Dnešní zápas přinesl překvapivý výsledek. Poslední Most ovládl severočeské derby a nasázel Trhačům pět branek. To je ode mne pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přej příjemný zbytek večera.
59:00
Na branku ujížděl Šrámek, ale Dvořák se roztáhl a střelu vytěsnil betonem.
57:32
Most právě vstřelil branku!
Hosté přidávají pátou branku! Tauš vysunul Alinče, který zavezl puk za branku a poté přihrál PAVLU SMOLKOVI, který přesnou střelou pod břevno skóruje. Asistence: Jan Alinč, Zdeněk Tauš.
56:54
Hlavova střela skončila pouze na pravém betonu brankáře hostů.
56:30
Hra vysokou holí. Vhazovat se bude před domácím brankářem.
55:36
Po Kubinčákově střele si puk do vlastní sítě málem srazil Černý.
54:45
Kverka zkoušel přejít přes mosteckého obránce. Neprošel.
53:34
Další ofsajd. Domácímu útočníkovi se verdikt vůbec nelíbí.
53:15
Vaňkův průnik zastavil ofsajd.
52:55
Do útoku vyrazil Nedrda s Rodem, ale domácí obrana je připravila o puk.
51:59
Alinč zpracoval puk pro Tauše, hosté však akci překombinovali a puk skončil za brankou.
51:25
Smolkova prudká střela skončila ve Dvořákově lapačce.
51:20
Icing Kadaně.
50:50
Ve stejném čase rozhodčí vylučují po další potyčce před brankou Mostu. Hlava(KAD) a Černý(MST) dostali dvojtý menší trest za hrubost.
50:50
50:50
Černý se objevil až před brankou hostů, ale Řehoř ukryl puk mezi betony.
49:58
Kamil Černý napřáhl od modré čáry, ale Dvořák si s jeho střelou poradil.
49:14
Drobný zachytil kotouč a posílá jej do středního pásma.
48:06
Kokešova střela jen těsně minula pravou tyč.
47:29
Na ledě se strhla potyčka mezi Vránou(KAD) a Nedrdou(MST). Oba hráči si odsedí dvě minuty za hrubost
47:29
46:54
Slavíček ujel podél mantinelu, ale minul branku.
46:18
Doležal projel skrz kadaňskou obranu, ale přestřelil.
45:29
Most okamžitě odpovídá. Puk po rychlé akci dotlačil za brankovou čáru TOMÁŠ ROD. Domácí se sice zlobí pro postavení v brankovišti, ale marně. Bez asistence.
44:22
Kadaň právě vstřelila branku!
Kadaňští snižují. Samostatný únik nadvakrát zakončoval FRANTIŠEK WÁGNER. Asistence: Petr Macháček, Patrik Huňady.
44:14
Zemanova střela od modré čáry skončila na Dvořákově vyrážečce.
43:30
Puk ve středním pásmu.
42:54
Veselý se dostal ke střele z mezikruží, ale Řehoř ukryl puk do lapačky.
42:14
Macháček projel mezi dvěma hráči hostů, k zakončení se však nedostal.
42:10
Puk za domácí brankou.
40:59
Stoklasa se dostal až do útočného pásma, ale puk mu přeskočil hůl a utekl do rohu kluziště.
40:08
Kadaňský celek byl na vhazování nepřímo a zamířil před Řehoře.
40:01
Ve druhé třetině se přidali hosté dvě branky. Nejdříve se ve 22. minutě prosadil Nedrda, ve 34. přidal třetí branku Smolka. Hosté sice po druhé brance ubrali a Trhači byli lepším týmem. Po třetí brance však hru kontroloval Most. Třetí třetina začne přibližně v 19:35.
40:00
39:40
Kadaňští drží puk za vlastní brankou.
38:54
Weinhold vypracoval příležitost pro Kverku, ten však přestřelil.
38:15
Hraje se ve středním pásmu. Ani jeden z týmů se nemůže dostat přes modrou čáru.
37:12
Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude po Dvořákově levici.
36:35
Strejčkovo nahození ukryl Řehoř do lapačky.
35:35
Chlouba dostal nahrávku za obranu hostů, nedokázal však zpracovat puk a ten mu odskočil do rohu kluziště.
34:41
Slobodovu nahrávku na volného Kverku zastavil jeden z bránících hráčů.
33:47
Most drží puk v útočném pásmu.
33:15
Alinč vybojoval puk za brankou Kadaně a poslal puk přes celé obranné pásmo na PAVLA SMOLKU, který zakončil do prázdné branky. Asistence: Jan Alinč.
32:24
Čtvrtý útok motal hlavu domácí obraně, ale nakonec se sami vytlačili z pásma.
31:16
Cvrkova střela byla sražena mimo tři tyče.
30:40
Robert Černý napřáhl na modré čáře, ale trefil pouze lapačku brankáře hostů.
29:49
Hlava projel přes dva hráče hostů, ale jeho střela šla mimo branku.
29:20
Puk za brankou Mostu.
28:40
Po sérii nepřesností se k puku dostal Kubinčák, ale jeho střelu zablokoval jeden z obránců.
28:00
Kubinčákova střela skončila v náručí Dvořáka.
27:45
Domácím odpískána hra vysokou holí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
27:25
Szathmáryho střela se nevešla mezi tři tyče.
27:04
Weinholdovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů. Řehoř však dokázal zareagovat.
26:13
Kverka zachytil puk a vyslal dopředu Slobodu. Ten sice na Řehoře nevyzrál, ale zajel za branku a poté našel Trefného. Jeho prudkou střelu však brankář hostů zastavil vyrážečkou.
26:01
25:30
Most se nemůže dostat přes střední pásmo.
25:00
V souboji za domácí brankou jsou úspěšnější trhači a okamžitě vyhazují kotouč.
24:15
Kadaňští vyhazují.
24:01
Na trestnou lavici se znovu usadí Vrána(KAD). Tentokrát je domácí útočník vyloučen za sekání.
23:30
Šrámek ujížděl na domácí branku, ale tvrdým zákrokem o o puk obral Trefný.
22:54
Most drží kotouč ve středním pásmu.
21:25
Jako blesk z čistého nebe udeřili hosté. Slavíček našel před brankou volného VÍTĚZSLAVA NEDRDU, který bekhendovou střelou skóruje. Asistence: Tomáš Rod, Bohumil Slavíček.
20:54
Veselý zachytil puk na modré čáře, ale obránci hostů k němu brzy přistoupili.
20:10
Kverkova svižná střela proletěla těsně nad horní tyčí.
20:01
Oba celky jsou již připraveny na ledové ploše, ale čeká se na časoměřiče.
První třetina nenabídla příliš pohledný hokej. O jedinou branku se v 9. minutě postaral tvrdou střelou od modré čáry Strejček. Za zmínku stojí také fair play ze strany Kubinčáka, který odvolal faul domácího mužstva. Druhá třetina začne přibližně v 18:47
20:00
19:25
Kverka vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale jeho nahození šlo mimo branku.
18:50
Puk v držení Mostu, Dvořák však nemusel zasahovat.
17:17
Kubinčák prošel přes obránce a našel Horu, Dvořák se však roztáhl na brankové čáře a jeho střelu vyrazil.
16:30
Hosté drží puk u mantinelu, domácí obrana jim nepovoluje ohrožení branky.
15:51
Zemanova prudká střela skončila na Dvořákově vyrážečce.
15:10
Chlouba neprošel přes Zemana.
14:26
Za obranou zůstal zapomenutý Šrámek, ale Dvořák jeho střele nastavil pravý beton.
14:00
Most drží puk za vlastní brankou.
13:09
Zemanově střele se do cesty připletl čárový rozhodčí.
12:59
Kadaňský ofsajd posouzený jako úmyslný. Vhazovat se bude před Dvořákem.
12:33
Veselého střela skončila v Řehořově lapačce.
12:18
U puku po dlouhé době také hosté, Alinčovi se však nepodařilo zakončit.
11:27
Wágner zachytil puk a okamžitě se pokusil o střelu, ale puk mu přeskočil hůl.
10:50
Macháček se prezentoval povedenou samostatnou akcí, ale jeho střela mířila doprostřed branky.
10:09
Vrána vyjel zpoza branky, ale Řehoře nepřekvapil.
09:34
Nahození Roberta Černého z vlastního obranného pásma skončilo až před Řehořem.
09:00
Most využívá přesilovou hru. Od modré čáry napřáhl JAN STREJČEK a střelou pod břevno otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Jan Alinč.
08:34
08:07
První vyloučení dnešního zápasu. Vrána(KAD) si odsedí dvě minuty za vystřelení puku do hlediště.
07:25
Hanzl se pokoušel projel mezi třemi hráči domácích, ale neuspěl.
06:40
Kverka chyboval na modré čáře a dopředu vyrazili dva hráči Mostu. Alinčovu střelu Čech vyrazil přímo na hůl Weinholda, který puk uklidil do bezpečí.
05:52
Kverka projel mezi obránci, ale Řehoř jeho střelu vyrazil betonem.
04:59
Icing Mostu.
04:10
Po Horově střele se rozezvučela branková konstrukce!
03:50
Tauš nahodil puk z rohu kluziště, Dvořák raději ukryl kotouč do lapačky.
03:25
Rozhodčí ukazovali vyloučení pro domácího hráče, ale Kubinčák zajel za hlavním rozhodčím a vysvětlil, že ke kontaktu nedošlo.
02:54
Robert Černý drží kotouč za kadaňskou brankou. Oba celky střídají.
02:06
Wágner projel podél mantinelu, místo přihrávky na volného Vaňka volil střelu, se kterou si Řehoř poradil.
01:20
Rod spěchal do útoku, ale o puk ho obral Drobný.
00:15
Kadlec projel mezi obránci, ale Řehořova vyrážečka byla na svém místě.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Čech) – Černý R, Trený, Szathmáry, Weinhold, Drobný, Kolařík, Blaha – Kadlec, Kverka, Sloboda – Veselý, Chlouba, Hlava – Šťovíček, Vrána, Vaněk – Deveri, Macháček, Wágner – Huňady

HC Most: Řehoř M (Mouček) – Hora, Cvrk, Kokeš, Černý K, Zeman, Strejček, Procházka – Kubinčák, Doležal, Řehoř I – Nedrda, Rod, Slavíček – Tauš, Alinč, Smolka – Hanzl, Šrámek

Rozhodčí: Bejček – Rampír, Polák.
Vzájemné zápasy

8. kolo HC Most – SK Kadaň 1:2 po sn.
21. kolo SK Kadaň – HC Most 8:2
34. kolo HC Most – SK Kadaň 3:4
Sportovní klub Kadaň

Kadaňští se nacházejí na 8. místě se 70 body a skóre 136:136. Trhači se v poslední době potýkají s problémy s kádrem, v současné době má trenér Beck k dispozici pouze 6 obránců. V posledním kole se černožlutí představili na ledě Třebíče. Naději na bodový zisk ukončila již první třetina, po které kadaňští prohrávali už 4:0. Třebíč přidala ještě dvě branky, za černožluté se se trefil pouze Macháček. Nejproduktivnějším hráčem domácích je Jaromír Kverka(8+13).
HC Most

Most se nachází na posledním místě WSM ligy s 39 body a skóre 112:168. Svěřenci trenérského dua Beránek-Zachrla ztrácejí na předposlední Šumperk pět bodů. V posledním kole si Most vyšlápl na Slavii, a i když po 24 minutách prohrávali 0:4 nakonec brali dva body za výhru 6:5 po samostatných nájezdech. Hned druhý den se hrála dohrávka 42. kola, ve které Most podlehl Přerovu 1:4. Nejproduktivnějším hráčem je Vojtěch Kubinčák(14+25), v brance se představí domácím fanouškům dobře známý Miroslav Hanuljak.