Po dramatickém utkání si nakonec druhý bod bere domácí Stadion zásluhou Jana Bergera. Utkání tak končí za stavu 4:3p.

Děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou.
63:42
Litoměřice právě vstřelily branku!
JAN BERGER špičkou své hole tečoval kotouč mířící na bránu a od ní se puk odrazil přesně do horní části Vejmelkovy branky. Asistence: Jakub Šulc, Ondřej Mikliš.
63:01
62:48
Nedvídek střílel z kruhu pro vhazování a kotouč se od Vejmelky odrazil do ochranné sítě.
61:48
Domácí kombinují.
61:15
61:01
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Erat - 2 min., nedovolené bránění).
60:03
Vhazování v prodloužení vyhrávají domácí.
60:01
Poslední třetina nabídla vyrovnání ze strany Třebíče. Litoměřice si sice náskok dokázaly opět získat zpět, ale na ten hosté před koncem stihli odpovědět. Na řadě je tedy prodloužení, při kterém budou mít hosté stále minutu a patnáct sekund ze své přesilovky.
60:00
59:15
Oddechový čas pro hosty.
59:15
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Šulc - 2 min., sekání).
58:34
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
MATĚJ PSOTA pronikl s jeho spoluhráči až před Pavelku, kde obdržel pohotovou přihrávku a stejně pohotově stihl vystřelit do pootevřené klece. Asistence: Milan Přibyl, Jan Wasserbauer.
58:14
Icing Třebíče.
57:25
Kopta se postavil do cesty střele a Litoměřice se tak osvobozují od tlaku.
56:54
Nyní je v ohrožení Pavelka. Hosté se usidlují před jeho klecí.
55:45
Domácí aktuálně okupují Vejmelku. Třebíč se stále snaží osvobodit.
Dnešní utkání sleduje 830 diváků.
55:06
Erat se pokusil střílet z mezikruží. Pavelka však chytil puk do výstroje.
54:30
Hra se přesouvá stále z jedné poloviny na druhou. Více střel však předvádějí kališníci.
53:24
Přeučil se pokusil vystřelit z blízka, ale střela byla zablokovaná a kotouč skončil v ochranné síti.
52:41
Domácí jsou opět v útočném pásmu a snaží se trefit klec.
51:38
Doležal pronikl sám do útočného pásma a pokusil se bleskurychle vystřelit. Kotouč však minul klec a trefil zadní mantinel.
50:27
ONDŘEJ KOPTA se pokusil přihrát svému spoluhráči, ale kotouč místo toho trefil brusli hostujícího hráče a od té se odrazil mezi a projel skrz betony Vejmelky přímo do jeho brány. Asistence: Zdeněk Doležal.
50:24
Hosté ve čtyřech, domácí v pěti.
49:33
Erat zalehl puk a bude se vhazovat znovu.
49:26
Postup domácích brzdí ofsajd.
48:59
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Podlipnik - 2 min., podražení).
48:24
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Hronek - 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Dolníček - 2 min., sekání).
48:24
47:23
Domácí se snaží proniknout do útočného pásma, ale stejně jako Třebíč mají Litoměřičtí problém se v útoku usadit.
46:58
Hra se přesouvá z jednoho konce ledové plochy na druhou.
46:42
Icing domácích. Opět se bude vhazovat po Pavelkově levici.
45:47
Hosté po vstřeleném gólu zvyšují tlak na bránu domácích.
45:19
Icing domácích. Vhazovat se bude po Pavelkově levici.
44:38
Po kombinaci a několika střelách se kotouč dostal přímo k holi MATIČE PODLIPNIKA, který přesnou střelou z mezikruží prostřelil Pavelku. Asistence: Roman Erat, David Dolníček.
44:17
Pekr se pokusil vystřelit z blízkosti, ale nebyl úspěšný.
43:58
Hosté kombinují.
43:29
Icing hostí.
43:10
43:07
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Berger - 2 min., hákování).
42:44
Třebíči se daří opakovaně vyhazovat.
41:40
Útočník Třebíče trefil v oslabení tyč!
41:10
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Zohorna - 2 min., napadení).
40:50
Domácí mají co dělat, aby se ubránili proti ofenzívě hostí.
40:45
Pekrova střela byla zablokována a kotouč se odrazil až za ochrannou síť.
40:02
Vhazování vyhrávají domácí.
40:01
Domácí se v druhé třetině jevili podstatně aktivněji a to dopomohlo k jejich prvnímu gólu. Ke konci třetiny se domácí prosadili ještě jednou a třetí dvacetiminutovka tentokrát začne s gólovým náskokem domácích.
Další třetina začne přibližně v 19:43.
40:00
39:35
DOMINIK BÍLEK po obdržené přihrávce na modré projel až před Vejmelku a rychlou a přesně mířenou střelou poslal kotouč skrz malou skulinku do Vejmelkovy klece. Asistence: Zdeněk Doležal, Jaroslav Kalla.
39:19
Icing hostí. Hra se přesouvá k Vejmelkovi.
38:59
Přeučil pronikl do útočného pásma, ale jeho akce byla neúspěšná.
38:19
37:26
Hosté ve čtyřech.
37:24
Hosté vyhazují.
37:08
Hronek střílel z mezikruží a Vejmelka zachytil puk do výstroje.
36:19
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Schejbal – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
36:00
Hosté vyhazují kotouč a zdržují tak přesilovku domácích.
35:26
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Bartoň - 2 min., vysoká hůl).
35:26
Domácí se pokoušeli vystřelit, ale na ledě zároveň zůstal ležet David Švagrovský. Ten po chvíli s obtížemi odchází na střídačku a na trestnou už míří hráč Třebíče.
34:21
Kristl pronikl až do útočného pásma a zkusil vystřelit z ne zrovna dobrého úhlu. Kotouč trefil pouze Vejmelku.
34:00
Zakázané uvolnění Litoměřic
33:03
32:49
Domácí drží hosty od svého pásma. Blíží se přitom konec jejich přesilovky.
32:26
32:13
Domácí vyhazují kotouč.
31:44
Hosté se dostávají do útoku a začínají svoji kombinaci.
31:10
Berger zkusil zaútočit v oslabení, ale puk trefil Vejmelku.
31:03
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Orság - 2 min., podražení).
30:14
Kalla střílel z kruhu pro vhazování a trefil Vejmelku přímo do výstroje.
29:32
Opětovný icing domácích.
29:02
Zakázané uvolnění Litoměřic.
28:22
Domácí i po gólu nadále zůstávají v útočném pásmu a opět kombinují.
27:41
Vejmelka byl nucen několikrát zakročit, kvůli střelám Zdeňka Doležala a nakonec situace využil RICHARD KRISTL, který nakonec zavěsil kotouč do horního rohu jeho brány. Asistence: Zdeněk Doležal.
27:03
Bílek se ve veliké rychlosti rozjel směrem do útočného pásma a zároveň se pokusil zachytit prudkou přihrávku dopředu. V útočném pásmu byl však rychle odzbrojen.
26:47
26:17
Hosté i nadále kombinují, ale k mnoha střelám nedochází.
25:36
Podlipnik střílel od modré a trefil Pavelku přímo do výstroje.
24:58
Domácí krátce poté vyhazují a kupují si tak drahocenný čas.
24:47
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Bílek - 2 min., podražení).
24:27
Hosté nyní kombinují před Pavelkou.
23:53
Po chvíli odjíždí sám na střídačku. Bude se pokračovat ve hře.
23:53
Čejka zůstává po vhazování ležet na ledě. Po krátké chvíli rozhodčí píská přerušení.
23:39
23:26
Brána hostujících vyjela ze své pozice a kombinace domácích je tak u konce.
22:42
Hronek střílel od modré, ale kotouč trefil hůl hostujícího hráče.
22:10
Domácí se při pokusu probojovat do útoku dostávají do ofsajdu.
21:39
V pásmu domácích začala zběsilá bitva o kotouč. Nakonec dokonce Radim Zohorna (TRE) dostává dvouminutový trest za hákování. Domácí si zahrají přesilovku.
20:36
Hosté jsou opět u puku. Zohorna se s ním probojoval až do útočného pásma, kde se nyní Třebíč pokouší usídlit.
20:03
Vhazování vyhrávají hosté, ale puk velmi rychle ztrácejí.
20:01
Oba týmy se k mnoho šancím nedostaly, ale nakonec se přeci jen jeden celek prosadil. Třebíč si po kombinaci a úspěšné střele připsala první gól dnešního zápasu a do druhé dvacetiminutovky půjde s gólovým náskokem.

Rovněž se chci omluvit za občasnou stručnost dnešního přenosu. Je to z důvodů velmi slabého a nestabilního internetového připojení. Děkuji za pochopení.
Další třetina začne přibližně v 18:45.
20:00
19:00
Doležal se ocitl v dobré šanci, kdy kotouč vypálil z mezikruží. Bránu ale minul.
17:48
Kotouč se stále ocitá především v pásmu hostí, ale ani jeden tým není schopen ho zkrotit.
16:13
Domácí se opakovaně pokouší usadit se v útočném pásmu, ale zatím mnoho prostoru nedostávají.
15:13
Přibyl střílel z kruhu pro vhazování a naštěstí pro domácí trefil pouze tyčku.
13:32
Toman střílel od modré. Vejmelka získal puk do lapačky.
13:20
Icing domácích. Hra se přesouvá zpět k Pavelkovi.
12:20
Pekl střílel z kruhu pro vhazování, ale kotouč trefil hůl domácího beka.
11:54
Přibyl střílel prudce z mezikruží, ale trefil pouze Pavelkovu výstroj.
11:20
Třebíč se osvobozuje od útlaku a kališníci jsou nuceni se stáhnout.
10:18
Domácí se usazují v útočném pásmu a začínají kombinovat.
09:38
Kalla se pokusil s kotoučem prorazit do útočného pásma, ale jeho postup brzdí neplánovaný ofsajd.
09:11
Pavelka zachytil kotouč do lapačky po střelbě ze strany hostí.
09:05
08:06
Kališníkům se daří Třebíč pořádně trápit, neboť se s kotoučem zdržují v pásmu hostí.
07:05
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Hronek - 2 min., držení hole).
06:06
Malena zachytil přihrávku domácích a přihrál Eratovi, který vystřelil za bránu a kotouč se odrazil k MATĚJI PEKROVI, který kotouč dorazil za Pavelku. Asistence: Rostislav Malena, Roman Erat.
05:18
Ofsajd hostí.
05:09
03:52
Kalla vystřelil z kruhu pro vhazování. Kotouč zachytil Vejmelka do své výstroje.
03:24
Domácí kombinuje a Třebíč se zatím jen marně pokouší získat kotouč.
03:09
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Malena - 2 min., vysoká hůl).
03:04
Zakázané uvolnění Třebíče. Hra se přesouvá zpět k Vejmelkovi.
02:18
Miškář se pokusil naskytnout šanci Hronkovi, ale ten bránu přestřelil.
01:14
Stadion se po krátké ztrátě puku vrátil do útočného pásma, ale ke kombinaci nedochází.
00:20
Krátce poté dostávají domácí šanci kombinovat.
00:02
Domácí vyhráli úvodní vhazování.
00:01

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Toman, Bílek, Mikliš, Šulc, Piegl, Hronek, Havránek – Kalla, Doležal, Kristl – Kopta, Nedvídek, Švagrovský – Berger, Miškář, Přeučil – Krátoška, Racek, Orság. Trenér: Říha.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Malena, Podlipnik, Čejka, Bartoň, Šaur, Schejbal, Šik, Nesvadba – Erat, Dolníček, Pekr – Kusko, Zohorna, Švec – Wasserbauer, Psota, Přibyl – Čech, Juráň, Pokorný. Trenér: Mička.

Rozhodčí: Grech – Kokrment, Malý.
Vzájemná utkání

Na ledě Litoměřic byl zatím úspěšný právě hostující celek, když si odnesl tři body po výhře 4:2

Naopak Stadion dokázal vyhrát na poli Třebíče, kde ale došlo až na prodloužení, kde kališníci ukončili zápas svým třetím gólem a vyhráli tak za stavu 3:2p
SK Horácká Slavia Třebíč

Ani Horácké Slavii se zrovna nedaří. Z posledních šesti zápasů se Třebíči vydařila jen výhra proti Mostu za stavu 4:3. V posledním zápase přicestoval do Třebíče havířovský AZet. Třebíč jen tři minuty po začátku zápasu inkasovala a Havířov jedním gólem vyhrál i druhou třetinu. V poslední dvacetiminutovce už na další gól Havířova dokázali domácí odpovědět, ale onen chvilkový tříbrankový náskok si dokázal Havířov získat znovu a zápas tím i uzavřel. Třebíč tak na svém ledě prohrála za stavu 1:4.
HC Stadion Litoměřice

Kališníkům se aktuálně moc nedaří, neboť mají aktuálně 4 prohry v řadě. Po nervydrásajícím zápase proti pražské Slavii, kde Stadion chvíli před koncem vyrovnal, ale nakonec rozhodlo trestné střílení Slavie, které nařídil rozhodčí, se kališníci vydali do Kadaně. První gól padl až v druhé polovině zápasu a to ze strany Kadaně. Téměř ihned byl následován i druhým a konečnou výhru domácích utvrdil i další gól domácích v poslední třetině. Stadion tak prohrál za stavu 0:3.
Vítejte u 38. kola WSM ligy v Litoměřicích.