Ode mě je to dnes vše, u onlajnu zase někdo na přečtenou.
Zápas nám končí, bylo to nakonec větší drama, než by leckdo po první třetině čekal, Mostečtí v poslední třetině snížili na 3:2, ale dnes výborně hrající Martin Novák dokázal poslat puk do prázdné branky a rozhodl o výhře Prostějova.
59:45
Drtina vyhazuje.
59:27
Horčička se však ještě musí v brance otáčet.
58:48
Jestřábi právě vstřelili branku!

MARTIN NOVÁK vystihl špatnou rozehrávku hostí a poslal přes více než půlku hřiště puk do prázdné branky! Bez asistence.
57:42
Další čárka do kolonky zákroků Luboše Horčičky.
57:38
Nebezpečnou dorážku Slavíčka Horčička zvládl pokrýt!
56:56
Mostečtí v ofsajdu.
56:32
Válek poslal skákavý puk vysoko nad branku.
55:57
Most právě vstřelil branku!

No a schyluje se k dramatu. TOMÁŠ DIVÍŠEK propálil Horčičku a střílí kontaktní gól. Asistence: Zdeněk Tauš.
55:31
Dnešní utkání sleduje 2021 diváků.
54:37

BOHUMIL SLAVÍČEK dostal spousto prostoru k dorážkám a dokázal poslat puk za Horčičku. Asistence: Jiří Zeman, Tomáš Divíšek.
54:27
Hra je přerušena, protože jeden z Mosteckých zůstal ležet na ledě, už se však sám zvedá a odjíždí na střídačku.
52:24
Kajaba vystihl rozehrávku hostí, ale nedokázal zakončit.
50:03
Vokurka našel před brankou Moskala, tomu v poslední chvíli vypíchl puk gólman hostí!
49:35
Divíšek (MST) vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování.
49:07
Zeman tvrdě pálil a Luboš Horčička s přehledem chytil puk do lapačky.
48:49
Hosté vykázání ze třetiny pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
48:31
Protivný (PRO) vyloučen na 2+10 minut za sekání a nesportovní chování.
47:36
Puk v ochranné síti pro změnu za Horčičkou.
47:02
Kotouč končí v ochranné síti za mosteckou brankou.
46:29
Illéšův pokus po ledě míří mimo.
45:37
Kajaba hledal Nováka před brankou, tomu chyběl půlkrok.
44:35
Pokus Patrika Moskala sražen do ochranné sítě.
44:28
Vokurkova rána skončila v Petráskově lapačce.
43:09
Icing Mostu.
43:02
Kompletní jsou i hosté, Prostějovští v přesilovce nic nevymysleli.
41:44
41:12
Puk v ochranné síti za Petráskem.
41:02
Martin Novák vybojoval faul, na dvě za hákování vyloučen Baránek (MST).
40:30
Prostějov drží puk v útočné třetině.
40:01
Ve druhé třetině se Most dostal do tlaku díky přesilové hře, ale nedokázali dostat kotouč za Luboše Horčičku. Poté se do akce dostali i Prostějovští ale ani teč Mojžíše či šikovný průnik Illéše neskončil úspěchem. Mostečtí pak často posílali puk na domácí branku, ale žádný z těchto pokusů nebyl vyloženě gólový, poslední třetina nám tedy začne za stavu 3:0 přibližně v 18:39.
39:25
Těžko se teď u mantinelu zvedal Lukáš Luňák.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:30
Rána Mostu končí na zadním mantinelu, další pokus kryje Horčička.
36:58
Patrik Moskal hledal v úniku dva na dva přihrávkou spoluhráče, ale jeho pokus byl zablokován.
35:49
Další zákrok Petráska po hezké individuální akci Illéše!
35:29
Tvrdou ránu Marka Drtiny zvládl Petrásek betony.
34:42
Matouš Venkrbec nezvládl poslat do sítě puk po úvodním pokusu Pavla Mojžíše.
34:24
Poměrně tvrdý, ale rozhodně neúmyslný, střet Patrika Husáka s hostujícím brankářem Petráskem, kterému spadla maska, čímž pádem byla hra přerušena.
34:16
Zakázané uvolnění Mostu.
34:08
Šlahařovu střelu tečoval Pavel Mojžíš, kotouč skončil na brance hostí!
32:55
Most je kompetní.
32:43
Teď se po tvrdé ráně musel ohánět Horčička.
32:28
Husák nedosáhl na křížnou přihrávku a Mostečtí se opět dostali z pásma.
32:04
Prostějov v ofsajdu.
31:00
Husákův pokus skončil na Petráskových betonech.
30:55
Slavíček (MST) odeslán na trestnou lavici za podražení.
30:26
Domácí mají výhodu, ale vyhnali se nyní z pásma.
29:40
Novák se prokličkoval obranou hostů, ale nezakončil.
29:08
Po geniálním pasu Čuříka jel Moskal sám na branku a trefil tyč!
28:21
Luboš Horčička pro jistotu uschoval puk ve své rukavici.
27:22
Husák obstaral po delší době práci pro Petráska.
26:43
Rána hostí od modré šla vedle.
26:36
Prostějovští jsou kompletní.
26:35
Horčička snad poprvé musel zasáhnout v probíhající přesilovce.
25:46
Prostějov se nyní osvobozuje.
25:15
Most je sice v tlaku, ale není nebezpečný.
24:36
Jakub Čuřík (PRO) vyloučen za hákování na dvě minuty.
23:52
Čuřík najížděl od mantinelu, ale v rozhodující části nechal puk za sebou, následně dobrou šanci zazdil Moskal.
23:13
Přízemní pokus Dragouna Petrásek chytil.
22:54
Další icing mosteckých hokejistů.
21:43
Puk opustil hrací plochu a buly bude před Horčičkou.
21:29
Po další ráně Mojžíše hosté vyhazují.
21:11
Mojžíš od modré pálil mimo.
21:03
20:01
Hanáci předvedli v rozmezí mezi šestou a jedenáctou minutou smrtící pětiminutovku, kdy dali tři branky a mají nyní nad předposledním Mostem komfortní náskok tří branek. Hosté byli nebezpeční hlavně zkraje třetiny, jejich odpor však zlomila právě povedená pětminutovka Prostějova. Druhá třetina začne přiblížně v 17:49.
20:00
19:00
Mojžíš zastavil průnik Válka.
18:39
Dragounův bekhendový oblouček našel pouze lapačku mosteckého brankáře.
18:05
Slibná akce první domácí lajny zastavena a kotouč letí mimo útočnou třetinu Prostějova.
17:05
Mostecký Mical se těžko zvedá z ledu po střetu, ale hra se nepřerušuje a mostecký útočník odjíždí na střídačku.
12:18
Na trestnou lavici odeslán hostující Slavíček.
10:30

PATRIK HUSÁK od modré čáry prostřelil Petráska a Jestřábi jdou do třígólového trháku! Asistence: Matouš Venkrbec, Jakub Šlahař.
09:09
JAKUB ČUŘÍK se dostal k dorážce, překonal Petráska čímž využil přesilovku a zvýšil na 2:0! Asistence: Lukáš Luňák, Michal Dragoun.
08:56
Dragoun pálí, jeho rána je zblokována mimo.
08:25
Prostějov je kompletní a začíná pro něj přesilovka.
08:11
Za nedovolené bránění na trestnou lavici odeslán Písařík (MST).
08:00
A puk opět mimo domácí obrannou třetinu.
07:41
Hanáci zvládají oslabení dobře, Krejčík znovu vyhazuje.
06:44
Domácí jsou již ve čtyřech a opět se osvobozují.
06:28
Puk však letí z obranné třetiny Prostějova.
06:25
Protivný (PRO) je však nyní odeslán na trestnou lavici za sekání.
05:42

Ovšem v oslabení udeřili Prostějovští! MARTIN NOVÁK vystihl rozehrávku hostů, ujel obraně a překonal mosteckého gólmana! Bez asistence.
05:13
Horčička zastavil tvrdou ránu od modré z hole Baránka.
04:44
Michal Dragoun (PRO) odeslán na trestnou lavici za hákování.
04:30
Horčička přykrývá kotouč.
03:55
Novák zablokoval Písaříkův pokus.
03:02
Mostečtí hráli vysokou holí a jsou vykázání z pásma.
02:48
Mical nebezpečně dorážel před Horčičkou, který odolal několika jeho pokusům.
02:02
Nejprve mostecký Hanzl vzal na sebe řešení akce tři na dva, následně ujel domácí Martin Novák, který nenašel mezírku v Petráskově výstroji.
01:20
Teď zůstal nepokrytý mostecký Slavíček, který však byl dost z úhlu a Horčička jeho střelu vytěsnil vyrážečkou.
00:35
První nebezpečné rány Jestřábů, konkrétně Marka Drtiny, gólman hostů odolal.
00:14
První pokus Dragouna zablokován.
00:01
LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Neužil) – Husák, Protivný, Kaluža, Vokurka, Drtina, Mojžíš, Rudl – Čuřík, Krejčík, Luňák, Volek, Illéš, Staněk, Dragoun, Kajaba, Šlahař, Moskal, Novák, Venkrbec
Trenér: Kamil Přecechtěl

HC Most: Petrásek (Mouček) – Černý, Grin, Baránek, Zeman, Hora, Strejček – Kubinčák, Mical, Písařík, Řehoř, Havlíček, Slavíček, Přeučil, Alinč, Tauš, Hanzl, Divíšek, Válek
Trenér: Jan Zachrla.
LHK Jestřábi Prostějov byli v minulém kole poraženi Horáckou Slavií Třebíč, která jim přetrhla šňůru čtyř výher v řadě. I tak se však drží na sedmé pozici v neuvěřitelně vyrovnaném středu tabulky. Lídry dosavadního úspěchu Jestřábů jsou podle nasbíraných bodů zatím Michal Dragoun (3+11) a Marek Drtina (6+7), který je nejproduktivnějším bekem soutěže. Nesmíme zapomenout ani na Luboše Horčičku, který je jistotou pro zadní řady klubu z Hané.
HC Most se aktuálně nachází na předposlední pozici, kterou dobře znají Hanáci z loňska, protože tam strávili drtivou většinu sezóny. Každopádně to vypadá, že se Severočeši pomalu zvedají, dokázali na sestupovou pozici poslat Šumperk a zvítězit ve čtyřech ze svých posledních pěti zápasů. Tomu každopádně předcházela neuvěřitelná šňůra jedenácti porážek v řadě. K lepším výsledkům Mostu pomáhá také nová posila Tomáš Divíšek, který za svých šest odehaných zápasů v mosteckém dresu stihl nasbírat pět bodů (1+4). Lídrem kanadského bodování je pak Vojtěch Kubinčák se čtrnácti body (6+8).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.