Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

Havlíčkův Brod – Jan Jaroměřský
Salith Šumperk – Jakub Slavík
Domácí ve třetí třetině přidali ještě dva góly a vedli tak již 5:1, hosté alespoň necelou minutu před koncem zápasu dokázali ještě upravit skóre zápasu na konečných 5:2.
60:00
59:13
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
JAN JAROMĚŘSKÝ se dostal do střelecké pozice kterou dokázal využít střelou pod betony domácího gólmana a upravuje tak skóre zápasu na 5:2. Asistence: Václav Tomek.
59:00
Probíhá poslední minuta zápasu.
56:55
Draci právě vstřelili branku!
První střela TOMÁŠE DRTILA skončila na betonech Dlouhého, ta se odrazila zpět k Drtilovi a ten na podruhé dokázal puk poslat za záda hostujícího gólmana. Bez asistence.
56:31
Moskal poslal puk na Gewieseho, ten si kotouč ještě potáhl do lepší střelecké pozice, která nakonec skončila ve výstroji hostujícího gólmana.
55:24
Brunec našel dobrým pasem Vrdlovce, ten ovšem nedokázal puk zkrotit.
54:36
Semrádova střela z modré končí nad Koutského bránou.
54:00
Tvrdá střela Heřmana z levého kruhu končí na hrudi domácího gólmana.
51:08
Šumperk jel do přečíslení tři na jednoho a nemýlil se. Patrik Moskal poslal puk na LUKÁŠE ŽÁLČÍKA, který svou druhou trefou v dnešním zápase posílá domácí tým do tříbrankového vedení. Asistence: Patrik Moskal, Aleš Holík.
50:28
Velecký zadovkou našel Vávru, proti jeho střele musel zasahovat Dlouhý betony.
49:44
Tomek posílal puk před bránu na teč, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
48:49
Babkovu střelu zablokoval Novotný.
48:00
47:38
Útočnou akci Šumperka zastavil ofsajd .
47:15
Hostům se teď dvakrát po sobě dokázalo vyhodit.
46:49
Hosté vyhazují a odjíždí střídat.
46:33
Holík nabil puk Bergerovi, ten při své střele zlomil hůl.
46:00
Aleš Staněk byl tvrdě naražen na mantinel a Rousek si tak vykoledoval dvouminutový trest za napadení, plus desetiminutový osobní trest.
45:34
Maliníkovu střelu zablokoval Gewiese.
44:58
Sedlákovu tvrdou střelu z modré vyrazil Dlouhý do ochranné sítě.
44:49
Další střela Brunce, ta tentokrát končí v lapačce hostujícího gólmana.
44:44
Plášek našel volného Brunce mezi kruhy, jeho následná střela skončila na hrudi Dlouhého.
44:16
Holík nahodil puk za Dlouhého bránu a domácí dojeli střídat.
43:20
43:12
Kuchler pálil z modré, Koutský zasahoval ramenem.
42:41
Brunec se v oslabení dostal do úniku, jeho střela nakonec skončila na betonech Dlouhého.
42:18
Škůrek poslal tvrdou střelu z modré, ta Koutskému propadla pod betony ale od tyčky se odrazila mimo jeho svatyni.
41:44
Ofsajd Havlíčkova Brodu.
41:20
Rozhodčí bude vylučovat na domácí straně. Aleš Staněk dostává dvě minuty za hákování.
40:15
Rousek dostal nahrávku od svého spoluhráče a poté nebezpečnou střelou ohrozil Koutského, ten nakonec zasahoval svým ramenem.
40:01
Další třetina začne přibližně v 18:48.
Z úvodu druhé třetiny dokázali hosté snížit stav utkání a to když dokázali využít přesilovou hru tři na čtyři, prosadit se dokázal Jiří Kuchler. Domácí si ovšem v pětatřicáté minutě dokázali vrátit své dvoubrankové vedení, Jan Berger si totiž dokázal dobře vyjet zpoza branky a zakončit puk k pravé tyči hostujícího gólmana. Do třetí třetiny tak vstoupíme za stavu 3:1.
40:00
39:45
Nyní se píská zakázané uvolnění i na druhé straně, vhazuje se po pravici Koutského.
39:23
Zakázané uvolnění Rebelů.
38:54
Moskal s Žálčíkem v akci dva na dva, prvně jmenovaný nedokázal poslat přihrávku přes bránícího hráče.
38:14
Proti střele jednoho z hostujících hráčů zasahoval Koutský lapačkou.
37:55
37:44
37:32
Plášek poslal puk na Vrdlovce, tomu následně jeho střelu zblokoval Jaroměřský.
36:45
Šumperk kombinuje v útočném pásmu, ale nemůže se dostat ke střele.
35:55
Rozhodčí vylučují na straně Havlíčkova Brodu. Jiří Kuchler si jede odpykat dvě minuty za podražení.
34:41
Velecký vybojoval puk za hostující bránou, poté ho poslal na JANA BERGERA, ten si s kotoučem vybruslil před bránu a následně jej umístil k pravé tyči Dlouhého brány. Asistence: Michal Velecký.
34:26
Dlouhý zasahoval lapačkou.
34:18
Z otočky pálil Maliník a překvapil tím Koutského, ten ale svůj beton pevně přitiskl ke své tyčce a puk tak za svá záda nepustil.
33:49
Střela Jaroměřského končí na vyrážečce domácího gólmana.
33:06
Hráči svádí boj o puk u mantinelu, nakonec z něj vyšli vítězně domácí hráči.
32:30
Bruncovu střelu zastavil Jaroměřský.
32:10
Plášek protečoval puk do útočného pásma, tam ho raději pod lapačku schoval hostující gólman.
31:41
31:20
Proti Drtilově střele zasahoval Dlouhý vyrážečkou.
31:11
Hosté vyhazují a odjíždí střídat. Domácím se přesilovka vůbec nedaří, nedokáží se udržet v útočném pásmu.
30:49
Hosté ohrozili v oslabení domácí bránu, konkrétně Jaroměřský který vyslal nepříjemnou střelu na Koutského.
29:45
Hosté vyhazují puk přes všechny čáry.
29:41
Přesilovka pro domácí. Jan Heřman dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
29:24
Novotný vyslal střelu ze středního pásma, ta byla ovšem nepřesná a bránu Dlouhého neohrozila.
28:40
Puk v hledišti, vhazuje se ve středním pásmu.
28:18
Odpískán ofsajd Havlíčkova Brodu.
28:10
Velecký se dostal do nebezpečné akce, tentokrát se vyznamenala domácí obrana.
27:55
Velecký to zkusil z velkého úhlu, Dlouhý byl připraven a puk vyrazil betony.
27:10
Škůrkova střela proletěla kolem levé tyče Koutského brány.
26:33
Ofsajd domácího celku.
26:21
Pláškovu nepřesnou rozehrávku sbírají hosté a vyrážejí do útoku.
26:07
25:09
Sedlákova střela nepřesná.
24:58
Šumperk kombinuje v útočném pásmu...
24:22
Sedlákovi přeskočil puk hokejku a dostal se do středního pásma, rozhodčí následně pískají ofsajd domácího celku.
24:07
Aleš Staněk byl podražený a domácí si zahrají přesilovou hru. Jan Jaroměřský odjíždí na trestnou lavici kde si odpyká dvouminutový trest.
23:38
Staňkovu střelu schoval Koutský do své výstroje.
23:29
Babkova střela končí vedle pravé tyčce domácí brány.
23:02
Zakázané uvolnění domácího celku, vhazuje se po pravici Koutského.
22:55
22:08
Tým Havlíčkova Brodu je již kompletní.
21:57
Hosté dokázali početní výhodu využít. Staňkovu střelu vyrazil Koutský přímo na hůl JIŘÍHO KUCHLERA, ten poté poslal puk do horní části branky. Asistence: Robin Staněk, Roman Maliník.
21:12
Boháčova nepřesná rozehrávka vyhnala hosty do středního pásma.
21:00
Rozhodčí opět vylučují na domácí straně. Aleš Staněk si jde odpykat dvě minuty za vražení. Bude se hrát tři na čtyři.
20:50
Staňkovi se střela vůbec nepovedla.
20:27
Domácí hráč Jan Berger si od rozhodčích vyfasoval dvouminutový trest za vražení.
20:19
Hosté ve čtyřech.
20:11
Holíkovu střelu z modré schoval Dlouhý do své výstroje.
20:01
Trest pro hostující lavici za zdržování hry, pozdní nástup na led. Domácí budou hrát přesilovku pět na tři.
20:01
Hosté došli pozdě na led a vyfasují si tak dvě minuty za zdržování.
Další třetina začne přibližně v 17:52
V první třetině jsme viděli dva góly které padly na domácí straně. Nejprve se ve čtrnácté minutě dokázal prosadit Daniel Vachutka a o necelé dvě minuty dokázal skóre zápasu navýšit Lukáš Žálčík. Do druhé třetiny tak vstoupíme za stavu 2:0.
20:00
19:50
Hosté drží puk za bránou Koutského.
19:06
Vrdlovec poslal puk na volného Brunce, včasný přesun hostujícího gólmana k levé tyči zabránil dalšímu domácímu gólu.
18:18
Domácí si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za sekání si odpykává Tomáš Semrád.
18:04
Moskal zpoza branky vyslal puk na Staňka, jeho střela byla sražená do ochranné sítě.
15:45
LUKÁŠ ŽÁLČÍK stál nehlídaný u levé tyčky, toho si všiml Staněk který na něj ihned poslal puk, Žálčík ho poté poslal nad lapačku hostujícího gólmana. Asistence: Aleš Staněk, Patrik Moskal.
15:31
Dietz dostal puk na modrou, jeho následná střela končí vedle levé tyčky Dlouhého brány.
13:58
Staněk zajel s pukem až za bránu hostí, odtud ho dokázal poslat před bránu, kde se jako první zorientoval DANIEL VACHUTKA, který kotouč následně poslal za záda Jana Dlouhého. Asistence: Aleš Staněk, Vladimír Cink.
13:31
Zakázané uvolnění Rebelů, hra se stěhuje zpět před Dlouhého bránu.
13:23
Havlíčkův Brod v plném počtu.
13:15
13:04
Novotného střela končí v lapačce Dlouhého.
12:12
Rousek se v oslabení vydal do útoku, proti jeho střele zasahoval Koutský betony.
11:25
Hosté po buly zavezli puk až za Koutského bránu.
11:23
Dvě minuty za nedovolené bránění si jde odpykat Tomáš Chlubna.
11:18
Koutský proti střele Škůrka zasahoval betony.
10:56
Kuchtova střela z modré vyprášila lapačku domácího gólmana.
10:46
Hráči svádí boj o puk u mantinelu, nakonec z něj vyšli vítězně domácí kteří se poté dostali i do zakončení, Dlouhý schoval puk pod lapačku.
10:07
Dietzova nepřesná rozehrávka končí na zakázaném uvolnění.
09:31
Domácí nyní tlačí hosty, Brunec pálil z pravého kruhu, Dlouhý zasahoval vyrážečkou.
08:58
Dlouhý čelil další střele, ta tentokrát přišla z hole Žálčíka.
08:44
Střelu Moskala vyráží Dlouhý betony.
08:07
Rousek poslal puk na modrou Jaroměřskému, jeho střela byla sražena do ochranné sítě.
07:31
Koutský si připisuje zákrok lapačkou.
07:02
Drtil nahodil puk do útočného pásma, nikdo z domácích hráčů ho ovšem nedojížděl a hosté se tak poměrně lehce dostali k puku.
06:16
06:03
Šumperk opět vyhodil, hostům se přesilovka vůbec nedaří.
05:45
Gewiese vyhodil puk přes všechny čáry a domácí odjíždí rychle střídat.
05:02
Další střela Boháče tentokrát končí na bránícím Staňkovi, ten puk následně poslal do středního pásma.
04:34
Boháčova střela z modré minula Koutského bránu.
04:15
Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Kamil Vávra si jde odpykat dvě minuty za podražení.
03:49
Maliník posílal zpětnou přihrávku, ta byla ovšem nepřesná a hosty vyhnala z útočného pásma.
03:01
Boháčova střela šla vysoko nad bránu Koutského.
02:53
02:34
Brunec poslal puk na Vrdlovce, ten si ještě puk na hokejce porovnal a jeho následná střela skončila na prvním bránícím hráči.
02:05
Zakázané uvolnění Rebelů, vhazuje se po levici Dlouhého.
01:54
Nepřesná rozehrávka Tomka končí na domácích hokejkách.
01:24
Na druhé straně pálil Žálčík, jeho střela byla taktéž sražena do rohu kluziště.
00:36
Janáčkova střela z modré byla sražena do rohu kluziště.
00:13
Jejich rozehrávka byla ovšem nepřesná a puk končí na zakázaném uvolnění.
00:01
Úvodní buly vhozeno, jako první se k puku dostali hráči hostujícího celku.
00:01
Hráči obou celků jsou již na ledě, utkání za malou chvíli začne.

Salith Šumperk: Koutský (Zelenka) – Holík, Drtil, Sedlák, Dietz, Novotný Slavík, Gewiese – Vávra, Berger, Velecký – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Plášek, Vrdlovec – Cink, Vachutka, Kužílek

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dlouhý (Svoboda) – Janáček, Jaroměřský, Škůrek, Boháč, Staněk, Semrád, Vala – Rousek, Kuchler, Maliník – Půlpán, Heřman, Schleiss – Tomek, Milfait, Babka – Chlubna, Kuchta, Minárik – Sedláček

Rozhodčí: Hrubý – Hejl, Podrazil.
První vzájemný duel v této sezóně ovládli hráči Havlíčkova Brodu, ti dokázali Šumperk na svém ledě porazit 4:2.
Salith Šumperk se nachází aktuálně na deváté pozici se ziskem sedmadvaceti bodů. Ovšem má dva zápasy k dobru, jeden bude dohrávat proti Kadani, toto utkání se nemohlo odehrát kvůli neustálé mlze která se vznášela nad ledem a minulou sobotu nemohli draci odehrát své domácí utkání proti Jihlavě kvůli výpadku proudu. Šumperk má z posledních pěti odehraných utkání na svém kontě jen jednu výhru a to když doma dokázal zdolat Prostějov 5:4 v prodloužení.
Nejaktivnějším hráčem Šumperka je Patrik Moskal se ziskem pětadvaceti bodů (7+18). Nejlepším střelcem týmu se pak pyšní Lukáš Žálčík, ten má na svém kontě devět přesných zásahů.
Havlíčkův Brod se nachází na samém konci tabulky se ziskem devíti bodů a ztrátou šesti bodů na předposlední Prostějov. Rebelové dokázali v jednadvaceti kolech porazit pouze Ústí nad Labem, České Budějovice a dnešního soupeře ze Šumperka.
Nejaktivnějším hráčem Havlíčkova Brodu je Roman Maliník, který má na svém kontě dvanáct bodů (4+8). Nálepku nejlepšího střelce pak nosí Tomáš Rousek, ten dokázal šestkrát rozvlnit síť za zády soupeřova gólmana.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.