Jaroslav Kůs (KAD)
Ladislav Gengel (UNL)
62:53
Kadaň právě vstřelila branku!
Hosté vstřelují rozhodující branku a uzavírají utkání. Opět několikátá dorážka hostí. JAKUB NOVÁK dokázal protlačit puk okolo tyčky až za brankovou čáru. Asistence: Lukáš Novák.
62:35
Na druhou stranu vyjíždí Roubík s Rodem, Roubíkovu střelu Moučka vyrazil.
61:05
Rod nepřesnou přihrávkou ohrozil vlastní bránu, ale jeho spoluhráči situaci zachránili a puk vyvezli.
60:20
Hosté se probojovali do útoku, Tona však domácí obrana nepustila k zakončení.
60:01
60:00
59:44
Račuk projížděl sám a z levého kruhu vystřelil na Petráska, který má puk pod kontrolou.
59:05
Po nepřesné střele Mrázka na druhé straně vystřelil Kloz, ale Mouček pozorně puk chytá do lapačky.
58:22
Zakázané uvolnění hostí umožňuje domácím vhazování po levici Moučka.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a stav utkání je stále nerozhodný 5:5.
57:40
57:25
Na konci kombinací u Moučka stál hostující hráč, který vyhazuje puk z pásma.
56:25
Hostům se daří vyhodit puk až k Petráskovi.
56:06
Oddechový čas pro hosty.
55:58
Mouček nyní předvádí neskutečné zákroky. Domácí jej nastřelují ráznými ranami ze všech pozic.
55:00
Domácím zbývá ještě mnoho času přesilové hry. Ale musí bránit.
54:29
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí opět využívají přesilové hry a vyrovnávají stav utkání na 5:5. Z mezikruží vypálil Rod a u levé tyčky přesně dorážel DAVID TŮMA. Asistence: Tomáš Rod, Tomáš Kolafa.
53:48
Rod vystřelil z úhlu, ale bránu minul.
53:40
Na ledě u mantinelu probíhá úklid.
53:40
Další přesilovka 5 na 3. Jaroslav Mrázek (KAD) stráví čtyři minuty na trestné lavici za hru vysokou holí.
53:19
Vyloučen Petr Jíra (KAD) na dvě minuty za držení protihráče. Domácí tak mají větší šanci k vyrovnání.
52:25
Kůs projížděl do samostatného úniku, ale Holomek ho dobruslil a jeho plány zhatil.
51:44
Merta nyní neváhal a vystřelil z mezikruží, ale Mouček byl připravený.
49:39
Vedení si domácí dlouho neudrželi. Hosté ihned odpovídají a vracejí vedení na svoji stranu. Odraženou střelu našel MARTIN ŠAGÁT a puk prostřelil do odkryté brány za Petráska, který se nedokázal přemístit zpět na svoji pozici. Asistence: Jan Müller, Jaroslav Kůs.
48:56
Domácí využívají situaci v poslední vteřině přesilové hry 5 na 3 a vyrovnávají. Po vyražené střele si objel bránu TOMÁŠ KOLAFA a poslal puk Moučkovi přesně mezi betony. Asistence: Tomáš Rod.
48:03
Hosté vyhazují.
47:31
Vágnerova střela od modré těsně minula bránu.
47:14
Potyčka před Moučkem rozehnána sudími.
46:58
Hosté jdou opět do tří. Přesilová hra pět na tři pro domácí. Vyloučeni současně Daniel Opalek (KAD) za držení protihráče a Nicolas Hlava (KAD) taktéž za držení protihráče.
46:13
45:39
45:28
Hosté hrají ve čtyřech.
45:20
Obrovská šance domácích! Dorážky Roubíka i Roda Mouček udržel před brankovou čarou.
44:36
Hosté vyhazují puk a šetří důležité vteřiny v oslabení.
44:13
Další vyloučení. Vyloučen Marek Račuk (KAD) na dvě minuty za krosček plus 10 minut osobní trest za nesportovní chování.
43:39
Bude se hrát 4 na 4. David Tůma (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.
43:28
Kadaň jde opět do čtyřech. Vyloučen hostující Petr Jíra na dvě minuty za hákování.
43:10
Domácí i když již nehrají přesilovou hru, drží se v útočném pásmu.
42:36
Kloz nahodil puk od mantinelu na Moučku, který puk chytil do lapačky.
42:12
Domácím se tato přesilová hra vůbec nevydařila a hosté hrají v plném počtu.
41:55
Brož přihrál na přijíždějícího Roubíka, puk však odletěl až do ochranné sítě.
41:18
Zakázané uvolnění domácích přesouvá vhazování před domácí bránu.
41:05
Další osvobození hostí vyhozením puku.
40:46
U mantinelu přišli domácí o puk a Račuk projel s pukem na levý kruh. Jeho střelu Petrásek klidně vyrazil.
40:12
Hosté vstupují do třetiny faulem. Vyloučen na dvě minuty Jiří Charousek (KAD) za držení protihráče.
40:01
Druhá třetina byla na góly mnohem štědřejší. Prvně ve 22. minutě dokázali vyrovnat hosté. I když si domácí vedení vrátili zpět na svou stranu dostali se okamžitě do oslabení 5 na 3 za které byli potrestáni. Hosté opět vyrovnali a 40 sekund na to dokázali navíc otočit skóre ve svůj prospěch. Byli však nenasytní a o minutu a půl později navýšili své vedení na dvoubrankový rozdíl. Po této ledové sprše domácí zabrali a snížili vedení na minimální rozdíl.
40:00
39:49
Domácí toto oslabení ubránili a hrají v plném počtu.
39:21
Jíra nakonec vystřelil, ale Petrásek střelu vyrazil před sebe odkud puk vyhodili domácí.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:46
Kombinace hostí v okolí Petráska stále nekončí střelou.
38:10
Domácí zastavili puk na modré a zastavili tak útok Kadaňských.
37:49
Vyloučen Tomáš Kolafa (UNL) na dvě minuty za držení protihráče.
37:16
Vávra projel s pukem na levé kruh a bez váhání vystřelil. Jeho střelu Moučka vyrazil betonem.
36:20
Domácí snižují vedení hostí na jednobrankový rozdíl. Z pravého kruhu poslal Roubík přihrávku ke vzdálenější tyčce na připraveného TOMÁŠE RODA, který puk napodruhé prostřelil až za záda Moučky. Asistence: Jaroslav Roubík, Ondřej Holomek.
36:03
Střela Kolafy od modré byla sražena do obranné sítě za bránou Moučky.
35:51
Hra byla přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti hostí. Vhazuje se ve středním pásmu.
35:25
Zakázané uvolnění domácích přesouvá hru opět před Petráska.
34:35
Po střetu u mantinelu zůstává ležet na ledě Lukáš Novák. Po chvíli se zvedá a za pomoci spoluhráčů míří na střídačku.
33:05
Hosté bleskurychle vedou o dvě branky. Do samostatného úniku se probojoval MARTIN ŠAGÁT, oklamal Petráska a okolo pravé tyčky propašoval puk až do sítě. Asistence: Martin Mazanec.
31:58
Petrásek nyní naprosto ukázkově podržel svůj tým a trestné střílení Jakuba Nováka vyrazil.
31:58
Trestné střílení nařízeno po faulu Ondřeje Holomka.
31:33
Do vedení se dostávají hosté okamžitým dalším gólem v přesilovce. Petrásek opět nedokázal podržet několikátou dorážku. Tentokrát u pravé tyče našel puk DOMINIK TEJNOR. Asistence: Aleš Pavlas, Martin Šagát.
30:53
Hosté v přesilovce 5 na 3 odpovídají a opět vyrovnávají. NICOLAS HLAVA oklamal obránce a prostřelil z pravého kruhu vše, i Petráska. Asistence: Karel Ton.
30:24
Tomáš Kolafa (UNL) vyloučen na dvě minuty za krosček.
29:41
Domácí si vracejí vedení na svoji stranu. V oslabení se domácím povedlo projet do útočného pásma. Na levém kruhu našel puk Pořický, který poslal puk ke vzdálenější tyčce, kde stál přesně TOMÁŠ VÁVRA a dokázal puk zasadit do brány. Asistence: Jakub Pořický.
29:23
Vyloučen Vladimír Brož (UNL) na dvě minuty za hákování.
29:18
Kůs pálí od modré, ale střela potkala jen betony Petráska.
28:44
Roubík neváhal a vypálil z levého kruhu, ale Moučka měl betony na správném místě.
27:45
Nikdo nevěděl po střele na domácí bránu kde je puk, nyní to nevěděli ani rozhodčí a hra se tak přerušuje.
26:55
Boje o puk u mantinelu vyhráli hosté a míří k Petráskovi.
26:23
Domácí první oslabení ubránili a hrají v plném počtu.
26:12
Další vyhození domácích je zastaveno Moučkou.
25:25
Slovan prováží puk až k Moučkovi. Kde jej přenechávají a rychle střídají.
24:39
Petrásek vyrazil Mrázkovu střelu vedle svého ramena na poslední chvíli.
24:23
První vyloučení dnešního zápasu. Vyloučen David Merta (UNL) na dvě minuty za sekání. Domácí publikum se proti tomuto výroku bouří.
23:03
Charouskovi, který byl sám před Petráskem, vyšťouchl puk od hokejky na poslední chvíli Brož.
21:23
Hosté vyrovnávají. Došťouchávání na Petráska nakonec skončilo v bráně. Střela z otočky z mezikruží, poté dorážka u levé tyčky a až Petrásek ležel bezmocný na ledě MARTIN ŠAGÁT si puk posunul a poslal ho do odkryté brány. Asistence: Marek Račuk, Jaroslav Kůs.
20:45
V obrovské šanci se nyní objevili hosté. Petrásek vůbec nevěděl, že puk leží přímo před ním. Z brankoviště ho však okamžitě odstavil Roubík.
20:15
Slovan vyjel do útoku, ale ihned ho zastavilo vjetí do ofsajdu.
20:01
V první třetině bylo k vidění neskutečné množství střel a šancí, avšak díky skvělým zásahům obou brankářů padla jediná branka. Ta udělala radost domácímu publiku, když v desáté minutě dokázal dorazit puk mezi betony Moučka Ladislav Gengel. Do první přestávky se již za brankovou čáru puk nepodíval a tak do kabin odjeli hokejisté za stavu příznivého pro domácí 1:0.
Druhá třetina začne přibližně v 18:45.
20:00
19:30
Kloz propustil puk ve vlastním pásmu kadaňskému útočníkovi, Pohl však puk na poslední chvíli přebral a zabránil tak možnému vyrovnání.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:33
Slovan se nyní drží v útočném pásmu, ale do pozic ke střelbě se nedostává.
18:10
Vyhození hostí je potrestáno odpískáním zakázaného uvolnění.
17:30
Útočné pásmo vybojovali hosté nahozením na Petráska, který puk raději pokryl lapačkou.
16:42
Vávra udržel pásmo domácím, ale po přihrávce na Kloze je o puk připravili Kadaňští.
16:20
Střelu i s dorážkou má nakonec Petrásek pod kontrolou.
15:25
Rod ve středním pásmu oklamal obranu hostí a poslal puk na Vágnera, který zpoza brány puk do cíle nedokázal dobojovat.
14:40
Hosté kombinují v útočném pásmu, ale na Petráska mnoho střel neletí.
13:25
Před Petráskem nyní nikdo nevěděl kde je puk, poletoval mezi hráči a naštěstí pro domácí někdo puk srazil mimo.
12:39
První formace domácích se snažila zpoza brány založit útočnou akci, ale Kadaňští jim plány překazili.
11:44
Sám před bránou Moučky se s pukem objevil Baránek, ale přes betony kadaňského gólmana puk nepropasíroval.
10:30
Petrásek měl nyní nelehký úkol, pokrýt střelu z mezikruží. Tento úkol zvládl skvěle.
09:32
Domácí se dostávají do vedení. Z pravého kruhu vystřelil Merta. Jeho střelu Mouček vyrazil, ale LADISLAV GENGEL mu puk dorazil mezi betony až do sítě. Asistence: David Merta, Martin Baránek.
08:55
Do přečíslení dva na jednoho se podařilo dostat hostům. Kůs dostal před bránou přesnou přihrávku, ale v duelu s Petráskem byl úspěšnější ústecký gólman a jeho lapačka.
08:19
Pohl dostal přihrávku do středního pásma a od modré vypálil. Moučka však střelu viděl a s přehledem vyrazil.
07:57
Petrásek nyní opět proti Hlavovi předvedl parádní zákrok.
06:38
Hosté se snažili puk vyhodit přes střední pásmo, kde jej domácí zastavili a vracejí ho do útoku.
06:15
Dvojice Roubík – Rod opět probojovala puk až na Moučku, který sklapl betony proti střele z levého kruhu včas.
05:15
Když už domácí vybojují puk, nedokáží jej ovládat na dlouho. Petrásek však úspěšně zasahuje proti všem střelám.
04:12
Hlava se dostal s pukem až na levý kruh, ale střelu Petrásek vyráží betony.
03:55
Slovanu se nedaří udržet v útočném pásmu a opět musí bránit.
03:11
Další zmatky před domácí bránou. První formace však puk provezla až k Moučkovi.
01:50
Nebezpečně přišel o puk Kloz přímo před Petráskem, naneštěstí jej nenašli Kadaňští.
00:55
Na druhé straně Roubík poslal puk před bránu na nic netušícího Roda, který tak puk nezachytil.
00:25
Ihned se k bráně Petráska vydali hosté a zkoušejí jeho pozornost.
00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Pohl, Smetana – Tůma, Roubík, Rod – Baránek, Gengel, Metra – Pořický, Kloz, Vávra – Vykouk, Hanzl, Budínský

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Mazanec, Mrázek, Trefný, Opalek, Šulák – Ton, Charousek, Jíra – Šagát, Kůs, Račuk – Novák J., Novák L., Hlava – Müller, Chrpa

Rozhodčí: Škrobák – Belko, Kokrment.
Slovan měřil síly s Kadaní třikrát. V prvním vzájemném duelu zvítězili hráči z Ústí 5:4. V dalších zápasech se dařilo Kadani, která vyhrála oba souboje poměrem 3:1. Uvidíme, kdo bude úspěšnějším týmem dnes.
SK KADAŇ

Kadaňští odehráli v základní části jednačtyřicet duelů. Zápas čtyřicátého kola proti Chomutovu byl odložen na 19. ledna 2015. Žlutočerným, kteří mají na svém kontě šestašedesát bodů patří osmá příčka prvoligové tabulky. V sobotním zápase dokázali těsně přetlačit Benátky v poměru 2:1 a při posledním venkovním zápase padli na ledě Mostu 4:2.