Utkání končí zaslouženou výhrou hostujícího celku. Most dnes opět podal velmi slabý výkon.
59:27
Most má puk, ale ve vlastním pásmu, čeká se na konec.
56:57
Hosté zase vyhazují, utkání se už jenom dohrává.
56:22
Dolníček zahrozil domácí brance v oslabení.
55:54
Grinova střela zpoza kruhů končí na Vejmelkovo betonech.
55:28
Vys. hůl pro hostujícího Zohornu.
54:53
Slavíčkova střela je zblokována, puk končí mezi diváky.
54:11
Přeučil tečoval Zemanovu střelu od modré do ochranné sítě.
53:29
Kubinčák zblízka těsně minul branku hostů.
52:52
Hákování pro Bilčíka (TRE).
52:38
Bilčíkova střela od modré byla nepřesná.
51:56
Štindl pálí od modré pouze do Baránkovy brusle.
51:24
Nedorozumění v rozehrávce Třebíče znamená její icing.
50:44
Další trest pro Most – Tauš za sekání.
50:32
Hosté opět hrají v poklidu, není kam spěchat.
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Polodna přihrál brankovištěm od tyčky k tyčce na MIROSLAVA HOLCE, který pohodlně do odkryté branky navyšuje vedení Horáků na 2:6. Asistence: Petr Polodna, Václav Čejka.
46:48
V Mostě už se delší dobu kvůli uvolněnému plexisklu nehraje.
46:27
Opět pálil z mezikruží Smolka, Vejmelka měl s pukem starosti, ale dokázal si poradit.
45:49
Zase se hraje před domácí brankou. Nemyslím si, že branka Mostu by nějak mohla dnešní zápas ještě zdramatizovat.
44:28
Most právě vstřelil branku!
Dobrá přihrávka Havlíčka před brankou na Smolku. PAVEL SMOLKA vyslal přesnou střelu k tyči, kterou snížil na 2:5. Asistence: Ondřej Havlíček.
44:02
Po Bilčíkově střele od modré se puk odrazil k Polodnovi, který měl před sebou prázdnou branku, ale váhal tak dlouho se střelou, až se Mouček stačil přemístit a skočit do jeho střely.
42:57
Horáci se nikam neženou, mají nahráno, takže Most zatím nemusí v oslabení moc bránit.
42:01
Domácí Baránek 2 minuty za podražení.
40:37
Hosté zahájili náporem, Mouček v domácí brance se má co otáčet.
40:01
Druhá třetina byla jasně ve znamení hostů, kteří svou převahu dokázali i brankově vyjádřit. Řekl bych, že v Mostě je dnes o vítězi už rozhodnuto.
40:00
39:08
VÁCLAV ČEJKA se ve středním pásmu dostal k puku, bezpečně ujel dvojici mosteckých hráčů a přesnou střelou k tyči překvapil i Moučka 1:5. Bez asistence.
38:32
Havlíčkova střela k Vejmelkovi neprošla.
38:04
Raška (TRE) 2 minuty za hrubost.
37:17
Most to zkouší, ale ve druhé třetině už to moc na nějakou korekci nevypadá.
36:18
Změna v domácí brance, Horáka nahradil Mouček.
36:18
Holec našel od mantinelu před brankou opět nepokrytého hráče. Znovu to byl ROMAN ERAT a stejně jako před několika minutami nezaváhal 1:4. Asistence: Miroslav Holec, David Dolníček.
35:18
Hanzlovu dobrou střelu Vejmelka vyráží.
34:49
Propagační střela Tomka byla k vidění na druhé straně.
34:04
Podobně se vedlo o chvilku později i Taušovi. Hostující defenzíva pracuje dobře.
33:13
Chlapík se dostal s pukem až za branku Třebíče, kde však o něj rychle přišel.
32:05
Černý výborně našel na modré Smolku, který se dostal před Vejmelku, ale v tísni přestřelil.
30:50
Třebíč pokračuje v tlaku před domácí brankou.
30:05
Dolníček viděl zpoza branky dobře najíždějícího ROMANA ERATA, adresoval mu přesnou přihrávku a zkušený Erat zblízka bezpečně překonal Horáka 1:3. Asistence: David Dolníček, Miroslav Holec.
29:49
Při hře 5/5 hosté sevřeli Most před Horákem, ale nakonec se nepřesnou přihrávkou připravili o pásmo.
28:44
Chlapík se rozjel do hostující obrany, ale kousek za modrou nezavinně padá na led.
28:01
Horák sice střelu Štindla od modré neudržel, ale Polodna se k dorážce nedostal.
27:20
Most nemá zatím s bráněním přesilovky hostů žádné větší komplikace.
26:11
Domácí Chlapík je vyloučen za hákování.
25:43
Šik od modré jenom nahodil a odjíždí rychle vystřídat.
25:01
Ofsajd na straně Horáků.
24:08
SILVESTR KUSKO dostal pěknou přihrávku zpoza branky od Pekra, mostecká obrana na něj zapomněla, takže Kusko poměrně pohodlně prostřelil Horáka 1:2. Asistence: Matěj Pekr, Petr Polodna.
23:53
Kusko odvedl dobrou ofenzivní práci, donutil nakonec Horáka i k zákroku.
23:20
Erat to zkusil sám, ale mezi dvěma obránci neprorazil.
22:15
Most je pořád na puku, hosté jsou rychlým gólem trošku zaskočeni.
21:22
Havlíček našel dobře na levé straně najíždějícího VOJTĚCHA KUBINČÁKA, který na nic nečekal a hned z první prostřeluje Vejmelku 1:1. Asistence: Ondřej Havlíček.
20:50
Most držel poměrně dlouho útočné pásmo, ale nic z toho bylo.
20:01
První třetina nepřinesla žádný zvláštní hokej. Mnoho šancí k vidění nebylo, hosté vedou po jedné z mála podařených akcí.
20:00
19:46
Smolka se protáhl přes dva hráče, ale třetího v pořadí Štindla už nepřekonal.
19:28
Přeučil se před Vejmelkou neprosadil.
18:18
Baránkovu střelu od modré blokuje jeden z hráčů Třebíče.
17:30
Trest pro hosty, Přibyl za hákování.
16:46
Pekr našel od mantinelu před brankou PETRA POLODNU, který do jeho přihrávky pouze nastavil hůl a puk končí v brance 0:1. Asistence: Matěj Pekr.
16:27
Kuskovu střelu řeší Horákovo lapačka.
15:49
14:48
Nedaří se Mostu v početní výhodě, sice drží pásmo, ale doposud jedinou střelu Kubinčáka zblokovala hostující obrana.
13:49
Ned. bránění pro hostujícího Čejku.
13:32
Horák raději přidržrel puk pod lapačkou a dochází na všeobecné střídání.
13:09
Most má puk pod kontrolou, ale daleko od branky Horáků.
11:59
Tomek šel úplně sám na Horáka, ale v rozhodujícím okamžiku mu puk utíká z hokejky.
11:48
Kubinčákovi se píská postavení útočícího hráče v brankovišti.
10:44
Procházkovu střelu už v situaci 5/5 sráží hostující obrana do ochranné sítě.
09:57
Pořád se nedaří Třebíči usadit se v útočném pásmu.
09:17
Most má puk při vlastním oslabení zatím pod kontrolou.
08:20
Další přesilovka pro hosty. Mical dostává 2 minuty za faul kolenem.
06:25
Tauš se dostal až před Vejmelku, ale jeho bekhendová střela z otočky neměla úspěch.
04:19
A je po přesilovce hostů, Malena je potrestán za ned. bránění.
03:57
Domácí Strejček je vyloučen za hákování.
00:57
První střelu na branku vyslal hostující Holec.
00:01
V rámci utkání 22. kola WSM ligy přivítá HC Most v sobotu od 17:30 hodin na svém ledě celek SK Horácká Slavia Třebíč. Jihomoravané jsou v tabulce na 6. místě se ziskem 35 bodů. V tabulce venkovních zápasů jim patří dokonce třetí příčka za 18 získaných bodů. Z posledních pěti zápasů Třebíč vyhrála čtyři. Až v tom posledním podlehla ve středu doma Českým Budějovicím 2:3 po sam. nájezdech. V prvním vzájemném duelu doma Most přehrála 3:2. Jedničkou na brankovišti je Karel Vejmelka. Nejproduktivnějším obráncem je se 6 body (0+6) Jakub Šaur. Statistikám útočníků vládne s 14 body (9+5) David Dolníček. Trenérem mužstva je Jiří Mička.

Most po týdenní přestávce ve WSM lize utrpěl ve středu debakl v Kadani 8:2. Na výsledku má největší podíl nevydařená poslední třetina, kterou Most prohrál 5:0. V tabulce mu patří se ziskem 19 bodů 13. místo. Na desátou příčku, která zajišťuje účast v předkole play off, už aktuálně ztrácí plných 10 bodů. V brance se ponejvíce střídají Horák s Petráskem. Statistiky obránců ovládá s 9 body (3+6) Jiří Zeman. Mezi útočníky je nejproduktivnější veterán Vojtěch Kubinčák s 18 body (6+12). Z lavičky vede mužstvo Jan Zachrla.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.