Motor po zásluze získává tři body po výhře 4:1 nad hostujícími Benátkami nad Jizerou. To je ode mě vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
59:00
Icing Motoru. Zbývá poslední minuta do konce utkání.
58:25
5/5
57:45
Dnes zřejmě zůstanou všechny tři bod pod Černou věží. Benátky již dnes nevypadají, že by něco s výsledkem utkání udělaly.
56:54
V dobré pozici vychytal Pabišku domácí brankář.
56:25
Michal Švihálek (CEB) dostává dvě minuty za podražení.
55:24
Domácí brankář je dnes ve formě. Nyní kryl střelu Dominika Hrníčka.
54:24
České Budějovice právě vstřelily branku!
Jakub Babka předložil puk před branku DAVIDU KUCHEJDOVI a domácí dříč znovu vydoloval další branku. Asistence: Jakub Babka.
53:27
Svěřenci Jiřího Čelanského tlačí na soupeře. Gába znovu zasahuje.
52:26
Znovu v akci lapačka Davida Gába. Nyní se předvedla po střele Vojtěcha Havlase.
52:10
Odražený kotouč od zadního mantinelu raději Lukáš přikryl do své lapačky. Komerční přestávka.
51:39
Suchánek nerozehrál dobře a vyhodil kotouč na icing.
50:55
Benátky právě vstřelily branku!
Střela od modré se dostala k úplně volnému JANU PLODKOVI, který si přehodil puk na bekhend a pohotově snížil. Asistence: Jiří Kurka, Dominik Lakatoš.
50:10
Krásnou akci Dušana Žovince v oslabení dokonal DAVID KUCHEJDA! Po parádní obhazovačce a následném bekhendovém zakončení se puk odrazil k domácímu bojovníkovi, který doslova prodral puk za Lukáše. Asistence: Dušan Žovinec.
49:28
Pajič ihned osvobozuje svůj tým. Benátky se musí dostat zpět do pásma.
49:11
Tomáš Nouza (CEB) dostává dvě minuty za podražení. Středočeši mají možnost zdramatizovat utkání.
48:12
Benátečtí se sami vyhnali z útočného pásma. Další útok musejí rozjet až od své branky.
47:29
Po buly pálil Babka, Lukáš chytá touš do lapačky.
46:55
Matej Paločko z otočky prověřil Gábu, domácí brankář vyráží do rohu.
46:29
Po lehkém nahození Gába přerušil hru. Komerční přestávka.
45:39
Plodek na ledě, Benátky jsou v plném počtu.
45:00
Sporný ofsajd Motoru. Čas přesilovky se pomalu krátí.
44:26
Od modré střílel Suchánek a naneštěstí trefil Hubáčka do helmy. Obránce Benátek musí být ošetřen.
44:02
Stejná situace. Nouza pálí, Lukáš kryje. Další buly.
43:52
Střelu Tomáše Nouzy Lukáš viděl a v klidu ji ukryl v lapačce.
43:39
Jan Plodek (BEN) dostává dvě minuty za podražení.
43:24
Prudkou přihrávku Lakatoš nezpracoval a puk skončila na střídačce jeho týmu. Buly před Lukášem.
42:45
Ke střele se propracoval navrátilec Lukáš Květoň, jeho střela doputovala do lapačky Lukáše.
42:35
Benátky začínají třetí třetinu náporem. Hru přerušil až brankář Gába, když si poradil se střelou Ulrycha.
41:15
Velkou šanci Benátek zlikvidoval skvělým zákrokem Gába!
40:38
Jihočeši musí začít od vlastní branky, Zíb rozehrává.
40:01
Druhá část dnešního utkání nenabídla atraktivní podívanou. Neviděli jsme snad žádnou vážnější příležitost, tudíž je stav stále 2:0. Další část začne přibližně v 19:12.
40:00
39:00
Ofsajd Benátek nad Jizerou.
38:24
Zíb se dobře položil do přihrávky a zachránil Gábu před úplně osamoceným hráčem Benátek.
37:37
Tečovaná střela Kolmanna Lukáše neohrozila, následuje buly ve středním pásmu.
37:07
Střelu švihem od Jakuba Suchánka vyrazil Lukáš do ochranné sítě. Buly v pásmu Benátek.
36:21
Dělovka Tomáše Nouzu branku netrefila, puk mají stále na holích hokejisté domácích.
36:04
Jan Plodek (BEN) dostává dvě minuty za podražení. Motor má možnost přidat třetí branku.
35:40
Se střelou Vráblíka si Lukáš nadvakrát poradil.
34:40
Třetí lajna Motoru znovu tlačí na soupeře, ke střele se však nikdo v dresu Motoru nedostal.
33:28
Ofsajd Benátek. Komerční přestávka.
33:04
Schovaná střela Petra Kolmanna těsně minula pravou tyč Lukášovy branky.
32:07
Vít Jonák se nešťastně narazil na sloupek chránící konec mantinelu. Nakonec se z ledu zvedá a odjíždí po svých.
32:07
Na ledě se svíjí jeden z Benáteckých. Hra se přerušuje.
31:00
Před branku se dral Kuchejda, ale nakonec mu soupeř na poslední chvíli puk vzal.
30:16
Ordošovi na poslední chvíli vypíchl puk Kolmann. Na druhé straně se nepříjemně narazil na tyč hostující branky Roman Vráblík. S pomocí lékaře odjíždí na střídačku.
28:40
Vít Jonák si sjížděl do dobré pozice, ale nakonec jeho střelu zblokoval jeden z obránců Motoru.
28:05
Zákrok Lukáše. Brankář vypůjčený z pražské Sparty dnes zatím drží svůj tým.
26:56
Nepříjemnou střelu Jana Ordoše Gába vyrazil do bezpečí. Motor se nadechuje k rychlému protiútoku.
26:30
Dobrá akce Nouzy se Strakou vyústila ve střelu budějovického kapitána, kterou Lukáš lapil.
25:37
Šikovná teč Roka Pajiče po střele Kolmanna skončila těsně vedle.
24:29
Tečovaná střela Daniela Špačka těsně minula branku Davida Gáby.
23:15
Mikyska na ledě, Benátky se k ničemu nedostaly.
21:15
Josef Mikyska (CEB) odpyká dvě minuty za hráčskou lavici Motoru, jelikož domácích bylo šest hráčů na ledě.
20:01
Máme za sebou úvodní třetinu. Mnohem lépe jsou na tom domácí, když se do vedení dostali díky brankám Martina Heřmana a Josefa Straky. Další třetina začne přibližně v 18:20.
20:00
18:42
Nádherná akce! Martin Heřman přihrál Tomáši Nouzovi, který z první ťukl puk do jízdy rozjetému JOSEFU STRAKOVI. Domácí kapitán naznačil střelu, potáhl puk a zavěsil do odkryté branky. Asistence: Tomáš Nouza, Martin Heřman.
17:46
Tomáš Guman střílel z otočky, ale na pozorného Lukáše si nepřišel.
17:05
Icing Benátek nad Jizerou. Hra se stěhuje před Lukáše.
16:32
I přes nespokojenost domácích fanoušků nechává hlavní sudí hru plynout dál.
15:10
Akce na dva doteky přinesla nepříjemnou střelu Žálčíka do připraveného Lukáše.
14:32
Suchánek na ledě. 5/5
13:44
Nedorozumění Zíba s Kolmannem nabízí Benátkám usadit se v útočné třetině na delší dobu. Gába stálé čeká při oslabení na první zákrok.
12:59
Rychlý přechod do útočného pásma se Benátkám nezdařil, Motor znovu vyhazuje.
12:32
Další vyloučení na straně ČEZ Motoru. Dvě minuty za podražení dostává Jakub Suchánek (CEB).
12:15
Babka na ledě, Motor v plném počtu.
11:43
Středočeši hrají přesilovku bídně. Zatím se nedostali k žádné střele na branku.
11:00
Čárový sudí udělal chybu a uznal ji, tudíž se vhazuje ve středovém kruhu.
10:24
Ihned po buly Motor dokázal vyhodit. Z následné akce se Benátečtí sami vystavili do ofsajdu.
10:15
Výborná samostatná akce Mateje Paločka donutila Jihočechy faulovat. Jakub Babka (CEB) dostává dvě minuty za hákování.
08:51
Skvělý zákrok Lukáše ochránil Benátky před druhou inkasovanou brankou! Mikyska naservíroval kotouč Kuchejdovi, jehož střelu do poloodkryté branky hostující brankář dobře vyrazil.
08:31
5/5
08:28
Benátky přesilovku přečkají, Motor se k vážnější možnosti nedostal.
07:13
Střela Suchánka od modré k Lukášovi neprošla. Puk se odrazil od clonících hráčů před brankou.
06:31
Třetí lajna Motoru svírala soupeře v jejich pásmu a vynutila si i první faul utkání. Dvě minuty za hákování si odsedí Jan Ordoš (BEN).
05:02
Po nahrávce Straky se Nouza ocitl sám před brankářem, ale nedokázal přesně zamířit.
04:44
S nenápadnou střelou Kříže si Lukáš poradil a přikryl kotouč.
03:45
Po nepřehledné situaci není branka Davida Kuchejda uznaná! Michal Švihálek se natlačil do brankoviště, Lukáš puk vyrazil před sebe, jenže zároveň posunul branku. Dorážka Davida Kuchejdy tudíž nebyla uznána.
03:10
Puk se dostal za branku ČEZ Motoru, kde ho hravě rozehrává brankář David Gába.
02:18
Přečíslení dva na jednoho vzal na sebe Rok Pajič. Vystřelil svižnou střelu, který Jan Lukáš vyrazil.
01:35
Dělovka Zíba od modré netrefila mířený cíl.
00:39
V Budvar aréně se pokračuje v tradici, že v první minutě třetiny padne branka! Kapitán Josef Straka vybojoval puk na útočné modré, zavezl ho do třetiny, kde ho předal MARTINU HEŘMANOVI, který rychlou a přesnou střelou posílá ČEZ Motor do vedení! Asistence: Josef Straka, Jakub Suchánek.
00:26
Odpískaný ofsajd Benátek.
00:12
Hra se přerušuje už po dvanácti vteřinách. Nahození od modré bylo sraženo do ochranné sítě, tudíž se bude vhazovat před Gábou.
00:01
Na ledě jsou už oba týmy, za malou chvilku začínáme.
V brance Benátek nad Jizerou překvapivě uvidíme Jana Lukáše, jenž si vypracoval pozici jedničky v pražské Spartě. V posledním utkání Pražanů vychytal výhru 4:2 na ledě Škodovky Plzně.

ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Kolmann, Kříž, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Žovinec, Zíb – Žálčík, Pajič, Květoň – Nouza, Straka, Heřman – Kuchejda, Mikyska, Švihálek – Guman, Rob, Babka.

HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Sejpal) – Kurka, Čermák, Jandejsek, Pabiška, Hubáček, Ulrych, Trška – Dlouhý, Lakatoš, Jonák – Ordoš, Plodek, Špaček – Kuťák, Volf, Hrníčko – Huňa, Havlas, Paločko.

Rozhodčí: Schmejkal – Reich, Mekys.
Po dlouhé době se do sestavy Motoru zapojí obránce Lukáš Bohunický, který se vrací po dlouhodobém zranění. S otazníkem je start zkušeného Lukáše Zíba. Z obránců se určitě nezapojí nedávná posila Pavel Pýcha, který se podrobil operaci vykloubené klíční kosti. V útoku bude ČEZ Motoru chybět Michal Chovan a čerstvě i Luboš Rob, naopak po dvouzápasové pauze se zapojí Rok Pajič.

Benátky nad Jizerou

Po třech utkáních hraných na domácím ledě hokejisté Benátek nad Jizerou budou hrát na ledě soupeře, kde se jim letošní ročník ale vůbec nedaří. Z jedenácti utkání uhráli Středočeši pouze sedm bodů, což se projevuje i na průběžné tabulce, kde Benátkám patří dvanáctá příčka. V posledním utkání Benátky podlehli na svém ledě Rytířům z Kladna 3:6.

ČEZ Motor České Budějovice

Jihočeši v posledních dvou utkání narazili na první a druhý celek tabulky. Přesně před týdnem porazil výběr Petra Rosola kladenské Rytíře 9:7 po parádní přestřelce. V dalším sobotním šlágru Českobudějovičtí nestačili na rozjetou Duklu Jihlava a prohráli 2:4. Aktuálně patří ČEZ Motoru čtvrtá příčka.

Dobrý den z Budvar arény. Dnes nás čeká 26. kolo WSM ligy mezi domácím ČEZ Motorem České Budějovice a Benátky nad Jizerou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.