Třebíč se v poslední třetině zlepšila, ale nízká produktivita jí zabránila v tom, aby dnes v Mostě bodovala. Most vyhrál zaslouženě.
59:14
Pořád stejný obrázek, hosté nemají šanci na power play.
58:46
Most si přihrává v útočném pásmu.
58:05
Hosté mají velký problém, hráli v šesti, takže budou hrát do konce utkání ve čtyřech, pokud neinkasují. Trest odpyká Wasserbauer.
57:40
Most teď brání pozorně, Třebíč je daleko od domácí branky.
56:40
Horáci zase zvýšili aktivitu, uvidíme, jestli to k něčemu bude.
55:42
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
JIŘÍ KRISTL zvolil střelu mezi betony, která se štěstím prošla do branky 3:2.
55:42
Hora zahákoval unikajícího Kristla je nařízeno trestné střílení.
55:05
Necelých pět minut do konce a Třebíč má dvě branky manko, při jejich herním projevu už bych si na ně rozhodně nevsadil.
54:22
Domácí vyhazují a z jejich dlouhého oslabení už mnoho času nezbývá.
53:39
Třebíč v početní převaze pořád neškodná.
52:54
Tauš vybojoval na dvojici hráčů puk a postpoval sám na branku, jejich chybu musel napravovat výtečný Vejmelka.
50:47
Šance hostů pořád žije. Zeman (MST) je vyloučen na 2+2 minuty za vys. hůl.
50:07
Most právě vstřelil branku!
Tak to je blesková odpověď Mostu. Přes Havlíčka se dostal puk za brankou ke Kokešovi, který ho adresoval před branku, kde zcela nepokrytý JAN ALINČ vrací Mostu dvoubrankové vedení 3:1. Asistence: Martin Kokeš, Ondřej Havlíček.
49:27
I třetí branka v dnešním utkání padla po teči. Z kruhu střílel Erat, před brankou ještě stačil puk tečovat RADIM ZOHORNA 2:1. Asistence: Roman Erat, Matič Podlipnik.
48:49
Domácí Strejček dostal 2 minuty za napadení.
48:35
Dobrý tlak domácích v útočném pásmu.
47:09
Most začíná bránit náskok, do konce je ještě hodně daleko, to by se nemuselo vyplatit.
46:28
Solidní akce Wasserbauera, který se zbavil obránce, následně pěkně vystřelil, puk jen o centimetry minul horní tyč domácí branky.
45:24
Dolníček dostal za řeči nejprve 10 minut za nesp. chování, načež si nedal pokoj a rozhodčí ho poslal rovnou do šaten.
44:41
Erat pálil z ostrého úhlu, Řehoř s jeho střelou neměl problém.
43:49
Řehoř opět musel zasahovat.
42:26
Horáci jsou v poslední části přeci jenom aktivnější než v předchozí třetině, ale výraznější šance pořád chybí.
41:46
Od modré pálil Čejka, Řehoř připraven.
40:56
Zohorna se dostal z levé strany ke střele.
40:01
Třebíč mi přijde úplně neškodná, neumím si představit, že by mohlo dojít v poslední části k nějakému zásadnímu obratu, ale necháme se překvapit.
40:00
39:59
Kubinčák se v úplném závěru proháčkoval až před Vejmelku, který se prezentoval super zákrokem, chválím oba!
39:18
Čech nahodil za domácí branku, ale nikdo z Třebíče se nepokusil puk dojet.
38:24
Jedna slabá střela od modré za čtyři minuty početní převahy je podle mě hodně málo, navíc to bylo ze strany hostů zcela bez tlaku v útočném pásmu.
37:45
Tohle není vůbec dobrá přesilovka hostů.
36:50
První střela v početní výhodě po více než 2 a půl minutě. Pálil Štindl od modré do Řehoře.
36:15
Vůbec se Třebíči nedaří, Most kontroluje puk.
35:30
Třebíč zatím daleko od domácí branky.
34:24
Rindoš trefil Dolníčka holí do obličeje a dostává za to 2+2 minuty za vys. hůl.
33:47
Řehoř zakončoval do Vejmelky. Most je momentálně rozhodně lepším týmem.
32:40
Kokešova střela končí u Vejmelky v lapačce. Nebyla to vůbec špatná přesilovka v podání Mostu.
31:55
Alinč nepřesnou přihrávkou vyhnal domácí do středního pásma.
31:35
Závar před brankou Horáků, vítězem je opět třebíčský gólman.
29:56
Rod se dostal ke střele, Vejmelka si poradil.
29:25
Smolka z pravé strany zase dokázal minout branku.
28:50
Psota nahazoval puk na domácí branku, ale nikdo z hostů na to nezareagoval.
28:18
Šrámek vyzkoušel Vejmelkovu pozornost.
27:31
Strejček od modré posílá puk do břevna!
27:22
Doležal hledal před brankou Řehoře, který byl ale dobře pokrytý.
26:31
Most vyhazuje na icing.
25:55
Tauš dorážel Havlíčkovu střelu, Vejmelka dvakrát na jedničku, bravo!
25:10
Havlíček z mezikruží také minul branku.
23:56
Kusko (TRE) 2 minuty za hákování.
23:02
Super šance domácích, Alinč se Smolkou šli 2/1, Alinč skvěle Smolkovi přihrál, ten měl k dispozici minimálně polovinu prázdné branky, ale dokázal jí minout.
22:39
Řehoř drží puk v lapačce před dojíždějícím Pokorným.
21:48
Most je kompletní.
21:09
Icing Horáků při vlastní přesilovce.
20:47
Podlipnik od modré tentokráte minul branku.
20:01
Neřekl bych, že Most by byl až tak výrazně lepším týmem, ale přesto vede o dvě branky. Třebíč si s výjimkou poslední minuty nevypracovala žádnou výraznější šanci.
20:00
19:58
Podlipnik od modré trefuje tyč domácí branky!
19:38
Domácí Šrámek Dolníčka sekl a po právu za to dostal dvě minuty.
19:38
Dolníček úplně sám před Řehořem, ale nedokázal ho překonat, i když byl při akci faulován.
19:04
18:39
Hora před brankou promáchl hodně prudkou přihrávku Doležala.
17:56
Most se zatím nedokázal usadit v útočném pásmu.
17:05
Malena (TRE) je vyloučen za hákování.
15:52
Most ovládá útočné pásmo, hosté jsou pod tlakem.
15:14
Tauš pálil z úhlu, Vejmelka pozorný.
14:16
Rindoš táhne další mosteckou akci.
13:23
Strejček měl na modré hodně prostoru ke střele, navíc zase zaúřadovala teč před brankou. TOMÁŠ DOLEŽAL dokázal do Strejčkovy nepříliš prudké střely vložit hůl 2:0. Asistence: Jan Strejček, Jiří Zeman.
12:33
Horáci v tlaku, ale je to beze střel.
11:37
Lehce zvýšená aktivita ze strany Třebíče, ale zatím bez efektu.
09:46
Wasserbauer se dostal do zakončení, Řehoř byl připraven.
09:14
Taušovu střelu vytěsnil Niko svou holí do ochranné sítě, Vejmelka zasahovat nemusel.
09:05
Hosty zastavuje pískaný ofsajd.
08:32
Hosté jsou po inkasované brance trošku zskočeni, domácí jsou pořád v tlaku.
07:40
Most pokračuje v aktivitě před brankou Horáků.
06:12
Dobrá individuální ankce domácího Nedrdy, který si vybruslil od mantinelu až na mezikruží, odkud vystřelil. Před brankou ještě lehce pozměnil dráhu puku BOHUMIL SLAVÍČEK 1:0. Asistence: Vítězslav Nedrda, Tomáš Rod.
04:59
Píská se domácí icing.
04:24
Střela Zemana je zblokovaná a puk zase letí do středního pásma.
03:55
Domácí se znovu nedokážou usadit v útočném pásmu.
03:24
Horovu střelu od modré Vejmelka vyráží do rohu.
02:42
První vyloučeným v utkání je hostující Podlipnik za ned. bránění.
02:08
Most má zatím větší kontrolu puku, ale je to bez šancí.
01:16
Psota přešel přes Šrámka, ale obránce Kokeš už byl nad jeho síly.
00:45
Domácí nahodili na branku Horáků, Vejmelka raději puk ukryl pod lapačkou.
00:01
Ve 48. kole WSM ligy přivítá HC Most v sobotu od 17:30 hodin celek SK Horácká Slavia Třebíč. Horákům se aktuálně příliš nedaří, se ziskem 61 bodů jim patří až 11. místo. Z posledních pěti kol Třebíč zvítězila pouze jednou. V úplně posledním kole podlehla doma Českým Budějovicím 4:5. S Mostem letos vyhrála na ledě všechny tři zápasy, ale výsledek toho posledního utkání v Třebíči byl zkontumován 0:5 ve prospěch Mostu, kvůli porušení pravidla o maximálním možném počtu hráčů v utkání na střídavé starty.

Jedničkou na brankovišti Třebíče je Karel Vejmelka. Nejproduktivnějším obráncem je s 10 body (2+8) Rostislav Malena. Mezi útočníky nasbíral David Dolníček 39 bodů (16+23). Dolníček je s bilancí +4 zároveň nejlepším hráčem v +/- statistikách.

Most je v tabulce zatím stále poslední se ziskem 42 bodů. Na předposlední Šumperk už ale ztrácí pouze tři body. Z posledních pěti kol Most uspěl dvakrát. Ve středu v posledním kole dokázal přivézt tři body z Kadaně za výhru 1:5. Aktuálním mužem čísla jedna v brance Mostu je Miroslav Hanuljak, 13 bodů (3+10) staví Jiřího Zemana do pozice nejproduktivnějšího obránce. Mezi útočníky je dlouhodobě nejlepší Vojtěch Kubinčák s 39 body (14+25). Ondřej Havlíček vévodí s bilancí +4 +/- statistikám.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.