Motor si připisuje výhru 6:2, po přestřelce v posledních dvou třetinách. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
59:34
Ofsajd Motoru.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:38
Žálčík to zkusil z těžkého úhlu, Soukup vyráží.
57:05
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Hosté zaznamenávají druhou branku! Spolupráce Zdeňka Kubici s DAVIDEM TŮMOU přinesla další branku druhého jmenovaného. Asistence: Zdeněk Kubica.
56:44
Motor se v poklidu brání, Ústí se zatím nedostalo do zakončení.
55:30
Martin Heřman (CEB) dostává dvě minuty za napadení.
54:20
Ústečtí zaznamenávají čestný úspěch. Rychlá kombinace Zdeňka Kubici s DAVIDEM TŮMOU přinesla první branku Ústeckých. Asistence: Zdeněk Kubica, David Merta.
53:47
Tečovanou střelu vyrazil Soukup maskou.
52:56
České Budějovice právě vstřelily branku!
Výstavní střela TOMÁŠE NOUZA v přesilovce zvyšuje na 6:0 pro ČEZ Motor! Asistence: Jakub Suchánek.
52:05
Kuchejda v dobré pozici přestřelil.
50:58
Teprve první vyloučení Severočechů. Ondřej Smetana (UNL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
50:46
Rob uvolnil Žálčíka, který pohrdal završením hattricku!
49:31
Velké šance Motoru brankou nekončí! Šance měli postupně Straka, Nouza a v poslední řadě Suchánek, ale ani jeden z nich nepřidali šestý gól.
48:33
Přísná střela Kolmanna švihem šestou branku nepřinesla.
48:00
Domácí bojovník Kuchejda dokázal i v pádu vystřelit, Soukup vyráží mimo.
46:45
Atmosféra na dnešním utkání je náramná. Dnešní divácká návštěva tomu důkazem.
Dnešní utkání sleduje 6341 diváků.
46:17
Hra vysokou holí. Komerční přestávka.
45:46
Zápas je přerušen, čárový sudí dostal pukem a opouští ledovou plochu.
44:54
Jan Dalecký vzal zodpovědnost na sebe, ale neprostřelil Gábu.
43:20
Domácí kapitán se nad ničím nerozmýšlel, tvrdě vypálil a přesnou bombou o břevno přidal pátou branku do sítě Ústí nad Labem. Asistence: Roman Vráblík.
42:18
Ústečtí dosáhli branky, jenže David Skočovský jí vsítil zrovna v momentu, kdy byla posunuta, tudíž nemůže být uznána.
42:02
Domácí brankář si nedovolil rozehrát puk ze své třetiny, a tak přerušil hru.
41:42
Dušan Žovinec si neporozuměl se svými spoluhráči a vyhodil puk přes všechny čáry.
40:34
Ústečtí začali aktivně a usadili se v pásmu ČEZ Motoru.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli čtyři branky a všechny do sítě Ústí nad Labem. Nejprve se prosadil Rok Pajič, po něm přidal dvě branky Lukáš Žálčík a čtvrtý úder zasadil hostům kapitán Josef Straka. Další třetina začne v 19:19.
40:00
39:46
Se střelou z otočky Roka Pajiče si Soukup s problémy poradil.
38:37
Slibně rozjetou akci Ústí zastavil ofsajd.
37:51
Domácí hrají v obrovské euforii! Luboš Rob předal puk Michalu Švihálkovi, který přesně našel střílenou přihrávkou kapitána JOSEFA STRAKU, který pouze usměrnil puk za Soukupova záda. Asistence: Michal Švihálek, Luboš Rob.
37:38
Domácí kapitán na ledě.
36:27
Bojovnost se Roku Pajičovi vyplatila, takže domácí útočník po vyhraném souboji může vyhodit puk do bezpečí.
36:01
Mucha vyhodil puk z obranného pásma na střídačku svého týmu, tudíž vyloučen nebude. Buly před Gábou.
35:42
ČEZ Motor se ihned osvobozuje.
35:38
Josef Straka (CEB) dostává dvě minuty za sekání.
35:32
Na střelu Jakuba Suchánka si Soukup počkal a chytil lapačkou. Zároveň ústecký brankář dokázal svůj zákrok prodat.
35:00
Rychlý "ťukec" Budějovických skončil až u Davida Kuchejda, který nezamířil přesně.
34:27
Prudká střela Pajiče Soukupa sice vyvedla z míry, ale ne natolik, aby hostující brankář propustil puk za svá záda.
33:40
Nahození Zíba si Soukup vychutnal a v klidu lapil.
33:12
Zakázané uvolnění Slovanu.
32:55
Sražená střela končí v ochranné síti. Buly v pásmu ČEZ Motoru.
32:29
Kloz v dobré pozici trefuje prostor, kde číhal domácí maskovaný muž.
31:51
Mertovi v dobré pozici vypíchl puk domácí brankář.
31:08
Průnik Luboše Roba zastavil Soukup zákrokem maskou.
30:04
Další branku Motoru mohl přidat Jakub Suchánek, ale z podobné pozice jako střelec druhé a třetí branku Lukáš Žálčík minul.
28:08
"Švihovka" LUKÁŠE ŽÁLČÍKA se jenom těžko chytá. Michal Švihálek našel přesně svého kolegu z útoku, který znovu prokázal, že se mu poslední dobou daří a svou střelou zápěstím nedal Soukupovi sebemenší šanci. Asistence: Michal Švihálek, Luboš Rob.
27:55
Tvrdá střela Lukáše Zíba skončila těsně vedle.
26:44
Nepřesná předávka Tomáše Nouzy, puk přebírá David Bernad.
26:31
Ofsajd ČEZ Motoru. Komerční přestávka.
25:18
Po střele Kubici musel Gába rychle na zem, což se mu povedlo a zachránil svůj tým před hrozícím nebezpečím.
24:33
Luboš Rob vyhrál buly pro sebe, předal puk LUKÁŠI ŽÁLČÍKOVI, který zvýšil na 2:0. Asistence: Luboš Rob.
21:55
Trma, vrma v pásmu Motoru. Jihočechům se nedařilo vyhodit puk ze své třetiny, naopak Ústečtí nebyli schopni si připravit finální přihrávku.
21:11
Zkušený Jiří Kuchler vypálil po ledě, domácí brankář reflexivně vyrazil do bezpečí.
20:27
Domácí se ujímají vedení! Jakub Babka nahodil puk na Soukupa, kde tečoval David Kuchejda. Ústecký brankář pouze vyrazil k Roku Pajičovi, který si Soukupa položil a zavěsil. Asistence: David Kuchejda, Jakub Babka.
20:01
Máme za sebou první třetinu, ve které jsme branku neviděli. Nejblíže skórování byl v závěru třetiny Petr Tenkrát, ale netrefil zcela odkrytou branku. Za Motor mohl vstřelil první branku Kuchejda, jenže nastřelil pouze břevno Soukupovy branky. Další třetina začne v 18:22.
20:00
19:14
Neskutečné věci se nyní děly v pásmu Motoru! Nejprve Petr Tenkrát netrefil úplně odkrytou branku a nastřelil puk pouze do tyče. Následně se dostal další ústecký hráč ke střele, kterou vychytal Gába, celou akci završil Tenkrát další neúspěšnou střelou. Domácí brankář sklízí ovace od domácích fanoušků.
17:54
Velká šance Slovanu! Puk se po střele odrazil od zadního mantinelu přesně na čepel Merty, který z první nepropálil Gábu.
17:12
16:19
Boj o puk v rohu kluziště vyhrál Martin Heřman, ale touš neudržel dlouho a přišel o něj.
14:41
Babka nezpracoval puk ve středním pásmu, takže se gumová pryž stěhuje k ústeckým lvům.
13:57
Puk z ničeho nic vyskočil do brankoviště, kde ho pohotově přikryl David Gába do své lapačky.
13:38
Heřman na ledě, 5/5.
13:02
Přečíslení ČEZ Motoru v oslabení zastavilo postavení mimo hru.
12:19
V oslabení se do zakončení dostal Švihálek, Soukup si s jeho pokusem poradil.
11:38
Martin Heřman (CEB) dostává dvě minuty za sekání.
11:35
Domácí kanonýr Tomáš Nouza prováhal vhodný okamžik na střelu a o puk přišel.
11:07
Suchánkovu střelu švihem vyrazil Soukup.
10:15
Luboš Rob byl v útočném pásmu moc brzy, tudíž čárový sudí píská ofsajd.
09:23
Velká šance na druhé straně! Jakub Merta uháněl sám na Gábu, udělal kličku do forhendu, se kterou si domácí brankář poradil.
08:26
Další šance první lajny Motoru! Rychlá kombinace skončila až u Roka Pajiče, na kterého zívala prázdná branka, jenže slovinský útočník už byl v těžkém úhlu, a tak nedokázal přesně zakončit.
07:54
Hra je přerušena, Roman Vráblík musí být po jednom ze soubojů ošetřen.
07:06
Posila z Pardubic Látal krouží za svou brankou s pukem a rozmýšlí, jak nejlépe rozehrát svým kolegům.
06:28
Zákrok Gáby na druhé straně a následuje komerční přestávka.
05:52
Rok Pajič předal přesně Kuchejdovi puk do kroku, Kuchejda udělal kličku a nastřelil břevno hostující branky!
05:19
Kotouč v moci Ústeckých, Vladimír Brož nepřesně rozehrál.
04:36
Úmyslný ofsajd Motoru. Buly před Gábou.
03:53
První velká šance zápasu! Žálčík se dostal do brejku, křižnou přihrávkou hledal Švihálka, který atakován nezamířil přesně.
03:00
Se střelou Pohla od modré neměl Gába sebemenší problém.
02:39
Tvrdý zákrok hostujícího kapitána Vágnera na Vráblíka zůstává bez odezvy, hra pokračuje dál.
01:39
Obránce Žovinec se dostal individuálním průnikem až ke střele, kterou vyrazil Soukup do rohu kluziště.
01:02
Dopředu se poprvé dostalo Ústí, střelu Jana Kloze zablokoval jeden z obránců Motoru.
00:22
David Kuchejda našel před brankou volného Jakuba Babku, který z dobré pozice netrefil branku.
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí Rok Pajič, jenž se do sestavy Motoru vrací po jednozápasovém trestu.
00:01
Ústí nastupuje ve žlutých dresech, domácí Motor v modrých.
Za ústecké lvy poprvé nastoupí obránce Jan Látal, který zde hostuje z extraligových Pardubic.
Do sestavy Motoru se po jednozápasovém trestu vrací centr první formace Rok Pajič. Slovinský útočník dostal za faul na litoměřického Procházku stopku na dva zápasy, ale disciplinární komise po utkání na Slavii změnila jeho trest na podmínečný.

ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Mucha, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Zíb, Žovinec, Kříž – Kuchejda, Pajič, Babka – Nouza, Straka "C", Heřman – Žálčík, Rob, Švihálek – Guman, Škoda, Prokeš. Trenéři: Rosol a Bělohlav.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Kosina) – Pohl, Smetana, Vágner "C", Brož, Látal, Bernad, Skočovský – Tůma, Kubica, Merta – Tenkrát, Kloz, Rys – Dalecký, Melka, Kuchler – Křivohlávek, Kopta, Navarra. Trenéři: Mach a Mareš.

Rozhodčí: Dedek – Polák, Rampir.
ČEZ Motor České Budějovice zažívá skvělé období. Jihočeši vyhrál sedm z posledních osmi zápasů a vyhřívají se na prvním místě v tabulce. Stíhá je však silné duo Kladno-Slavia. Právě v pražském Edenu zvládla Rosolova parta poslední utkání, když ve šlágru před čtyřmi tisícovkami diváků hosté zvítězili hnáni fantastickou podporou svých fanoušků 4:2. V prvním letošním měření sil uspěli Jihočeši na ledě soupeře po prodloužení.
Ústí nad Labem zatím zažívá průměrný ročník ve druhé nejvyšší hokejové soutěži. Severočeši jsou po sedmnácti odehraných zápasech v tabulce na osmé příčce s čtyřiadvaceti body za sedm výher, sedm porážek a tři neúspěchy v prodloužení nebo na nájezdy. Na nepříliš výrazné výkony vedení Slovanu zareagovalo angažováním dvou posil – Petra Tenkráta z Brna a Jana Daleckého z Kladna a oba byli hned v první zápasu vidět při výhře nad Litoměřicemi.
Vítejte při sledování online přenosu z utkání 18. kola WSM ligy. V něm se ve středu v Budvar aréně od 17.30 utká českobudějovický Motor s Ústím nad Labem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.