Omlouváme se za urážlivé komentáře, které se v tomto online přenosu před 20. hodinou na krátkou chvíli objevily. Autor online přenosu s nimi nemá nic společného, došlo ke zneužití uživatelského účtu jiného redaktora.
Domácí tým předvedl v poslední třetině ukázkový finiš a po brankách Hejcmana z 55. a Vrány z 59. minuty otočil skóre a zvítězil 3:2. Kadaňští tak prodlužují domácí neporazitelnost. To je ode mne pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný večer.
59:55
Dvě minuty za hákování si odsedí Hejcman(KAD).
59:55
Puk poskakoval před odkrytou brankou, ale žádný z hráčů Dukly se k němu nedostal!
59:20
Jihlava v 6!
58:41
Kadaň právě vstřelila branku!
A domácí otáčejí skóre zápasu! Charouskovu střelu zablokoval jeden z obránců pouze před LUKÁŠE VRÁNU, který se obtočil okolo obránce a střelou k tyči skóruje. Asistence: Kamil Charousek.
57:51
Chrpa ztratil puk na modré čáře a Jihlava se osvobozuje.
56:57
Seman(JIH) si odsedí dvě minuty za podražení.
56:36
Důras vysunul Skořepu, který tváří v tvář Strmeňovi selhal!
56:16
Další zakázané uvolnění.
55:44
Zakázané uvolnění Kadaně.
55:15
Po sérii tvrdých soubojů u mantinelu se jen těžce zvedají z ledu útočníci Dukly.
54:22
Domácí tým byl v posledních minutách aktivnějším celkem a podařilo se mu vyrovnat. DAREK HEJCMAN projel mezi obránci Jihlavy a střelou nad lapačku překonává Škarka. Asistence: Martin Rohan, Jakub Chrpa.
53:38
Domácí tým nahazuje puk do útočného pásma a střídá.
52:54
Ofsajd Kadaně.
52:40
Strmeň raději přikryl puk před dojíždějícím Grígerem.
51:55
51:33
Hlava napřáhl z první a jeho s jeho prudkou střelou měl Škarek velké problémy.
50:58
Další kadaňská ztráta puku.
50:28
Domácí tým ztratil puk na modré čáře a hosté mohou střídat.
49:55
Za hákování si dvě minuty odsedí Gríger(JIH).
49:37
Dundáčkova střela skončila ve Strmeňově náručí.
48:46
Na ledě se znovu strhla mela. Vyloučení je pouze na straně domácích. Tejnor(KAD) si odsedí 10 minut za nesportovní chování.
47:08
Vyloučení na obou stranách. Na straně domácích je to Trefný, který si odsedí menší trest za hrubost . Na straně hostí na trestné lavici usedne Zadražil také za hrubost. Hra pokračuje 4 na 4.
46:24
Charousek vybojoval puk a zakládá útočnou akci domácích.
45:47
Důrasova střela skončila ve Strmeňově lapačce.
45:24
Další zakázané uvolnění Kadaně. Jihlava má teď více ze hry a drží domácí tým v obranném pásmu.
44:54
43:18
Kohout s Dobrovolným ujeli do přečíslení, ale druhý jmenovaný místo střely do odkryté branky volil zpětnou přihrávku, kterou zachytila domácí obrana!
42:50
Veselý vysunul Kůse, jeho střela však šla mimo branku.
41:43
40:51
Harkabus projel podél pravého mantinelu, ale jeho prudká střela mířila nad branku.
40:01
Ve druhé třetině jsme byli svědky pouze jedné branky, když Dukla využila dvojnásobnou přesilovou hru. Na ledě se přitvrdilo a i po skončení třetiny zůstávají kapitáni obou týmů na ledě a diskutují s hlavním rozhodčím. Rozuzlení zápasu přinese třetí třetina, která začne přibližně v 19:46.
40:00
39:20
Kohout s Kuřítkem ujeli do úniku dva na jednoho, ale hosté akci překombinovali a druhý jmenovaný zajel až za branku!
38:49
Důras se objevil sám před Strmeněm, ale ani nadvakrát nepřekonal domácího brankáře!
38:19
Grígrův průnik zastavil ofsajd.
37:29
Zadražilova střela skončila nad domácí brankou.
37:00
Kůsovo nahození tečoval jeden z obránců do ochranné sítě.
36:18
Puk v držení obránců, kteří si přehazují kotouč z pásma do pásma.
34:50
Oba celky hrají v plném počtu hráčů.
34:28
Na ledě se začíná přiostřovat. Obránci obou celků rozdali několik tvrdých hitů.
32:50
Nakonec jsou jak Tejnor, tak Štebih potrestáni dvěma minutami. Domácí hrát za napadení, hráč hostí za hrubost. Zároveň je obránce Dukly potrestán osobním desetiminutovým trestem.
32:50
Po odpískání naskočil na kadaňského hráče Štebih! Okamžitě se strhla mela a rozhodčí se radí o trestech.
31:59
Macháček s Vaňkem ujeli do přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný ale nepřekonal brankáře hostí.
31:18
Icing Kadaně.
30:21
Hejcman vypálil z ostrého úhlu, ale přestřelil branku Dukly.
30:14
29:21
Trefný napřáhl na modré čáře a jeho střelu vyrazil Škarek do rohu kluziště.
28:51
28:12
Gríger(JIH) si počínal před Strmeněm příliš důrazně a odsedí si dvě minuty za nesportovní chování.
27:32
Dukla právě vstřelila branku!
Strmeň vyrazil střelu od modré pouze k JOSEFOVI SKOŘEPOVI, který ranou pod břevno využívá přesilovou hru. Asistence: Tomáš Kaláb, Michal Důras.
27:18
Skořepa se dostal k odraženému puku, ale přestřelil branku.
26:50
A domácí jdou do tří! Tejnor si odsedí dvě minuty za sekání.
26:14
Hejcman(KAD) obdržel menší trest za podražení.
25:56
Hlavova střela vypadla Škarkovi z lapačky.
25:49
Nepřesná rozehrávka Jihlavy končí zakázaným uvolněním.
25:26
Gríger pálil z ostrého úhlu, Strmeň se nenechal nachytat.
24:46
Seman se nadvakrát dostal k puku, ale ani jednou jeho střela neprošla ke Strmeňovi.
24:31
23:30
Puk končí v ochranné síti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
21:51
Po Melenovského nahození Strmeň neudržel puk a nadělal domácí obraně spoustu problémů.
21:01
Po Harkabusově střele Strmeň raději ukryl puk do lapačky.
20:45
Kadaňští vyhazují a jedou střídat.
20:01
V první třetině jsme byli svědky vyrovnaného hokeje se šancemi na obou stranách. O první branku se ve 13. minutě postaral Chrpa, hosté za dvě minuty zásluhou Harkabuse vyrovnali. Druhá třetina začne přibližně v 18:51.
20:00
19:31
Škarek raději ukryl puk před dotírajícím Chrpou. Vzápětí se spustila drobná strkanice.
18:45
Domácí tým drží puk za brankou.
16:51
Müller se snažil vyšťourat puk ze Škarka, brankář hostí kotouč udržel.
16:18
Kohout zachytil rozehrávku kadaňských a jeho střelu vyrazil Strmeň pouze před sebe, kde puk uklidil jeden z obránců.
15:52
Strmeň raději přikryl puk před dotírajícím Jíchou.
14:42
Také hosté využívají přesilovou hru. Z ostrého úhlu napřáhl TOMÁŠ HARKABUS a střelou na bližší tyč překvapil Strmeně. Asistence: David Gríger.
13:37
Charousek zachytil přihrávku Jihlavy a vyhazuje přes všechny čáry.
12:59
Vyloučení také na straně domácích. Za sekání si menší trest odsedí Müller.
12:35
Obrana Jihlavy zapomněla na JAKUBA CHRPU, který projel mezi obránci a střelou nad vyrážečku otevřel skóre. Asistence: Jakub Trefný.
11:33
Kůs hledal sjíždějícího Veselého, našel pouze hokejku jednoho z obránců a Jihlava se osvobozuje.
10:40
Skořepa(JIH) poslal k ledu Charouska a je odměněn dvěma minutami za vražení na hrazení.
09:58
Po sérii nepřesností vypálil Kohout, Strmeň jeho střelu vyrazil konečkem betonu.
08:12
07:47
Szathmáry projel celé kluziště, ale jeho střelu srazil jeden z obránců do ochranné sítě.
07:08
Po povedené akci se ke střele z mezikruží dostal Račuk, ale minul branku hostí.
06:20
Po sérii vyhazování končí puk za kadaňskou brankou.
04:58
Důras utekl kadaňské obraně, ale jeho pokus šel vedle branky.
04:46
Wágnerovu střelu poslal Škarek do ochranné sítě.
04:25
04:15
Hosté znovu vyhazují.
03:57
Kadaňští zachytili nepovedené vyhození puku a Hejcmanova střela nadělala Škarkovi hodně potíží.
02:49
Dukla vyhazuje puk.
02:25
První vyloučení dnešního zápasu. Za hru vysokou holí si dvě minuty odsedí Zadražil(JIH).
01:48
Na druhé straně zkoušel zahrozit Müller, ale neprošel přes jednoho z obránců.
01:06
Harkabus napřáhl na modré čáře a jeho střela skončila ve Strmeňově lapačce.
00:35
Zakázané uvolnění Jihlavy.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Tejnor, Charousek, Černý, Trefný, Szathmáry, Rohan, Drobný – Račuk, Kůs, Veselý – Chrpa, Hejcman, Hlava – Wágner, Šťovíček, Müller – Vaněk, Vrána, Macháček.

HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Kaláb, Šimek, Štebih, Dundáček, Dobrovolný, Zadražil – Důras, Skořepa, Prokš – Gríger, Seman, Harkabus – Březina, Melenovský, Jícha – Kuřítko, Kohout, Šafář.

Sportovní klub Kadaň

Severočeši se momentálně nacházejí na 8. místě s 12 body a od Jihlavy je dělí pouze lepší skóre. Kadaňský mladý tým je na domácím ledě zatím stoprocentní, body zde zanechalo Kladno, Prostějov i Třebíč. Zato venku se příliš nedaří, z pěti zápasů si černožlutí připsali pouze tři body. Z toho dva získali v pondělí na ledě Mostu. Kadaňští sice vedli zásluhou Tejnora, Most však našel odpověď ve 47. minutě a poslal zápas do nájezdů. Zde byli úspěšnější kadaňští, kteří si tak odvezli bonusový bod za výhru 2:1. V severočeském kádru se nachází hned 4 hráči se 7 kanadskými body: Jakub Chrpa(nejlepší střelec – 5+2), Marek Račuk, Jaroslav Kůs a nejlepší nahrávač kadaňského týmu Roman Chlouba(2+5).
HC Dukla Jihlava

Dukla zatím neprožívá povedený úvod sezóny. Sice v prvních třech zápasech neprohrála, ale poté přišla série tří proher. Nejdříve podlehli na domácím ledě na samostatné nájezdy Přerovu, poté následovaly prohry na Kladně a doma s Benátkami. Sérii přerušil až zápas v trápícím se Prostějově, kde Dukla zvítězila 2:0. V posledním zápase přijela na jihlavský led Slavia Praha. Jihlava v zápase dvakrát vedla, pražané ale díky dvěma brankám v rozmezí 39 vteřin zápas otočili a zvítězili 4:2. Nejlepším střelcem Jihlavy je s pěti brankami Josef Skořepa, který má také nejvíce kanadských bodů – 7. Nejlepším "asistentem" je Michal Důras, který si připsal již 5 asistencí.