V nájezdech byl jediným úspěšným střelcem Hejcman, který vystřelil trhačům bonusový bod. To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
65:00
V samostatných nájezdech zvítězil tým Sportovní klub Kadaň.
Autorem vítězné branky je HEJCMAN.
Hejcman rozhýbal brankáře a poté prudkou střelou zasunul puk pod břevno!
Anděl přestřelil.
Hlava zkusil rozhýbat brankáře hostí a zasunout do protipohybu, ale Škarek natáhl betony.
Důras zkoušel překvapit Čecha střelou, ale Čech jeho pokus ukryl do lapačky.
Ani domácí útočník na Škarka nevyzrál.
Čech sice přišel při zákroku o helmu, ale puk do sítě nepustil.
Jako první pojede HC Dukla Jihlava.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení rozhodnutí nepřineslo. Na řadu tak po úpravě ledu přijdou samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:47
Kadlec ujel obraně hostí, ale Škarek si s jeho střelou z ostrého úhlu poradil.
64:39
Melenovského střelu srazil jeden z obránců do ochranné sítě.
63:50
Parýzek pouze nahodil za domácí branku a míří střídat.
63:02
Dukla u kotouče, ale nedaří se jim vystřelit na branku.
62:21
Kadaňští drží puk ve vlastním pásmu, Dukla napadá rozehrávku.
62:03
Čech raději ukryl kotouč do lapačky.
61:22
Hosté drží puk za vlastní brankou.
60:32
Sloboda pálil z ostrého úhlu, ale na Škarka nevyzrál.
60:01
Třetí třetina rozhodnutí nepřinesla. Oba celky si tak připíší jeden bod. Kdo dostane bonusový bod rozhodne až prodloužení.
60:00
59:12
Ihned po vhazování vypálil Melenovský, ale Čech byl pozorný.
58:42
Kadaňští drží puk v útočném pásmu, ale nedaří se jim ohrozit brankáře.
58:02
57:17
A znovu.
56:57
Hosté vyhazují.
56:21
Vránova střela těsně minula pravou tyč Škarkovy branky.
56:02
Skořepa(JIH) obdržel menší trest za podražení.
55:56
Po zmatcích před brankou hostí skončil puk v rohu kluziště.
55:35
55:21
Charouskova střela skončila v ochranné síti.
55:06
Kadaň drží puk v útočném pásmu, ale nedaří se jim vystřelit na branku.
54:11
53:35
Okamžitě po vhazování přichází trest. Grebenyuk(JIH) si odsedí dvě minuty za hru vysokou holí.
53:30
Trefného střela skončila mezi betony brankáře hostí.
53:01
Hosté vyhazují puk a okamžitě střídají. Kadaň má více ze hry a Škarek má plné ruce práce.
52:35
Kadlec se dostal k volnému puku v mezikruží, ale Škarek byl pozorný.
52:26
Škarek raději přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho pravici.
51:40
Icing Kadaně.
51:10
Flek využil skuliny v domácí obraně, která vznikla během střídání, a rozjel se podél mantinelu. Tejnor se k němu včas dostal a hostujícího forvarda odzbrojil.
50:19
Vaněk ujížděl na branku Dukly, ale už neměl sílu a brzy ho dojely čerstvé síly hostů.
49:33
Charousek chyboval na modré čáře a hosté mohli do přečíslení. Kadaňský sympaťák vzápětí svou chybu napravil, když připravil Grígra o puk.
48:56
Kalábovu střelu od modré čáry srazil jeden z obránců mimo branku.
48:43
Rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.
48:40
Kadaňští drží puk, ale nemohou se dostat přes střední pásmo.
48:14
Na ledě se začíná přiostřovat. Rozhodčí zatím nevylučuje.
Dnešní utkání sleduje 1011 diváků.
47:23
Puk za brankou domácích.
46:50
Hejcman(KAD) obdržel desetiminutový trest za nesportovní chování.
46:42
Kadlec s Hejcmanem ujížděli do přečíslení, ale první jmenovaný nezpracoval puk.
46:08
Na ledě zůstává ležet Dominik Tejnor a jen těžce se zvedá z ledu.
45:58
Čech po zmatcích před brankou raději ukryl puk do lapačky.
45:12
Vaněk hledal před brankou Vránu, toho zastavil jeden z obránců.
44:30
44:02
Souboj o kotouč u domácí střídačky dopadl lépe pro hosty, kteří okamžitě posílají puk na Čechovu branku.
43:21
Ringler zablokoval střelu od modré čáry a okamžitě poslal puk do středního pásma.
43:00
Prudkou Březinovu střelu ukryl Čech do náručí.
42:30
Hlava(KAD) si odsedí dvě minuty za vražení na hrazení.
42:14
Čechovi vypadl puk přímo před Diviše, ale Charousek ho okamžitě obral o puk.
41:48
Gríger stál sám před odkrytou brankou, ale trefil pouze boční síť!
41:23
Hlavova střela skončila na vyrážečce brankáře hostí.
41:10
40:24
Kadaňští mají k dispozici ještě minutovou přesilovou hru. Zatím je však Dukla drží daleko od branky.
40:01
Kadaňští jsou již na ledě, čeká se na Duklu.
Druhá třetina přinesla hokej s šancemi a brankami na obou stranách. Nejdříve domácí tým otočil skóre zásluhou Trefného a Kverky, poté Důras v přesilové hře vyrovnal na 2:2. Na ledě se přitvrdilo a několikrát musel rozhodčí odstrkovat dvojce hráčů. Poslední třetina začne přibližně v 19:44.
I po skončení třetiny stojí u rozhodčích Trefný a zuřivě gestikuluje.
40:00
39:04
Nakonec je vyloučen pouze první pár – Kadlec a Zadražil. Domácí útočník obdržel dvojtý menší trest za hrubost, hostující bek obdržel dvojtý menší trest za Hrubost. Zároveň byl vyloučen Melenovský(JIH) za držení.
39:04
39:04
39:04
Na ledě se rozpoutala strkanice a vytvořilo se několik párů.
38:57
Kadlec s Kverkou stáli sami před Škarkem, ale nepodařilo se jim zasunout kotouč za záda brankáře hostí.
37:52
Kadaňští u kotouče, ale hosté včas přistupují k hráčům.
37:16
Wágnerova střela z ostrého úhlu skončila v lapačce brankáře hostí.
36:57
Blahovu střelu vyrazil Škarek do rohu kluziště.
36:35
Icing Jihlavy.
36:15
Zadražil ujížděl nikým nehlídaný na kadaňskou branku, ale puk těsně před ním zablokoval jeden z obránců.
35:20
Trefného střela skončila na Škarkově betonu.
34:44
Domácí vyhazují a mohou střídat. Jihlava teď drží kotouč a ohrožuje Čechovu branku.
34:08
Diviš atakuje domácí rozehrávku hluboko v jejich obranném pásmu.
33:58
Ofsajd Kadaně.
Grebenyuk se nakonec dokázal postavit na nohy a za potlesku obou částí stadionu odjíždí na střídačku.
32:40
Po střetu s Hlavou zůstal na ledě jeden z hráčů hostí.
32:21
Čech raději ukryl puk před dotírajícím Kohoutem.
32:00
Dobrovolný zavezl puk za vlastní branku a nechává svoje spoluhráče vystřídat.
31:24
Šťovíček s Ringlerem podávají skvělé výkony v útočném pásmu a blokují rozehrávku hostí.
30:34
Hosté vyhazují puk a hra se na chvíli uklidňuje.
30:01
29:52
Baránek se zjevil sám před Čechem, ale domácí brankář včas sklapl betony.
29:17
Domácí u puku a i přesto, že jsou ve čtyřech, kombinují v útočném pásmu.
28:51
28:37
Vrána zamířil před branku Dukly, ale mezi třemi obránci se neprotáhl.
28:01
Trest pro hráčskou lavici Kadaně za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Wágner.
27:57
27:35
Hosté ve čtyřech.
27:25
Domácí pouze kombinují, Škarek zatím bez práce.
26:51
S vyloučeními se roztrhl pytel. Štebih(JIH) si odsedí dvě minuty za hákování.
26:05
Štebihovu střelu tečoval před brankou Gríger, ale puk mířil mimo tři tyče.
25:56
Po odpískání se před Škarkem rozpoutala mela. Jediným vyloučeným je Hlava(KAD) – nesportovní chování.
25:35
Anděl(JIH) obdržel menší trest za podražení.
25:12
Dukla právě vstřelila branku!
Dukla bleskově využívá přesilovou hru. Po vyhraném vhazování vypálil Grebenyuk, Čech puk vyrazil pouze před MICHALA DŮRASE, který nadvakrát překonal domácího brankáře. Asistence: Alexander Grebenyuk, Josef Skořepa.
25:04
Vyloučení na straně domácích. Macháček obdržel menší trest za hákování.
24:52
Macháčkovu střelu vyrazil Škarek přilbou.
24:27
Malec skončil po střetu s jedním z obránců až v brance Kadaně.
23:51
Hlavovu střelu schoval Škarek do lapačky.
23:00
Kadaň právě vstřelila branku!
A domácí otáčejí skóre. Tejnorovu střelu tečoval těsně před Škarkem JAROMÍR KVERKA a brankář hostí nestačil zareagovat. Asistence: Dominik Tejnor, Jakub Čech.
22:34
A znovu.
22:12
Hosté vyhazují puk.
21:37
Březina(JIH) si odsedí dvě minuty za podražení.
21:15
JAKUB TREFNÝ napřáhl na modré čáře a puk skončil až za zády bezmocného Škarka. Asistence: Martin Kadlec, Darek Hejcman.
20:30
Sloboda hledal před brankou volného Kverku, puk však srazil jeden z obránců.
20:01
V první třetině byli úspěšnější hosté, kteří se už v první minutě dočkali branky. Diviš zůstal osamocený u pravé tyče a bez problémů dorazil puk do prázdné branky. Červenožlutí byli i nadále lepším týmem, ale ani jeden z brankářů neměl příliš mnoho práce. Druhá třetina začne přibližně v 18:49.
20:00
19:35
Hlava nahodil puk za branku hostí a zamířil na střídačku. Oba celky pouze dohrávají zbytek třetiny.
18:52
Sloboda pálil z ostrého úhlu, ale přestřelil branku.
17:53
17:44
A další vyhození kotouče. Dukle se v přesilové hře příliš nedaří.
17:05
Vrána zastavil Březinovu střelu a znovu vyhazuje.
16:44
Kadaň vyhazuje přes všechny čáry a střídá.
16:28
Hosté kombinují v útočném pásmu, ale Čech byl zatím bez práce.
15:53
Szathmáry(KAD) si odsedí dvě minuty za držení.
15:20
Šťovíček se protlačil až před branku hostí, ale Škarek si utěsnil prostor u bližší tyče.
14:55
Sérii nepřesností zakončilo zakázané uvolnění Dukly.
13:59
Vrána se dostal k puku a podařilo se mu vyvést kotouč z pásma. Jihlava má v posledních minutách více ze hry, Kadaň se pouze brání.
13:39
Dobrovolného slabou střelu vyrazil Čech do rohu kluziště.
13:22
Důrasova střela skončila na hrudi domácího brankáře.
12:53
Kadlec ujel obraně hostí, místo střely volil přihrávku na dojíždějícího Hejcmana. K němu se však puk nedostal.
12:43
Baránkovu střelu tečoval těsně před brankou Parýzek, domácí brankář stihl zareagovat.
12:04
Diviš dostal spoustu prostoru na pravém kruhu, ale střela mu nesedla a puk tak pouze proskákal vedle pravé tyče.
11:43
Škarek raději ukryl puk do lapačky před dotírajícím Kverkou.
11:16
Trhači drží puk v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.
10:24
Huňady chtěl napodobit Fleka, ale jeho průnik zastavil jeden z obránců.
09:48
Flek ujel podél pravého mantinelu, ale s jeho střelou z ostrého úhlu neměl Čech problém.
09:17
Puk za brankou Dukly. Oba celky střídají.
08:27
Černého rozehrávka skončila pouze na holi Skořepy, který vrací puk před kadaňskou branku.
07:44
Škarek raději přikryl puk před dojíždějícími hráči domácích.
07:31
07:20
Hlava vyšťoural puk z Baránka a vyhazuje přes všechny čáry.
06:26
Domácí tým zatím zodpovědně brání a nepustil Duklu ke střele.
05:31
První vyloučení dnešního zápasu. Kadlec(KAD) si odsedí dvě minuty za podražení.
04:40
Skořepa s Důrasem ujížděli na Čecha. Druhý jmenovaný volil místo přihrávky střelu, se kterou si domácí brankář poradil.
04:20
Kverka hledal volného Slobodu, těsně před ním jeden z bránících hráčů uklidil puk.
03:41
Po sérii nepřesností skončil puk za brankou Jihlavy.
03:07
Macháček se rozjel na jihlavskou branku, ale ve středním pásmu ho obrana hostí připravila o kotouč.
02:42
02:14
Po Vránově střele si brankář hostí připisuje první zákrok.
01:53
Po hrubce domácí obrany pálil Březina sám na Čecha, který včas roztáhl betony!
00:42
Domácí obrana zapomněla před brankou Kohouta, jehož pokus vyrazil Čech pouze na RICHARDA DIVIŠE, který neměl problém zasunout puk do prázdné branky. Asistence: Martin Kohout, Jiří Dobrovolný.
00:20
Úvodní vhazování vyhrála Dukla a okamžitě zamířila před kadaňskou branku.
00:01
Oba celky nastupují na ledovou plochu. Červenožluté vítá početná skupina fanoušků.

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dvořák) – Rýgl, Tejnor, Szathmáry, Trefný, Blaha, Rohan, Charousek, Černý – Sloboda, Kverka, Šťovíček – Hlava, Hejcman, Kadlec – Huňady, Vrána, Vaněk – Ringler, Macháček, Wágner

HC Dukla Jihlava: Škarek (Honzík) – Štebih, Dobrovolný, Kaláb, Baránek, Parýzek, Grebenyuk, Zadražil – Kohout, Gríger, Diviš – Důras, Skořepa, Flek – Březina, Melenovský, Anděl – Malec, Šafář.
Poslední vzájemný zápas

V listopadu zajížděl kadaňský tým na led Jihlavy. Černožlutí zaspali úvod zápasu a v polovině třetiny prohrávali už 3:0 po brankách Semana, Důrase a Březiny. Kadaňští ještě do první sirény zásluhou Šťovíčka a Kašeho. Dukla si tříbrankové vedení vzala zpět ve druhé části po brankách Semana a Prokše. Po pěti minutách hry ve třetí části to bylo znovu o jednu branku, znovu se trefili Šťovíček a Kaše. Červenožlutí přidali šestou branku ve 48. minutě, na Březinovu branku však našel odpověď Chlouba. Poslední slovo měli domácí, jmenovitě Flek, který ukončil gólové hody, ze kterých si Dukla odnesla tři body za výhru 7:5.
Sportovní klub Kadaň

Kadaňští se především díky domácím zápasům nacházejí na 5. místě tabulky s 55 body. Černožlutí se pokusí navázat na vítězné zápasy před vánočními svátky, když si poradili jak s Třebíčí, tak v Mostě. Kadaňští se představí bez dvou nejlepších hráčů – Romana Chlouby a Marka Račuka – kteří se přesunuli do partnerského Chomutova. V brance se pravděpodobně představí zkušený Jakub Čech.

Sestava z posledního utkání:

Čech – Charousek, Tejnor, Szathmáry, Trefný, Drobný, Rohan, Černý, Blaha – Sloboda, Dušek, Račuk – Hlava, Hejcman, Kadlec – Vrána, Kverka, Vaněk – Ringler, Šťovíček, Chrpa.
HC Dukla Jihlava

Červenožlutí se nacházejí na prvním místě WSM ligy s jednobodovým náskokem na Kladno. Dukle se poslední zápasy na hřišti soupeře nevyvedly – v prosinci ze tří zápasů nevyhrála ani jeden. Nejproduktivnějšími hráči hostí jsou Michal Důras(9+18) a Filip Seman(11+14), který kadaňský zimní stadion dobře zná. Brankářskou jedničkou je David Honzík, který se může chlubit téměř 94% úspěšností zásahů.

Honzík (Sáblík) – Šafář, Štebih, Šimek, Kaláb, Grebenyuk, Parýzek – Diviš, Čachotský, Gríger – Jergl, Skořepa, Důras – Harkabus, Melenovský, Kohout – Anděl, Březina, Flek.