Domácí nakonec získávají cenné dva body, když Chlouba dvěma brankami v posledních minutách otočil skóre zápasu. Šumperk předvedl povedený výkon, zejména brankář Svoboda, který přiváděl domácí útočníky k zoufalství. To je ode mne pro dnešní večer vše, omlouvám se za výpadek v první třetině, přeji příjemný večer a zase někdy napočtenou.
64:51
Kadaň právě vstřelila branku!
A domácí devět vteřin před koncem využívají přesilovou hru. Rohanova střela od modré čáry se odrazila na hůl ROMANA CHLOUBY. Jeho první pokus sice Svoboda skvělým zákrokem zlikvidoval, domácí útočník se však znovu dostal k puku, obtočil se okolo obránce a přeloboval ležícího brankáře. Asistence: Martin Rohan.
64:30
Domácí kombinují.
63:43
Kaše hledal osamoceného Szathmáryho, ale tomu puk přeskočil hůl.
63:09
Milfait se provinil proti pravidlům, odsedí si dvě minuty za podražení, a před domácími je přesilová hra 4 na 3.
62:34
Trefný drží puk ve vlastním pásmu. Oba celky střídají.
62:05
Hanuljak raději přikryl puk před dotírajícími hráči hostí.
61:45
Kverka hledal volného Vránu, ale poslední z obránců vložil hokejku do přihrávky.
61:02
Plášek proskočil mezi dvěma obránci a našel Holíka, ten z ostrého úhlu trefil pouze Hanuljakovu hruď.
60:24
Chlouba se obtočil okolo branky a zkusil překvapit Svobodu, ale minul branku.
60:01
Začalo prodloužení.
Hráči hostí jsou už připraveni, domácí hráči zatím zůstávají u střídačky.
Ve třetí třetině se hostům podařilo zásluhou Vrdlovce skórovat. Domácí se snažili o vyrovnání, ale Svoboda dlouho držel naději na tři body. Až půlminutu před koncem dokázal Chlouba vyrovnat a využít tak ohromný tlak domácího týmu.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:49
Sloboda zůstal osamocený před brankou, ale přestřelil!
59:28
A obrovský tlak domácích nakonec končí brankou! K odraženému puku se dostal ROMAN CHLOUBA, který překonává Svobodu. Asistence: Jakub Trefný, David Kaše.
59:23
Icing hostí
59:10
Svoboda vyjel z branky, aby přikryl kotouč, ale k tomu se dřív dostal Szathmáry, který nedokázal přehodilt ležícího brankáře!
58:43
Hosté získali puk a Prokop dostal spoustu prostoru na modré čáře, ale trefil pouze boční síť prázdné branky!
58:30
Hanuljak na střídačce!
58:20
58:07
Chloubovo nahození končí ve Svobodově lapačce. Hanuljak se znovu vrací do branky.
57:41
Kaše si najel do volného prostoru, ale Svoboda měl betony na správném místě.
57:13
A domácí znovu v šesti!
57:05
Szathmáryho střela končí v ochranné síti. Hanuljak stojí daleko od branky a čeká na pokyn.
56:54
Charouskova střela končí v náručí Svobody. Hanuljak se vrací do branky.
56:45
Domácí hrají bez brankáře!
56:31
Charousek napřáhl na modré čáře, ale Svoboda se roztáhl na brankové čáře a ukryl puk do lapačky.
56:19
Puzič(SUM) si odpyká dvě minuty za podražení
56:05
Zakázané uvolnění domácích.
55:28
Trefného střelu zablokoval jeden z bránících hráčů.
54:47
Vrána najel až před Svobodu, ale brankář hostí dnes už nehodlá inkasovat.
54:16
Domácí drží puk za brankou, oba celky střídají.
53:55
53:38
Po Puzičově střele zůstal na ledě jeden z útočníků, který jeho prudkou střelu schytal do citlivých míst.
52:49
Staňkova střela z ostrého úhlu skončila na levém betonu domácího brankáře.
52:31
Sedlákova prudká střela šla těsně vedle Hanuljakovy branky.
51:55
Šťovíček(KAD) si odpyká dvě minuty za podražení
51:19
Kverka ujel podél levého mantinelu, ale jeho prudká střela skončila ve Svobodově lapačce.
50:53
Trefného prudká střela končí na hrudi brankáře hostí.
49:44
Draci právě vstřelili branku!
Hosté jsou dnes efektivnějším týmem a znovu se ujímají vedení. Domácí obránci čekali na přerušení hry kvůli střetu Hanuljaka s jedním z útočníků, zatímco DANIEL VRDLOVEC rychle přijel k puku a pohodlně dorazil do odkryté branky. Asistence: Jan Milfait, Tomáš Prokop
49:12
Černého střelu tečoval těsně před Svobodou Sloboda, puk ale zamířil mimo tři tyče.
48:45
Nadějný útok domácích zastavil ofsajd.
48:19
Domácí ujeli do přečíslení 3 na 2, Šťovíčkovu střelu ukryl brankář hostí do lapačky.
47:45
Chloubova ostrá střela skončila na Svobodově vyrážečce.
47:09
Kadaňští drží puk v útočném pásmu, ale Svoboda zatím nemusel zasahovat.
46:11
Chrpa ztratil puk na vlastní modré čáře, ale před dotírajícím Pláškem ho zastoupil Charousek.
45:34
Šťovíček dojel puk a hledal před brankou Kadlece, ale přihrávku zablokoval jeden z obránců.
45:15
Blaha sundal Haase tvrdým zákrokem u mantinelu.
44:59
Ofsajd Šumperku.
44:43
Trefný udržel kotouč na modré čáře a domácí tým může pokračovat v útoku.
44:06
Hanuljak vyjel za branku a pomáhá svému týmu v rozehrávce.
43:30
Kverka vyjel zpoza branky, ale ke střele se nedostal.
43:00
42:37
Fořtova zablokovaná střela skončila na zadním mantinelu.
42:08
Domácí vyhazují.
41:40
Hosté drží puk v útočném pásmu, ale Hanuljak zatím nemusel zasahovat.
41:00
Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Kaše(KAD)
40:37
Trefného střelu od modré čáry zablokoval Plášek.
40:29
Chlouba obešel obránce a zůstal sám před Svobodou, Jeho střela doprostřed branky však skončila na Svobodově hrudi.
40:10
Vhazování vyhráli domácí a míří do útočného pásma.
40:01
Oba celky nastupují na ledovou plochu. Třetí třetina za malou chvíli začne.
Druhá třetina nabídla poměrně jednostranný hokej. Kadaňští téměř nepustili svého soupeře z pásma, mimo jiné i díky čtyřem přesilovým hrám, včetně minutu dlouhé dvojnásobné přesilové hry. Trhače však trápí koncovka. Lví podíl na tom má brankář Svoboda, který tahá z rukávu fantastické zákroky. Rozuzlení tak přinese až poslední třetina, která začne v 18:48
40:00
39:53
Charouskovu střelu vyrazil brankář hostí vyrážečkou do ochranné sítě.
39:49
Kverkovo nahození raději Svoboda ukryl do lapačky.
39:12
Puk skončil na domácí střídačce. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
38:58
Vrána zkusil překvapit Svobodu střelou z ostrého úhlu, brankář Šumperku však utěsnil prostor u bližší tyče.
38:30
Dochází k úpravě ledové plochy před střídačkou hostí.
38:30
Puk skončil v ochranné síti. Vhazovat se bude před Svobodou.
38:16
Černý projel mezi dvěma hráči hostí, ale nepodařilo se mu vystřelit.
37:23
Icing hostí. Kadaňští drží svého soupeře pod obrovským tlakem, ale Svoboda drží svůj tým.
36:25
Chlouba se dostal až před brankáře hostí, ten vytáhl hůl a puk mu vypíchl.
35:41
Vrána objel branku a nahazoval do volného prostoru, ale tam nebyl nikdo z kadaňských útočníků.
35:28
Icing hostí.
35:26
Kadlec zůstal sám v prostoru pravého kruhu, ale přestřelil branku.
34:58
Plášek dostal puk do jízdy, ale jeho střela skončila v boční síti.
34:43
34:32
Charousek zkoušel okamžitě po vhazování vystřelit, ale jeho pokus byl zablokován.
34:27
Kadlec ujel sám na Svobodu, ale brankář hostí ukryl puk mezi betony!
34:13
Chyba v kombinaci Kadaně a hosté mohou vyhodit.
33:06
Kaše mohl dorážet do prázdné branky, ale minul!
32:43
Domácí budou hrát přesilovou hru 5 na 3! Gewiese obdržel menší trest za zdržování hry.
32:21
Gewiese vyhazuje až před Hanuljaka.
32:18
Po přihrávce rukou se hra stěhuje do středního pásma.
31:51
Chlouba pálil od modré čáry, Svoboda vyráží.
31:27
Sotva skončila jedna přesilová hra, začíná další. Puzič(SUM) si odsedí dvě minuty za sekání
31:24
30:45
Trefného prudká střela se od mantinelu odrazila až do obranného pásma Kadaně.
30:19
Domácí kombinují podél mantinelu, ale Svoboda je bez práce.
29:46
Po chybě v rozehrávce hosté vyhazují přes všechny čáry.
29:23
Milfait si následně počínal příliš agresivně před Hanuljakem a osedí si dvě minuty za sekání
29:23
Milfait zůstal zapomenutý před Hanuljakem, ale z velké blízkosti Hanuljaka neprostřelil.
29:08
Zdráhal drží puk za brankou hostí.
28:36
Rohan vypálil od modré čáry, Svoboda se včas přemístil a jeho střelu vyrazil betonem.
28:02
Domácí kombinují ve vlastním pásmu.
27:30
Haas se rozjel na domácí branku, ale nedostal se ke střele.
26:48
Blaha projel přes celé kluziště a pokusil se překvapit Svobodu střelou mezi betony, brankář hostí však včas sklapl nohy.
26:02
Chlouba projel mezi třemi hráči hostí, ale ke střele se nedostal.
25:40
25:17
Domácí nemohou přejít přes modrou čáru.
24:40
Hosté vyhazují puk.
24:29
Domácí kombinují v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.
23:55
Hosté vyhráli vhazování a Hanuljakovu pozornost prověřil střelou ze středního pásma Gewiese.
23:39
Dvouminutový trest za sekání obdržel Prokop(SUM)
22:52
Šebek vypálil od modré čáry a Hanuljak puk neudržel puk v náručí. Naštěstí pro domácí tam nebyl nikdo z hráčů hostí kdo by mohl dorážet.
22:10
Hanuljak srazil hokejkou puk do rohu kluziště.
21:57
21:56
Hlavovu střelu srazil Svoboda do ochranné sítě
21:20
Kašeho nepřesná přihrávka skončila na holi jednoho z bránících hráčů, který okamžitě posílá puk za kadaňskou branku.
20:57
Šumperk vyhnal trhače až do vlastního pásma.
20:10
Úvodní vhazování vyhrál Fořt a okamžitě zamířil na kadaňskou branku.
20:01
V první třetině jsme byli svědky atraktivního hokeje s šancemi na obou stranách. Aktivnějším celkem byli domácí, kteří v úvodu zápasu dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Přesto to byli hosté, kdo se radoval z první branky. Domácím se podařilo vyrovnat ve 14. minutě zásluhou Hlavy. Druhá třetina začne přibližně v 17:57
20:00
19:57
Vyloučení v týmu Salith Šumperk. Plášek si odsedí dvě minuty za hrubost.
17:41
Svoboda přikryl puk před dotírajícím Kverkou
17:02
Po Szathmáryho tvrdé střele puk poskakoval před Svobodou, ale nikdo z bránících hráčů se nedostal k dorážce
V Kadani je problém s internetem, na opravě se intenzivně pracuje...
13:26
A domácí vyrovnávají. David Kaše našel volného NICOLASE HLAVU, který střelou z ostrého úhlu překonává Svobodu. Asistence: David Kaše, Jakub Trefný.
10:18
Hanuljak vyjel za branku, aby pomohl v rozehrávce, ale puk se odrazil na hůl Haase, který jen těsně minul odkrytou branku!
09:31
Kverkova jedovatá střela skončila ve Svobodově lapačce.
09:11
Po Zdráhalově střele puk poskakoval před domácí brankou, ale tam nebyl nikdo, kdo by mohl dorážet.
09:02
Staněk ujížděl na domácí branku, ale do cesty se mu postavil Rohan a zabránil hostujícímu útočníkovi ve střele.
08:24
Szathmáryho střela od modré čáry končí na horní tyči!
08:02
Na Trefného střelu brankář hostí nemohl vidět, naštěstí pro něj skončil puk jen vedle branky.
07:24
Domácí tým zatlačil Draky do obranného pásma, Svoboda ale drží svůj tým.
05:59
Macháčkova střela skončila na betonu brankáře hostí.
05:37
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale ani jeden z brankářů nemusí zasahovat.
04:56
Staňkova střela skončila v Hanuljakově lapačce.
04:30
Nepřesná rozehrávka hostí končí zakázaným uvolněním.
03:26
Hosté využívají přesilovou hru. Milfait našel osamoceného ALEŠE HOLÍKA, který prudkou střelou otevírá skóre. Asistence: Jan Milfait.
03:10
Sloboda ujel obraně Šumperka a nastřelil pravou tyč Svobodovy branky.
02:45
První vyloučení dnešního zápasu. Za nedovolené bránění si dvě minuty odsedí Šťovíček(KAD)
02:16
Rohanovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.
01:48
Szathmáry drží puk za vlastní brankou, oba celky střídají.
01:09
Sedlák zachytil nepřesnou rozehrávku kadaňských a vyhodil kotouč.
00:10
Domácí tým vyhrál úvodní vhazování a okamžitě zamířil před Svobodu.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Dlouhý) – Szathmáry Trefný, Rohan, Blaha, Charousek, Černý – Kverka, Sloboda, Chrpa – Hlava, Kaše, Kadlec – Vaněk, Vrána, Šťovíček – Chlouba, Huňady, Macháček

Salith Šumperk: Svoboda (Zelenka) – Zdráhal, Holík, Gewiese, Sedlák, Puzič, Drtil, Bažant, Bail – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Staněk, Plášek, Haas – Ostřanský, Šebek, Panna – Prokop

Rozhodčí: Krob – Hejl, Bosák.
Sportovní klub Kadaň

Domácí tým se nachází na 5. místě WSM ligy. Trhači zažívají povedenou sezónu především díky domácím zápasům, z 18 zápasů jich 15 skončilo výhrou kadaňských. Po MS juniorů se do sestavy žlutočerných vrací David Kaše. Nejproduktivnějšími hráči kadaňských jsou Marek Račuk(13+18) a Darek Hejcman(8+13).
Salith Šumperk

Draci se nacházejí na předposledním místě tabulky se čtyřbodovým náskokem na poslední Most. Přesto se hostům proti Kadani daří, na domácím kluzišti zvítězili 5:3 a poslední zápas na kadaňském ledě skončil těsnou výhrou trhačů 4:3. Šumperk trápí především defenzíva, se 138 brankami mají nejhorší obranu z ligy. Pozitivní informací ze statistik jsou naopak trestné minuty, 444 trestných minut je nejméně z celé WSM ligy. Nejproduktivnějšími hráči hostů jsou Tomáš Fořt(16+15) a Daniel Vrdlovec(7+21).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.