Po dlouhou dobu utkání jsme sledovali vyrovnanou a ubojovanou bitvu mezi Přerovem a Třebíčí. Nakonec byli o něco lepší i štastnější domácí, kteří dokráčeli k výhře 4:2. Výhru pečetil trefou do prázdné branky Roman Pšurný. Pro dnešek je to všechno. Hezký zbytek soboty, napočtenou.
59:51
Přerov právě vstřelil branku!
Definitivně pečetí výhru Zubrů střelou do odkryté branky ROMAN PŠURNÝ. Bez asistence.
59:38
Oba týmy hrají v plném počtu.
59:27
Ferencovi se sice nepovedlo dobruslit nahozený kotouč, ale pro domácí využil výhoda icingu. Ještě minimálně jedno buly před Šimbochem.
58:43
Třebíčtí mají tlak, který se povedlo domácím trochu ztlumit. Kotouč vyhodili na icing a opět se vhazuje u Šimbocha.
57:39
Vejmelka je na střídačce. Třebíč to zkouší v power-play.
57:38
Matič Podlipnik (TŘE) 2 minuty nafilmovaný pád – Filip Stoklasa (PŘE) 2 minuty hákování.
56:48
JIŘÍ GOIŠ předvedl dostatečný důraz na brankovišti a vrací Zubrům vedení v zápase! Asistenci si připisuje Martin Novotný.
56:40
Poslat Zubry do vedení mohl Kovařík, který ale kotouč z voleje do sítě nedopravil.
55:49
Raškovu otočku vystihl Pšurný, který ho obral o kotouč.
55:06
Ofsajd Zubrů. Hra se vrací do středního pásma, kde se bude vhazovat.
54:17
Pomalinku se nám blíží třetí třetina do finiše. Do třetí sirény zbývá necelých pět minutek.
53:55
Sýkora se vrací zpátky do hry, Zubři jsou kompletní. Třebíčtí se v přesilovce moc nepřevedli.
52:29
Závar před brankou Šimbocha musel řešit samotný brankář společně s obráncem Hořavou. Vhazuje se po levici Šimbocha.
51:51
Tomáš Sýkora (PŘE) 2 minuty za držení protihráče.
50:26
Boj o kotouč pokračuje v rohu za přerovskou brankou.
49:15
Vejmelka chytá střelu Popelky i dorážku Goiše. Následuje buly v obranné třetině Třebíče.
48:18
Opět se za remízového stavu oba celky příliš nepouštějí do větších šancí.
47:50
Třebíč už hraje delší čas v plném počtu. Zubři si v závěru přesilovky vytvořili tlak, který ale nezúžitkovali.
47:29
Zubři se udrželi v útočném pásmu a roztáčejí přesilovkový kolotoč.
46:18
Brankář Třebíče si v pohodě poradil se střelou Kuska.
45:29
Zubři se nemohou na delší čas usadit před Vejmelkou. Třebíč potřetí za sebou vyhazuje kotouč do bezpečí.
44:55
Matič Podlipnik (TŘE) 2 minuty za hákování.
44:40
Šmiboch opět proti Dolníčkovi. A opět byl brankář Zubrů bezchybný.
44:10
Hra je přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
43:17
Šimbochl byl proti zakončení Dolníčka pozorný.
42:25
David Nesvadba (TŘE) vyfasoval osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.
42:25
V přesilovce se to domácím nepovedlo, ale tentokrát už ano. MARTIN NOVOTNÝ se na modré čáře opřel do kotouče a propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Michal Popelka.
41:50
Třebíč se ubránila a je v plném počtu.
40:29
Vejmelka úspěšně zasahuje. Buly u jeho branky.
40:01
Druhá dvacetiminutovka nám předvedla podobný styl hokeje, když se oba týmy dlouho přetahovaly o kotouč a viděli jsme i góly. Nejprve se dostali do vedení domácí, ale poté Třebíč využila v obou případech zaváhání přerovské defenzívy a po vyrovnání i odskočila do těsného vedení. Uvidíme co nám nabídne poslední třetina. Zubři budou dohrávat z kraje třetiny přesilovou hru při vyloučení Bartoně.
40:00
39:50
Dělovka Chmelíře zůstala někde pod výstrojí Vejmelky.
39:45
Na závěr druhé třetiny přesilovka pro Přerov. Dvouminutový trest za hákování pro Jakuba Bartoně (TŘE)
39:13
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Hosté okamžitě trestají vyloučení Zubrů a přetahují vedení na svoji stranu! Povedlo se jim to těsně před odchodem do šaten. Erat nabil na modrou MATIČOVI PODLIPNIKOVI, který se opřel o kotouče a střelou těsně nad ledem překonal Šimbocha. Asistence: Roman Erat.
38:39
Roman Pšurný (PŘE) 2 minuty za hákování.
38:08
Přetahovaná o kotouč vyústila v šanci Třebíče, kde si hosté dokonce vynutili přesilovou hru.
37:19
Malena tvrdě a čistě narazil na mantinel domácího Stoklasu. Zubři se stále tlačí do zakončení, ale obrana Třebíče s Vejmelkou odolávají.
36:46
Dělovka Podlipnika končí v moci slovenského brankáře v barvách Přerova.
36:19
Hra je opět přerušena. Tentokrát se vhazuje před brankářem Šimbochem.
35:37
Zakázáné uvolnění na straně Třebíče. Buly před Vejmelkou.
35:18
Třebíčské vyrovnávací trefa nastartovala a hosté se opět vydávají do útočného pásma.
34:35
Třebíčtí bleskově vyrovnávají! Menší nedorozumnění v přerovské obraně potrestal MARCEL JURÁŇ, který si sjel na dobrý pas od Pokorného a střelou švihem prostřelil Šimbocha. Asistence: Dominik Pokorný.
32:44
Pšurného nahození z levého křídla Vejmelka vyrazil. Zraněný Dostálek se po chvilce zvedl z ledu a odjel po svých na střídačku.
32:08
Zubři se dostávají po nekončeném tlaku do vedení! Prudší nahození Sýkory tečoval za Vejmelkova záda dobře postavený MAREK SIKORA. Asistence: Tomáš Sýkora, Filip Stoklasa.
31:05
Kombinace domácích hokejistů končí icingem Třebíče. Buly po levici Vejmelky.
30:24
Třebíčtí hráli chvíli se šesti hráči. Rozhodčím to ale uniklo a pokračuje se ve hře.
29:16
Blinka nedobruslil nahozený kotouč před bránícím Malenou a píská se icing.
28:19
Šimboch musel být na pozoru proti střele Čejky. Třebíč se usadila v útočném pásmu a kombinuje.
27:49
Povedená akce Filipa Stoklasy. Jeho průnik končí až výborným zákrokem Vejmelky.
27:12
Kotouč končí ztečován mimo hrací plochu. Buly ve středním pásmu.
26:19
Pšurný se neprotlačil do útočného pásma přes bránícího Malenu.
25:15
Zubři se tlačí a tlačí do zakončení. Obránci Třebíče ale blokují a blokují pokusy přerovských útočníků.
24:28
Zakázané uvolnění Třebíče. Vhazuje se po pravé ruce Vejmelky.
23:50
Procházka si nabruslil ke kotoučí z posledních sil a hledal před brankou někoho ze spoluhráčů. Jeho nahrávku nikdo z kolegů nezpracoval a na puku je Třebíč.
23:19
Třebíči byl odpískán ofsajd. Hra se hodně kouskuje.
22:28
Opět vidíme přetanovanou o každý metr ledu.
21:47
Pšurný vracel kotouč na Ference, ale kotouč končí zblokován v ochranné síti. Buly u Vejmelky.
21:19
Karel Vejmelka byl opět úspěšný. Tentokrát si poradil se střelou Petra Hořavy.
20:35
Stoklasa se snažil dorážet puk u levé tyčky Vejmelkovy branky. Brankář Třebíče si s jeho pokusem poradil.
20:13
Zakázané uvolnění Zubrů. Buly před Šimbochem.
20:01
První třetina je za námi a stav je nerozhodný 0:0. Nejprve jsme viděli hodně defenzivní hokej, který se postupně měnil, až jsme viděli i několik šancí. Bezchybně si zatím počínají oba brankáři, kteří vychytali několik důležitých šancí soupeře. Více práce měl v závěru Šimboch, který musel čelit tlaku Třebíče, která hrála přesilovou hru pět na tři.
20:00
19:48
Ferenc čistým hitem poslal k ledu hostujícího Rašku. Vylučovat se nebude.
19:15
Čeká nás poslední minutka v první třetině.
18:58
Zubři už jsou kompletní. Třebíč nedokázala využít přesilovou hru pěti proti třem.
18:44
Zubři už hrají ve čtyřech a opět musel hasit zmatky na přerovském brankovišti bezchybný Šimboch.
18:15
Šimboch v brankovišti opět předvádí slušné kousky. Nejprve vyrazil betonem dělovku Maleny a vzápětí spičkou hokejky odvrátil mimo branku zakončení Erata.
17:56
Bartoně vychytal Šimboch a Zubři vyhazují kotouč do bezpečí.
17:32
Šimboch se stačil včas přesunout proti dělovce z voleje z čepele Podlipnika.
17:06
Procházka zblokoval střelu Bartoně a ještě vyhozením kotouče naspořil nějakou sekundu v oslabení.
16:41
Martin Novotný (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění. Hosté budou hrát minutu a 22 vteřin dvojnásobnou přesilovou hru pěti proti třem.
16:03
Dnes se hodně často vylučuje. Tentorát si přesilovku zahrají hosté. Michal Popelka (PŘE) 2 minutky za sekání.
15:47
Erat je zpátky na ledě, Třebíč přečkala i tohle oslabení.
14:49
Třebíči se v oslabení zatím daří. Hosté se dokázali udržet v útočném pásmu a vynutili si vhazování před Šimbochem.
14:17
Novotného pokus tečoval těsně před Vejmelkou dobře postavený Stoklasa. Žádné větší drama už se ale na brankovišti Třebíče neodehrálo.
13:46
Roman Erat (TŘE) 2 minuty za sekání. Je tu další výhoda přesilové hry pro domácí celek.
13:17
Tempo hry se trošičku zklidnilo. Oba celky se neustále o kotouč přetahují.
12:14
Kratochvíl našel dobrým pasem osamcoeného Krále, který jeho nabídku tečoval do hrudi Vejmelky. Mezi diváky to jenom zahučelo.
11:25
Dolníček opouští trestnou lavici a Třebíč je kompletní. Zubři měli v této početní převaze dostatek šancí na skórování. Buď je nedokázali proměnit, nebo je chytil pozorný Vejmelka.
11:12
Šimboch si v pohodě poradil s nahozením Maleny i dorážkou Wasserbauera. Buly před brankou Zubrů.
10:50
Slibně rozjetá akce domácích končí odpískaným ofsajdem.
10:33
Kotouč se po vyhození Bartoně odrazil od hrazení až mezi diváky. Vhazovat se bude po pravé ruce brankáře Vejmelky.
10:20
9:41
Zubři předvedli parádní kombinaci na jeden dotek, kterou dokonal přizemní bombou Popelka. Proti jeho střele se dokázal Vejmelka přemístit a připsal si další důležitý zákrok.
9:16
Šnajnar opouští vrátka trestné lavice a Zubři jsou kompletní. Nyní jim začíná přesilová hra pět na čtyři.
8:50
Kuskova střela končí zblokovaná v ochranné síti. Buly před Šimbochem.
8:14
Milan Procházka si v ideální pozici přibrzdil a ještě posunul kotouč na čepel Dostálka, který dělovkou vyprášil Vejmelkův beton.
7:46
Střela Ference byla nepřesná a do útoku se vydávají domácí.
7:21
Po menším diskuzním kroužku s rozhodčím se vhazuje po levé ruce Vejmelky.
7:21
Počet hráčů na ledě se vyrovná, ale poté si zahrají přesilovku Zubři. David Dolníček (TŘE) 2+2 minuty za hru vysokou holí.
7:13
Třebíč bude hrát přesilovou hru. Rostislav Šnajnar (PŘE) vyfasoval dvouminutový trest za podražení.
6:17
Odpískán ofsajd Třebíče. Hra se vrací zpátky do středního pásma, kde se bude vhazovat.
5:46
Stoklasa našel dobrým pasem osamoceného Hořavu. Ten se ovšem ke střele neodhodlal a na puku jsou zase hosté.
5:30
Zatím vidíme hodně upracovaný hokej. Oba celky se snaží spíše myslet na defenzívu a nijak vážně nechybovat.
4:44
Chmelířovo prudší nahození skončilo těsně vedle třebíčské klece. Na kotouči jsou hosté, kteří zakládají protiútok.
4:18
Do střelecké pozice se tlačil Adam Raška. Jeho střela ale Šimbocha ani neohrozila.
3:43
Domácí hokejisté se v nachytali v ofsajdové pasti a hra je přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
3:26
Střela Petra Hořavy končí sražena v ochranné síti. Další buly v obranném pásmu Třebíče.
3:19
Vhazuje se po pravé ruce Karla Vejmelky.
2:59
Zubři se v přesilovce moc nepředvedli. Nějakou šanci si sice vytvořili, ale Vejmelka musel výrazněji zasahovat pouze dvakrát.
2:19
Kapitán Zubrů, Tomáš Sýkora se snažil dvakrát překvapit brankáře Vejmelku. Ani jedinkrát se mu to ovšem nepodařilo.
1:40
Grof střílel od modré čáry vysoko nad branku. Na opačné straně otestoval dalekonosným pokusem Šimbocha hostující Švec.
1:17
Třebíčí se velice rychle podařilo vyhodit kotouč do bezpečných prostor.
0:59
Zubři si vybojovali první přesilovou hru. Jakub Bartoň (TRE) 2 minuty za nedovolené bránění.
0:24
Roman Erat byl dalším, komu se podařilo natlačit se přímo před Juraje Šimbocha. Jeho prudké zakončení brankář Zubrů dobrým zákrokem zneškodnil.
0:12
Ihned po vyhraném buly se dostal ke kotouči Zohorna, ale jeho pokus zblokoval jeden z obránců Přerova.
00:01
Oba celky se pomalinku dostávají na ledovou plochu. Domácí se představí v dresech žlutých a hosté v červených.

HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Chmelíř, Grof, Novotný, Ferenc, Vágner, Hořava, Dujsík, Šnajnar – Procházka, R. Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Stoklasa – Goiš, Popelka, Kovařík – M. Kratochvíl, Král, Blinka.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Svoboda) – Malena, Podlipnik, Čejka, Bartoň, Koch, Schejbal, Šaur, Nesvadba – Erat, Dolníček, Zohorna – Kusko, Raška, Švec – Wasserbauer, Polodna, Přibyl – Čech, Juráň, Pokorný.

Rozhodčí: Fiala – Ganger, Rožánek.
Hezkou hokejovou sobotu z přerovské MEO Arény. Dnes nás čeká už jednačtyřicáté kolo WSM ligy. Přerovští hokejisté budou na svém ledě hostit celek z Třebíče. Právě soupeři Zubrů se nedávno stala nepříjemná situace, když jim byly z administrativních důvodů odečteny tři body. Třebíč se tak propadla až na jedenáctou pozici. Letošní nováček z Přerova všechny mile překvapuje a okupuje šestou pozici. Zubři mají před sedmým Prostějovem náskok pouhého bodu, ale na pátou Kadaň. Důležitý duel pro oba celky startuje v 17:00. Všichni jste srdečně zváni ke sledování tohoto online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.