Hosté se v posledních deseti minutách snažili co jen to šlo, ale tři body z toho nakonec nejsou, i tak mohou být Kladenští o malinko šťastnější než domácí celek, protože bonusový bod jim v přesilovce vystřelil Tenkrát.
61:38
Kladno právě vstřelilo branku!
Hosté se po 80 vteřinách přesilové hry prosazují! Havlíček našel napříč pásmem hůl PETRA TENKRÁTA, který vystřelil přesně nad beton mosteckého brankaře. Asistence: Ondřej Havlíček, Jakub Kania.
61:22
Havelka zablokoval střelu Tenkráta.
60:58
Pitule zkoušel dorážet Rudovského přihrávku před branku, Kousalík nakonec kladenského forvarda dokázal zpacifikovat.
60:18
Hora (MST) vyloučen za podražení.
60:01
Začalo prodloužení.
Poté, co Kladno vyrovnalo, tak bylo rozhodně lepším týmem, ale domácí dokázali odolat a minimálně bod už mají jistý.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:38
Most drží puk za svou brankou.
59:09
Kousalík nepustil do zakončení Tenkráta.
58:44
Havelka na poslední chvíli pokryl zcela volného Melku. Kladno neskutečně tlačí.
58:09
V těchto chvílích by Most asi bodík bral.
57:45
Hořava nejprve těsně minul, při druhé střele promáchl v dobré pozici.
57:09
Další icing Mostu, Kladno začíná mít převahu.
56:57
Gerhát teď hodně zaměstnal Kladenskou obranu.
56:00
Hned po vyhrané buly pálil Tenkrát, Soukup dobře zasáhl vyrážečkou.
53:07
Obrovská smůla domácích. Rudovského střela od moré přerazila před brankou Havelkovu hokejku, puk spadl okamžitě na led a MILOSLAV HOŘAVA bez problémů poslal puk do opuštěné branky 2:2. Asistence: Jan Rudovský, Tomáš Pitule.
52:00
Havlíček střílel do úplně prázdné branky, jenže Soukup stačil ještě zoufale vymrštit za pukem lapačku a jejím hřbetem dokázal puk vyrazit nad branku!
51:44
Charousek (MST) 2 minuty ned. bránění. Kladno 9 vteřin 5/3.
51:25
Smolka srazil Tenkrátovu střelu od modré.
50:49
Puk je za brankou Rytířů.
49:53
Válek (MST) 2 minuty za hákování.
49:37
Most nejdříve 3/2, poté se z toho stala situace 2/1, Kubinčák dobře našel Alinče, kterému ale sjel puk z čepele v momentě, kdy mohl zamířit do odkryté branky.
49:12
Vladař si připisuje další zákrok.
48:54
Hosté 2/1, Tenkrát hledal Havlíčka, ale jeden z mosteckých obránců před ním posunul puk do bezpečí.
48:27
Domácí vyhazují až k Vladařovi, ale icing to nebude, puk šel přímo na kladenskou branku.
47:42
Petruškovo snažení zastavuje pískaný ofsajd.
46:47
Most právě vstřelil branku!
FRANTIŠEK GERHÁT teď prošel ze středního pásma přes tři hráče až před Vladaře, který čekal blafák, jenže slovenský forvard jenom lehce postrčil puk špičkou hole k tyči 2:1. Asistence: Jakub Havelka, Lukáš Válek.
46:32
Soukup raději kryje kotouč před Melkou.
46:06
V Mostě se nehraje, nad ledem se utvořila mlha, čeká se, až se spustí ventilátory.
45:40
Bojer to zkusil sám, Vladař vyráží jeho střelu betonem.
44:47
Útočný faul Rudovského (KLA), vys. hůl.
44:37
Hořava přestřelil po přihrávce Rudovského.
44:14
Dragoun sebral puk Čížkovi, nahrál dobře Strnadovi, který ale našel přímo Soukupovu náruč.
43:20
Icing Mostu po nepřesném pasu Válka na Smolku.
42:40
Kladno je kompletní a Eberle se přesunuje s pukem do útočného pásma.
42:14
Domácí se dožadují vyloučení dalšího kladenského hráče za vyhození puku, ale nestane se tak.
41:50
Kubinčákovu střlu z mezikruží blokuje obrana Rytířů do ochranné sítě.
41:16
Nedrda z kruhu přímo do Vladaře.
41:09
Havlíček posunuje puk do středního pásma.
40:30
Hořava (KLA) vyloučen za sekání.
40:30
Kubinčák poslal do brejku Petrušku, který zvolil blafák do bekhendu, ale trefil pouze Vladařův beton.
40:01
V Mostě dnes přišlo na hokej 543 diváků.
Most začal druhou třetinu velkým náporem, ale přesto dostal v polovině třetině vyrovnávací branku. Jinak jde pořád o nadprůměrné, ale hodně vyrovnané utkání.
40:00
39:26
Útočné vhazování pro domácí.
38:55
Teď už zase Most atakuje branku Kladna.
38:37
Bunda si výborně sjel na kruh na Dragounův pas, ale minul zcela prázdnou branku!
38:11
Nedrda měl polovinu branky prázdnou, přesto trefil gólmana a Kladno je kompletní.
37:23
Domácí se ale znovu derou do útočného pásma.
36:49
Mostu se zatím v přesilovce moc nedaří.
36:05
Kladno dlouho v pěti nepobylo, Růžička je vyloučen za krosček.
35:35
Kousalík trefuje po ledě od modré tyč!
35:10
Bojer dobře tečoval Čížkovu střelu od modré, ale Vladař byl dobře postavený.
34:30
Kladno zatím brání dobře.
33:55
Hosté hráli v šesti, trest odpyká Šilhavý.
33:54
Gerhát našel před brankou výborně Válka, který ale se svou šancí nenaložil dobře.
33:19
Nedrda přišel v útočném pásmu o puk.
32:35
Domácí drží puk, ale jsou daleko od branky Rytířů.
31:58
Most operuje zase před Vladařem.
30:50
Kania střílel od modré, nastřelil ale pouze spoluhráče JANA RUDOVSKÉHO, který si puk ještě zpracoval a přes bránícího Charouska překonal bezmocného Soukupa 1:1. Asistence: Jakub Kania, Miloslav Hořava.
30:21
Petruška střílel přes obránce, Vladař připravený.
30:08
Kania z mezikruží přímo doprostřed branky.
29:29
Icing Rytířů, Most je kompletní a zase se žene dopředu.
29:08
Nedrda z druhé vlny nastřelil pouze Vladaře.
28:21
Kubinčák posílá znovu puk až k Vladařovi.
27:38
Grin vybojoval puk na Dragounovi a Slavíček vyhazuje.
26:53
Soukup kryje střelu Hořavy.
26:41
Mical (MST) vyloučen za ned. bránění, úplně zbytečně, puk byl někde jinde.
26:34
Teprve teď přišla první kladenská střela, střílel Růžička od modré.
25:56
Bojerovu střelu Vladař vyráží před sebe, Slavíčkovu dorážku blokuje jeden z obránců.
25:40
Kladenský ofsajd.
25:10
Tak to je nečekané, ve druhé třetině Most zatím jednoznačně dominuje, hosté stále bez jediné střely ve druhé části.
24:03
Charouskovo nahození jenom prosvištělo brankovištěm.
23:15
Rytíři vyhazují na icing.
22:43
Hosté se zatím ke střele v této třetině ještě nedostali.
21:33
Další dvě střely v podání Mostu, v obou přiípadech střílel Slavíček, Most zahájil druhé dějství hodně aktivně.
20:39
Čížkova střela se zastavuje o brusli jednoho z hráčů.
20:16
Vladař zasahuje po střele Kubinčáka.
20:01
Most nebyl v prvním dějstvím asi lepším týmem, ale diky rychlé brance vede, a měl i další šance k navýšení svého náskoku. Skórovat ale mohli i Rytíři, zatím se v Mostě nehraje špatný hokej.
20:00
19:28
Domácí vyhodili aspoň do středního pásma, Kladno bylo v náporu.
18:42
Icing v podání Rytířů.
18:35
Růžička sráží puk do ochranné sítě před najíždějícím Gerhátem.
17:53
Slavíček šel teď od modré úplně sám na Vladaře, tentokráte zazvonilo břevno kladenské branky!
17:18
Slavíček se protáhnul přes Kužela, ale trefil pouze Vladaře.
16:50
Vladař měl starosti se skákavým pukem, raději přerušuje hru.
16:36
Nejdříve pálil Rudovský, po něm ještě Dragoun, obě střely kryje Soukup.
15:40
Čmolíkovu střelu Vladař v lapačce neudržel, ale nikdo z mosteckých hráčů se k dorážce nedostal.
14:52
Gerhát prošel do útočného pásma, ale přihrávka na Smolku byla nepřesná.
13:57
Dragoun se vřítil do útočného pásma, kde se však hluboko zapomněl obránce Bunda = ofsajd.
13:34
Petruška v ofsajdu, ale Most už zastavil kladenský tlak před svou brankou.
13:00
Puk za brankou Rytířů, obě mužstva za hry střídají.
12:27
Most je kompletní, ale pořád se brání.
11:15
Most 2/1, Slavíček trefuje pouze boční síť.
10:58
Dalecký poslal Tenkrátovi tak prudkou přihrávku v útočném pásmu, že ho vyhnal až za vlastní branku.
10:33
Havlíčkovu střelu zkoušel dorážet ještě Eberle, Soukup byl pozorný.
10:07
Grin (MST) dostává 2 minuty za hákování.
09:54
Rytíři pozvolna přebírají otěže zápasu.
08:43
Hořavovu střelu z kruhu Soukup vyráží.
07:56
Kokeš se pustil mezi trojici hráčů, neprošel.
07:13
Tenkrát sebral v útočném pásmu puk Kubinčákovi, ale trefil pouze Soukupovo rameno.
06:57
Růžička blokoval Petruškovu střelu.
06:20
Kladno díky Látalovi vybojovalo vhazování v útočném pásmu.
5:44
Nedrda a po něm Bojer mohli pojistit domácí vedení, Mostu se přesilovka daří.
04:45
Charousek od modré přestřelil, ale Most drží pásmo.
04:16
Eberle (KLA) dostává 2+2 minuty za vys. hůl. Navíc to byl zbytečně útočný faul.
04:09
Tenkrátovo nahození Soukup bezpečně kryje.
03:39
Rytíři pod tlakem vyhazují na icing.
03:18
Petruška zblízka po přihrávce Alinče těsně minul branku Rytířů!
02:49
Soukup si připisuje první zákrok v utkání.
02:09
Smolka na sebe natáhl dva protihráče a přihrál na kruhy VÍTĚZSLAVU NEDRDOVI, který si kousek popojel a střelou nad vyrážečku překonává Vladaře 1:0. Asistence: Pavel Smolka, Bohumil Slavíček.
01:49
Slavíček nenašel na pravém křídle Biojera.
01:07
Rytíři s pukem na vlastních holích, ale také za vlastní brankou.
00:19
Kousalíkovo nahození Vladař vyráží betonem.
00:01
Ve středu startuje druhá čtvrtina 1. hokejové ligy. Most ve 14. kole přivítá na domácím ledě celek Rytíři Kladno. Středočeši se měli po svém sestupu z extraligy pokusit o rychlý návrat zpět mezi elitu, ale v první čtvrtině posbírali pouze 18 bodů, což zatím stačí jen 10. místo. Výsledky Kladna jsou samozřejmě zkreslené tím, že všechny své dosavadní zápasy odehráli Kladenští na ledě soupeřů, protože kladenský zimní stadion stále probíhá rekonstrukcí, která by měla být ukončena někdy koncem října. Po sobotní cenné výhře v Chomutově 1:2, už Rytíři ale v pondělí nestačili na rezervu Pirátů. V Kadani podlehli 4:2. Brankoviště Kladna ovládá zkušený Jan Chábera, nejproduktivnějším obráncem je Jakub Kania se 6 body (1+5). Mezi útočníky vládne veterán Petr Tenkrát se 13 body (5+8).

Pro Most bude utkání s Kladnem třetím domácím zápasem za sebou. Po páteční výhře 3:1 na Havl. Brodem nestačili svěřenci Václava Baďoučka v neděli na Šumperk, kterému podlehli 2:3 po sam. nájezdech. 17 získaných bodů staví Most na 12. místo tabulky, ale na sedmé Benátky ztrácí pouhé tři body. Proti Rytířům se do branky postaví opět Jakub Soukup a do sestavy by se měl minimálně vrátit útočník Pavel Smolka, který v neděli pomáhal Vervě proti Liberci. Jestli přijde ještě někdo z Litvínova ve středu pomoci, není v tuto chvíli ještě známo. Kladno je letos určitě celkem k poražení, takže pokud mužstvo podá zodpovědný výkon v obraně a bude se dařit proměňovat šance, tak by mostečtí hokejisté mohli po středě Středočechy v tabulce i přeskočit, neboť mají na ně ztrátu pouhého jednoho bodu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.