Dnešní utkání je u konce. Motor byl dnes lepším celkem a po zásluze si připisuje sedmou výhru v řadě. To je ode mě vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera.
59:14
Kadaň právě vstřelila branku!
Trestné střílení proměnil DOMINIK ŠŤOVÍČEK!
59:14
Domácí branka v pohybu. Za úmyslné posunutí pojede Dominik Šťovíček nájezd!
58:42
Přesilovku začíná ČEZ Motor vyhozením touše přes všechny čáry.
58:26
Petr Kolmann (CEB) dostává dvě minuty za držení.
57:46
Obránce Motoru Zíb skončil v brankovišti Kadaně, drží se za levou ruku a odjíždí na střídačku.
57:14
Špatná rozehrávka Zíba končí na zakázaném uvolnění.
56:53
Nouza si neporozuměl s Mikyska, a tak puk končí v moci Čecha. Buly v obranném pásmu Kadaně.
56:21
Drzý průnik Straky si vykoledoval faul. Dvě minuty dostává Šimon Szathmáry (KAD).
Dnešní utkání sleduje 4522 diváků.
55:22
Těsný ofsajd Kadaně.
54:45
Na tři doteky se ke střele dostal Mikyska, z úhlu Čecha nepřekonal.
54:04
Kverka na ledě, 5/5.
53:18
Špatná přesilovka pět proti třem končí. Hejcman na ledě.
52:46
Zíb trefil pouze před sebou stojícího obránce. Kadaň vyhazuje.
52:10
Severočeši rychle vyhazují. Motor musí začít znovu.
52:04
Kadaň míří do tří! Dvě minuty dostává Jaromír Kverka (KAD) – 5/3.
51:18
Ukázkový faul. Dvě minuty za podražení dostává Darek Hejcman (KAD).
50:30
Po střele Babky Čech raději přerušil hru. Následné pošťuchování nechává sudí bez odezvy.
49:30
Střelu Žovince na teč Straka nezachytil a puk doklouzal až do středního pásma.
48:22
Mezi kruhy měl nataženo Babka, ale střela mu nesedla. Neprosadil se ani z dorážky Žovinec.
46:54
Parádní zákrok Gáby! Přečíslení dva na jednoho zakončoval do poloodkryté branky Kadlec, jenže domácí brankář se natáhl a střelu zneškodnil.
46:41
Překvapivá střela Nouzy skončila v betonech Jakuba Čecha.
46:22
Zákrok domácího brankáře. Komerční přestávka.
45:26
Nepřesná rozehrávka Suchánka naskytla možnost Kadaně, jenže přišla nepochopitelně zadovka na slepo, kde číhal pouze Zíb.
43:47
Šikovná teč Kašeho o vlásek minula branku Gáby.
43:02
Těsný ofsajd domácích. Buly ve středním pásmu.
42:07
Brankář Čech dobře přečetl hru a přerušil akci domácích.
40:49
České Budějovice právě vstřelily branku!
Paráda v podání JOSEFA STRAKY! Kapitán Motoru jel do brejku, vzal to na sebe, prokličkoval až k Čechovi a rychlou kličkou do forhendu nedal hostujícímu brankáři šanci. Asistence: Lukáš Zíb.
40:12
Z obrany dobře vystoupil Kolmann, čímž přerušil rozjetý útok Kadaně.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli pouze jednu branku a to do sítě domácích. V závěru třetiny se prosadil člen čtvrté formace Kadaně Dominik Vaněk. Další třetina začne přibližně v 19:14.
40:00
38:35
Faulovaný Šťovíček dokázal v pádu přesně najít volného DOMINIKA VAŇKA, kterému pouze stačilo trefit odkrytou klec. Kadaň vrací zpět do hry čtvrtá formace. Asistence: Dominik Šťovíček, Jan Müller.
37:55
Hosté měli velkou šanci! Chrpa sám před Gábou ale trefil jen tyč.
35:51
Icing Severočechů, vhazovat se bude po Čechově levici.
34:01
Brejk čtyři na dva nedokázali Jihočeši přetavit ve čtvrtou branku. Nouzovu střelu vyrazil Čech do bezpečí.
33:23
Hra se přerušuje, zároveň bude ČEZ Motor pokračovat v plném počtu. Komerční přestávka.
33:03
Severočechům se nedaří usadit v pásmu, zkrácená přesilovka bude brzy u konce.
32:12
Kapitán Straka ještě ve hře čtyři na čtyři nastřelil tyč!
32:06
Více jak minutovou přesilovku si nyní užijí Kadaňští. Tejnor na ledě – 4/5.
31:23
Vylučuje se i v týmu ČEZ Motoru. Dvě minuty za podražení dostává Michal Chovan (CEB) – 4/4.
30:06
Krásný průnik útočným pásmem Radka Prokeše ukončil Dominik Tejnor (KAD) hákování. Odsedí si dvě minuty.
29:57
Velké šance na obou stranách! Nejprve nedal Babka samostatný únik, na druhé straně vychytal průnik Hlavy skvělý Gába!
27:46
Dobrá teč kapitána Straky zamířila těsně nad.
27:03
Mrázek vyhodil, ale ČEZ Motor se rychle vrátil do pásma. Kolmann drží puk na své hokejce.
26:36
To už ale neplatí. Lukáš Vrána (KAD) obdrží dvě minuty za hákování. Ještě před přesilovkou proběhne komerční přestávka.
26:20
25:50
Mezi kruhy napřáhl Nouza, Čech s potížemi udržel puk.
24:50
Květoň vypálil mimo, puk proskákal až do středního pásma. Motor musí začít znovu.
24:20
Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jaroslav Mrázek (KAD).
23:43
Střela Vrány sice nadělala Gábovi problémy, ale puk udržel ve výstroji.
22:33
Poprvé na ledě se objevuje Daniel Klinecký a ihned si připisuje čistý hit.
22:06
Brankář domácích byl zasažen do masky, hlavní sudí Krob přerušuje hru.
21:54
Nadějnou střelu Kadaně chytil Suchánek a s bolestivou grimasou odjíždí z ledu.
20:12
Krátká přesilovka Kadaně rychle skončila. Guman na ledě, buly před Čechem.
20:01
Máme za sebou první třetinu, ve které dominoval jihočeský klub. Dvakrát se prosadil centr první lajny Rok Pajič, jednu branku vstřelil mladík Radek Prokeš. Kadaň se dostala ke dvěma šancím, které zlikvidoval zatím výborný David Gába. Další třetina začne přibližně v 18:25.
20:00
19:00
Sympatický průnik Kašeho brankou neskončil, ČEZ Motor vyhazuje do bezpečí.
18:12
Tomáš Guman (CEB) při svém první pobytu na ledě dostává dvě minuty za hákování.
17:04
Zkušený Zíb nepřihrál přesně a dopředu se řítí svěřenci Jaroslava Becka.
15:46
5/5. Trest vypršel pro Švihálka a Hlavu.
15:28
Špatná zpráva pro domácí. Martin Heřman si po jednom ze soubojů udělal zranění a míří do kabin.
14:46
Další vyloučení a znovu jdou oba týmy. Tomáš Nouza (CEB) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, Lukáš Vrána (KAD) inkasuje dvě minuty za nafilmovaný pád. Pokračuje se čtyři na čtyři.
13:46
Vylučuje se na obou stranách. Michal Švihálek (CEB) a Nicolas Hlava (KAD) dostávají dvě minuty za hrubost – 4/4.
13:36
Střelec druhé branky Radek Prokeš se dostal k další střele, na střídajícího Čecha zatím nevyzrál.
12:28
Chvilku po vypršení přesilové hry přidává ČEZ Motor třetí branku! Dělovku Dušana Žovince vyrazil Čech pouze k ROKU PAJIČOVI, který si puk potáhl na bekhend a v klidu zakončil. Asistence: Dušan Žovinec.
11:15
Do brejku se hnal kapitán Straka, jenže byl obránci Kadaně tísněn, tudíž nemohl zakončit podle svých představ.
10:43
Obránce Motoru Zíb nezachytil puk na modré čáře, a tak se hra stěhuje do středního pásma.
10:21
První prohřešek hostů proti pravidlům. Martin Kadlec (KAD) dostává dvě minuty za sevření puku.
09:48
Zadovkou hledal jeden z Kadaňských někoho v předbrankovém prostoru, ale tam byl pouze Gába s připravenou lapačkou.
09:16
Po buly pálil Jaroslav Mrázek, ale jeho střela ke Gábovi nedoputovala, jelikož se do ní obětavě položil Lukáš Kříž.
08:48
Útočný průnik Žálčíka utnul brankář Čech, když ve správný čas vyjel z branky. Následuje komerční přestávka.
08:07
Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude před dosud vynikajícím Gábou.
07:29
ČEZ Motor v plném počtu.
06:45
Znovu se do dobré příležitosti dostal po sražené střele Darek Hejcman. Jeho střelu z první vyrazil Gába do ústraní.
05:42
Jihočeši se ihned osvobozují, Kadaň musí rozjet novou akci.
05:29
Michal Švihálek (CEB) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
04:04
V obrovské šanci vychytal Darka Hejcmana Gába! Velká možnost Kadaně na snížení.
03:03
Střídání brankářů hostí. Jakub Čech nahrazuje Tadeáše Dvořáka.
03:03
V dobré pozice střílel Lukáš Kříž, jenže střela mu nesedla. Dvořák však pouze vyrazil puk k úplně volnému RADKU PROKEŠOVI, který dostal touš do odkryté klece. Asistence: Lukáš Kříž.
01:40
Střelu Žovince vyrazil Dvořák k Žálčíkovi, kterému vzal druhou branku Motoru na brankové čáře Jaroslav Mrázek! Obránce Severočechů nyní zachránil svůj tým.
00:18
To byl fofr! Michal Chovan předal před modrou puk Petru Kolmannovi, kterému svižnou střelu tečoval ROK PAJIČ! Budějovičtí se po osmnácti vteřinách ujímají vedení. Asistence: Petr Kolmann, Michal Chovan.
00:01

ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Kolmann, Kříž, Suchánek, Zíb, Bohunický, Žovinec, Klinecký – Květoň, Pajič, Chovan – Nouza, Straka "C", Heřman – Žálčík, Babka, Kuchejda – Prokeš, Mikyska, Švihálek – Guman. Trenéři: Rosol a Bělohlav.

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Čech) – Mrázek, Tejnor, Szathmáry, Trefný "C", Drobný, Rohan, Charousek, Bláha – Veselý, Kaše, Sloboda – Hlava, Hejcman, Kadlec – Vrána, Kverka, Chrpa – Muller, Šťovíček, Vaněk. Trenéři: Beck a Dušek.

Rozhodčí: Krob – Kreuzer, Šmika.

SK Kadaň

I Severočeši se drží ve formě a z posledních tří utkání odcházeli svěřenci Jaroslava Becka jako vítězové. V posledním utkání dokázala Kadaň překvapit slávisty na svém vlastním ledě a odvezla si cenné dva body.

V tabulce patří Kadani dobrá pátá příčka, se kterou můžou být příznivci kadaňského hokeje jistě spokojeni.

ČEZ MOTOR

Budějovičtí jsou na vítězné vlně. Svěřenci Petra Rosola a Radka Bělohlava vyhráli posledních šest utkání v řadě za sebou, když ztratili pouze bod v utkání s Litoměřicemi. V posledním střetnutí porazili Jihočeši Ústí nad Labem 4:1, kdy o dvě branky se postaral člen druhé útočné formace Martin Heřman.

V posledním utkání Motoru chyběl kapitán Josef Straka, který se potýkal s virózou. Jeho start do dnešního utkání je s otazníkem. Chybět budou obránci Vráblík s Muchou.

Dobrý den, vítám Vás u komentování zápasu WSM ligy mezi ČEZ Motorem České Budějovice a SK Kadaní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.