60:00
59:49
Rod se dostal k dorážce střely od modré, ale pod nohy mu padl Růžička, který dostal pukem pravděpodobně do obličeje, hra je přerušena.
59:27
Volke míří z brány, hosté to zkusí v šesti.
59:23
Ještě se bude vylučovat. Tomáš Kolafa (UNL) dvě minuty za hákování, Jan Rudovský (KLA) dvě minuty za nafilmovaný pád.
58:53
Hlaváč si zaklepal na přední tyči o nahrávku, kterou dostal. Volke ale zůstal nepřekonán.
57:58
Růžička si najel mezi kruhy na přihrávku z rohu, ale rána mu vůbec nesedla.
57:35
Hostům už chybí jen jeden hráč.
57:12
Po rychlé kombinaci se ke střele dostal Rudovský, ale branku přestřelil.
56:40
Hosté hráli v pěti, což v oslabení nemůžou. Domácí mají 39 sekund přesilovky 5/3.
56:21
Rudovský vystřelil nepříjemnou ránu, Volke jí vyrazil ramenem.
55:19
Bitka! Ladislav Gengel (UNL) fauloval brankáře Lukáše, což se nelíbilo Michalu Gutwaldovi (KLA). Oba borci se do sebe pustili a odcházejí do šaten. Gengel navíc za faul na Lukáše dostává dvě minuty. Přesilovka Kladna.
55:07
Gengelovu střelu vyrazil Lukáš hodně nejistě.
54:08
Hlaváč vystřelil do boční sítě. Na druhé straně byl úplně volný Pitule, který čekal na nahrávku.
53:42
Pitule si sjel před branku na nahrávku od Hlaváče, kterou ale nezvládl lépe usměrnit.
53:23
Růžička vyslal od modré další střelecký pokus, Volke v pohodě chytá.
52:32
Gengel po souboji s domácím hráčem zahodil hokejku vysoko do vzduchu a padl na led. Zákrok na jeho osobu se mu nelíbil, což si vysvětluje důrazně s hlavním rozhodčím.
52:11
Brož dostal nahrávku mezi kruhy, ale jeho pokus zastavil Hlaváč, který hokejkou znemožnil obránci Ústí vypálit.
51:04
Rod dostal křížnou nahrávku a Lukáš se musel hodně rychle přesouvat, ale utěsnil prostor na bližší tyči.
50:29
Jan Eberle (KLA) dostává dvě minuty hrubost.
50:04
Kladno právě vstřelilo branku!
Stou branku Kladna v sezoně dává navrátilec TOMÁŠ KABERLE! Domácí obránce dostal puk na modré a přes klubko těl propálil Volkeho. Asistence: Michal Dragoun, Tomáš Pitule.
49:43
Pitule u přední tyčky nahrál bekhendem přes brankoviště na Rudovského, který ale trefil jen Volkeho.
49:08
Rytíři se znovu marně pokouší dobývat útočné pásmo.
48:08
David Merta (UNL) dostává dvě minuty za držení.
46:35
Co spálil JAN RUDOVSKÝ v první třetině, to teď napravuje. Domácí útočník si sjel před branku na přihrávku od Hlaváče a pouze do ní nastavil hokejku. Asistence: Jan Hlaváč, Tomáš Pitule.
46:26
Gutwald dal znovu vyniknout lapačce hostujícího brankáře.
45:55
Do dobré příležitosti se dostali také Severočeši, ale chtěli akci ještě vyšperkovat, což se jim nevyplatilo.
45:17
Růžička vypálil hodně vysokou ránu, kterou Volke zahlédl na poslední chvíli. Puk se otřel o jeho masku.
44:20
Střelu Vágnera přes Jaroměřského viděl Lukáš na poslední chvíli.
43:14
Střelu Roda musel likvidovat pohotový Lukáš.
42:37
Rudovský se i v těžké pozici dostal ke kotouči, ale jeho přihrávka na Pituleho neprošla. Akci nakonec zakončil střelou Kaberle, ale Volke s jeho pokusem neměl větší potíže.
41:54
Domácí propadli na útočné modré. Hosté se dostali do přečíslení, které zakončil Tůma ranou do Lukáše.
40:01
Poslední přesilová hra konečně stála za zmínku. Jenže ve druhé třetině dali jedinou branku hosté. Slovan se díky krásné ráně Kolafy dostal zpět na nerozhodný stav. Uvidíme, zda-li poslední perioda rozhodne o výhře jednoho z celků.
40:00
39:36
Po střele Hořavy se k dorážce dostal Pitule, ale Volkeho nepřekonal.
39:12
Kaberle počkal na Dragouna, který se uvolnil pro střelu. Ta mu ale vůbec nesedla.
38:41
Hlaváč udržel pásmo a poslal puk před branku, kde byli Horna se Stachem úplně sami. První jmenovaný vzal šanci na sebe, ale trefil se jen do lapačky Volkeho.
38:17
Jenže míří hned ven, nepřesnou střelu hosté uzmuli a vyhodili puk.
38:03
Kladno se rozestavilo v pásmu.
37:39
Martin Zdvořáček (UNL) míří potřetí na trestnou. Dvě minuty za hákování.
35:49
Hlaváč dostal trochu místa mezi kruhy, ale do jeho střely poté vložil jeden z hostů hokejku a puk skončil vysoko nad brankou.
35:05
Volke se musel zorientovat proti střele Hořavy, který si dobře udělal prostor. Hra je nakonec vykázána do středního pásma, protože jeden z domácích borců vjel do brankoviště.
34:10
Kolafa tečoval nahození od modré nad Lukášovu branku. Domácí brankář reagoval pozdě.
33:56
Merta přes obránce namířil puk přímo do Lukáše a poté jen poškádlil domácí obránce dohráním situace.
32:41
Hosté si výrazně komplikují rozehrávku, což je dáno i dobrým pohybem Kladna. Jakmile se však Rytíři k puku dostanou, nejsou s to vymyslet kloudnější akci.
31:25
Rytíři vyvinuli tlak na obránce Slovanu. Severočeši si tak pomohli dalším zakázaným uvolněním.
30:41
Prudkou nahrávku zpoza vlastní branky nedokázal zachytit nikdo z hostů, takže bylo odpískáno zakázané uvolnění.
29:29
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí propadli i v oslabení, když se sjeli na jednu stranu, čehož využil Rod. Jeho přihrávku na modré zpracoval TOMÁŠ KOLAFA, udělal pár kroků na vrchol kruhu a střelou příklepem trefil krásně do protějšího koutu branky. Asistence: Tomáš Rod, Jaroslav Roubík.
29:03
Michal Dragoun (KLA) dostává dvě minuty za sekání.
28:54
Kužel podpořil ofenzivu, ale jeho nahrávka byla nepřesná. Před brankou čekal úplně volný spoluhráč.
28:16
Pořický se jako první dostal k puku, který se od zadního mantinelu vracel před branku. Lukáš stihl do jeho střely vložit hůl.
26:42
Ani třetí přesilovku v zápase Kladenští nevyužili. V početních výhodách se zatím trápí.
26:07
Rod využil mizerné zpětné nahrávky na Růžičku a dostal se ke střele. Lukáš skákavou ránu vyrazil.
25:21
Dragoun se prosmýkl na modré kolem obránce a hledal Hořavu u vzdálenější tyče. Nahrávku však přizvedl hokejkou Volke.
24:50
Hořava trefil z vrcholu kruhu boční síť.
24:36
Martin Zdvořáček (UNL) dostává dvě minuty za držení.
24:21
Kaberle ukázal zkušenosti, podržel kotouč jak nejdéle to šlo a poté našel Kloučka. S jeho dalekonosnou střelou si hostující brankář poradil.
23:34
Kaberleho nahození srazil jeden z bránících hráčů do protipohybu Volkeho, zároveň však mimo branku.
23:14
Dalecký hledal před brankou Redlicha, který se ale k puku nedostal.
22:36
Hlaváčovu střelu hosté srazili, Volke si pro puk dojel a přerušil hru.
22:00
Dragounovi ještě najížděl Kaberle, ale domácí útočník vystřelil sám, nicméně trefil jen padajícího obránce.
21:40
Kloz dostal od mantinelu nahrávku mezi kruhy, ale puk mu ujel.
20:42
Hosté jsou kompletní, Gengel zpátky na ledě.
20:22
Stach nahodil na Volkeho, který si rychle připravil puk na hokejku a poslal ho přes všechny čáry.
20:01
Prvních dvacet minut přineslo větší tlak domácího celku, ale jen jednu trefu. O tu se postaral v osmé minutě David Stach, kteréhož střelu hned po vhazování Volke nedokázal zachytit. Rytíři měli ještě dvě velmi slušné příležitosti, ale nedokázali jich využít.
20:00
19:55
Horna netrefil v poslední šanci Stachovu přihrávku, první perioda je u konce.
19:30
Nakonec se jim to povedlo a ke střele se dostal Dragoun, jenže minul branku a kotouč následně vyjel z pásma.
19:03
Rytíři stále marně hledají cestu skrze obranu soupeře.
18:28
Ladislav Gengel (UNL) dohrál u mantinelu Eberleho, ale pomohl si hokejkou v obličeji domácího forvarda, za což jde odsedět dvě minuty.
17:51
Další povedená akce domácích opět nekončí brankou. Stach v přečíslení počkal na Kaberleho, který ještě oslovil Lukáče. Ani on ale nedokázal dostat puk za brankáře Ústí, který podržel svůj tým.
16:57
Autor jediné branky Stach zkusil zaskočit Volkeho z ostrého úhlu. Hostující brankář se ale nedal.
16:39
Do pásma hostů se hra opět přesune, Volke vyrazil puk směřující na něj do sítě nad brankou.
15:46
Gutwald našel před brankou Rudovského, který si počkal na reakci Volkeho. Jenže přes ležící ruku Volkeho puk nedostal. Domácí promrhali obrovskou příležitost.
15:15
15:00
Hořava se dostal k volnému kotouči, Kladno opět vyhazuje a hráči odjíždí střídat.
14:27
Zpoza branky se k nahrávce dostal Tůma a jen o kousek nestačil zasunout puk na přední tyči, kam se Lukáš teprve přesouval.
13:57
Gutwald si výborně v rohu počínal v souboji o puk a z jeho práce vytěžil Strnad, který vyhodil puk za Volkeho branku.
13:15
David Růžička (KLA) dostává dvě minuty za podražení a první přesilovku si vyzkouší také Slovan.
12:46
Hlaváč udělal stahovačku na modré čáře a do pásma mu mezitím přejel Pitule.
12:04
Merta se prosadil mezi dva obránce, ale Klouček ho důrazně zastavil.
11:20
Hořava proskočil mezi beky a hnal se na Volkeho, jenže jeho spoluhráč Dragoun zůstal viset v útočném pásmu, takže se jednalo o ofsajd.
10:34
Volke vyhozením o mantinel vyslal spoluhráče do šance. Hanzlovu střelu ovšem Lukáš viděl a podle toho dopadl zákrok.
09:53
S koncem přesilovky prověřil Volkeho Tomáš Horna, ale hostující brankář si s jeho ranou poradil.
09:17
Hlaváče pro změnu zradilo nepřesné zpracování.
08:48
Růžička sice udržel pásmo, ale kotouč mu odskočil, čehož hosté využili.
08:31
Za první půlminutu se Středočeši ani nedokázali dostat do pásma.
07:53
Martin Zdvořáček (UNL) si před brankou musel pomoci hákováním v souboji s Rudovským a dostává dvě minuty.
07:04
DAVID STACH vhazování sice nevyhrál, ale kotouč zůstal ležet v jeho blízkosti, čehož mladý útočník využil a poslal jej za Volkeho záda. Bez asistence.
07:02
Jaroměřský stihl před napadajícím protihráčem najít Hořavu, jehož střela pod břevno protáhla Volkeho.
06:16
Skvěle zasáhl obránce Gutwald, jenž zezadu při akci dva na jednoho nadzvedl hůl jednomu z hostů a obral ho o kotouč.
06:00
Domácí pozapomněli na Gengela, který nenápadně projel kolem mantinelu a střelou příklepem zaměstnal domácího brankáře.
05:06
Pořický dvakrát za sebou zastavil útočný výpad Hlaváče.
04:26
Horna vystřelil poměrně překvapivě od mantinelu a Volke předvedl nejistý zákrok.
04:05
Stach poslal zadovku před branku, kde však nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
03:32
Lehkou střelu Vágnera vyrazil Lukáš do ochranné sítě.
03:12
Volkeho vyhození po mantinelu skončilo na střídačce hostů. Vhazovat se tedy bude před brankou Ústí.
02:42
Hostům se zatím nedaří prosadit se v útočném pásmu.
02:01
Kolafa si ve středním pásmu počíhal na Rudovského. Ten souboj sice ustál, ale o puk přišel.
01:00
Domácí pokračují v mírném náporu. Volke musel vyrazit pokus Lukáče, který se vrátil do útoku pro dnešní duel.
00:40
Dragoun u mantinelu zachytil vyhození Severočechů a hned vypálil na Volkeho. Ten vytáhl zákrok lapačkou.
00:01

Rytíři Kladno: Lukáš (Švihálek) – Kaberle, Klouček, Kužel, Růžička, Jaroměřský, Gutwald – Eberle, Dragoun, Hořava – Horna, Stach, Lukáč – Rudovský, Pitule, Hlaváč – Strnad, Dalecký, Redlich.

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Kosina) – Holomek, Kolafa, Vágner, Brož, Zdvořáček, Černý – Rod, Roubík, Budínský – Merta, Kloz, Tůma – Kuchynka, Vávra, Pořický – Gengel, Hanzl, Baránek.

Rozhodčí: Doležal – Kreuzer, Samuel.
Rytíři se ve středu marně pokoušeli vytáhnout na vyšší patra tabulky, doma podlehli po samostatných nájezdech Benátkám nad Jizerou 1:2. Ačkoli neodehrál všechna utkání, vede bodování týmu s 26 body Michal Dragoun, ovšem na záda mu výrazně dýchá především Miloslav Hořava, který má o bod méně, ale zároveň je nejlepším střelcem Středočechů se 14 zásahy. Co bude největším tahákem je však start mistra světa z roku 2005 Tomáše Kaberleho, který se vrátil do mateřského klubu a dnes poprvé nastoupí. Obrannou dvojici utvoří s dalším zkušeným bekem Tomášem Kloučkem. Při zranění Chábery se do branky opět postaví Jan Lukáš.
Slovan zatím úspěšně bojuje o první desítku. Momentálně se s rovnými 40 body nachází na 9. příčce. V kanadském bodování nad spoluhráči výrazně vyčnívá 37letý Jaroslav Roubík, který posbíral už 35 kanadských bodů, 22 z nich za vstřelené branky. Druhý v pořadí je Tomáš Rod, který však seskupil o 12 bodů méně. Mimochodem Roubík má krátkou minulost také v kladenském dresu, ve kterém se mihl na 7 extraligových zápasů v sezoně 2000/01.
Příjemný podvečer z kladenského zimního stadionu, kde dnes vypukne od 16 hodin další boj o prvoligové body. Kladenští Rytíři přivítají ústecký Slovan.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.