Poslední třetina nepřinesla nakonec žádný gól. Litoměřice byly podstatně aktivnější, ale jejich snaha nakonec o výsledku utkání nerozhodla. Zápas tak končí za stavu 2:4.

Z mé strany je to dnes vše, přeji hezký zbytek večera.
59:22
Střel bylo sice mnoho, ale gól z toho nebyl. Utkání již brzy skončí a vyrovnání je v nedohlednu.
58:37
Třebíč mnoha prostoru domácím nedává.
57:51
Utkání se blíží konci a Pavelka je zpět ve své bráně.
57:34
Třebíč se pokusila situace využít. Puk sice cestoval směrem k bráně domácích, ale trefil pouze tyč.
56:58
Po oddechovém čase se Pavelka do brány nevrací! Litoměřice zkouší hru v šesti.
56:58
Oddechový čas pro domácí.
56:58
Hosté se snaží osvobodit a puk vyhazují na zakázané uvolnění.
56:31
Domácí si puk dokázali vybojovat a puk již opět ohrožuje Vejmelku.
56:05
Hosté se zmocňují puku a hra se tak přemisťuje do pásma domácích.
55:42
Oddechový čas pro hosty.
55:42
Icing hostí. Vhazovat se bude po Vejmelkově levici.
54:54
Vejmelka je opět nucen zasahovat. Ničí tak šance domácích vyrovnat.
54:23
Před bránou Litoměřic se puku opět zmocňují domácí.
53:48
O puk se vede série bitev ve středním pásmu.
52:54
Domácí se dokázali velkému tlaku ubránit a sami teď postupují do útoku.
52:39
51:52
Domácí ve čtyřech hráčích.
51:51
Stadion je nucen čelit kanonádě. Zatím však obstojně brání.
51:22
Štindl se pokusil o střelu před levým kruhem pro vhazování. Střela však letěla mimo.
50:39
Dominik Málek (LTM) půjde taky na trestnou. Za krosček si odpyká 2 minuty. Třebíč si tak zahraje hru 5 na 3.
50:21
Štindl se pokusil o prudkou střelu od modré. Pavelka rychle máchl jeho lapačkou a puk chytil.
50:09
Dnešní utkání sleduje 1070 diváků.
49:52
David Švagrovský (LTM) půjde na trestnou za podražení. 2 minuty.
49:36
Litoměřice se dostávají do ofsajdu. Po chvíli se ale opět vydávají do útoku.
49:16
Před bránou hostí se strhla menší šarvátka. Moc se toho však nestalo a tak hráči po chvíli v klidu odcházejí a bude se pokračovat.
48:27
Domácí opět zvyšují tlak.
47:52
Bílek se nakonec po chvíli zvedl a zamířil na střídačku. Hra pokračuje.
47:52
Bílek zůstává na zemi.
47:42
Doležal se pokusil o střelu z pravého kruhu pro vhazování. Puk se odrazil od betonu Vejmelky a vzápětí ho mají domácí opět pod kontrolou.
46:44
Domácí mají puk pod kontrolou již dlouhou dobu, ale zdržují se s ním ve středním pásmu. Třebíč mnoha prostoru v jejich pásmu neposkytuje.
45:54
Hosté se od dlouhého tlaku osvobozují, ale domácí si po chvíli opět puk berou zpět.
45:45
Icing Třebíče. Vhazovat se bude po Vejmelkově levici.
45:02
Martin Procházka dlouho odolával sám několika hráčům Třebíče a kontrolu nad pukem neztratil. Nakonec se opět vydal do útočného pásma. Tam už puk převzal Vejmelka a bude se vhazovat.
44:38
Domácí využívají své kontroly nad pukem a pokračují v tlaku na Vejmelku.
44:04
43:51
Hosté se opět osvobozují a domácím už mnoho času využít přesilovku nezbývá.
43:21
Mrázek se puku zmocnil a vyjel s ním do pásma domácích. Zkusil si vystřelit na Pavelku, ale ten byl na možné riziko připravený a puk zpacifikoval. Vhazovat se bude po jeho levici.
42:59
Nadále pokračuje kombinace domácích.
42:40
Angel Krstev zkusil prudkou střelu od modré. Vejmelka chytil puk do výstroje a vhazovat se bude po jeho pravici.
42:24
Domácí kombinují před Vejmelkou.
42:04
Litoměřice si zahraje další přesilovku. Na trestnou putuje Silvester Kusko za vysoká hůl. 2 minuty.
41:25
Domácí jsou stále u puku, avšak pohybují se s ním ve středním pásmu.
40:46
Domácí bojují ve svém pásmu o puk. Vzápětí je Třebíč nucena se stáhnout a domácí se připravují zaútočit.
40:08
Vhazování vyhrává Třebíč. Ta se s pukem vrací do svého pásma a připravuje se na útok.
40:01
Hned první minutu domácí vyrovnali. Vzápětí však přišla série gólu ze strany Třebíče, na kterou domácí do konce třetiny odpověděli jen jednou. Třetina tak končí za stavu 2:4.
Další třetina začne přibližně v 18.38.
40:00
39:41
Plášil dostal výbornou přihrávku od Doležala. Jeho střelu však vykryla vyrážečka.
39:29
Domácí v posledních vteřinách druhé třetiny bojují o puk v pásmu hostí.
38:48
Angel Krstev se pokusil dostat se do útočného pásma a hned střílet. Střela letěla od mantinelu a Vejmelka nakonec kotouč chytl do výstroje.
38:21
Třebíč se pokouší o ofenzívu ale jejich postup brzdí ofsajd.
37:51
Jan Wasserbauer (TRE) i Jan Berger (LTM) dostávají oba 2+2 minuty vyloučení za hrubost.
37:51
Berger (LTM) a Wasserbauer (TRE) se do sebe okamžitě pustili. Wasserbauer se pokusil bránit Vejmelku a následně ho Berger bleskurychle složil.
37:40
Ondřej Kopta obdržel dobrou přihrávku před bránou, ale Vejmelka puk chytil.
36:31
Litoměřice právě vstřelily branku!
Z levého kruhu pro vhazování poslal puk malým prostorem mezi tyčkou a ramenem Vejmelky do brány ZDENĚK DOLEŽAL. Asistence: David Švagrovský.
35:55
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Nakonec hosté přesilovku využívají. Před Pavelkou začali hosté kombinovat a nakonec se puk dostal k MATĚJI PSOTOVI, který ho za Pavelku poslal. Asistence: Jan Wasserbauer, Vlastimil Bilčík.
35:40
Třebíč se pokouší opět dostat do ofenzívy.
35:22
Hosté se dostávají do útočného pásma jen na chvíli. Vzápětí se opět vracejí do svého pásma.
34:50
Hosté mají veliké problémy se do útočného pásma dostat. Martin Procházka se pokouší potrápit soupeře v jejich pásmu.
34:10
Hosté si zahrají první přesilovou hru. Karel Plášil dostává 2 minuty za držení hole.
33:38
Hosté nakonec tlak zlomili a dostávají se do útočného pásma. Hned první střelou ale končí puk v ochranné síti a vhazovat se bude po Pavelkově pravici.
33:07
Tlak neustává ani po přesilovce. Vejmelka je stále v ohrožení.
32:47
32:18
Domácí pokračují v kombinování. Jank se pokusil o střelu od modré, ale Vejmelka chytl puk do lapačky. Vhazovat se bude po jeho pravici.
31:38
Rostislav Malena dostal pukem do obličeje a končí na zemi. Z ledu po chvíli odchází za pomoci ošetřovatele.
31:15
Dobrou přihrávku dostal Zdeněk Doležal, který dostal příležitost puk procpat do otevřené klece. Střelu ale minul a Litoměřice dále kombinují.
30:47
Martin Procházka se dostal s pukem do útočného pásma, kde ho zfauloval Matěj Pekr. Ten nyní putuje na trestnou za držení. 2 minuty. Stadion si tak zahraje další přesilovku.
29:32
Vystřelený puk se odrazil od mantinelu za bránou a dostal se přímo vedle Pavelky. Ten nebyl na možnou střelu připravený a toho využil PETR MRÁZEK. Asistence: Matěj Psota, Jakub Šaur.
29:03
Hosté kombinují před Pavelkou, obrana domácích však mnoho prostoru k střelám nedává.
28:33
Třebíč je i po vstřeleném gólu stále u puku. Domácí již dlouho nedostali šanci něco podniknout.
27:07
Krátce po vniknutí do útočného pásma SILVESTER KUSKO protlačil puk, který se nacházel před Pavelkou až do branky. Asistence: Petr Mrázek.
26:59
Nyní do útoku postupují hosté.
26:30
Před Vejmelku se dostali hráči domácích. Martin Procházka byl připraven na střelu, ale obrana hostí si se situací poradila.
25:56
Třebíč má většinu času puk pod kontrolou. Domácí jsou nuceni bránit svoje pásmo zuby nehty.
24:16
Litoměřice sice dále hrály přesilovou hru, ale k větším šancím již nedošlo.
22:49
Vyloučení na obou stranách. Na trestnou Jan Wasserbauer (TRE) 2 minuty za nedovolené bránění a Milan Valášek (LTM) také 2 minuty za držení.
22:27
Kalla chvíli bojoval o puk a poslal ho Martinu Procházkovi. Hosté však neváhali a překazili kombinaci domácích.
22:06
Další přesilovka pro Litoměřice. Jakub Šaur (TRE) dostává 2 minuty za držení.
21:48
Domácí opět okupují pásmo hostí.
20:46
Vyrovnávací branku domácích vstřeluje MARTIN PROCHÁZKA. Procházka se individuální akci procpal až do útočného pásma, kde po neúspěšné střele dostal druhou šanci, při které puk dostal až za Vejmelku. Bez asistence.
20:16
Domácí museli chvíli čelit útoku ze strany hostí, ale následně puk přebírají a sami vyrážejí do útočného pásma.
20:12
Krátce po vhazování se hosté dostávají do ofsajdu.
20:01
Hráči opět vjíždějí na led. Druhé dějství za chvíli započne.
Gólem ve třetí minutě začali lépe třetinu hosté. Chvíli poté byl stále zjevný jejich tlak, ale do konce třetiny již mnoho velkých šancí k vidění nebylo. Kotouč měli pod kontrolou převážně domácí, ale vyrovnat se jim zatím nepovedlo. Třetina tak končí za stavu 0:1.
Další třetina začne přibližně v 17.44.
20:00
19:38
Třetina se už spíše dohrává.
19:00
Domácí místy puk ztrácejí, ale Třebíč má také problémy zaútočit.
18:18
U puku jsou stále domácí, ale Třebíč stále demoluje šance domácích na útok.
17:28
Domácí se snaží zuby nehty dostat s pukem do pásma hostí, ale ti svoje území střeží dobře.
17:02
Krátce poté je Pavelka nucen zasahovat. Puk se dostal nebezpečně blízko jeho svatyně a nakonec ho zpacifikoval.
16:58
Icing domácích. Vhazovat se bude po Pavelkově pravici.
16:16
Domácí si berou puk pod kontrolu a následuje střela Beránka z modré. Kotouč ale letí mimo.
15:40
Michal Procházka se v pásmu hostí pokoušel vybojovat puk. Ten je ale stále pod kontrolou hostujících hráčů.
15:14
14:56
Nyní kališníky brzdí ofsajd a do konce přesilovky zbývá jen pár vteřin.
14:28
Další kombinace domácích přerušena vyhozením.
13:38
Domácí v této přesilovce sice zvyšují tlak, ale Třebíč se rychle osvobozuje vyhozením puku.
13:14
Vzápětí však přichází další přesilovka. Za podražení půjde na trestnou Martin Čech (TRE). 2 minuty.
13:06
Domácím se v přesilovce moc nedařilo a k mnoha střelám nedošlo. Stále však ale okupují pásmo hostí.
13:04
12:17
Puk se sice několikrát mihl před Vejmelkou, ale Stadionu se zatím nedaří dobře zakončit.
11:38
Domácí zatím mají potíže se v útočném pásmu usadit.
11:04
Litoměřice si zahrají přesilovku. Na trestnou půjde Vojtěch Šik za nedovolené bránění. 2 minuty.
10:38
Stadion nyní opět zkouší prolomit obranu Třebíče.
10:05
Třebíč mnoha prostoru neposkytuje a vzápětí si puk přebírá.
09:35
Domácí si drží kotouč a snaží se procpat do útočného pásma.
08:58
Štindl se pokusil o střelu na Pavelku od modré. Puk se mu odrazil do betonů směrem k dalším hráčům hostí. Ti však nebyli připraveni a nebezpečí je na chvíli zažehnáno.
08:15
Domácí se chvíli zdržovali ve středním pásmu, ale nakonec se do útoku dostal Kopta a nyní se domácí chystají obklopit Vejmelku.
07:11
Kotouč mají pod kontrolou kališníci. Nakonec se ale zmohli jen na zakázané uvolnění.
06:18
Vzápětí se před Pavelkou zjevili celkem tři hráči hostí. Obrana Litoměřic nebyla připravena čelit tomuto náporu, ale Pavelka si se situací poradil obstojně.
05:59
Martin Procházka se pokusil o střelu, ale kotouč letěl mimo.
05:38
Další pokus o ofenzívu ze strany Litoměřic, tentokrát ale došlo k nechtěnému ofsajdu.
04:38
Nyní domácí ohrožují Vejmelku v útoku.
04:01
Po vstřeleném gólu pokračují hosté ve svém tlaku, ale Litoměřice si tentokrát dávají větší pozor a lépe brání.
02:41
Krátce po rozehrání se puk dostal k ROSTISLAVU MALENOVI, který čekal na svoji šanci na modré čáře. Ten kotouč poslal směrem do brány domácích, kde se od tyčky dojel do až za Pavelku. Asistence: David Dolníček.
02:25
02:03
Domácí obklopují Vejmelku. Zatím ale bez střely.
00:59
Třebíč se pomalu dostává do šancí. Zatím však nebyla k vidění větší akce.
00:24
Kotouč nemůže nikdo zkrotit. Zatím se pohybuje z jedné strany na druhou.
00:02
Úvodní vhazování vyhrává Třebíč a připravuje se na postup do útoku.
00:01
Hráči obou týmu vyjíždějí za potlesku na ledovou plochu. Úvodní vhazování započne co nevidět.

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Málek, Krstev, Bílek, Plášil, Mikliš, Jank, Chmel – Kalla, Valášek, Procházka Ma. – Švagrovský, Berger, Doležal – Kopta, Nedvídek, Rousek – Beránek, Racek, Procházka Mi.. Trenér: Kučera.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Malena, Bilčík, Čejka, Štindl, Šaur, Přibyl, Krejčiřík – Čech, Dolníček, Svoboda – Wasserbauer, Polodna, Pekr – Kusko, Mrázek, Psota – Šik, Abdul, Pokorný. Trenér: Mička

SK Horácká Slavia Třebíč

Třebíč od domácího celku drží náskok dvou bodů a aktuálně se drží na 8. místě. V posledních pěti zápasech vyhráli třebíčští v městě favorizovaného Motoru za solidního stavu 3:6 a dále na svém ledě si Bílé hvězdy poradily se soupeřem z Mostu. V posledním zápase do Třebíče dorazil havířovský AZ, který v poslední třetině nasázel do branky domácích 3 góly a za stavu 2:4 vzal všechny body.

Soupiska z posledního utkání:

Vejmelka – Bilčík, Malena, Niko, Čejka, Přibyl, Šaur – Mrázek, Dolníček, Zuzin – Pekr, Polodna, Wasserbauer – Svoboda, Psota, Kusko – Čech, Baldwin, Šik.
HC Stadion Litoměřice

Kališníci se aktuálně v tabulce nacházejí na 10. místě. V posledních pěti zápasech si tým z Litoměřic zapsal jen jednu výhru a to na domácím ledě proti Benátkám. Jeden bod si také odvezli z Kladna, kde Stadion padl po nájezdech. V posledním zápase se kališníci vydali na cestu do nedaleké Kadaně, kde v první třetině inkasovali hned dva góly a do konce utkání se podařilo Stadionu pouze snížit. Utkání tak skončilo za stavu 2:1.

Pavelka (Michajlov) – Málek, Krstev, Plášil, Bílek, Mikliš, Jank, Chmel – Martin Procházka, Berger, Rousek, Valášek, Švagrovský, Doležal, Kopta, Nedvídek, Michal Procházka, Racek, Brandejský
Dobrý podvečer všem hokejovým divákům a fanouškům. Vítejte u 12. kola WSM ligy, ve kterém se utká domácí tým HC Stadion Litoměřice s týmem SK Horácká Slavia Třebíč.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.