Je dobojováno, Most zcela po zásluze získává letos poprvé výhru za tři body. AZet toho v Mostě dnes moc nepředvedl.
60:00
59:47
Smolka vyhodil do středního pásma, už se asi nic nestane.
59:25
Soukup ještě jednou přerušuje hru.
58:53
Jakúbek mohl zblízka trefit aspoň čestný úspěch, ani jemu nebylo přáno.
58:05
Jiránek s Loskotem předvedli hezkou akci, ale ani z ní nic nebylo.
57:26
Sztefek to zkusil z kruhu, ale Soukup se o svou nulu nechce nechat připravit.
57:17
Loskotova střela šla mimo, přesto Soukup raději přerušuje hru.
56:29
Je rozhodnuto, ale Most i nadále atakuje branku AZetu.
55:06
Most právě vstřelil branku!
Nedrda z kruhu poslal přihrávku před branku, kde BOHUMIL SLAVÍČEK jenom nastavil do jeho přihrávky hůl a usměrnil tak puk nad Svobodův beton 4:0. Asistence: Vítězslav Nedrda, Jakub Grin.
54:36
Mostecký icing.
54:25
Jurčíkovi přeskočil puk hůl, jinak už před ním byla pouze prázdná branka AZetu.
53:55
Šrámek hledal prudkou přihrávkou Písaříka, píská se mostecký icing.
52:50
Smolka s Divíškem už možná pod vlivem výsledku nedali do možného brejku plné nasazení.
52:19
Charousek nepospíchá s rozehrávkou za vlastní brankou.
51:35
Petruška nenašel dobře najetého Alinče.
50:35
Most má zápas pod kontrolou, od první letošní výhry za tři body ho dělí necelých deset minut.
49:56
Soukup raději zalehává puk, určitě by rád ve svém druhém prvoligovém utkání v životě vychytal první nulu.
49:17
Horovu dělovku Svoboda vyráží.
48:54
Soukup si připisuje další dobrý zákrok.
48:09
Nádherný křižný pas pásmem od Petrušky, který našel zcela přesně hůl VOJTĚCHA KUBINČÁKA, jenž z první překonává Svobodu, který neměl šanci se přesunout 3:0. Asistence: Patrik Petruška, Jan Alinč.
47:47
Tři domácí borci se sjeli k Pechancovi, aby ho zbavili puku, podařilo se.
47:13
AZet přeci jenom zvýšil obrátky a snaží se o brankovou korekci.
46:21
Soukup nebyl teď vůbec jistý při nahození Loskota, naštětí pro Most hosté vůbec nepočítali s tím, že pro ně mohl být puk dosažitelný.
45:40
Most už zase operuje před Svobodou.
45:12
Špatná domácí rozehrávka, k puku se dostal na mezikruží zcela volný Haas, jenž trefuje Soukupa do ramena.
44:39
AZet vyhazuje na další icing.
43:58
Krisl si skvěle lehl do přihrávky Tauše na zcela volného Nedrdu.
43:27
Lenďákovu střelu Soukup chytá.
42:47
AZ zatím ani v poslední třetině nepředstavuje pro domácí branku žádné větší nebezpečí.
41:54
Gerhát vybojoval útočné pásmo pro domácí.
41:03
40:35
Loskot se dostal zblízka ke střele přes obránce, Soukup s ledovým klidem situaci řešil.
40:01
V Mostě dnes sleduje utkání 337 diváků, což je zatím nejnižší letošní návštěva v Mostě.
Druhá třetina už byla jasně ve znamení domácího celku, který hraje velmi dobře a potvrzuje tak letošní trend, kdy se mu daří nad očekávání.
40:00
39:33
Akci 3 na 2 zakončoval Smolka, následovalo ostřelování branky AZetu, který zachránila až posunutá branka.
39:06
Další dvě rány Mostu na branku Havířova. Stříleli Charousek a po něm ještě Kasal.
38:33
Havelka se snažil vysunout Tauše, nepodařilo se.
37:49
Litvínovská trojice Jurčík – Šrámek – Písařík představuje stále nebezpečí pro branku AZetu. Havířov vyhazuje na icing.
36:47
Po Horově střele zkoušel dorážet ještě Písařík.
36:24
Kubinčák trefuje boční konstrukci, neprosadil se ani Petruška.
35:22
Divíšek poslal nabídku před branku Gerhátovi, který puk ale nezpracoval dobře.
34:28
První trest pro hosty: brankář Svoboda za podražení. Trest odpyká Rimmel.
34:05
Jakúbek projel celým hřištěm, puk mu vzal až Hora za vlastní brankou.
33:25
A Most se pořád tlačí na Svobodovu branku.
32:59
Nedrda zavezl puk do pásma, zpětně přihrál na modrou na KAMILA CHAROUSKA, který mezi betony po ledě překonává Svobodu 2:0. Asistence: Vítězslav Nedrda, Zdeněk Tauš.
32:12
Nedrda našel Tauše, který nedokázal zvednout puk přes beton přesouvajícího se Svobody!
31:49
Souhru litvínovské trojice zakončoval obránce Grin, Svoboda chytá.
28:58
Loskot pálil, Soukup jeho střelu vyrazil a Havelka následně vyhodil.
28:10
Přihrávka rukou vyhání hráče Havířova do středního pásma.
27:47
Krosček se píská mosteckému Charouskovi.
27:20
Neujala se ani Šrámkova střela.
26:30
Divíšek se Smolkou teď pořádně zamotali hlavu obráncům AZetu.
25:40
Divíšek se tak dlouho mazlil s pukem, až o něj přišel.
25:12
Aktivita je zase na domácí straně.
24:23
Alinč přihrál Kubinčákovi, kterému se zamotal puk mezi brusle.
23:37
Tauš našel ostrou přihrávkou před branku pouze protihráče.
23:00
První zákrok ve druhé periodě si připisuje i Soukup.
22:25
Šrámek našel výborně Smolku, ten se zbavil otočkou posledního obránce, ale se Svobodou už si neporadil!
21:20
Divíšek byl příliš blízko brance po střele Smolky, aby mohl lépe zakončit.
20:50
Kubinčák promáchnul v dobré pozici, z dorážky neuspěl ani Petruška.
20:01
Domácí měli výborný vstup do utkání, dali rychlou branku, hosté postupem času hru vyrovnali, skóre ovšem nikoli.
20:00
19:56
Ještě střílel od modré Kasal, ale jeden z obránců se vrhl do jeho střely.
19:40
Slezané za vlastní brankou čekali na konec třetiny, ale výsledkem je jejich icing.
19:13
Pechanec z otočky těsně minul domácí branku.
17:41
Alinč hledal zpoza branky Kubinčáka, který se ale v obležení hráčů AZetu k puku nedostal.
15:58
Bahounkova střela od modré prosvištěla kolem domácí tyče.
15:05
Ostčil řešil situaci 2 na 1 střelou, možná měl raději nahrávat.
14:34
Krisl vyhazuje před dojíždějícím Divíškem.
13:45
Šlahař si dobře najel na Říčkův pas, vše vyřešil Soukup.
13:00
Písaříkova střela se otřela o boční síť.
12:20
Kokeš za vlastní brankou odzbrojil Sztefeka.
11:33
Další chyba Pechance značí puk za brankou AZetu.
11:10
Pechanec zbaven puku v útočném pásmu.
10:43
Znovu Soukup proti další střele borců AZetu.
10:21
Krislovu střelu od modré Soukup vyráží betonem.
09:57
Za sekání je vyloučen domácí Nedrda.
08:55
Dvakrát pálil Havelka, hosté obě střely zablokovali.
08:17
Hosté už trochu srovnali hru, snaží se aspoň o střely z dálky.
07:36
Diíšek si nerozuměl s Kousalíkem, těžit z toho mohla dvojice Rimmel – Říčka, ale nestalo se tak.
06:53
Matějkova střela z hranice brankoviště nebyla nijak nebezpečná.
06:10
Domácí celek zatím ovládá ledovou plochu.
05:19
Sztefek nabil Foltýnovi, který vysoko přestřelil.
04:34
Hora hledal před brankou Šrámka, Slezané si s jeho přihrávkou poradili.
03:58
Střelu Grina zastavuje Lenďák svým tělem.
03:08
AZ vyhazuje přes všechny čáry, ale icing se pískat nebude.
02:37
Svoboda si připisuje další zákrok, domácí začali pěkně zostra.
01:18
Divíšek poslal z rohu puk na Smolku, který ho jenom prodloužil k tyči n a FRANTIŠKA GERHÁTA, který po ledě pohodově otvírá skóre utkání 1:0. Asistence: Pavel Smolka, Tomáš Divíšek.
00:38
Charouskovu střelu od modré obětavě blokuje Sztefek.
00:01
Most nastoupí do utkání posílen hned o čtveřici forvardů z partnerského Litvínova. Domácím dnes pomůžou Gerhát, Písařík, Šrámek a Jurčík. Uvidíme, jestli přispějí domácím borcům k vytouženému zisku tří bodů.
Mostečtí hokejisté se představí v 6. kole už popáté na domácím ledě. Do Mostu tentokráte přijede soupeř nejvzdálenější, celek AZ Havířov. Slezané, kteří z úvodních pěti kol hráli rovněž čtyřikrát na domácím ledě, jsou v tabulce na 6. místě se ziskem 8 bodů. Po domácí porážce s Kladnem 2:5, porazili v posledním kole opět doma těsně Kadaň 3:2. Mužstvo sází na brankovišti stejně jako loni ponejvíce na Lukáše Danečka, v obraně nasbíral nejvíce bodů zatím Slovinec Jurij Repe, který má na svém kontě tři asistence. V útoku se nejvíce daří Vojtěchu Tomimu, který je v Havířově na hostování z Vítkovic, jenž pobral v dosavadních pěti kolech výborných 8 bodů (4+4). Zdatně mu sekunduje i dvojice Šlahař – Jakúbek. Do zápasů už se zapojil i uzdravený Marek Loskot, který ještě loni oblékal dres Mladé Boleslavi. Mužstvo vede dlouhodobě Jan Daneček.

Most letos začal dobře, v čtyřech utkáních z pěti dokázal bodovat, z toho třikrát vyhrál a získal 7 bodů, což mu stačí na 8. místo. Po porážce od Benátek 4:5 po sam. nájezdech, porazil v sobotu doma Ústí, tentokráte v prodloužení. 3:2. Ukazuje se, že mančaft je vhodně poskládaný, do výrazně mladého kádru velmi dobře zapadla trojice veteránů Divíšek, Kubinčák a Alinč. Produktivitu zatím táhne litvínovský mladík Smolka, který má na svém kontě 6 bodů (4+2). "Smoli" je také autorem všech tří vítězných mosteckých branek, pokaždé to bylo ze samostatných nájezdů, i když v posledním kole proti Ústí šlo o trestné střílení v prodloužení. Do branky by se znovu mohl postavit Soukup, který si odbyl úspěšnou prvoligovou premiéru proti Ústí. V úterý se nehraje extraliga, takže je více než pravděpodobné, že ve středu dorazí i někteří hráči z Litvínova, možností je hodně (Pavlík, Pavelka, Písařík, Gerhát, Válek). Uvidíme, jestli mostečtí borci dokáží navázat na úspěšný start do soutěže a připíší si další body do tabulky. Na spadnutí už by konečně mohla být i první výhra za tři body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.