Třebíč dokázala vyhrát první zápas v roce 2015 v poměru 7:3. Nutno dodat, že za předvedený výkon si to zřejmě zasloužila. Havířov nepředvedl špatný výkon, ale dnes tahal za kratší konec. Já se s Vámi pro dnešek loučím, na přečtenou.
60:00
59:15
Zápas se již spíše dohrává, domácí se nikam neženou a Havířov nemůže projít skrz zeď, která je postavena ve středním pásmu.
58:49
Třebíč vyhodila kotouč do středního pásma, následně se zatáhla na modrou čáru.
58:01
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:14
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Třebíč přidává další gól do sítě Havířova. ADAM RAŠKA po mírném zmatku před brankou hostů klepl do kotouče a ten zapadl za záda Matouška. Asistence: Lukáš Králík.
55:57
55:38
A další vyhození, Havířov se nemůže usadit v útočné třetině, aby se dostal k nějakému tlaku, jenž by mohl dojít k brance.
55:16
Třebíč opět posílá kotouč až k Matouškovi.
54:56
Třebíč vyhazuje kotouč až k Matouškovi, celá čtveřice domácích míří střídat.
53:57
Vyloučen Martin Čech (TRE) za sekání.
53:41
Vhazování v obranném pásmu Třebíče nepřineslo žádný rozruch.
52:59
Třebíč se nemůže dostat z pásma, neboť hosté výborně napadají rozehrávku.
52:04
Králík se ihned po vhazování dostal před Matouška, ale nedokázal jej prostřelit. Bude se tak opět vhazovat v obranném pásmu AZ.
51:50
Rychlá Třebíčská akce přeci jen přinesla nebezpečí. Rána Zdráhala od modré čáry skončila po teči Matouška v ochranné síti.
51:23
51:17
A další vyhození Třebíče k Matouškovi. Souvislý tlak, který by Havířov velmi potřeboval, stále nepřichází.
50:50
Domácí opět vyhazují až k Matouškovi, Havířov se nemůže usadit v útočném pásmu.
49:30
Roman Erat ihned po vhazování vyhodil kotouč do pásma Havířova, cenné vteřinky tak hostům utíkají velmi rychle.
49:23
Vyloučen Milan Přibyl (TRE) za sekání.
Dnešní utkání sleduje 1930 diváků. Havířov se pyšní dobrou fanouškovskou základnou, dnes však přijelo pouze jednociferné množství fanoušků hostujícího týmu, což je pro klub mírná ostuda.
47:42
Zakázané uvolnění Třebíče, diváci se však velmi zlobí, neboť to bylo velmi sporné.
46:31
Havířov právě vstřelil branku!
Snížení hostujícího týmu. Zpoza branky vyjel ANTONÍN PECHANEC a střelou mezi betony Horčičky rozvlnil síť. Třebíčský brankář dnes dostal všechny góly do stejného místa, mezi nohy. Dal tak Havířovu naději na možné vyrovnání. Asistence: Michal Sztefek, David Klimša.
45:28
Tam však nebyli příliš nedlouho, akce byla zastavena už ve středním pásmu.
45:11
Až nyní vyrazil střelu od modré čáry, následně si kotouč převzali hosté a míří do útoku.
44:59
Vhazovat se bude před Matouškem, ten je zatím stále studený, neboť zatím neměl žádnou práci.
43:51
Daneček míří na střídačku, nahradí jej Petr Matoušek.
43:51
Třebíč přidává další gól! MATĚJ PEKR si zpracoval přihrávku na ose hřiště v mezikruží, následně našel místo u levé tyčky Danečkovy branky, kam také zakončil. Asistence: David Dolníček.
42:47
Další využitá přesilovka domácích. JAKUB BARTOŇ dostal kotouč na modrou čáru a vyslal dělovou ránu, která skončila až za zády Danečka. Asistence: David Ostřížek, Adam Raška.
42:22
Další vyhození hostujícího AZ. Domácí tak musí začít od začátku.
41:51
Malenova rána od modré skončila na betonu klečícího Danečka, Třebíč bude muset založit útočnou akci znovu, neboť Havířov vyhodil.
41:25
Zdráhalovi na modré sjel kotouč z hole, hostům se tak podařilo jej vyhodit z vlastního pásma.
41:00
Mrázek se z pravého křídla natlačil až před Danečka, tam však nedokázal zakončit tak, jak by si sám přál.
40:39
Vyloučen David Klimša (HAV) na 4 minuty za vysokou hůl.
40:30
Třebíčští si příliš neporozuměli, kotouč končí až u Danečka. Zakázané uvolnění.
40:01
V druhé třetině byla k vidění jen jedna branka, tu vstřelili domácí, přesněji David Ostřížek. Hosté byli ve druhé třetině mírně aktivnějším týmem, ale Luboš Horčička předvedl bezchybný výkon, kterým znepříjemnil život hostujícím útočníkům. Třetí část bude jistě zajímavá.
40:00
39:24
Havířov se nyní sám vytlačil z útočné třetiny, zbývá čas na poslední útočnou akci.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:59
Třebíč vyhazuje kotouč z vlastního pásma a může střídat.
38:54
Luboš Horčička nyní schytal dělovou ránu od modré čáry do masky, ihned se však zvedl, přerušovat se tedy nebude.
38:40
Havířov se ihned po vhazování udržel v pásmu a rozestavěl si přesilovkovou formaci.
38:24
Vyloučen Lukáš Králík (TRE) za sekání.
38:00
Havířov si nahodil kotouč do útočného pásma, tam však nebyl nikdo z hostů, kdo by si kotouč převzal, a tak akce dospěla ke konci.
37:05
Danečkovi se nepodařilo vyhodit kotouč, když vyjel z branky. Naštěstí pro Havířov z toho nebylo nic, co by jej mohlo mrzet.
36:09
Chyba v rozehrávce Třebíče zůstala nepotrestaná! Luboš Horčička si výborně pohlídal bližší tyčku a kotouč zastavil ramenem.
35:17
Hostům rychlá akce nevyšla, zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Danečkem.
35:08
Přihrávka rukou, domácí jsou vykázáni z útočného pásma.
35:05
Zdráhalova střela od modré konči vysoko nad brankou, Třebíč si však kotouč dobruslila.
34:44
Pohledná souhra na první tyčce gólem nekončí, Daneček se dobře natáhl a kotouč zachytil.
34:18
Jako bych to přivolal! Matěj Pekr dostal přihrávku za obranu, jel sám na brankáře, pokusil se o zakončení mezi nohy, ale Daneček v tu správnou chvíli srazil betony k sobě!
34:00
Hraje se ve středním pásmu, hra je nyní poněkud rozháraná. Ani jeden tým se nemůže dostat do ložené šance, odkud by mohl udeřit.
33:10
Tuším, že to byl opět Pechanec, kdo nyní ujel obraně soupeře. Jeho rána z poměrně ostrého úhlu skončila na boční síti.
32:42
Třebíč si nahodila puk do útočné třetiny, následně však nedokázala v akci pokračovat, a tak byl kotouč dopraven do středního pásma. Tam si ho však opět přebrali domácí.
31:59
Horčička měl nyní mírný problém s nahozeným skákavým kotoučem, nakonec jej však zkrotil.
31:11
30:59
Erat ani na dva pokusy neprostřelil hostujícího brankáře, leč k romu měl velmi blízko. Po druhé ráně kotouč poskakoval v brankovišti, ale nikdo z domácích jej nedokázal nasměrovat do sítě.
30:30
Tak teď měli domácí mírnou smůlu. Kotouč po střele od modré čáry směřoval do branky, ale jel příliš pomalu. Jeden z obránců hostí se stihl vrátit a odpálit jej do bezpečné vzdálenosti.
30:03
Ofsajd Havířova. To domácím značně vyhovuje, protože mají šanci se dostat ke kotouči.
29:55
Havířov má kotouč ve své moci, domácím se přesilovka vůbec nedaří.
29:18
Ihned po vhazování se ke střele dostal Zdráhal, ale jeho pokus Daneček za svá záda nepustil. Do následného brejku projel Maruna, avšak ani na dva pokusy neprostřelil Horčičku.
29:11
Vyloučen Radim Ostrčil (HAV) za podražení.
29:03
Rychlý protiútok domácích skončil střelou jednoho z třebíčských, ta však nepřekonala hostujícího brankáře.
28:52
Hosté se dostali do útočného pásma, ale nedokázali vymyslet nic, z čehož by se dal ohrozit Horčička.
27:29
Nepřesnost domácích vyústila v zakázané uvolnění, hra se přesune před Horčičku.
27:15
To byla velmi pohledná akce Horácké Slavie! Třebíčští si vyměnili několik svižných přihrávek, ta poslední směřovala před Danečkem až na zadní tyčku, kde stál DAVID OSTŘÍŽEK. Ten střílel z první a vrací tak domácím dvoubrankový náskok. Asistence: Petr Mrázek, Jan Zdráhal.
27:08
Vhazování před Danečkem dopadlo lépe pro Horáckou Slavii, ta již kombinuje s kotoučem v útočném pásmu.
27:04
Bilčík dostal nabito od Pekra, ale nestřílel z příliš ideální pozice. Rána navíc nemířila mezi tři tyčky.
26:37
Vyloučen Jakub Šlahař (HAV) za nedovolené bránění.
26:29
Mrázek se hezkou stahovačkou zbavil obránce, následně však zkoušel přihrávku, která nenašla nikoho z domácích.
25:49
Kotouč z ničeho nic vypadl před Danečkem, tam však nebyl nikdo, kdo by jej uklidil za záda zmiňovaného brankáře hostů.
25:29
Vše se obešlo bez střelby, s pukem již operují Horáci.
25:09
Havířov je zatím jasně aktivnějším týmem v této třetině, nyní opět drží kotouč v obranném pásmu Třebíče.
24:45
Další výtečný zákrok domácího brankáře! Horčička si v této části již minule z první třetiny odpracoval.
24:19
Králík se prosmýkl kolem obránce jako lasička, finální krůček, kterým bylo zakončení, však nedotáhl do úspěšného konce.
23:33
Ofsajd Havířova posouzen jako úmyslný, vhazovat se bude před Danečkem.
23:00
Zakončení přišlo ihned po vhazování, ale domácí brankář za svá záda kotouč nepustil.
22:48
Pechanec měl spoustu času na zakončení, ale jeho rána ztroskotala na Horčičkovi, který si dobře vyjel.
22:09
Horčička ani teď nekapituloval, do druhé části zřejmě nastoupil ve větší jistotě.
20:38
Ofsajd Havířova, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
20:19
Nečekaná akce Havířova málem skončila brankou! Loskot se dostal k odraženému kotouči, ale jeho dělovou ránu Horčička zastavil.
20:01
První třetina je za námi a nabídla nám hned pět branek. Třebíčští vedou v poměru 3:2 a jsou zatím jasně aktivnějším týmem, hosté však dvakrát využili šancí, které jim Třebíč nabídla. Uvidíme, jak dopadne druhá třetina, zůstaňte s námi.
20:00
19:44
Svižná střela Davida Ostřížka neskončila za zády Danečka, ten kotouč špičkou výstroje vyškrábl.
19:27
Vhazovat se bude v obranném pásmu Havířova poté, co jeden z hostů zalehl kotouč a odmítal pokračovat ve hře. Vylučovat se nebude.
19:07
Chyby v obraně Třebíče využil TOMÁŠ JIRÁNEK, který jako druhý hráč Havířova našel v první třetině skulinku mezi betony Horčičky. Asistence: Marek Loskot.
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:10
Erat ukázal, jak moc šikovné ruce má, když se prosmýkl kolem svého soka, následně však nedotáhl kličku do konce, a tak se skóre neměnní.
17:52
Bartoň chyboval ve vlastním pásmu, následně však zabojoval a dostal kotouč zpět k domácím.
17:02
David Ostřížek zkoušel pozornost Danečka solidní přízemní ranou, ale brankář vytasil reflexivní zákrok betonem.
16:45
Třebíčští ujeli dva na jednoho, ale nedokázali této výhody využít, následně se však dostali ke kotouči.
16:11
Jednobrankový náskok však nevydržel dlouho, DAVID DOLNÍČEK tečoval ránu od modré a rozjásal tak domácí fanoušky. Asistence: Rostislav Malena, Roman Erat.
15:39
Hosté snižují na rozdíl jedné branky! MICHAL SZTEFEK nahodil kotouč na Horčičku a třebíčský brankář si jej nešťastně srazil do vlastní branky. Asistence: Martin Ledňák.
15:30
Branka se dostala ze svého místa, hra je tak přerušena. Na zemi zůstal ještě ležet Jan Wasserbauer.
14:59
Střela Šlahaře byla více než špatná, kotouč zaplachtil pouze do rohu hřiště, kde jej přebrali domácí.
14:45
14:34
To se povedlo až nyní Malenovi, Třebíč vystřídala a zdá se, že oslabení přežije.
14:13
Střela Loskota zblokovaná, Dolníček měl následně kotouč na hokejce, ale nedokázal jej vyhodit z vlastního pásma.
13:40
Třebíči se hned dvakrát podařilo dostat kotouč z vlastního pásma. Domácí tak přežili oslabení 5 na 3, nyní už je rozdíl pouze jednoho hráče.
13:07
Velká, opravdu velká šance Havířova na snížení! Šlahař dostal ideální diagonální přihrávku na zadní tyčku, ale zakončení se mu vůbec nepovedlo, kotouč nasměroval pouze do betonu Horčičky!
12:49
Třebíč se ihned po vhazování dostala ke kotouči a Rostislav Malena jej vyhodil do středního pásma.
12:45
Vyloučen Jan Wasserbauer (TRE) za vysokou hůl.
12:30
Třebíč půjde do tří, Havířov má výhodu.
12:00
Třebíč drží puk ve své moci, Havířovu se přesilovka vůbec nedaří.
11:39
Třebíč vyhazuje kotouč k Danečkovi a může střídat.
11:24
První střela Havířova na branku! A to probíhá už 12. minuta! Horčička kotouč vyrazil do ochranné sítě, vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.
11:06
Vyloučen Luboš Horčička (TRE) za podražení, trest za něj odsedí Matěj Pekr.
10:40
Nyní se domácí nechali vytlačit, stále však drží puk na hokejkách.
10:25
Třebíčští kooperují s kotoučem v útočném pásmu, zatím však bez kloudné střelby.
09:29
Třebíč drží kotouč ve svém moci a vyčkává, zdali nenalezne skulinku v obraně soupeře.
08:54
A mohlo to být o tři branky, třebíčský útočník však nedokázal před Danečkem najít dostatek místa na zakončení, zabránil mu v tom poslední obránce.
07:39
A je to o dvě branky, Třebíč využila přesilové hry téměř ihned. JAN ZDRÁHAL dostal přihrávku na levé straně, na nic nečekal a vyslal milimetrovou ránu, jenž rozvlnila síť. Asistence: Jakub Bartoň, David Ostřížek.
07:29
Vyloučen Jurij Repe (HAV) za faul kolenem.
07:16
Malena netrefil prázdnou branku, výhoda je rázem pryč.
07:05
Matěj Pekr schytal ostrý zákrok na koleno, Třebíč má výhodu.
06:48
Kotouč se dostal mimo hrací plochu, vhazovat se bude před Horčičkou, který je zatím bez práce.
05:59
Ostřížek se dostal do samostatného úniku, ale bekhendová klička mu nevyšla dle představ. Velkou zásluhu na tom, že je skóre neměnné, má Graca, který forvarda domácích neustále otravoval.
05:28
Mrázek sice dostal kotouč do sítě, ale sudí rozpažil! Dle názoru Martina Grecha se jednalo o vysokou hůl. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
05:09
Mrázek se protlačil před branku, následně však nedokázal zakončit, byl totiž rychle zdvojen.
04:21
Zakázané uvolnění Havířova, vhazovat se bude před Danečkem.
03:56
Třebíč se dostává na začátku utkání do vedení! Rychlou akci po křídle rozjel Lukáš Paták, následně přihrál na osu hřiště, kde byl připravený MARCEL JURÁŇ, jenž vyslal takovou pomalou střelu do protipohybu brankáře. Daneček na to však nedokázal zareagovat a kapituloval. Asistence: Lukáš Paták, Filip Beneš.
03:24
03:21
Třebíč se dostala do rozporu s ofsajdovým pravidlem.
03:09
Havířov opět vyhazuje kotouč ze svého pásma.
02:59
Raška byl blízko k tomu, aby otevřel skóre, ale z bezprostřední blízkosti nepřehodil Danečkův beton.
02:43
Havířov opět vyhodil kotouč až k Horčičkovi.
02:28
Bartoň vyslal od modré dělovou ránu, k dorážce se dostal ještě Dolníček, ale Daneček byl opět bezchybný.
02:10
Havířov se osvobodil vyhozením a může střídat.
01:54
Roman Erat od modré čáry vyslal střílenou přihrávku, David Dolníček do ní vložil hůl, ale kotouč o dobrých deset čísel skončil vedle.
01:39
Bilčíkova střela od modré čáry ztroskotala na betonu Danečka.
01:24
Vyloučen Radim Ostrčil (HAV) za držení protihráče.
01:14
Raška se sice dostal ke kotouči za brankou soupeře, ale nechtěně si jej nechal ujet. Třebíč má však výhodu.
00:50
To stejné se stalo i na druhé straně, u kotouče je tedy opět hostující tým.
00:24
Havířov se sice dostal do útočné třetiny, ale nedokázal vymyslet nic, z čehož by se dalo zakončit.
00:01
Úvodní vhazování dopadlo lépe pro Horáckou Slavii, David Dolníček byl úspěšnější než Loskot.
00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Horčička (Dusík) – Bilčík, Malena "A", Bartoň, Zdráhal, Přibyl, Šaur, Peroutka – Pekr, Dolníček "C", Erat "A" – Mrázek, Raška, Wasserbauer – Králík, Ostřížek, Čech – Paták, Juráň, Beneš – Kadela

AZ Havířov: Daneček (Matoušek) – Valenta, Repe, Ledňák, Bezuška, Graca, Ostrčil, Bahounek – Jiránek, Loskot, Fořt – Sztefek "C", Pechanec "A", Klimša – Tomi, Šlahař, Maruna "A" – Fejko, Krisl, Chmielewski

Rozhodčí: Grech – Štofa, Beneš.
Nejproduktivnějším hráčem domácích je Roman Erat se 34 (6+28) kanadskými body, u hostů je to Tomáš Jiránek s 25 (7+18) kanadskými body.
Havířov je šestý a na svém účtu má šestašedesát bodů, k nimž patří skóre 119:100. V posledním zápase minulého roku Havířov podlehl na vlastním stadionu 0:2 Litoměřicím.
Třebíč se nachází na třetí pozici se ziskem dvaasedmdesáti bodů, ke kterým patří kladné skóre 105:87. V minulém zápase se Třebíč potkala s Ústím, které porazila 4:3 po prodloužení.
Dobré odpoledne, vítám Vás u online přenosu z první hokejové ligy. Na programu je první zápas roku 2015 a hned nám přinese velmi atraktivní duel, kde SK Horácká Slavia Třebíč na svém ledě přivítá AZ Havířov. Obě mužstva se mohou pyšnit výtečnou fanouškovskou základnou, očekává se tedy výtečná atmosféra. Zápasem Vás bude provázet Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.