64:38
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Jiří Cetkovský chtěl vyhodit kotouč, jenže ukázkově přihrál hostujícímu MATĚJI PEKROVI a ten si sám proti Horčičkovi počínal zkušeně. Bez asistence.
63:53
Protivný (PRO) proti Wasserbauerovi převedl ukázkový bodyček, rozhodčí ho posílá za podražení na trestnou.
63:43
Ofsajd domácího celku.
62:05
Nejprve projel podél mantinelu Krejčík a střílel z úhlu, dorážet zkoušel Meidl, ani jeden se radovat nemohl.
60:20
Drtinova střela mířila doprostřed branky, kde byl Vejmelka nachystán.
60:01
Šedesát minut o výsledku nerozhodlo. Jestřábi budou pokračovat v přesilovce 4 na 3 a to ještě 33 vteřin v prodloužení.
60:00
59:40
Jestřábi se nemohou dostat do pásma.
59:12
Tak ještě jedno vyloučení, faul na Nováka, za hákování vyloučen Marek Švec (TRE).
58:47
Jiří Cetkovský (PRO) vyloučen za podražení. Počet hráčů na ledové ploše se srovnal.
58:33
Ještě se bude vylučovat, na trestnou usedá Silvestr Kusko (TRE) za držení.
57:59
Kotouč na domácí střídačce, bude se vhazovat před Horčičkou.
56:27
Bartoň dvakrát nebezpečně střílel od modré, Horčička ale drží nerozhodný stav.
55:13
Mojžíšova střela od modré nezvykle plachtila vzduchem, Vejmelka kotouč zkrotil v lapačce.
Oddechový čas hostujícího celku.
54:15
Šlahař ve vyložené šanci v pádu také trefuje mimo branku!
53:28
Po vyhraném buly se dostal kotouč na modrou k Mojžíšovi, jeho tvrdou ránu Vejmelka dobře viděl.
53:13
Venkrbec se dostal do dobré příležitosti, obhodil si obránce a střílel z mezikruží, branku netrefil.
50:22
Kusko málem překvapil Horčičku zpoza branky, kdy se mu dobře podařilo procpat na brankoviště, za brankáře nedorazil kotouč ani Niko.
49:14
Střela Pokorného z úhlu letěla nebezpečně k tyči, tam si prostor Horčička pohlídal.
47:40
Nyní ofsajd Prostějova.
47:23
Hra vysokou holí domácího hráče. Vhazuje se ve středním pásmu.
46:39
Leká Kajabova střela nemohla Vejmelku ohrozit.
46:27
Hosté jsou kompletní.
45:59
Naprostou tutovku promarnil Michal Dragoun, ten dostal pěknou přihrávku od Cetkovského, ale trefil mimo.
44:27
Útočný faul Třebíče. Za hákování jde na trestnou Matěj Pekr (TRE).
42:51
Vokurkova střela od modré k Vejmelkovi neprošla.
40:36
Jestřábi jsou kompletní.
40:10
Erat se protáhl do útočného pásma, našel mezi kruhy napřáhnutého Dolníčka, Horčička vyrazil kotouč k Pokornému, ale ani ten z úhlu domácího brankáře nepřekonal.
40:01
Ve druhé třetině byli sice domácí po většinu lepším celkem, skórovat se podařilo jen hostům při hře čtyři na čtyři. Před poslední dvacetiminutovkou je tak skóre vyrovnáno. Na pokračování utkání se můžeme těšit zhruba od 19:39.
40:00
39:37
Jestřábi vyhazují kotouč a střídají.
38:56
Hra přerušena pro přihrávku rukou hostujícího celku. Vhazuje se až před Vejmelkou.
38:36
Jestřábi dle čárového hráli v šesti, trest za trestnou odpyká Jakub Šlahař (PRO).
37:59
Protivného střelu od modré tečoval Moskal, jenže jen mimo tři tyče.
36:44
Zakázané uvolnění Třebíče.
35:26
Meidl hledal před brankou Krejčíka, kotouč si pohlídal Vejmelka lapačkou.
33:43
Je vyrovnáno, Jestřábi nedokázali zastavit rychlý protiútok hostů a ti mohli několikrát dorážet za Horčičku. Jako poslední se dotkl kotouče PETR POLODNA. Asistence: Petr Štindl a Matěj Pekr.
32:50
Počet hráčů na ledové ploše se srovná. Na trestnou za hákování Erata usedá Jakub Šlahař (PRO).
32:19
Znovu na trestnou odchází Ján Niko (TRE), tentokrát za sekání.
31:46
Zadražil dobře předával zpátečku na Moskala, ten zakončoval hodně mimo.
30:13
Zakázané uvolnění Prostějova.
29:20
Úmyslný ofsajd Horáků.
28:48
Znovu je hostující brankář v permanenci. Po střele Mojžíše od modré tečoval před Vejmelkou Novák, hostující brankář nakonec puk zkrotil.
28:38
Přečíslení Jestřábů! Dragoun skvěle našel Cetkovského před brankou, jenže ten poslal kotouč přesně do Vejmelkovy lapačky!
28:07
27:31
Hosté se dobře brání a vyhazují.
26:42
Po Moskalově střele kotouč poskakoval po brance, nakonec skončil na horní síťce a hra je přerušena.
26:07
Vyloučen Vlastimil Bilčík (TRE) za hákování.
25:01
Raška dobře vypíchl kotouč na své modré a mířil na Horčičku, jenže mu kotouč utekl do rohu a pak jej jen z úhlu odevzdal.
24:10
Novák to dobře zkoušel z úhlu, trefil Vejmelku jen do chrániče krku.
23:11
Venkrbec se propletl přes dva obránce až ke střele z kruhů. Vejmelka dobře zasáhl lapačkou.
22:21
Kotouč je na domácí střídačce, vhazuje se ve středním pásmu.
21:00
Jestřábi vstoupili do druhé třetiny aktivně. Zatím se jim však k Vejmelkovi dostat nepodařilo.
20:01
Prořídlé prostějovské tribuny vyprovázejí domácí hráče do kabin s potleskem. Těm se podařilo otočit nepříznivé skóre dvěma brankami Michala Dragouna a mohou tak být zatím spokojenější. Druhá třetina začne zhruba v 18:49.
20:00
19:24
Silvestr Kusko mohl ještě vyrovnat, Horčička betonem vykopl do rohu.
19:06
Hosté jsou v pěti.
18:13
Jestřábi právě vstřelili branku!
V oslabení se Jestřábi ujímají vedení. MICHAL DRAGOUN znovu využil chyby rozehrávajícího hráče a překvapil Vejmelku v brance. Asistence: Jiří Cetkovský.
17:06
Vyloučen domácí Matěj Zadražil (PRO) za vražení na hrazení.
16:42
Zakázané uvolnění hostů.
16:13
Domácí jsou kompletní, přesilovka Třebíče nepřinesla ani jednu střelu na branku.
16:04
Hosté se zatím v útočném pásmu neusadili.
15:05
A znovu Prostějovští posílají kotouč až za Vejmelku.
14:46
Jestřábi se zatím dobře brání.
14:13
Drtina (PRO) čistě odstavil Švece na brankovišti, ovšem rozhodčí ho vylučuje za držení.
13:30
11:30
Jestřábi jsou po vstřelené brance aktivní. Nyní musel znovu Niko (TRE) faulovat Cetkovského a za podražení jde na trestnou lavici.
09:45
Hosté pokazili rozehrávku, puku se zmocnil MICHAL DRAGOUN a vyrovnal na 1:1. Bez asistence.
09:25
Ján Niko se prezentoval střelou vedle.
09:01
Hosté jsou kompletní, neujala se ani střela Protivného od modré.
08:50
Jestřábi zahráli přesilovku dobře, ale hostující obrana zatím veškeré pokusy odklání mimo nebezpečí, nyní i střelu Husáka od modré.
07:01
Novák skvěle přebruslil hostující obranu, za záchranou brzdu musel zatáhnout Šaur (TRE) a za hákování odchází na trestnou.
06:17
Ofsajd Třebíče.
05:58
Husák se protáhl do útočného pásma, jeho střel ale mířila mimo.
04:47
Nyní se již Třebíč prosazuje. Domácí obrana zaspala a nechala dva hostující hráče před Horčičkou, ten nejprve vyrazil Raškův pokus, ale na dorážku RADIMA ZOHORNU už byl krátký. Asistence: Adam Raška.
04:13
Pekr nebezpečně pálil přes obránce, branku minul.
03:52
Přihrávka na Kuska nenašla svého adresáta a kotouč končí na zakázaném uvolnění.
03:08
Na druhé straně po Zadražilově přiťuknutí zastavuje hru hostující brankář.
02:55
Nenápadná střela Miškovského přes obránce proletěla Horčičkovi kolem horní tyčky.
01:32
Začátek utkání je velice ospalý, ani jeden z týmů se do branky nehrne.
01:01
Moskal nahodil na Vejmelku, tomu se kotouč svezl po holi, ale se štěstím mimo branku.
00:01

LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Neužil) – Drtina, Vokurka, Mojžíš, Sova Husák, Protivný, Rudl – Cetkovský, Dragoun, Venkrbec – Novák, Moskal, Zadražil – Šlahař, Meidl, Krejčík – Kajaba, Illéš, Čuřík. Trenér: K. Přecechtěl.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Šindelář) – Malena, Bartoň, Bilčík, Štindl, Šaur, Niko, Přibyl – Erat, Dolníček, Švec – Kusko, Polodna, Pekr – Wasserbauer, Paška, Zohorna – Čech, Miškovský, Pokorný. Trenér: J. Mička.

Rozhodčí: V. Fiala – Adamec, Poruba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Dnes se proti sobě postaví celky, kterým se v poslední době příliš nedaří, z posledních osmi utkání se oběma podařilo zvítězit jen dvakrát a to Horáci brali jednu výhru až po prodloužení. Třebíč v nich získala 8 bodů a Jestřábi 9, hostům to však stále stačí na šestou příčku zaručující přímý postup do play-off, Prostějov se stále krčí na jedenácté zaručující pouze výhodnou pozici do play-out.

To se prostějovskému managementu nelíbí a v posledních týdnech prostějovský útok posílil o rodáka Jiřího Cetkovského a karlovarského Matěje Zadražila, ten se v utkání se Slávií představí poprvé domácímu publiku.

Oba celky si zatím ve dvou vzájemných duelech WSM Ligy drží domácí neporazitelnost, nejprve doma Jestřábi vyhráli 4:1 a poté z ledu soupeře odešli poraženi 4:2, zda si Jestřábi pohlídají domácí prostředí i tentokrát se dozvíme od 18:00.