S konstatováním, že i počtvrté v sezoně platilo v souboji Jihlavy a Kadaně otřepané "Můj dům – můj hrad," protože Dukla porazila Sportovní klub poměrem 2:0, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý.
Ani ve třetí třetině gól nepadl, Dukla tak rozhodla o výsledku hned v první třetině, kterou rozhodla dvěma góly v přesilovkách zásluhou Tomáše Harkabuse a Alexe Grebenyuka – 2:0.
59:40
Na Horáckém zimním stadionu jsou slyšet "Skřítkové tesaři", neklamné to znamení tří bodů Dukly.
59:06
Ránu Šimona Szathmáryho srazil David Honzík velmi dobře kolem své levé tyče a Dukla se vzápětí osvobozuje.
58:49
Jan Strmeň je venku z branky, Kadaň útočí se šesti muži v poli.
58:31
Kadaň kombinuje v pásmu, ale nedostává se ke střele.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetího dějství.
57:56
Sportovní klub hraje v plném počtu a začíná jeho přesilovka. Že by bylo ještě na světě menší drama?
57:45
Síly na ledě se srovnají, ale jen na 11 vteřin, poté skončí trest Trefného. Aleš Jergl jde ven na dvě minuty z podražení.

Na vyloučení: 7-11.
56:59
Nyní kombinace Dukly nezafungovala a Kadaň znovu vyhazuje puk do středního pásma.
56:48
Přesilovka pět na tři se Dukle nepovedla, domácí ale už možná trošku šetří síly na pondělní derby v Třebíči.
56:36
Jihlava se po pár přihrávkách dostala do střelecké možnosti, ale Tomáš Kaláb z mezikruží po nápřahu trefil jen pravý beton gólmana.
55:56
Jihlava bude mít možnost přesilovky pět na tři, dlouhé 52 vteřin. Při zavezení puku do pásma Ač se to Jakubu Trefnému vůbec nelíbí, dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

Na vyloučení: 6-11.
55:24
Domácí se před brankou Strmeně provinili hrou vysokou holí, buly se tak stěhuje do středního pásma.
55:00
Kaláb si již sjížděl do středu pásma na střelu, ovšem puk mu na poslední chvíli doslova urazil jeden z hostí kamsi do středního pásma.
54:48
Šanci Kadaně na dramatizaci zápasu zřejmě utíná Robert Černý, který dostává dvě minuty za držení.

Na vyloučení: 6-10.
54:08
Naopak na druhé straně to icing je, puk se stěhuje před branku Kadaně (celkem: 3-6).
54:01
Po vyhození Dukly se zakázané uvolnění pískat nebude, kotouč byl totiž tečován.
53:28
Šest a půl minuty dělí Davida Honzíka od čistého konta a také od toho, aby Kadaň podruhé v sezoně odjela z Horáckého zimního stadionu s prázdnou.
52:21
Výborný zákrok Davida Honzíka, který viděl střelu Lukáše Balhy od modré vlastně na poslední chvíli. Měl přes několik hráčů zakrytý výhled, přesto stačil puk vyrazit před sebe, kde byl David Škůrek, jenž započal akci domácích.
51:38
Jan Strmeň drží svůj tým. Tentokrát dostal kotouč mezi kruhy David Škůrek a dělovku 196 cm vysokého a 111 kg vážícího beka schoval gólman hostí do výstroje.
51:18
Po další jihlavské akci následuje zakázané uvolnění Kadaně (celkem: 3-5).
50:36
Michal Důras vypálil hodně tvrdě z mezikruží. Strmeň jej vychytal a puk, který propadl před něj, získávají hosté, kteří jej hned posílají na druhou stranu.
49:58
Je odehrána téměř polovina třetího dějství, buly bude následovat ve středním pásmu poblíž obranné modré Dukly.
49:34
Nepříjemná rána Jakuba Trefného, který je skutečně nejen dnes nejlepším hráčem hostí, prošla vedle pravé tyče branky Honzíka.
49:01
Tomáš Kaláb byl vyzván ke střele od modré, když mu přihrál zřejmě Josef Skořepa, svojí dělovkou z první ale těsně minul horní tyčku.
48:09
V situaci dva na jednoho posílal Drobný po přejetí modré puk na Kverku, ovšem do jeho přihrávky vložil jeden z jihlavských beků, protože Kverka by jinak šel ze středu pásma sám na Honzíka.
47:38
První dvě třetiny jsme sledovali hezký hokej, nyní je tomu trošku naopak. Ani jeden z týmů nedokáže udržet puk nějaký delší čas na svých holích.
47:00
Sportovní klub hraje také v pěti.
46:56
Ani Dukle přesilovka zatím nevychází, Kadaň se bez potíží brání nevýhodě jednoho muže.
46:27
Mrňovi nyní nevyšlo prostrčení na modrou pro Vlastimila Bilčíka a Václav Kolářík znovu posílá puk přes všechny čáry.
45:41
Václav Kolářík ve středním pásmu nekompromisně posílá kotouč za branku Honzíka.
45:33
Domácí celek hraje v plném počtu.
45:00
Síly na ledě se srovnají a za 33 vteřin začne přesilovka domácích, protože Martin Kadlec ve středním pásmu podrazil napadajícího Filipa Semana. Tahle přesilovka Kadani nevyšla.

Na vyloučení: 6-9.
44:50
Stejně tak jako nyní.
44:39
Kadaň se ještě nedostala ke střele, protože se nedokáže probít před Honzíka. Jihlava opět vyhazuje kotouč.
44:00
Dukla se hned po buly osvobozuje a navíc také Josef Skořepa šetří cenné vteřiny svému týmu dobrým napadáním.
43:33
Kadaňští budou mít šanci v podobě přesilové hry, na trestnou lavici odchází kapitán týmu Jiří Dobrovolný za hákování.

Na vyloučení: 6-8.
43:27
Kadaň skutečně vystrkuje růžky. Z levé strany zblízka střílel Roman Chlouba a pálil do boční sítě.
43:02
Střela Martina Kadlece prolétla nad horní tyčkou Honzíkovy branky, vzápětí domácí brankář přerušuje hru po závaru ve svém brankovišti.
42:45
Sudí Svatopluk Kopeček nechal dobrou půlminutu pokračovat hru, ve čtyřech se bojovalo o kotouč u mantinelu poblíž levého kruhu. Nakonec z minisouboje vychází lépe Kadaň.
42:20
Kde jim Dukla vystavila konečnou a opět se bojuje o kotouč v útočném pásmu domácích.
41:47
Beránek se prodral za branou k odraženému puku, ale neměl již se svými spoluhráči dost prostoru na kombinaci, hosté tak berou kotouč a jsou ve středním pásmu.
41:08
Kadaňští vstoupili do třetí třetiny hodně aktivně, napadají jihlavskou rozehrávku a snaží se s utkáním něco udělat, jako nyní Jaromír Kverka.
40:30
Zakázané uvolnění Dukly (celkem: 3-4).
40:14
Hned na úvodu třetí třetiny to hořelo před Honzíkovou brankou, kde propadl nahozený puk pro Martina Kadlece. Puk za pomocí domácího gólmana zpracovala obrana Jihlavy.
40:01
Dnešní utkání sleduje 1514 diváků.
Další třetina začne přibližně v 19:19.
Ve druhé třetině jsme viděli pohledný hokej. Kadaň, která sem jezdila v předchozích letech, je ta tam. Z nehokejového týmu se stal soupeř, který předvádí dobro hezkou kombinační hru. Více šancí měli domácí, ovšem superzákrok druhé třetiny vytáhl David Honzík proti Romanu Chloubovi. Konec druhé třetiny orámovala pohledná bitka mezi Vlastimilem Bilčíkem a Nicolasem Hlavou, ve které měl navrch první jmenovaný, tedy jihlavský bek.
40:00
39:50
Rána Aleše Jergla do levého horního rohu prošla vedle skutečně jen o kousek.
39:12
Štebih posílal kotouč zblízka k levé straně Strmeně, kam se gólman hostí pohotově přesunul.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:19
Nyní už přichází boxerský souboj po tom. co Nicolas Hlava opět lehce šťoural do Honzíka a snažil se získat kotouč, který měl domácí gólman ve své moci. To se nelíbilo Vlastimilu Bilčíkovi, který soupeře vyzval na boxerský souboj. Box tedy nekomentuji, spíše se na něj rád dívám, ale pravý hák jihlavského beka, kterým poslal útočníka Kadaně na zem, poznám celkem jistě. Oba dva jdou ven na 2+2 minuty za hrubost.

Na vyloučení: 5-8.
38:19

38:19

38:19

37:26
Parádní zákrok i na druhé straně. Martin Kadlec v situaci dva na dva zavezl puk do pásma a před brankou našel Romana Chloubu, proti které vytáhl David Honzík skvělý rozklek a zastavil puk betonem. Tohle bylo na zlatou helmu přátelé! Pohledná akce hostí a ještě lepší zákrok Honzíka.
37:16
Pavel Mrňa se po hezké akci Jergla odhodlal ke střele, kterou výborně zneškodnil Jan Strmeň.
36:38
Tomáš Kaláb hodně důrazně vysvětlil Nicolasi Hlavovi, že když má Honzík puk ve své moci, není radno do něj šťourat holí, respektive pod jeho levý beton.
36:28
Pískáno je další zakázané uvolněné Dukly Jihlava (celkem: 2-4).
35:49
Do střely Danka Deveriho vložil hůl David Škůrek a kotouč končí nad branou Honzíka v ochranné síti.
34:47
Šafář dlouhým pasem vyzval do úniku po levé straně Harkabuse, který chtěl zblízka vyzkoušet Strmeňovu pozornost bekhendem, ovšem netrefil vzdálenější tyč.
34:24
Přihrávka Důrase na modrou pro Šafáře se nepovedla, jihlavští se sami připravují o útočné pásmo.
33:50
Nenápadná střela Václava Koláříka prošla kolem pravé tyče Honzíka, který se za kotoučem stačil jen ohlédnout.
33:44
Pískáno je také první zakázané uvolnění Dukly (celkem: 1-4).
33:14
Bilčik našel dlouhou přihrávkou na útočné modré Martina Kohouta, kterému však puk podjel pod holí a domácí se do šance dva na jednoho nedostali.
32:12
Kadaňští se po přesilovce a své velké šanci přece jen dostali trošku do útočení, ovšem další střele Honzík zatím čelit nemusel.
31:14
Největší šance Kadaně v tomto zápase. Martin Sloboda získal před brankou puk a z otočky trefil levou tyčku branky.
30:54
Dukla hraje také v plném počtu.
30:05
Při zkrácené přesilovce Kadaně, trvající minutu a jedenáct vteřin, pálil od modré Dominik Tejnor. Honzík toho moc neviděl, přesto stačil zasáhnout hrudí a poté doslova skočit po odraženém puku.
29:43
Kadaň je v plném počtu.
29:40
Pokud se nemýlím, tak po devíti minutách a čtyřiceti sekundách si hosté připisují první střelu na branku druhé třetiny. Nahození Chlouby radši pokryl Honzík a přerušil hru.
28:54
Síly na ledě se vyrovnají, dvě minuty za sekání dostává Filip Seman.

Na vyloučení: 3-6.
28:30
Tohle je obrovský tlak Dukly. Jmenovitě nejprve Kolářovi přeskočil puk mezi kruhy a nemohl zakončovat. Poté Seman před brankou v situaci dva na nikoho vystřelil jen do betonů Strmeně, nepřihrával Divišovi. Vzápětí po střele jednoho z jihlavských beků trefil Richard Diviš boční síť.
27:43
Dvě minuty za podražení Michala Důrase dostává Martin Svoboda.

Na vyloučení: 2-6.
27:38
V situaci dva na jednoho nahrál Harkabus puk na Semana a bývalý kadaňský hráč si vylámal zuby na vyrážečce Strmeně.
27:20
Po faulu na Michala Důrase hraje Dukla ve výhodě.
27:15
Dukla se dneska zatím baví hokejem. Harkabus po hezké souhře střílel z prostoru mezi kruhy těsně kolem levého horního rohu Strmeně.
26:44
Domácí celek hraje v pěti v plném počtu a začíná jeho čtyřicetivteřinová přesilová hra.
26:06
Kverka po přihrávce spoluhráče střílel z levého kruhu, ovšem poslal kotouč jen do dvoumetrové zdi se jménem Jakub Škůrek, který jej poté ještě poslal na zem. Tady možná mohl být pískán faul.
25:24
Strmeň to neudělal vůbec dobře. Zkusil po mentinelu rozehrát puk, ovšem poslal jej pouze na hůl Martina Kohouta, který si vzápětí vybojoval na Martinu Weinholdovi faul – nedovolené bránění.

Na vyloučení: 2-5.
24:55
Puk po souboji u levého kruhu v pásmu domácích skončil mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
24:44
Nyní se již zřejmě hosté dočkají první střely na Honzíka ve druhé třetině, neboť Jan Kolář (JIH) odchází na trestnou lavici, provinil se hákováním.

Na vyloučení: 2-4.
24:20
Útok domácích končí zakázaným uvolněním (celkem: 0-4).
24:08
Milimetrový ofsajd domácích. Těžko soudit, sudí měli asi pravdu.
24:03
V situaci tři na dva posílal Szatháry kotouč na své spoluhráče, ovšem puk projel jak mezi Kadlecem, tak mezi Trefným. Útočit tak může Dukla.
23:24
Po dvou ztrátách puku jihlavských hokejistů se ke střele od modré dostal Jakub Trefný, jenže také on nenačasoval ránu přesně a mířil někam do levého rohu za branku Honzíka.
22:33
Jergl si vybruslil z levé strany mezi kruhy a poté se pokusil zápěstím zakončit. Do jeho rány vložil hůl Robert Černý a zřejmě zabránil pohromě svého týmu.
22:19
Hosté se osvobozují a vzápětí hrají v plném počtu.
22:09
Dobrovolnému střela z první nevyšla, puk trefil pouze koncem hole a kotouč neměl patřičnou razanci.
21:48
Filip Seman si nabruslil na modrou a nahodil kotouč na Strmeně. Pokus o teč Jana Koláře byl neúspěšný a gólman hostí má puk ve své moci.
21:00
Dukla musí znovu začít až od svojí branky.
20:40
Kadaňští se osvobozují,navíc ještě napadali jihlavskou rozehrávku.
20:19
Nejlepší bek hostí Jakub Trefný je vyloučen na dvě minuty za hákování Tomáše Harkabuse.

Na vyloučení: 1-4.
20:15
Rychlé nohy ukázal znovu Tomáš Harkabus, jenž si to namířil až k levé tyči Strmeně a nemohl lépe zakončit, neboť byl bráněn soupeřem.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:24.
Úvodní část je za námi. Z vedení 2:0 se raduje Dukla Jihlava, která se ve dvanácté minutě ujala pohotovou střelou Tomáše Harkabuse v přesilovce vedení a minutu a půl před koncem využil druhou přesilovku domácích ze tří ranou od modré Alex Grebenyuk.
20:00
19:18
Rána nezkušenějšího hostujícího borce Jakuba Trefného, který je i nejstarší hráč a nejproduktivnější bek Kadaně, byla tečovaná a propadla hodně vedle levé tyčky Honzíka.
19:00
V probíhající poslední minutě první třetiny se puk nachází před jihlavskou svatyní. Kadaň se snaží smazat nulu na svém kontě.
18:29
Dukla právě vstřelila branku!
Že má ALEXANDER GREBENYUK ránu jako když kopne kobyla, to se ví. Jak říkají kolegové z promoteamu, "ruský bohatýr" vypálil kousek za modrou a propálil vše, co stálo v cestě. Otlíčno Alex, otlíčno! Asistence: Michal Důras, Josef Skořepa.
17:40
Jergl našel před brankou po hezké souhře Mrňu, jenž trefil levý beton gólmana.
17:19
Filip Seman při snaze o teč najel do gólmana Strmeně, což určitě nebylo úmyslné. Hned se ale strhla menší potyčka, po které se vylučovat nebude. Přece jen i "Semiš" má, podobně jako Szathmáry, vztah k týmu soupeře, kde něco odehrál.
17:03
Kadanští hned vyhazují puk, Chlouba dobře přečetl přihrávku Richarda Diviše.
16:55
Na Šimona Szathmáryho se přišel podívat i jeho dědeček Jan Suchý, který je ve VIP prostorech stadionu. Nyní ale příliš spokojen nebude, protože se jeho vnuk nechal vyprovokovat k hákování.

Na vyloučení: 1-3.
16:24
Střelu Škůrka od modré Strmeň opět moc neviděl, neboť před ním operoval Skořepa s Harkabusem. Stačil ale puk vyrazit do levého rohu za branku.
15:36
Tohle byla tedy pořádná pumelice, kterou vyslal na branku z levého kruhu Nicolas Hlava. Kotouč prošel vedle pravé tyče, Honzík jeho střelu kontroloval pohledem.
14:53
Po menší strkanici mezi Kolářem a Trefným se vylučovat nebude. Otázka, co se stalo před tím, protože mimo hlavní dění zůstal ležet na ledě právě Kolář, jenž se ale po chvíli zvedl a Trefného asi na pivo ve vzájemné rozpravě nezval.
14:50
Kohout po přejetí útočné modré pořádně tvrdě vypálil. Strmeň srazil kotouč lapačkou a chvíli vůbec neviděl, kde kotouč je. Ten se odrazil na hůl hostí, kteří bleskově vyhazují na zakázané uvolnění (celkem: 0-3).
14:31
Dukla chvíli musela bránit své území před brankou Honzíka, avšak hosté se ke střele nedostali. Nebo dostali, ale Szathmáryho rána šla do prvního bránícího hráče.
13:35
Tomáš Harkabus si najel s pukem před branku, kde čekal na vhodný moment k zakončení. Zkusil to, nakonec cestě puku na branku zabránil dobrý obranný zákrok Trefného.
13:14
Jan Strmeň si na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat. Nyní to zkusil znovu Grebenyuk, a to z pravé strany, ovšem gólman hostí pokryl puk.
12:53
Rána Alexe Grebenyuka šla přesně do míst, kde stál Jan Strmeň, který našel puk ve své lapačce.
12:17
Další nepřesnost v rozehrávce Kadaně končí zakázaným uvolněním (celkem 0:2).
12:09
Akci hostí hatí ofsajd, bude se tak vhazovat ve středním pásmu poblíž útočné modré Kadaně.
11:21
Trošku smolný gól pro hosty. Škůrek poslal kotouč na levý kruh pro TOMÁŠE HARKABUSE, který se nerozpakoval, nenápadně vystřelil a kotouč propadl přesně k pravé tyči Jana Strmeně. Ten se jen vyčítavě dívá na své betony, kudy puk prošel do sítě. Nutno ale podotknout, že před ním projeli dva hráči a asi toho moc neviděl. Asistence: David Škůrek, Michal Důras.
11:09
Hosté se osvobozují a posílají kotouč až k Honzíkovi.
10:42
Kalábova střela byla hosty zblokována do ochranné sítě.
10:03
Jerglova střela propadla k levé tyči, kde měl Skořepa hodně málo času k bekhendovému zakončení. Zkusil to však a domácí opět rozvlnili boční síť.
09:53
Skořepa z otočky mezi kruhy vyprášil betony gólmana hostí.
09:34
Extraligou protřelý Jan Kolář si vykoledoval v levém rohu faul Václava Koláříka, který jej hákováním poslal k zemi.

Na vyloučení: 1-2.
09:08
Kadaň trošku pomaleji střídala, což byla voda na mlýn pro Koláře, který svojí tvrdou ránou z pravého kruhu vyprášil levý beton kadaňského gólmana.
08:37
Ostrá střílená přihrávka Koláře před branku prolétla křížem nikým netečována až na druhou stranu útočného pásma Dukly.
08:12
Puk je po zásahu hostí mimo hrací plochu, buly bude následovat ve středovém kruhu.
08:05
Hosté začali nebezpečně napadat rozehrávku soupeře a Dukla se s pukem nemůže dostat od své svatyně.
07:14
Jen aby tyhle šance Duklu nemrzely. Jergl z pravého kruhu poslal puk před branku na Pavla Mrňu, který jemnou tečí netrefil branku.
06:33
Lukáš Anděl dostal od Dobrovolného přihrávku do jízdy a z vrcholu levého kruhu tvrdě vystřelil. Sice jen do boční sítě, odtud se ale puk odrazil před brankou a nechybělo moc, aby Kohout dojel puk.
05:50
Také Kadaň hraje v plném počtu.
05:40
Jihlava po delším čase zavezla puk do pásma před branku Strmeně. K jeho pravé tyči dostal Kolář zadovku od Semana, z první však pálil jen do pravého betonu gólmana.
04:57
Hosté se osvobozují.
04:51
Důras na pravém kruhu chtěl střílet, ovšem promáchl do prázdna.
04:38
Důras viděl před brankou zcela volného Harkabuse a posílal mu brankovištěm přihrávku, kterou srazil holí Jan Strmeň. Gólman Kadaně dobře přečetl hru.
04:28
Dukla kombinuje na modré, zatím bez střeleckého pokusu. Kaláb spíše nahazoval puk vedle.
03:50
Krátce po návratu z trestné lavice si Trefný a Mrňa role vyměnili. Jakub Trefný (KAD) jde ven za držení hráče Dukly.

Na vyloučení: 1-1.
03:36
Jihlava hraje v plném počtu.
03:07
Kadaňští navíc mohli při své přesilovce inkasovat. K Harkabusovi před brankou propadl puk a domácí forvard pohotově vystřelil, ovšem Strmeň zachránil svůj tým od pohromy.
02:50
Jihlava se krátce po buly osvobozuje.
02:16
Roman Chlouba se parádně natlačil až před branku, kde ale už neměl dostatek prostoru na zakončení. Najel si až moc na pravou tyč Honzíka a z úhlu jej nepřekonal.
01:58
Hosté kombinují v útočném pásmu, ovšem přihrávka na Trefného neprošla a hosté se sami zbavují pásma.
01:36
Domácí sice bojovali v útočném pásmu o puk, jenže za brankou si Trefný vykoledoval faul na Pavlu Mrňovi (JIH), který tak jde ven za držení.

Na vyloučení: 1-0.
01:00
Lukáš Blaha se připravoval u pravého kruhu ke střele. Jenže než vystřelil, stačili k němu přijet jihlavští hráči, kteří jeho pokus zblokovali a se žabičkou neměl Honzík problém.
00:43
Zakázané uvolnění hostí (celkem 0:1).
00:15
Jihlava se hned v úvodu dostala za branku Strmeně, který včera chytal za chomutovské Piráty. Ale zatím je to bez vážnější šance i z toho důvodu, že jeden z jihlavských hráčů z mezikruží promáchl do prázdna.
00:01
Ještě před začátkem zápasu se Dukla loučí se svým dlouholetým řidičem Miroslavem Matějkou, který vozil Duklu na venkovní zápasy dlouhých 42 let.

HC Dukla Jihlava: Honzík (Sáblík) – Bilčík, Kaláb, Grebenyuk, Štebih, Šafář, Dobrovolný, Škůrek – Harkabus, Skořepa, Důras – Diviš, Seman, Kolář – Jergl, Prokš, Mrňa – Beránek, Anděl, Kohout. Trenér: Petr Vlk

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Szathmáry, Trefný, Blaha, Tejnor, Weinhold, Drobný, Černý, Kolářík – Kadlec, Chlouba, Sloboda – Vrána, Kverka, Vaněk – Deveri, Šťovíček, Hlava – Macháček, Huňady. Trenér: Jaroslav Beck

HC Dukla Jihlava

To domácí mají jistotu postupu play off. Jihlava se náchází na třetí příčce tabulky s pěti bodovým náskokem na třetí Slavii, se kterou se právě minulé kolo utkala a porazila jí na jejím ledě 1:3. Dukla bude chtít jistě postoupit do play off z co nejlepšího místa a tak se dá čekat spanilá jízda domácích za třemi body.
Sportovní klub Kadaň

Hosté se aktuálně nacházejí na osmé příčce tabulky WSM ligy se sedmdesáti body a ještě nemají jistotu play off. Kadaň se v posledním utkání střetla s posledním Mostem, se kterým prohrála na svém ledě vysoko 1:5.
Dobrý den všem sportovním fanouškům a hokejovým obzvlášť. Dnes je na programu 48. kolo WSM ligy mezi týmy HC Dukla Jihlava a Sportovní klub Kadaň. Potvrdí Dukla papírové předpoklady nebo si hosté odvezou z Vysočiny nějaký bodík?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.