Kadaň nakonec rozhoduje při přesilové hře v prodloužení zásluhou Marka Račuka, který si zároveň dnes připsal hattrick.

Děkuji za pozornost a příště na počtenou.
62:46
Kadaň právě vstřelila branku!
I potřetí se trefuje MAREK RAČUK střelou od modré. Kotouč trefil růžek Svobodovy branky. Asistence: Jaroslav Mrázek.
62:12
Kaše již dvakrát střílel na Svobodu. Ten vždy pohotovým zákrokem zabránil nebezpečí.
61:35
Mrázek střílel od modré. Kotouč se odrazil od Svobodova betonu přímo do ochranné sítě.
61:23
Na dvě minuty si půjde v prodloužení sednout Aleš Pavlas (LTM) za podražení.
60:30
Pod palbu se první dostává Dlouhý.
60:01
Kadaň v poslední třetině vyrovnala a o výherci tak rozhodne až pětiminutové prodloužení či po případě samostatné nájezdy.
58:54
O puk probíhají bitvy za bránou domácích.
57:50
Domácí jsou pod tlakem. Třetina se blíží konci a stav je stále nerozhodný.
Dnešní utkání sleduje 870 diváků.
56:50
Černý zmařil přihrávku domácích a sám se rozjel proti Svobodovi. Ten bleskurychlým mávnutím ruky puk zastavil.
56:34
Kališníci mají puk pod kontrolou, ale do útoku se jim nedaří dostat.
55:47
Litoměřická brána odjela až k mantinelům. Vhazovat se bude v pravém kruhu pro vhazování
55:10
Domácí opět obstojně zvládli oslabení a nyní se chystají k útoku.
54:58
53:50
Domácí opět vyhazují.
53:45
Kadaň se pokouší kombinovat, v čemž jim brání Litoměřičtí.
53:02
Domácí rychle vyhazují a kupují si tak drahocenné vteřiny.
52:58
Petr Beránek (LTM) míří na trestnou lavici, kde si odpyká dvouminutový trest za podražení.
51:49
Zakázané uvolnění Stadionu. Vhazovat se bude po Svobodově pravici.
50:43
Hosté se sice dostávají do útočného pásma, ale mají problémy si udržet puk.
49:20
Valáškovi s Vantuchem se podařilo proniknout do útočného pásma. Nakonec ale byli odzbrojeni.
49:01
Mrázkova střela trefila Čápa do nohy a Svoboda pak kotouč převzal.
48:57
Zakázané uvolnění domácích.
47:48
Kombinaci hostí přerušil Troliga. Ten už pronikl do pásma hostí, kde se na kombinaci připravuje jeho tým.
46:51
Račuk pronikl do útočného pásma, kde se pokusil vystřelit. Svobodův beton ale odvedl svoji práci.
45:17
Svoboda se dostal do ohrožení, neboť se před něj dostal puk, kterého se zmocnili hosté. Díky snaze jeho a ostatních hráčů domácího týmu bylo však nebezpečí zažehnáno.
44:03
Domácí se probojovali do útočného pásma, ze kterého jsou ale po chvíli donuceni odejít.
43:23
Z voleje se podařilo vystřelit MARKU RAČUKOVI, jehož střela poslala kotouč nad lapačku Svobody přímo do brány. Asistence: David Kaše, Jaroslav Mrázek.
42:48
Opětovný icing domácích.
42:35
Icing domácích. Vhazovat se bude po Svobodově levici.
40:49
Nedvídek se pokusil od mantinelu přihrát na blížícího se Beránka, který už byl skoro před Dlouhým. Byl však blokovaný obráncem hostí a nebyl tak schopen přihrávku zachytit.
40:06
Vhazování vyhrávají domácí.
40:01
Týmy jsou již na ledě. Poslední dějství se blíží.
Ve druhé třetině jsme se dočkali prvního gólu a to ze strany Kališníků. Ti dokázali využít svoji přesilovku a dostat se tak do vedení. Pět minut poté však dokázala Kadaň odpovědět také gólem a nerozhodný stav se opět vrátil. Necelou půlminutu před koncem však přišla solidní akce Kališníků před bránou hostí, což jim zajistilo gólový náskok do poslední třetiny.
Další třetina začne přibližně v 19:36.
40:00
39:33
Litoměřice právě vstřelily branku!
Kališníci ke konci třetiny navyšují. Po Ondráčkově střele se dostal kotouč přímo na hůl PETRA BERÁNKA, před kterým byla mezera, do které se dokázal trefit a kotouč tak poslal za Dlouhého. Asistence: Martin Ondráček, Aleš Pavlas.
39:03
Další icing ze strany Stadionu. Tentokrát se bude vhazovat po Svobodově pravici.
38:14
Domácí bojují o puk před Dlouhým, kterého dokázal v jednu chvíli ohrozit Kalla.
37:40
Čáp v rychlosti pronikl do útočného pásma, kde ho čekala trojce Kadaňských. K možné střelbě se tak nedostal.
37:06
36:32
Svoboda opět šikovně zasahuje.
36:02
35:44
Ondráček prokličkoval do útočného pásma. Na poslední chvílí byl ale zbaven puku.
35:09
Kadaň krátce po přesilovce vyrovnává. Kotouč se podařilo poslat mezi nohami až do brány MARKU RAČUKOVI. Asistence: Jiří Drtina.
34:52
34:18
Domácí se na chvíli osvobozují.
34:02
Kaše střílel z pravého kruhu a Svoboda si opět puk zachytil do výstroje.
33:45
Hlava střílel prudce od modré. Svoboda puk zachytil do výstroje.
33:39
Přichází kombinace hostí.
33:15
Domácí se opět osvobozují a ani v této přesilovce neposkytují Kadani šance vystřelit.
32:52
Dominik Bílek (LTM) půjde na trestnou za hákování. 2 minuty.
31:41
Kadaňští se přesunují před Svobodu a začíná jejich kombinace.
31:05
Domácí po vstřeleném gólu přitvrdili v již předtím vyvinutém tlaku.
30:01
Úmyslný ofsajd Kadaně, hra se tak přesunuje zpět k Dlouhému.
29:27
Po dlouhé kombinaci následovala střela, po které zůstal puk ve velmi těsné blízkosti před Dlouhým. PETR BERÁNEK se nakonec v situaci zorientoval a přiklepl puk do brány hostí. Asistence: Martin Ondráček, Aleš Pavlas.
28:30
Kalla vyzkoušel dorazit puk do brány, avšak ho zablokovali obránci Kadaně, kteří byli ve veliké blízkosti a neposkytli mu tak šanci s kotoučem něco provést.
28:15
Stadion si zahraje přesilovku. Na trestnou putuje Jaroslav Mrázek na 2 minuty za podražení.
27:34
Po Troligově solidní samostatné akci mají puk opět pod kontrolou hosté.
27:21
Kališníci kombinují.
26:38
Kopta dostal dlouhou přihrávku do útočného pásma. Ani on ji však nestihl zachytit a nyní probíhají v pásmu bitvy o puk.
26:11
Nyní jsou v ofenzívě domácí. Ondráček se snaží procpat puk do brány z veliké blízkosti.
25:09
Jan Dlouhý v bráně hostí zatím nemusí řešit mnoho střel. Kadaň si puk drží obstojně.
24:44
Opětovné zakázané uvolnění Stadionu.
24:25
Zakázané uvolnění Litoměřic. Vhazovat se bude po Svobodově levici.
24:09
Domácí se dostávají pod palbu až teprve po oslabení. Svoboda si však se střelami lehce poradil.
23:16
23:13
A kotouč opět míří do pásma hostí.
22:51
Ke střele opět nedošlo a hráči Kadaně se již znovu vrací pro puk do svého pásma.
22:28
Hosté kombinují.
22:04
Kadaň opět ztrácí puk a musí se pro něj vracet.
21:40
Domácí se rychle osvobozují vyhozením kotouče.
21:16
Martin Ondráček (LTM) dostává za vysokou hůl 2 minuty.
21:16
Kotouč v jednom momentě propadl do brány Litoměřic, ačkoliv rozhodčí přerušoval kvůli vysoké holi. Nyní debatují rozhodčí o tom, co se bude dít.
20:43
Hosté posílají puk do dobrých pozic. Tam ale zatím nebyl nikdo připraven na to, aby zkusil kotouč poslat do brány.
20:05
Vhazování vyhrávají Kadaňští.
20:01
Hráči opět vjíždějí na led. Druhé dějství začne přibližně za minutu.
Třetina nabídla oběma stranám četné gólové šance a také možnost navýšit při přesilovce. Gólu jsme se však zatím nedočkali a oba týmy tak půjdou do další třetiny za stále nerozhodného stavu.
Další třetina začne přibližně v 18:42.
20:00
19:30
Kadaň stále ohrožuje bránu domácích.
17:23
Kotouč cestuje ze strany na stranu. Svoboda je několikrát nucen zasahovat a zatím si poradil s přehledem.
16:26
Mrázek z mezikruží posílá puk směrem na Svobodu. Kotouč však končí za bránou.
16:10
15:44
Domácí opětovně vyhazují.
15:22
Kadaň je opět donucena se vracet pro puk. Do útočného pásma je zkrátka hráči Litoměřic nepouští.
14:57
Opětovné vyhození kupuje kališníkům více času.
14:27
Litoměřice se brzy osvobozují vyhozením na druhou stranu ledové plochy.
14:10
Kadaň si zahraje přesilovou hru. Martin Ondráček si odpyká dvouminutový trest za podražení.
12:59
Mimo neustálých bitev o puk není na ledě mnoho k vidění. Oba týmy se snaží prolomit obranu toho druhého.
11:49
Krstev pálil od modré. Jeho střelu však Kadaňští zablokovali.
11:17
Z přihrávky střílel Bílek. Dlouhý však byl na možnou střelu náležitě připravený.
09:01
Plášil se zmocnil puku, čímž přerušil kombinaci Kadaně a následně pronikl do útočného pásma. Tam ho však přivítala připravená obrana, která ho nepustila ke střele.
07:56
Následně se dostává pod palbu Svoboda. Ten však zatím nemusí řešit mnoho střel, neboť se o ně dokázala postarat litoměřická obrana.
07:06
O kotoučem před bránou domácích bojovalo mnoho hráčů obou týmů. Nakonec však v celém zmatku nedošlo na střelu hostí a hra se přesouvá opět směrem k Dlouhému.
06:37
Piegl vystřelil prudce zleva, avšak minul.
05:43
Valášek se pokusil střílet z pravého kruhu. Trefil pouze Dlouhého beton a kotouč se odrazil zpět ke kališníkům, kteří vystřelili ještě jednou. Tentokrát však puk letěl moc vysoko.
04:29
Aleš Krátoška se už napřahoval, aby mohl vystřelit z levého kruhu pro vhazování. Kadaňská obrana mu však neposkytla dostatečný prostor.
03:49
Domácí i poté dále pokračují v kombinaci. K dobré šanci se však zatím nedostali.
03:29
02:54
Kadaň se opětovně osvobozuje. Přesilovka domácích se již blíží konce.
02:18
Kadaň vyhazuje a kupuje si pár drahocenných vteřin.
01:59
Následuje kombinace Kališníků.
01:29
Zdeněk Čáp končí na zemi za litoměřickou brankou. Bude následovat přesilovka pro Litoměřice. Vyloučen bude Darek Hejcman za vysokou hůl na 2 minuty.
00:33
Do útočného pásma proniká kadaňský Kadlec.
00:05
Úvodní vhazování vyhrávají Kališníci.
00:01
Hráči obou týmů jsou již na ledové ploše. Zápas začne co nevidět.

HC Stadion Litoměřice: Svoboda (Pavelka) – Plášil, Krstev, Čáp, Pavlas, Bílek, Šulc, Piegl – Kalla, Valášek, Vantuch – Ondráček, Nedvídek, Beránek – Kopta, Troliga, Pavlík – Krátoška, Berger, Mi. Procházka. Trenér: Říha.

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Dlouhý) – Mrázek, Tejnor, Szathmáry, Trefný, Rohan, Drtina, Černý – Kadlec, Kaše, Račuk – Chrpa, Hejcman, Hlava – Vrána, Dušek, Veselý – Sloboda, Šťovíček, Vaněk. Trenér: Beck.

Rozhodčí: Schmejkal – Toman, Šmika.
V letošní sezóně se spolu týmy setkaly na ledě Kadaně, kde svoji sílu předvedli domácí v první třetině. Jakub Chrpa a Martin Rohan se postarali o brzké dvougólové vedení a Kališníkům tak nastavili laťku pro zisk bodů vysoko. Jediný gól Stadionu však přišel v druhé třetině a to zásluhou Martina Procházky, který dokázal využít správný okamžik pro prostřelení kadaňské pevnosti. Poslední třetina už nenabídla gól ani pro jednu stranu a tak zůstaly všechny body domácí Kadani.
SK Kadaň

Tým Kadaně se může pyšnit prvním místem, co se týče bodů získaných na domácím ledě. Venku však Kadaňští vyhráli pouze dvakrát, kvůli čemuž se tým rovněž pohybuje ve středu tabulky. V posledním zápase přijel do téměř nedobytné Kadaně slezský AZ, který si zároveň připsal první gól zápasu. Kadaň dokázala sice rychle na gól odpovědět, ale radost z vyrovnání netrvala dlouho, neboť do pouhých dvaceti sekund byl ve vedení opět Havířov a uzavřel tak první třetinu s gólovým náskokem. Ten se dále navýšil poté, co díky chybě v přesilovce Kadaně se kotouče zmocnili oslabení hosté a nasměrovali ho do klece domácích. I přes vstřelený gól Kadaňských před koncem třetiny se již vyrovnání domácí nedočkali. Naopak Havířov v poslední třetině poslal puk do brány svého soupeře ještě dvakrát a Kadaň tak poprvé na domácím ledě nezískala žádný bod.
HC Stadion Litoměřice

Tým se pod vedením Miloše Říhy mladšího pohybuje ve středu tabulky a od šesté Kadaně je děli 4 body. Po sérii pěti výher v řadě, při nichž padl i například současný lídr tabulky Kladno, směřovala cesta litoměřických hokejistů do pražského Edenu. První gól zápasu si připsal právě celek z Litoměřic již necelé čtyři minuty po začátku zápasu a několik minut tým projevoval na ledě dominanci. Ta byla zlomena při přesilové hře, při které pražská Slavie vstřelila gól ve čtyřech a následovaly vzápětí další dva. Druhá třetina nabídla pouhý jeden gól a to opět pro sešívané, kteří se mohli radovat i v poslední třetině. Tam sice Kališníci opět ze začátku skórovali, ale ke konci třetiny si Slávie potvrdila vítězství záverečnými dvěma góly a utkání tak skončilo pro Stadion prohrou 2:6.
Zdravím všechny hokejové diváky a příznivce u 24. kola WSM ligy, ve kterém se utká HC Stadion Litoměřice s týmem SK Kadaň.