovnal na 4:4 a nakonec získal bonusový bod za výhru 5:4 po nájezdech. Nejproduktivnějším Jestřábem je obránce David Roupec (4+7)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.