V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Stadion Litoměřice.
JAROSLAV KALLA naznačil střelu, udělal kličku do bekhendu a po ledě poslal kotouč Šťastnému mezi betony.
Melenovský dlouhou kličkou do bekhendu pokořil Krále.
V. Bílek rychlou střelou nad vyrážečku překonal Šťastného.
Důras mířil pod vyrážečku, ale to Král Přečetl.
Z. Doležal se rozjel velmi rychle a bekhendovou střelou překonal Šťastného.
Čachotský naznačil střelu a bekhendovou kličkou překonal Krále.
Zahajovat bude Dukla Jihlava.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo a následovat budou samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:47
Dvořáček se pěkně uvolnil, ale následná střela mířila příliš vysoko.
63:23
Král vyrazil střelu Čachotského a následně byl překonán Divišem. Tento gól však nebyl uznán kvůli zásahu vysokou holí.
62:57
Král lapil střelu Důrase do lapačky.
62:32
Diviš sklepl nahozený kotouč na Melenovského, kterému v zakončení zabránil Zdeněk Doležal.
61:36
Kaláb dostal kotouč na Čachotského, který jej nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
60:47
Nejprve Krstev trefil blokujícího hráče, puk se odrazil k Šulcovi, který ale minul hostující klec.
60:01
Ve třetí periodě jsem viděli pouze srovnání z hole Zdeňka Doležala, který jako první našel kotouč v brankovišti a dostal ho za záda Šťastného. Následovat bude pětiminutové prodloužení.
60:00
59:47
Postavení mimo hru Dukly.
58:35
Šidlíkovu střelu kontroloval Král pohledem.
57:00
Čachotský zavezl puk do útočného pásma po pravém křídle, krásnou žabkou vybídl ke skórování Štebiha, který touto náramnou šancí pohrdl.
56:17
Litoměřice právě vstřelily branku!
Dvořáček nahodil kotouč, který prošel brankovištěm a ZDENĚK DOLEŽAL jej doklepl do sítě. Asistence: David Dvořáček, Jiří Černoch.
55:54
Hrbas střílel od modré, avšak jeden z hráčů Dulky lehl do střely a zůstává ležet na hrací ploše.
55:10
Domácí si vytváří tlak, ale chybí jim potřebné štěstí.
53:42
Čárový rozhodčí špatně posoudili zakázané uvolnění, vhazovat se bude ve středovém kruhu.
53:20
Dukla je kompletní.
52:20
Domácí hrají v plném počtu a začínám jim minutová přesilovka pět na čtyři.
51:27
Šulcovu střelu Šťastný vytěsnil mimo tři tyče.
51:17
Nahození Nováka ukryl Šťastný v náručí.
50:35
Dnešní utkání sleduje 1250 diváků!
50:24
Volek si šikovně obhodil hostující obranu, ti ho však zastavili hraničním zákrokem.
49:35
Šulcův homerun končí v ochranné síti.
49:13
Postavení mimo hru domácího týmu.
48:20
Lukáše Sáblíka vystřídal v brankovišti Jiří Šťastný.
48:20
Vyloučení na obou stranách. Dvě minuty za hrubost a dvě minuty za sekání dostává Tomáš Doležal (LTM), Lukáš Sáblík (JIH) trest ve hře za úder vyrážečkou.
48:20
Stále se čeká na udělení trestů.
48:20
Švagrovský dával kotouč před bránu, který se záhadně dostal až na beton Sáblíka, ale Novák ani Tomáš Doležal nedokázali propasírovat kotouč za brankovou čáru. Následně se strhla šarvátka v brankovišti a rozhodčí momentálně vysvětlují tresty kapitánům.
47:22
Dukla se ubránila a hraje v plném počtu.
47:08
Šulcovu střelu ztlumil Sáblík na vyrážečce.
46:34
45:22
Vyloučení hostí. Dvě minuty za podražení dostává Marek Melenovský.
44:34
Vyloučení domácích. Dvě minuty za podražení dostává Marek Hrbas.
43:55
Čachotský křižnou přihrávkou našel před bránou volného Zemana, ten byl však faulován.
42:40
Skrytou střelu Špeldy s velkými problémy zkrotil brankář Jihlavy.
40:30
Dukla se teď dostala do dvou dobrých příležitostí. Nejprve Diviš pálil z první a v podobné pozici se ocitl i o pár sekund později Zeman, ovšem oba byli neúspěšní.
40:13
Domácí jsou kompletní.
40:01
I po druhé dvacetiminutovce vede Dukla u jediný gól. Domácí sice vyrovnali díky dorážce Zdeňka Doležala, ovšem Adam Zeman vrátil Jihlavě vedení.
Další třetina začne v 18:37.
40:00
39:50
Plášil vyhazuje obloučkem k Sáblíkovi.
39:29
Nakonec mu museli pomoci spoluhráči na střídačku.
39:29
Mocek zůstává ležet na ledě po střetu s Vítězslavem Bílkem.
38:13
Vyloučení domácích. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Dominik Bílek.
37:11
Nováka tvrdá střela z pravého mantinelu končí v Sáblíkovo rukavici.
36:02
Kalla si našel své oblíbené místo za bránou, odkud adresoval přihrávku na Krsteva, ten však nedokázal najít skulinu mezi Sáblíkem a tyčí.
34:40
Stadion se ubránil a Černoch už je na ledě.
34:13
Štebih výborně clonil královi ve výhledu a ten měl co dělat, aby zkrotil nepříjemné nahození z hole Kalába.
33:16
Postavení mimu hru Stadionu.
32:40
Vyloučení domácích. Dvě minuty za krosček dostává Jiří Černoch.
31:44
Volek hledal před bránu sjíždějícího Dvořáčka, ale přihrávka k němu nedošla.
30:40
Semanovu střelu teď už s ledovým klidem chytil Král.
30:16
Krstevova střela se otřela o boční síťku Sáblíkovi klece.
29:11
Král ne úplně jistě vyrazil nahození jednoho útočníků Dukly.
27:50
Hosté aktivně napadají a obránci Stadionu mají problémy s rozehrávkou.
24:34
Dukla právě vstřelila branku!
Hosté využívají přesilovou hru! Jeden z obránců Dukly využil hybridního icingu, Čachotský si dojel pro nahozený kotouč a naservíroval jej ADAMU ZEMANOVI, který neměl problém uklidit puk do prázdné brány. Asistence: Tomáš Čachotský.
23:40
Čápovu střelu vyrazil Král do ochranné sítě.
23:36
Vyloučení domácích. Dvě minuty za krosček dostává Radek Míka.
23:00
Kolář vystřelil od modré čáry, Sáblík pouze vyrazil kotouč před sebe a pohotový Zdeněk Doležal dorazil puk za bezmocného brankáře Dukly. Asistence: Jakub Kolář, Martin Novák.
22:40
Novák se probil mezi třemi hráči, ale jeho střelu pokryl Sáblík.
21:40
Míkova střela od modré rozezvučela brakovou konstrukci za Sáblíkem.
20:50
Kalla zadovkou našel na bodu pro vhazování Procházku, ale jeho střela z první trefila bránícího hráče.
20:01
První třetinu vyhráli hostě z Jihlavy, ovšem optický tlak měli domácí. Ti měli mnoho příležitostí, které nedokázali využit, až na jednu, když se prosadil Švagrovský. Naopak na druhé straně Jihlava vytěžila z minima maximum. Nejprve se prosadil Čachotský a následně v situaci dva na jednoho překonal Krále Prokš.
Další třetina začne přibližně v 17:37.
20:00
18:39
18:17
Míka pálil bez přípravy a trefil před sebou stojícího Diviše.
17:18
Dukla již podruhé vyhazuje kotouč za domácího brankáře.
16:39
Vyloučení hostí. Dvě minuty za podražení dostává Martin Kuřítko.
16:14
Střela Šulce z první končí na mantinelu za Sáblíkem.
15:36
15:23
Stadion se brání velice dobře. Dokonce se dostal i do dvou šancí, které však nedokázal přetavit v gól.
13:36
Vyloučení domácích. Dvě minuty za faul loktem dostává Dominik Volek.
12:59
Domácí využívají přesilovou hru! Sáblík pouze vyrazil střelu Míky a číhající DAVID ŠVAGROVSKÝ pohotově dorazil kotouč za brankovou čáru.
12:24
Jihlava opět vyhazuje.
11:49
Domácím se přesilová hra absolutně nedaří.
10:59
Vyloučení hostí. Dvě minuty za sekání dostává Adam Zeman.
10:36
MAREK PROKŠ dostal nabito od Vysloužila a střelou zápěstím překonal Krále. Asistence: Martin Vysloužil, Petr Štěpánek.
09:43
Krstevova střela od modré končí v náručí Sáblíka.
08:53
Jak Litoměřice, tak Jihlava zahušťují střední pásmo a obírají rozjeté útočníky o puk.
07:00
Tvrdou střelu Tomáše Doležala z pravého mantinelu zlikvidoval Sáblík.
06:36
Čachotský opět v šanci! Tváří v tvář Královi přestřelil.
05:40
Zdeněk Doležal trefil z úhlu pouze boční tyč.
03:28
TOMÁŠ ČACHOTSKÝ dostal kotouč na pravý mantinel, poradil si Krstevem a rychlou střelou nad rameno překonal Krále. Asistence: Petr Mocek, Richard Diviš.
01:32
Nepříjemně poskakující kotouč před Králem nakonec sebral Volek a uklidnil hru.
00:34
Rozhodčí nejprve chtěli vyloučit Filipa Semana za zdržování, ale po poradě trest odvolali.
00:20
Sáblík si připisuje první zákrok po nahození Kally.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté a Kaláb zakládá první útok Jihlavy.
00:01

HC Stadion Litoměřice: Král (Přikryl) – Šulc, Krstev, Míka, Hrbas, Špelda, D. Bílek, Plášil, Kolář – V. Bílek, Kalla, Procházka – Novák, Švagrovský, T. Doležal – Volek, Černoch, Dvořáček – Schwamberger, Z. Doležal.

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Kaláb, Štebih, Mocek, Šidlík, Dobrovolný, Čáp, Grman – Čachotský, Zeman, Diviš – Důras, Melenovský, Seman – Prokš, Štěpánek, Vysloužil – Kuřítko, Schejbal.

Rozhodčí: Wagner, Zubzanda – Bosák, Šmika..
Dukla z posledních sedmi zápasu hned pětkrát dokázala zvítězit. V posledním kole dokonce na domácím ledě nasypala prostějovským Jestřábům devět branek. O gól více, než do sítě Hanáků dokázaly nastřílet Litoměřice. Produktivita Dukly je rozložená na více hráčů. Kanadské bodování týmu vede letní posila Marek Melenovský(13+13) a jihlavský kanonýr Tomáš Čachotský(9+17). Nejlepší nahrávač Jihlavy Michal Důras má o dva body méně.

V brankovišti se zatím střídají rovnoměrně Ondřej Kacetl a Lukáš Sáblík. Oba brankáři si zatím drží stejné statistiky kolem 2,5 inkasovaných gólů na zápas a úspěšnost zákroků přes 91%.
Vzájemné zápasy 1:1

Vzájemná střetnutí v letošní sezóně hovoří vždy ve prospěch domácího týmu. Zatímco v prvním utkání, které se hrálo v Kalich Areně měly jasně navrch Litoměřice, které svého soka zdolaly jasně 3:0 na ledě Dukly to byl zápas v režii týmu z Vysočiny.

Skóre utkání otevřel v polovině první třetiny Adam Chlapík, na což blesku rychle odpověděl domácí Tomáš Čachotský. Stadion se však dostal opět do vedení díky brance Vítězslava Bílka. Druhá dvacetiminutovka ovšem patřila Dukle, která díky trefám Mihy Štebiha a Adama Zemana dokázala otočit průběh utkání. Na rozdíl dvou branek zvyšoval opět Adam Zeman, když využil již čtvrtou přesilovou hru. Kališníci se v posledních deseti minutách vrátili do utkání a dotáhli zápas do prodloužení. Tam zasadil hostům smrtící úder Marek Melenovský, jenž rozhodl o výhře Jihlavy 5:4.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.