S konstatováním, že HC Dukla Jihlava poráží Draky ze Šumperka i potřetí v sezoně, tentokrát na vlastním ledě 5:1, se s Vámi loučí a hezký středeční večer přeje Tomáš Lysý.
Třetí třetinu vyhrála Dukla poměrem 3:1. Třetí gól Jihlavy vstřelil Ondřej Beránek. Hosté sice za stavu 3:0 vykřesali menší naději snížením Tomáše Fořta, ovšem jejich veškerou snahu vedoucí k bodům uťala Jihlava dalšími dvěma góly v podání Davida Březiny a Jana Koláře.
59:29
Dukla právě vstřelila branku!
Volání domácích fanoušků o bůra je vyslyšeno. JAN KOLÁŘ dostal od Štebiha přihrávku do jízdy, najel si na pravý kruh a trefil se do pravého horního rohu nad lapačku Zelenky. Asistence: Miha Štebih, Lukáš Jícha.
59:20
Hraje se před branou Škarka, ovšem Jihlava nyní získává puk.
59:00
Posledních šedesát vteřin dělí Duklu od další domácí výhry po dvou neúspěších s Havířovem a Litoměřicemi.
58:18
Josef Skořepa nebyl dalek gólu, nejlepší střelec Dukly minul branku.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a zřejmě i celého zápasu.
57:25
Dělovka Zdráhala od modré, dnes již několikátý pokus beka Draků, skončila na levém betonu gólmana.
56:52
Draci jsou stále před domácí klecí, ovšem nyní ztratil kapitán Marek Haas v rohu za brankou kotouč.
56:38
Jakub Škarek dál drží hostující střelce – až na Tomáše Fořta – ve smyčce. Šumperk to zkusil znovu z pravé strany, ránu Miškovského z první chytil domácí gólman do lapačky.
56:21
Na druhé straně se ke střele dostal Jan Milfait, jeho pokus z pravé strany nebyl přesný, mířil kolem levé tyče Škarka za branku.
56:04
Nechybělo moc, aby Jan Kolář dosáhl na přihrávku Diviše podél brankoviště. Puk mu prolétl kousek od hokejky.
54:43
Střelu hostí od modré v podání Jana Zdráhala vytáhl Jakub Škarek, ač byl puk před domácí svatyní tečován.
54:15
Zřejmě veškeré naděje Draků na body stíná DAVID BŘEZINA. Jihlavský šikula si počkal blíže pravého kruhu na přihrávku Prokše a ze své oblíbené pozice se opět nemýlil. Asistence: Marek Prokš, Lukáš Anděl.
53:48
Rána Anděla z pravé strany prolétla hodně vedle levé tyče, napodruhé se mladý útočník Dukly ke střele, tentokrát z mezikruží, nedostal.
53:17
Draci právě vstřelili branku!
Dramatizace zápasu je zde. Za brankou Škarka tak dlouho míchal s pukem Milfait, až si počkal na vhodnou chvíli, kdy se mu před svatyní uvolní TOMÁŠ FOŘT. Nejproduktivnější hráč Draků dostal přesný pas a z první zamířil mimo dosah domácího gólmana. Asistence: Jan Milfait, Aleš Holík.
52:49
Jihlava se snaží vybojovat puk u Zelenky a držet jej co nejdál od své svatyně, což se jí nyní na okamžik daří.
52:16
Po střele Miškovského z pravé strany se Škarek jen ohlédl, projektil útočníka Draků prošel vedle vzdálenější tyče.
51:01
Dnešnímu zápasu přihlíží 1025 diváků.
50:22
Krásná akce v podání Dukly i s troškou potřebného štěstí. Důras v situaci dva na jednoho přihrál Skořepovi, který zkoušel kličku do bekhendu. Do části odkryté branky se těsně netrefil. Kotouč se od zadního mantinelu odrazil zpět na Důrasovu hůl, který jej přihrál pro ONDŘEJE BERÁNKA a ten neměl problém trefit z poloviny volnou klec. Asistence: Michal Důras, Josef Skořepa.
49:48
Jakub Škarek měl znovu práci, musel likvidovat nebezpečnou střelu Fořta z pravého kruhu. Nejproduktivnější hráč hostí se ne a ne prosadit.
48:30
Hosté musí začít znovu od svojí branky, útočnou akci rozehrává Puzič na Sedláka, jenže Salith brzdí ofsajd.
48:12
Nahození Sedláka před Škarkem nebezpečně skočilo a vypadlo k jeho levého betonu, kde jej napodruhé domácí gólman pokryl.
47:34
Tohle vůbec nebyla přesná rozehrávka Dukly. Ke kotouči se mezi kruhy dostal Tomáš Fořt, který ale neměl pro střelu z otočky dostatečný prostor a Škarek si s ní poradil.
46:49
Tím spíše, že nyní je pískáno zakázané uvolnění domácí ekipy.
46:21
Vypadá to, že Jihlava zatím hraje pozorně z obrany, což by se nemuselo Dukle vyplatit. Do konce zápasu doba dlouhá.
45:36
Jihlava hraje v pěti, oslabení přestála bez úhony.
45:25
Stejné je to i nyní, kdy Draci nesťali obranný val čtyř hráčů Dukly na modré.
45:00
Tato přesilová hra se hostím zatím příliš nedaří, Jihlavští se bez potíží brání.
44:09
Neúspěšné zavezení puku hostí před Škarka končí vyhozením Dukly.
43:48
Útok hostí byl přerušen pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Hra se stěhuje do středního pásma.
43:36
Šance pro Šumperk. Michal Důras v obranném pásmu na levém kruhu podrazil Petra Gewieseho a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 7-5.
43:26
V pokračujícím tlaku vystřelil Drtil od modré. Škarek toho moc neviděl, přesto jeho pokus vyrazil.
43:11
Milan Ostřanský se prohráčkoval od modré křížem až za branku Škarka. Zkoušel zpětným pasem najít někoho před brankou, jenže neúspěšně.
42:41
Hra je ve třetí třetině zatím hodně kouskována. Nyní se nehraje pro zakázané uvolnění Dukly.
41:56
Štebihovu střelu od modré hned po buly gólman viděl a schoval jí do výstroje.
41:53
Mrňa dostal před branku přesný pas od Harkabuse. Vystřelil zblízka z první, ale Zelenka předvedl dobrý zákrok.
40:32
Jihlava na začátku třetí části dostala svého soupeře pod tlak, ale zatím se nedokázala střelecky prosadit či ohrozit Zelenku i kvůli tomu, že dva zákroky hostí nyní byli hodně na hraně.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:15.
Druhá třetina je u konce a skončila naprosto stejně jako část první. Jihlava vstřelila jeden gól, když dvě minuty dlouho přesilovku pět na tři využil ranou od modré Miha Štebih. Další góly i přes ostatní přesilové hry nepadly, stav je tak 2:0.
40:00
39:51
Poslední střelou druhé třetiny je zřejmě rána Vrdlovce, která šla přesně na hruď Škarka.
39:38
Skákavá střela Holíka od modré nadělala Škarkovi dost problémů. Ten nakonec horkou bramboru zneškodnil.
39:05
V ní se před branku Draků propracoval Lukáš Anděl. Zkusil to se střelou do pravého horního rohu, kam výborně máchl lapačkou Daniel Zelenka.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:37
Lukáš Jícha bojuje o puk v útočném pásmu, ovšem dvojice Miškovský – Brunec jej přetlačila a zbavila puku.
37:55
Útok Dukly nemůže pokračovat pro ofsajd, ve kterém byl zachycen Richard Diviš.
37:39
Ondřej Beránek zkusil naznačit střelu, poté zblízka vystřelil, jenže jeho pokus, mířený zřejmě mezi kruhy Zelenky, nebyl úspěšný.
37:39
Ondřej Beránek se dostával do samostatného úniku, při pokusu o blafák jej fauloval Jan Zdráhal a je nařízeno trestné střílení.
36:55
Dlouhý pas, téměř na náhodu, od Koláře na Kohouta vyšel. Domácí hráč se dral do pásma a nechybělo mu moc, aby kotouč mezi kruhy získal. Ke střele se nedostal, pokryl ho vracející se Gewiese.
36:34
Po vyhraném buly vystřelil na branku Bilčík, jehož ránu Zelenka viděl a schovává jí do zástěry. Jen to zadunělo.
35:15
V situaci dva na jednoho si sjížděl před branku hostí Kolář s Divišem. První jmenovaný nestřílel, přihrál, ale jeho spoluhráč byl na poslední chvíli pokrytý Ivanem Puzičem a nemohl tak zakončovat.
34:54
Brunec obkroužil branku a poslal kotouč přímo před Škarka, kde se o dorážku neúspěšně pokoušel Miškovský. Domácí talent v brance má kotouč znovu pod kontrolou.
34:25
Dukla hraje v pěti.
34:22
Tvrdá rána Aleše Holíka těsně minula pravou tyčku Škarka. Puk skončil odražený za brankou, kde se o něj perou domácí i hosté.
33:32
Na druhé straně si o puk řekl Marek Haas. Kapitán Draků stál na pravém kruhu, vypálil, ovšem jeho pokus schoval Škarek do lapačky, bezpečně jej viděl.
32:47
Z rychlého kontru domácích nezapršelo, Zelenka vytěsnil ránu Mrni vedle.
32:25
Další přesilová hra pro Draky po tom, co Alex Grebenyuk (JIH) za brankou zahrál vysokou holí.

Na vyloučení: 6-5.
32:01
Před branku si sjel Milfait, dostal parádní přihrávku a mířil pod břevno. Škarek se znovu zaskvěl zákrokem svým levým ramenem, kotouč tak šel nad branku.
31:45
Štebih posílá kotouč přes všechny čáry až k brance Šumperka.
31:36
Dukla má paradoxně více šancí v oslabení. Střelu Štebiha od modré musel pokrýt Zelenka a znovu tak následuje buly u gólmana hostí.
31:32
Další pěkná akce domácích v oslabení. Jiří Dobrovolný získal kotouč mezi kruhy a řádně vypálil, leč Zelenka vytěsnil puk do ochranné sítě.
30:56
Stejně tak jako nyní, kdy Dukla rozjela i ve čtyřech rychlý kontr a po ráně jednoho z domácích od modré vypadl Zelenkovi kotouč před branku. Ale už bylo pískáno, opět trošku úzkostlivě.
30:28
Zdráhalovu ránu od modré bez potíží pokryl Škarek. Zdálo se ale, že sudí pískal o něco dříve, než měl, kotouč ještě neměl domácí gólman úplně pod kontrolou.
30:08
David Škůrek je v souboji o puk za brankou potrestán dvěma minutami za držení. Ve stejném čase hrají hosté v plném počtu.

Na vyloučení: 5-5.
29:58
Dukle se nepovedla kombinace a rána Staňka, která byla ještě zblokována domácí hokejkou, se těsně třela kolem levé tyčky.
29:33
Domácí kombinují před Zelenkou, ale ke střele se zatím nedostávají. Až nyní vypálil od modré Šafář a nechybělo moc, aby zamířil k levé tyči hostující svatyně.
29:13
Štebih je při chuti. Dělovka slovinského obránce z vrcholu levého kruhu skončila v zástěře Zelenky, jenž na jeho střelu viděl.
29:02
Ovšem Jihlava se hodně rychle vrátila před soupeřovu svatyni.
28:47
Draci vyhráli buly a posílají kotouč až ke Škarkovi.
28:35
Jak je to jednoduché, využít dlouhou přesilovku pět na tři. Diviš našel na modré MIHU ŠTEBIHA, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Pokračuje tak přesilovka domácích pět na čtyři. Asistence: Richard Diviš.
28:08
Za faul před brankou na Mrňu jde ven Tomáš Fořt (SUM) za podražení, ve stejném čase jde ven také Tomáš Prokop (SUM) za hákování.

Na vyloučení: 4-5.
28:08

28:08
Jihlava vytvořila závar před brankou Zelenky, kde byl faulován Martin Kohout. Jihlava ale udržela puk a hosté faulují i podruhé, nyní mezi kruhy. Uvidíme 2 minuty dlouhou domácí početní výhodu, a to hned dvojnásobnou.
27:21
Grebenyuk si pokryl puk před obráncem, ovšem následně jej zbytečně přihrál na hůl Vrdlovce, sjíždějícího si do středního pásma. Útočník hostí byl hodně překvapen a o kotouč vzápětí přišel.
26:58
Také Draci hrají v plném počtu.
26:19
Dukla je v pěti, začíná její poněkud zkrácená přesilová hra.
26:15
Po buly před Škarkem posílají domácí kotouč až k Zelenkovi. Následně budou hrát v plném počtu.
25:27
Troška té tvrdosti i na druhé straně. Na útočné modré poblíž střídaček zbořil Skořepa obránce Gewieseho, jenže o puk ho nepřipravil.
25:18
Po vyhraném buly podnikli Šumperští rychlý kontr. Miškovský přejel modrou a tvrdě vypálil, Škarek zastavil puk svojí helmou.
24:58
Šumperští se zatím nebyli schopni dostat do útočného pásma, navíc Mrňu za brankou trefil Jan Zdráhal (ŠUM). Útočník Dukly odjíždí za pomocí spoluhráčů na střídačku a drží se za koleno. Bek Draků dostává dvě minuty za držení.

Na vyloučení: 4-3.
24:19
S napadáním to nyní přehnal Lukáš Jícha (JIH), jenž je vyloučen na dvě minuty za držení, kterého se dopustil těsně před Zelenkovou brankou.

Na vyloučení: 4-2.
24:01
Až nyní posílá Dukla puk přes všechny čáry a nechybělo moc, aby puk doklouzal za čáru ve znamení zakázaného uvolnění.
23:41
Ani nyní to není ze strany domácích dobré. Další nepovedené vyhození křížem pásma zastavil Zdráhal. Hosté hodně nepříjemně napadají.
23:17
Dukle se nadvakrát nepodařilo vyhodit puk a Draci jsou tak stále před brankou Škarka.
23:08
Celý počínající tlak hostí utíná Škarek, jenž zastavuje puk.
22:31
Pokus Gewieseho z vrcholu levého kruhu prošel těsně vedle levé tyče. Stejný hráč poté střílel od modré a jeho zblokovaná rána projela naopak kolem druhé tyčky.
22:03
Mrňova přihrávka nebyla povedená. Draci rázem zahrozili, před brankou raději sebral kotouč do lapačky gólman Škarek a uklidnil hru.
21:24
Diviš napadal za brankou rozehrávku hostí, nakonec neúspěšně, ovšem atak Šumperka netrval dlouho. Jihlava ve středním pásmu sebrala hostům puk a nechybělo moc, aby se Kohout s Harkabusem dostal do situace dva na jednoho.
20:32
Nebezpečná situace v podání Tomáše Fořta, který střílel z mezikruží. Škarek byl však připraven a zneškodnil jeho ránu hrudí.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:17.
První třetina je u konce. Příliš pohledný hokej jsme sice neviděli, ovšem jeden gól padl. Postaral se o něj v jedenácté minutě Lukáš Jícha, který se prosadil střelou z mezikruží, která propadla Zelenkovi pod ramenem.
20:00
19:22
Jihlava hraje v plném počtu.
19:13
Škarek opět likviduje nepřehlednou situaci před svojí brankou, sápe se po odraženém puku lapačkou.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:30
Fořt se snažil před branou dorazit puk, neúspěšně. K puku se dostal Milfait, posunul ho na vrchol pravého kruhu pro Daniela Vrdlovce, jehož střelu k levé horní tyči vyrazil Škarek ramenem.
18:10
Šumperk se dostává do pásma a pořádně zamyká jihlavskou čtveřici.
17:25
Domácí ve čtyřech.
17:22
Zdráhal nemohl skórovat i kvůli tomu, že Lukáš Anděl (JIH) zahrál vysokou holí. Po kratičké přesilovce hostí v podobě pět na tři bude následovat klasická početní výhoda.

Na vyloučení: 3-2.
17:22
Milfait přihrávkou z pravého kruhu našel před brankou Zdráhala, jehož doklepnutí výborně zneškodnil Škarek. Tohle byla největší šance hostí.
16:43
Draci jsou v pěti, začíná jejich hodně krátká přesilovka.
16:21
Nyní to novic v jihlavské obraně zkusil od modré, avšak hodně nepřesně.
16:05
Štebih dostal nabito na modrou od Kohouta, jenž vystřelil a Bilčíkovi nechybělo moc, aby tečoval kotouč za záda nic nevidícího Zelenky.
15:25
Přesilovou hru Dukla určitě nevyužije, neboť v útočném pásmu nedovoleně bránil soupeře Lukáš Jícha.

Na vyloučení: 2-2.
15:10
Diviš hledal přihrávkou na modré Ondřeje Šafáře, ta se ale nepovedla a jihlavští hokejisté ztrácí pásmo.
14:43
Nejproduktivnější hráč hostí Tomáš Fořt dostává dvě minuty za držení pronikajícího Beránka ve vlastním pásmu u levého kruhu. Využije Dukla i druhou přesilovku?

Na vyloučení: 1-2.
14:40
Skořepova rána od modré prošla těsně vedle levé tyče Zelenky.
14:23
Ondřej Beránek se po levé straně dostal do pásma, kde byl faulován a vykoledoval si dvě minuty.
13:32
Z ledu se jen těžce zvedá Aleš Staněk, jenž se drží za pravou ruku a za pravou část obličeje. Nemohu soudit, zda došlo k nedovolenému zákroku, vše se událo mimo hru.
13:08
Na Aleše Staňka si počíhal u pravého mantinelu Jiří Dobrovolný a vystavil mu hodně tvrdou stopku.
12:36
Kolář nepřešel do rychlého útoku, nahrával ještě ve středním pásmu pro Richarda Diviše, jenž sice zavezl kotouč přes modrou, ale tam už si na něj počíhali obránci.
11:39
Šumperk se snažil založit útočnou akci, Haas dostal puk do jízdy, ovšem u střídačky Dukly mu vystavil konečnou Miha Štebih, který je dnes zatím velmi jistý.
10:22
Jihlava se dostává v přesilové hře do vedení. Šafář od modré našel na levém kruhu Diviše, jenž ihned přihrál mezi kruhy pro LUKÁŠE JÍCHU. Jeho střela sice nebyla příliš povedená, ale prošla pod pravým ramenem překvapeného Zelenky do sítě. Asistence: Richard Diviš, Ondřej Šafář.
10:00
Bilčík ještě zastavil puk na modré, ač to bylo hodně těsné. Ihned ho nasměřoval před Zelenku, kde se střelou z otočky prezentoval Beránek. Pokus ale neměl patřičnou razanci a skončil na pravém betonu gólmana.
09:22
Přihrávka Kohouta zpoza branky byla zblokována obránci. Co zblokována, rovnou zastavena, takže Šumperk se opět osvobozuje.
08:53
Draci krátce po začátku přesilovky vyhazují kotouč až ke Škarkovi.
08:37
Přesilovou hru si vyzkouší také Dukla Jihlava, jelikož Karel Plášek (SUM) ve středním pásmu nedovoleně bránil soupeře.

Na vyloučení: 1-1.
08:07
Přihrávka Diviše z pravého kruhu prošla až před branku, kde se po ní natahoval Kolář, jenže měl ke kotouči přece jen o něco dále než obránce hostí.
07:35
Další zakázané uvolnění Draků.
07:21
Rychlý výpad podnikl i Tomáš Brunec, který se nikým neatakován dostal z pravé strany až před domácí branku. Zkusil to bekhendem, jenže šestnáctiletý Škarek byl připraven.
06:24
Po Harkabusově nevydařené střele od modré vyhazují Šumperští puk na zakázané uvolnění.
06:03
Zatím největší šance Dukly. Harkabus dostal přihrávku na pravý kruh od Kohouta. Bleskově vystřelil, jenže trefil pouze vzdálenější tyč branky Zelenky. Poté se zdálo, že byl Mrňa hákován, ovšem hraje se dále.
05:44
Také Draci se proviňují ofsajdem, Staněk si od modré nerozuměl s Pláškem.
05:04
Jíchovu střelu z úhlu z pravé strany skryl Zelenka do své lapačky.
04:26
Střela Holíka od modré přeskočila tři jihlavské hokejky a málem se dostala před brankou k Bruncovi. Štebih si před brankou kus černé pryže pohlídal a po chvíli rozehrál puk.
04:00
Dukla mohla jít do protiútoku tři na jednoho. Ondřej Beránek byl ale zastaven, neboť sudí viděl jeho hru vysokou holí. Těžko soudit.
03:34
Šumperští se na konci přesilovky znovu dostali do pásma, jenže Plášek si nerozuměl v kombinaci s Zdráhalem a jeho přihrávka prošla až do středního pásma.
02:57
Ač Draci drželi puk v pásmu, nijak výrazněji Škarka neohrozili. A to ani Aleš Holík, jenž ztratil puk.
01:52
Jihlava se hned po buly osvobozuje, hosté tak musí začít znovu od branky Zelenky.
01:50
Ondřej Šafář (JIH) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 1-0.
01:26
Šumperk si zahraje přesilovku, pokračuje ve výhodě. Od modré střílel Tomáš Drtil, jenže jeden z domácích mu padl do střely. Přesto stačili po chvíli hosté zavést kotouč do pásma.
00:58
Lukáš Jícha se prodral k pravé tyči branky Zelenky. Zkusil to bekhendem, ovšem levý beton gólmana hostí byl připraven.
00:19
Nahozený puk si pohlídal v obranném pásmu Ondřej Šafář a Dukla tak může vyrazit do útoku.
00:01
Dnešní zápas bude hodně specifický i pro útočníka Jana Koláře, který posílil Duklu před několika dni. V průběhu této sezony totiž odehrál za Salith pět zápasů, připsal si jednu asistenci a nastoupil i v posledním vzájemném zápase.

HC Dukla Jihlava: Škarek (Honzík) – Bilčík, Štebih, Šafář, Škůrek, Grebenyuk, Parýzek, Dobrovolný – Beránek, Skořepa, Důras – Diviš, Jícha, Kolář – Harkabus, Mrňa, Kohout – Anděl, Březina, Prokš. Trenér: Petr Vlk

Salith Šumperk: Zelenka (Svoboda) – Holík, Zdráhal, Sedlák, Puzič, Drtil, Gewiese, Bažant – Fořt, Vrdlovec, Milfait – Hlinka, Plášek, Staněk – Brunec, Miškovský, Haas – Hroch, Prokop, Ostřanský. Trenér:Milan Mazanec

Rozhodčí: Dědek – Adamec, Hanzlík.
Píšeme-li o tom, že oba týmy se letos utkají již počtvrté, mohli bychom se podívat na vzájemné zápasy letošní sezony:

29. kolo:
Šumperk – Jihlava 6:2.
Dukla přijela do Šumperka s cejchem vedoucího týmu ligy, který jedenáctkrát v řadě vyhrál, ale po jihlavské vítězné první třetině domácí ve druhé části srovnali stav a třetí třetinu rozhodli vítězstvím 4:0.

16. kolo:
Jihlava – Šumperk 7:3.
Domácí si na svém stadionu otevřeli střelnici. V předešlém domácím zápase odjely domů Litoměřice s desítkou a Drakům nadělila Dukla hned sedm gólů, ač byl stav po první třetině "jen" 2:0. Po druhé části to bylo již 4:1 a ač se hosté ve třetí části snížili na 3:5, Jihlava přidala další dva góly.

3. kolo:
Šumperk – Jihlava 4:5 sn.
Po bezgólové první části padlo ve druhé třetině hned sedm branek. Domácí vedli 1:0 a 2:1, Dukla stav otočila na 3:2 a i když poté Draci snížili, Jihlava šla do třetí části s vedením 4:3. Šumperk ale v samotném závěru srovnal a zápas šel do prodloužení, které rozhodl hostující Richard Diviš.
Dnešní zápas by se dal nazvat jako souboj dvou týmů, které mají ve znaku zástupce zvířecí říše. Chcete-li, tak jihlavský Ježek vyzve v této sezoně počtvrté na souboj šumperského Draka.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího zápasu WSM Ligy, druhé nejvyšší české hokejové soutěže mužů. V rámci 42. kola se proti sobě postaví dva týmy z opačných konců tabulky. Třetí HC Dukla Jihlava bude hostit tým Salith Šumperk, jenž je aktuálně na předposledním třináctém místě. Zápas startuje v tradičních 17:30 na jihlavském Horáckém zimním stadionu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.