Hosté třemi brankami ve třetí třetině potvrdili své vítězství a z Prostějova si odváží zasloužené tři body.
60:00
59:30
Mikyska nahazoval na Kociána od modré, ten zřejmě špatně viděl a kotouč zachytil až v poslední chvíli.
58:46
Utkání se již jen dohrává.
57:49
Luňák byl v šanci, jenže jeho bekhendová střela nemohla Lukáše ohrozit.
56:27
Benátky právě vstřelily branku!
A znovu domácí obrana nechala Kociána napospas hostujícím útočníkům. Střela Dlouhého vypadla Kociánovi z výstroje a DANIEL ŠPAČEK doklepl do odkryté branky. Asistence: Adam Dlouhý a Josef Skořepa.
55:14
Jestřábi jsou v plném počtu.
54:50
Krejčík po vyhraném buly okamžitě zamíril na Kociána, ten vykopl kotouč špičkou betonu.
54:21
Jonák střílel z úhlu a dorážel MIkyska, Kocián znovu musel zasahovat.
53:14
Vyloučen Roupec (PRO) za nedovolené bránění.
53:14
Ulrych pálil od modré, Kocián v rozkleku zneškodnil.
53:04
Zakázané uvolnění Prostějova.
52:35
Hosté jsou kompletní.
51:04
Poulíček vyjel zpoza branky a zakončoval do vrchních pozic branky, dorážet ještě zkoušel Kolibár, ale tomu skočil do střely hostující obránce.
50:35
Za nedovolené bránění jde na trestnou Petr Ulrych (BEN).
50:05
Už se znovu hraje.
A znovu všichni podstupují kolečko na vyhnání mlhy z ledu.
Mlha znovu zahalila ledovou plochu.
49:26
Přečíslení Jestřábů zakončil Havlík pouze do Lukáše.
49:07
Jonák pálil od modré, dorážel Skalický, Kocián betonem zabránil další brance.
Rána kotoučem vyřadila z provozu jediný větrák a mlha je teď opravdu hustá. Znovu tak musí všichni aktéři kroužit na ledové ploše.
47:34
Dlouhý se vynořil z mlhy a prověřil Kociána.
47:14
Roupec si sjel do dobré pozice a z blízka golfákem prověřil Lukáše.
46:05
Vařecha obkroužil branku a zkoušel zasunout k tyči. Kocián si skulinku pohlídal.
45:47
Ofsajd Prostějova.
45:28
Prostějovská obrana neexistuje. Nahození Bittnera nadvakrát doklepl za Kociána PATRIK MAĎAR. Asistence: Ladislav Bittner.
45:03
Skalický sjel podél mantinelu do pásma a střílel z úhlu, Kocián vyrazil do rohu.
44:28
Jestřábům se píská ofsajd.
43:36
Jestřábi se snaží znovu dostat na dostřel, jenže hosté dobř brání.
42:26
Niko po vyhraném buly nahazoval odmodré, před Kociánem tečoval Dlouhý, jenže kotouč nemířil mezi tři tyče.
42:16
Zakázané uvolnění Jestřábů.
41:15
Pabiška vystřelil od modré a Kocián musel zasahovat proti střele k tyči.
40:13
Jestřábi byli asi ještě v šatně. Hosté vyhráli buly a jednoduše prošli do útočného pásma. Skořepa pak našel úplně osamoceného Daniela Špačka a ten měl před sebou už jen prázdnou branku. Asistence: Josef Skořepa.
40:01
Ve druhé třetině se podařilo Jestřábům dostat nadostřel svému soupeři. Stále utkání komplikuje mlha, ale oba týmy přišly na řešení tohoto problému. Stačí chvíli kroužit na ledě a vyhnat tak mlhu mimo kluziště. Díky tomuto řešení se tak odehraje i třetí třetina, která začne přibližně v 19:53.
40:00
39:06
38:54
Ján Niko nahazoval od modré, Kocíán schoval kotouč do lapačky.
37:32
Jestřábi právě vstřelili branku!
Jestřábi se vrací do zápasu! Nejprve se před Lukáše protáhl Viktor Coufal, jeho střelu hostující brankář vyrazil před sebe. Tam stál připravený LUBOMÍR KOVAŘÍK a ten poslal kotouč nad ležícího brankáře. Asistence: Viktor Coufal.
36:34
Adam Dlouhý byl v dobré příležitosti mezi kruhy, branku netrefil.
34:34
Chyba hostů při přechodu modré čáry, píská se ofsajd.
34:22
Jestřábi vyhráli buly a vyhazují.
Znovu všichni hráči krouží po ledové ploše a vyhánějí mlhu.
34:14
Vyloučen David Roupec (PRO) za hákování.
34:09
Adam Dlouhý se prokličkoval až před Kociána, bekhendovou střelou si na něj nevyzrál.
33:40
Lukáš raději zastavuje hru po nahození do brankoviště.
32:47
Ofsajd Benátek.
32:14
Coufal získal kotouč v útočném pásmu a dobře našel Kovaříka na druhé straně, proti němu se Lukáš skvělě přesunul.
31:59
Kneslova střela od modré byla vyražena nad plexisklo.
30:52
Po zásahu hostující střídačky se vhazuje ve středním pásmu.
Zadařilo se a hra může pokračovat.
Oba celky krouří po ledové ploše a snaží se vyhnat mlhu z ledové plochy.
30:40
Rozhodčí si znovu zavolal oba kapitány a jednají zda pokračovat v utkání.
30:40
30:00
29:35
Daniel Špaček střílel od modré, Kocián vykopl špičkou betonu.
29:05
Hostům se zatím v přesilovce nedaří. Jestřábi vyhazují.
28:00
Po inkasované brance hosté zvýšili aktivitu a hned si vynutili faul Robina Medla (PRO), který je vyloučen za nedovolené bránění.
27:24
Jestřábi využívají svůj tlak! DAVID SKŘIVÁNEK si sjel mezi kruhy a překvapil v mlze Lukáše pod horní tyčku. Asistence: Viktor Coufal a Martin Belay.
26:20
Černý hledal zpoza branky Kajabu, tomu kotouč skočil a nezamířil přsně.
25:11
Roupcova střela od modré se nečekaně odrazila o bránící hráče, překvapenému Lukášovi však do branky nespadla.
24:53
Kajínek (BEN) jde za držení již potřetí na trestnou lavici.
24:25
Poulíček se nejprve prezentoval dobrou šancí a poté také tvrdým zákrokem u mantinelu, když poslal naled protihráče a čárového rozhodčího. Zatím tento moment zaznamenal nehlasitější potlesk publika.
23:53
Skořepa bekhendem protáhl Kociánovu lapačku, ten efektivním zákrokem zneškodnil nebezpečí.
22:48
Další střela Roupce od modré, ale Lukáš zatím drží.
22:43
Roupec nahodil od modré na Lukáše, před hostujícím gólmanem se snažil tečovat Duba, ale neúspěšně.
21:13
Jestřábi se usadili v útočném pásmu, ale až na jednu střelu na Lukáše si nedokázali nic vytvořit. Hosté nakonec raději vyhazují přes všechny čáry.
20:42
Hosté po rozpačitém začátku vyhazují na zakázané uvolnění.
20:01
Je za námi první třetina, ve které se podařilo hostům rychle získat tříbrankové vedení. Kvalitu hokeje navíc hodně snižuje mlha, která je nad ledovou plochou a proto jsme viděli velice podprůměrnou hru. Uktání bylo na moment i přerušeno a rozhodčí si zavolal oba kapitány zda chtějí pokračovat, ti se zřejmě shodli na pokračování a proto druhá třetina bude moci začít zhruba v 18:55.
20:00
19:40
Kotouč zamířil mimo kluziště ze středního pásma.
18:55
Nyní zakázané uvolní Prostějova.
18:34
Dlouhý tečoval nahozní před Kociánem, kotouč do branky nanamířil.
17:57
Douhý se snažil přetlačit domácího obránce, ale ten jej vystřelit nenechal.
17:07
Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.
16:09
Dle mého názoru již neregulérní podmínek ke hře zkoušel využít Kolibár, když střílel na Lukáše z půle hřiště. Ten sice s problémy dobře zakročil.
14:52
Belay střílel z dálky, Lukáš si situaci pohlídal.
14:21
Vařecha z rohu posílal na brankoviště, kde se snažil dorážet Mikšovský, Kocián kotouč udržel pod lapačkou.
14:00
13:43
Daniel Skalický nahazoval z úhlu na Kociána, ten vše dobře viděl.
13:17
Havlík zkoušel překvapit Lukáše od modré, kotouč však branky nemířil.
12:21
Kovařík se dokázal natlačit před Lukáše, ten srazil betony včas.
12:00
Jestřábi budou mít šanci na snížení. Znovu si usedá na trestnou Kajínek (BEN) za nedovolené bránění.
11:55
11:22
Kajaba ujížděl v oslabení, nakonec z toho byla jen střela mimo přes obránce.
10:34
Pabiška střílel z kruhů, Kocián vyrazil vedle sebe ke Skořepovi ale i proti jeho střele se domácí brankář dokázal dobře přesunout.
09:55
Vyloučen Aleš Knesl (PRO) za faul kolenem.
09:48
Nad ledem se vznáší veká mlha, hosté se snaží střílet z každé pozice.
09:01
Vařecha s Mikšovským se snažili o rychlý protiútok, finální přihrávku ale zmařila domácí obrana.
07:29
Skalický projel podél mantinelu a zkoušel překvapit Kociána. Ten zasáhl vyrážečkou.
06:08
Maďar nahodil kotouč před brankáře kde stál DOMINIK HRNÍČKO a ten vyhnal Šimbocha z branky. Asistence: Patrik Maďar.
05:50
Luňák mohl snížit, ale Lukáš ho dobře vybruslil.
05:28
Od modré napřáhl MICHAL PLUTNAR a kotouč proletěl Šimbochovi pod horní tyčku. Asistence: Marek Pabiška.
05:12
Navíc si hosté zahrají přesilovou hru. Lukáš Luňák (PRO) vyloučen za sekání.
04:57
DANIEL ŠPAČEK dostal dobrý pas za obranu od Havlase a sám proti Šimbochovi uspěl k tyči. Asistence: Vojtěch Havlas.
04:37
Belay dokázal udržet kotouč na kruzích, poté jej předal Kovaříkovi, ale jeho bekhend Lukáše neohrozil.
03:50
Coufal projel střední pásmo a dával na druhou stranu Belayovi, ten kotouč nestihl.
03:34
Hosté jsou kompletní, Jestřábi v přesilovce vůbec nevystřelili na branku.
02:26
Jestřábi se zatím nejsou schopni dostat dopásma. Benátky dobře napadají domácí rozehrávku.
01:34
Jestřábi budou hrát první přesilovou hru. Za držení protihráče odchází David Kajínek (BEN).
01:21
Šimboch musel zasahovat po střele Krejčíka od mantinelu, nečinilo mu to však žádné potíže.
00:43
Šimboch ale zasahovat nemusel a již se hra stěhuje před Lukáše.
00:21
Hosté vyhráli úvodní buly a hned se usadili ve svém útočném pásmu.
00:01
V devátém kole na své ledové ploše přivítá nováček první ligy z Prostějova celek Benátek nad Jizerou. Oba týmy měly vstup do soutěže naprosto rozdílný. Zatímco Benátky po prvních kolech okupovaly přední příčky tabulky, Jestřábi čekali čtyři kola na odlepení ode dna tabulky.

Posledni tři zápasy však Prostějov bodoval, naopak jeho další soupeř se trápí a padá tabulkou dolů. Proto nelze v tomto souboji hledat jednozančného favorita.