Utkání poznalo vítěze v prodloužení, kdy čtyřiatřicet vteřin před jeho koncem překonal brankáře Dvořáka Tomáš Jiránek. Toto je ode mne ze zimního stadionu vše. U nějakého mého dalšího textového přenosu se těším na počtenou.
64:26
Slavia právě vstřelila branku!
David Hruška vybídl ke střele Ronalda Knota, jehož pokus od modré čáry dokázal Dvořák vyrazit, ale z následné dorážky se již prosadil TOMÁŠ JIRÁNEK. Asistence: Ronald Knot a David Hruška.
64:01
Začala poslední minuta prodloužení.
63:36
Drobný s Robinsonem bojují o kotouč v rohu hrací plochy.
62:48
Po střele Račuka se dostal k několika dorážkám Kůs, ale puk za záda Hyláka nedostal.
62:24
Podruhé v prodloužení si hosté ze Slavie nepohlídali ofsajdovou past, tudíž akce opět skončil u modré čáry.
61:21
Jakub Chrpa vypíchl kotouč a uháněl do samostatného úniku, avšak kličkou na Hyláka nevyzrál.
60:57
Zkušený David Hruška si nepohlídal ofsajdovou past.
60:26
Domácí začali prodloužení náporem. Ke střele se dostal Drtina, ale Hylák byl připraven.
60:01
Začalo prodloužení.
Ve třetí třetině jsme branku neviděli, takže si oba soupeři připíší do tabulky jeden bod. Uvidíme, kdo získá ten druhý. To se dozvíme za pár okamžiků, kdy na ZS v Kadani začne prodloužení.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:49
Po dvou střelách domácích míří kotouč do středního pásma.
59:38
Oddechový čas pro hosty.
59:38
Hráči pražské Slavie posílají kotouč pouze na zakázané uvolnění. Hra se tak vrátí před Hyláka.
58:48
Szathmáryho nahození od vlastní brány rozehrál Hylák pouze na Kverkovu hůl. Kadaňský útočník ale nedokázal této příležitosti využít.
58:01
Byly ohlášeny poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:36
Rohan zamezil v úniku Robinsonovi a domácí se nadále valí na slávistickou klec.
57:09
56:34
Hejcman nejprve trefil Hyláka a poté minul jeho branku úplně.
56:19
Drtina přiťukl kotouč Račukovi, jehož pokus chytil Hylák do lapačky.
55:56
To samé se nyní podařilo obránci Ronaldu Knotovi.
55:25
Tomáš Micka posílá kotouč až k domácí brance, čímž osvobozuje svůj celek.
55:19
Po střele Kverky zvoní tyčka slávistické branky!
55:09
Nathan Robinson (SLA) dostává menší trest za sekání.
55:00
Cestr se dostal do úniku ale střelu zamířil pouze do Hyláka. Následně trefil brankáře Pražanů i Lukáš Vrána.
54:21
Slávisté posílají kotouč pouze na zakázané uvolnění. Děj se nám tak opět stěhuje před Hylákovu klec.
53:54
Domácí jsou stále více nebezpeční než hráči pražského celku, ten ale drží brankář Hylák, který opět zastavil střelu a podržel kotouč ve své moci.
53:28
Slobodovo nahození rozehrál Hylák na kadaňskou hůl. Následně se puk dostal od mantinelu k Václavu Cestrovi, jehož střela zápěstím mířila pouze do míst, kde stál brankář Slavie.
Dnešní utkání sleduje 2 090 diváků.
52:37
Punčochář objel Dvořákvou klec, ale zakončení se mu vůbec nepovedlo. Jeho pokus spíš vypadal jako přihrávka, ale i ta by neměla adresáta ve slávistickém trikotu.
52:12
Rozehrávka domácích obránců byla příliš prudká, takže kotouč končí na zakázaném uvolnění.
51:49
Hlavova střela k Hylákovi neprošla a hráči Slavie rychlé otáčejí kormidlo hry.
50:58
Alexandr Hylák stále drží Slavii ve hře o bodový zisk z toho zápasu, neboť Kadaň je v těchto chvílích lepším celkem na ledové ploše.
50:37
Hejcmanův pokus z pravého kruhu Hylák viděl a kotouč ukryl do své moci.
50:35
49:37
Drtinova dělovka Hylákovi vypadla, ale žádný z domácích se k dorážce a usměrnění kotouče do branky nedostal.
49:21
Nyní brankář Hylák přerušil hru.
49:08
Domácí již jsou rozestavění v pásmu soupeře. Střela Chrpy ale mířila pouze do bránícího hráče.
48:35
Tomáš Jiránek (SLA) po vhazování podrazil svého soupeře na buly, a tak si jde odpykat menší trest. Kadaň dostává další přesilovou hru.
48:22
Pokus Szathmáryho se odrazil na hůl Račuka, jenž se k puku dostal až v rohu útočného pásma, takže žádné větší ohrožení z toho nebylo.
47:37
Pokus Tomáše Micky vyráží Dvořák ramenem do rohu plochy, přesto hosté zůstávají na dostřel jeho klece.
46:46
Pavel Kašpařík dostal nahrávku do jízdy, ale zkušený útočník Slavie zakončit nedokázal, neboť se k černému kousku gumy téměř nedostal.
46:22
Vhazování se po rychlé střele bude opakovat.
46:20
Domácí hokejisté jsou i nadále nastěhováni v pásmu Slavie. Nyní následuje bule po levé ruce Hyláka.
45:55
Po střele Račuka končí kotouč pouze na zadním hrazení. Nutno říct, že střele moc nechybělo.
45:36
Slávistům se nedaří usadit v pásmu Kadaně.
44:00
Domácí hokejisté jsou nastěhováni před Hylákovou klecí a několika střeleckými pokusy vyzkoušeli pozornost slávistického muže s maskou.
42:06
Puk končí mimo hrací plochu. Vhazuje se po pravici kadaňského brankáře.
41:23
Po jednom ze soubojů zůstal před Dvořákem ležet jeden z domácích, který nakonec za pomoci spoluhráčů odchází na střídačku.
41:09
Pokus Čermáka domácího brankáře neohrozil a jeho spoluhráči vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.
40:42
Střelu Kašpaříka vyráží Dvořák a Kadaňští otáčejí vývoj hry.
40:25
Hosté ze Slavie začínají třetí třetinu zakázaným uvolněním.
40:01
Dnešní duel osmnáctého kola WSM ligy mezi Kadaní a Slavií má za sebou již čtyřicet minut. Hráčům z Edenu se ve druhé třetině podařilo vyrovnat na průběžných 1:1, když se v 35. minutě trefil Jaroslav Markovič.

Třetí třetina začne přibližně v 19:38.
40:00
39:41
Žádný další pokus slávistů nepřišel, tudíž domácí podnikají jeden z posledních útoků ve druhé periodě.
39:00
Markovič našel nahrávkou Jiránka, jehož střelu Dvořák vyráží do rohu hrací plochy.
38:47
Ofsajd Kadaně.
38:32
Kverka využil povedené nahrávky od Drtiny a střelou mezi nohami obránce sešívaných ohrozil brankáře Hyláka.
38:17
37:58
Slávisté již jsou opět rozestavění v pásmu Kadaně, ale žádná střela na Dvořáka nepřichází.
37:08
Tadeáš Dvořák dokázal vyrazit pokus Davida Hrušky a domácí se vzápětí opět osvobozují.
36:20
Po vyhraném vhazování míří kotouč až k Hylákově brance.
36:17
Lukáš Vrána (KAD) dostává menší trest za hákování. Slavia si tak zahraje další početní výhodu.
35:57
Kadaňští i přes inkasovaný gól nepolevují ze své hry.
35:03
Oba celky jsou v plném počtu.
34:26
Slávisté využívají neobvyklou přesilovku 4 proti 3. Puk za záda brankáře Dvořáka dostal JAROSLAV MARKOVIČ, který využil přihrávky od Davida Hrušky. Asistence: David Hruška a Žiga Pavlin.
34:01
Drtina s Račukem ujeli do rychlého protiútoku. Po přihrávce domácího beka zakončoval vysoký forvard jen těsně mimo.
33:49
Podruhé v dnešním utkání dostává střídačka Kadaně dvě minuty za špatné střídaní. Menší trest si jde odpykat Dominik Vaněk.
33:03
Máme tu vzájemné vyloučení za hrubost. Menší tresty obdrželi Jakub Chrpa (KAD) a Peter Hraško (SLA). Uvidíme tudíž hru ve čtyřech na obou stranách.
32:50
V něm se dostal ke střele z otočky Chrpa, jehož pokus ale brankář Hylák vyrazil.
32:22
Z náporu hráčů v sešívaných dresech se nic neurodilo, a tak mohou kadaňští založit vlastní protiútok.
31:13
Hlavní rozhodčí mění rozhodnutí čárových a vhazovat se bude ve středu hrací plochy.
31:13
Kadaňští se osvobozují sporným zakázaným uvolněním.
30:33
Po souboji u boxu trestoměřičů vyletěl kotouč mimo hrací plochu, vhazuje se ve středovém kruhu.
30:08
Po tlaku domácích je odpískán ofsajd pražského celku.
29:31
Hlava hledal nahrávkou najíždějícího Kverku, ale bohužel pro domácí nepřesně.
29:09
Vracející se Drtina dostal kotouč na útočnou modrou čáru a svou rychlou střelou zápěstím přinutil Hyláka k zákroku.
29:02
28:46
Pavlinův ani Markovičův pokus ke Dvořákovi neprošel.
27:31
Robinsův pokus vyrazil Dvořák a při následné dorážce Markoviče zábránil cestě puku do brány Szathmáry. Domácí se následně osvobozují.
27:02
Na dvě minuty je vyloučen Jiří Drtina (KAD), jenž dostává trest za nedovolené bránění.
26:47
Petr Macháček si Růžičku neobhodil, ale ani hostím se nedaří založit pořádný útok.
25:56
Sloboda se dostal za bránícího hráče hostí, ale jeho pokus dokázal lehce vytěsnit brankář Hylák.
25:27
Ofsajd Slavie.
25:13
Bahenský pokoušel projít přes Rohana a se Szathmárym, ale neuspěl.
24:50
Hosté jsou opět v plném počtu.
24:19
Milan Hruška nyní šetří vteřinky z oslabení v kadaňské třetině.
23:37
Domácí kombinují v pásmu soupeře a po jedné z jejich střel zazvonila spojnice Hylákovy brány!
22:50
Po střele od hrazení se domácí útočník snažil dostat do zakončení, to mu ale překazil Zdeněk Bahenský, který dostává menší trest za napadení.
21:26
Kverka vystihl rozehrávku Slavie, ale neměl dostatečnou podporu spoluhráčů, takže puk pouze nahodil.
21:09
20:26
Kadaňští jsou hned v úvodu nastěhováni před Hylákem. Stále ještě jim zbývá několik vteřin z přesilové hry.
20:01
A hned za nimi přicházejí i hokejisté Kadaně. Druhá perioda začne za pár chvil.
Hosté již nastupují na ledovou plochu.
Máme za sebou první periodu, kterou výsledkově i herně ovládli hráči domácí Kadaně, kteří byli odměněni za aktivitu ve dvanácté minutě, kdy překonal Hyláka obránce Antonín Drobný.

Druhá třetina začne přibližně v 18:51.
20:00
19:45
V závěru se dostal ke dvěma střelám Lukáš Vrána. První pokus schytal bránící obránce a druhou vyrazil Hylák do rohu plochy.
19:20
Sloboda z mezikruží minul Hylákovu klec.
19:09
Domácí jsou za svou aktivitu odměněni přesilovou hrou, kterou si zahrají po faulu Petra Punčocháře.
18:36
Račuk obdržel nahrávku zpoza brankové čáry a rychlou střelou donutil Hyláka k zákroku ramenem.
17:36
Tomáš Doležal dostal nabito do mezikruží, ale střela se mu nepovedla a hráči Sportovního klubu otáčejí hru směrem k Hylákovi.
16:58
Díky vyhranému osobnímu souboji v rohu kluziště se málem dostal k zakončení Radek Veselý, avšak v posledním momentu se k černé gumě nedostal.
16:07
Vránova střela lízla slávistickou hůl a zamířila mimo hostující klec.
15:35
Darek Hejcman se dostal od modré čáry až k bekhendovému zakončení, které ale umístil přímo do lapačky slávistického gólmana.
14:48
Přihrávka z zpoza Dvořákovy brány byla příliš rychlá, takže se obdobný prohřešek píská na druhé straně hrací plochy.
14:33
Slávisté posílají kotouč na zakázané uvolnění. Vhazuje se po pravici Alexandra Hyláka.
13:48
Veselý zavezl kotouč do útočné třetiny ale přes slávistického beka nepřešel. Vzápětí musel poprvé v dnešním zápase zasáhnout Tadeáš Dvořák, takže se vhazuje před domácí klecí.
12:59
Micka nepřesnou zpětnou nahrávkou vyhnal svůj tým z útočného pásma.
12:04
Kadaň je i nadále aktivnější a nyní uzavřela Slavii v její obranné třetině.
11:43
Kadaň právě vstřelila branku!
Po střele Drtiny se dostal k pokusu z otočky Kůs, jenže neuspěl a kousek černé gumy dostal za brankáře Hyláka ANTONÍN DROBNÝ, jenž otevírá skóre utkání. Asistence: Jaroslav Kůs a Jiří Drtina.
10:44
Po pěkné kombinaci se dostal ke střele z levého kruhu Chrpa, ale jeho pokus už směřoval do odkryté klece, jenže brankář Hylák ho efektivním zákrokem vytěsnil mimo.
10:12
Domácí v plném počtu a nyní následuje jejich přesilovka.
10:08
Antonín Růžička (SLA) podrazil unikajícího hráče domácích a jde si sednout na lavici hanby.
09:58
Domácí zatím oslabení zvládají.
09:12
Kůs s Račukem vystihli slávistickou rozehrávku a sami následně zaměstnali brankáře Hyláka.
08:32
Dělovka Milana Hrušky trefila clonícího hráče a hráči Kadaně posílají kotouč do střední třetiny.
08:12
Sportovní klub je poslán do tří. Obránce Antonín Drobný to přehnal s důrazem a dostává menší trest.
07:34
Slavia si zahraje první početní výhodu v tomto zápase. Domácí střídačka špatně střídala a dostává za to dvě minuty, které odpyká Darek Hejcman.
07:24
Jiránek našel před brankou Micku, jehož tečovaný kotouč nemířil vůbec přesně.
06:39
Přihrávka Františka Wágnera našla pouze slávistickou hůl, takže hosté opět útočí.
05:48
David Hruška vyhrál buly a jeho spoluhráči rozehrávají útočnou akci zpoza Hylákovy branky.
05:15
Andresova střela od modré čáry trefila boční síťku domácí klece a hráči v černých dresech již mají kotouč ve své moci.
05:01
Kadaň posílá kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Bude následovat vhazování po levé ruce brankáře Dvořáka.
04:36
Drtina našel rychlou nahrávkou Slobodu, ale ten se do žádného zakončení nedostal.
03:46
Markovič dojel vyhozený kotouč, ale nic z toho vytěžit nedokázal a Kadaňští otáčejí hru.
03:03
Robinson našel zadovkou Bahenského, který mu střílenou přihrávkou kotouč vracel. Dvořák nemusel zasahovat.
02:38
Velmi dobrou práci u hrazení odvedl domácí kapitán Račuk, po jehož akci se dostal ke střele Hejcman a brankář Hylák raději podržel puk ve své moci.
01:59
Teď se kotouče na delší čas ujali Slávisté, avšak jejich útočná akce skončila pouze ve střední třetině.
01:30
Kadaň je i nadále aktivnější a hosté mají plné ruce práce, aby uchránili svou klec od inkasované branky.
01:13
Martin Rohan vyzkoušel Hylákovu pozornost lehkou střelou od modré čáry. Brankář Slavie byl opět pozorný.
01:05
Nyní budeme vhazovat po levici brankář Pražanů.
00:50
Szathmáryho nahození slávistický brankář vykopává betonem k mantinelu. Domácí jsou od začátku utkání aktivnější.
00:05
Buly vyhráli domácí a po pár vteřinách musel zasáhnout brankář Hylák, který hokejkou vyrazil Račukovu zadovku.
00:01
A nyní za bouřlivého potlesku nastupují i domácí hokejisté. Utkání 18. kola WSM ligy začne za pár okamžiků.
Na ledovou plochu právě vstupují hráči pražské Slavie.
Ještě jednou Vás zdravím ze Zimního stadionu v Kadani. Na ledové ploše zdejšího stadionu právě probíhá rozbruslení obou celků. V zápase se poprvé kadaňským příznivcům představí nová posila, slovenský forvard Martin Sloboda.

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Dlouhý) – Drtina, Drobný, Černý, Szathmáry, M. Rohan, Cestr – Hejcman, Kůs "A", Račuk "C" – Hlava, Kverka "A", Chrpa – Sloboda, Vrána, Vaněk – Veselý, P. Macháček, Wágner. Trenér: Jaroslav Beck.

HC Slavia Praha: Hylák (Král) – M. Hruška, Pavlin, Hraško, Punčochář "A", Kolařík "C", Růžička, Adam, Knot – Robinson, Bahenský, D. Hruška – Micka, Jiránek, Markovič – J. Doležal, Kašpařík "A", Čermák – T. Doležal, Šafránek, Andres. Trenér: Pavel Hynek.

Rozhodčí: Wagner – Podrazil, Bosák.
Kadaňští to ale s útokem na třetí pozici tabulky budou mít velmi těžké. Ačkoliv se černožlutým pravděpodobně vrátí do sestavy vyléčení útočníci Kůs s Kverkou, v obranných řadách naopak nemůže Kadaň počítat s Tejnorem, Charouskem, Trefným či Mrázkem. Do utkání tak Kadaňští nastoupí pravděpodobně jen s pěti obránci.
Letošní vzájemné utkání:

19.9. Slavia – Kadaň 3:2sn
HC Slavia Praha patří bezesporu k favoritům WSM ligy. Na svém kontě má aktuálně třiatřicet bodů a v tabulce se nachází, jak již bylo zmíněno, na třetím místě. Špička první ligy je velice vyrovnaná a v případě výhry může Slavia teoreticky poskočit na druhou příčku, naopak v případě prohry může klesnout na čtvrtou pozici.
SK Kadaň si v letošním ročníku vede nad očekávání dobře. Na svém kontě má ze sedmnácti odehraných utkáních rovných třicet bodů a v tabulce se nachází na překvapivém čtvrtém místě. Severočeši tak jsou na dostřel svému dnešnímu soupeři, tedy Slavii, která je na třetím místě.
Dobrý sváteční podvečer, vítejte u onlajn přenosu utkání WSM ligy mezi týmy SK Kadaň a HC Slavia Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.